PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצות לסמארטפון/פאבלט

מוטי ג.
29-01-18, 22:57
היי,
אני צריך לבחור מכשיר חדש,
הדרישות:
בצד הענייני עבודה: מיילים, והודעות מכל המינים, לא משהו מיוחד, קצת קטלוגים ו pdf
בצד האישי מצלמה טובה, לצלם ילדים בעיקר,

כרגע יש s5 שגוסס לאיטו, אהבתי את המצלמה האחורית שלו, מלבד במצב לילה,
הקדמית הייתה פח אשפה.

ראיתי, הרגשתי, ושיחקתי עם ה S8 שהוא בסדר, אבל אני לא אוהב את הפינות המעוגלות
ה s8+ הרגיש לי לא פרופורציונלי, ארוך מידי.
הנוט 8, לא הבנתי באיזה משבצת לשים אותו ובמה הוא שונה מאס רגיל, מלבד העט, שאני לא בטוח שאני צריך אותה.

ראיתי גם את ה LG v30, הוא יותר רחב, נכנס 5 אייקונים ברוחב, ונראה בעל פרופורציות מסך נוחות יותר, למרות שתכלס יש לו שטח מסך קטן יותר מאשר של הסמסונגים.
ראיתי משהו על עמידה בבדיקות של צבא ארה"ב, אחרי החלפת 3 מסכים ב s5 יש מצב שמסך עמיד יותר יכול להיות יתרון ב LG.

אז... נראה שה LG היא התשובה, אבל משהו בהיסטוריה שלהם מייצר תחושה לא טובה.

מה דעתכם?
איפה באמת ההבדלים ברכיבים?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

erezgur
30-01-18, 10:36
"לבחור טלפון" - האם זהו טלפון שאתה בוחר מתוך כמה אפשרויות שמציב בפניך המעביד או שמדובר ברכישה עצמאית?

בהנחה שמדובר ברכישה עצמאית - לא ציינת תקציב, אבל לפי המועמדים שלך אני מבין שאתה מתכוון להוציא סכומים גבוהים...

אצלנו במשפחה יש ניסיון מעולה עם OnePlus, אשר מגיעים עם מפרט חומרה כמו החברות המובילות אבל במחירים זולים משמעותית (כיום בידי המשפחה OP3, OP3T ו- OP5 - כולם עובדים נהדר והצטרפו גם ל- OPO (OnePlus One) המשמש כמכשיר גיבוי / מחליף...

אישית אם הייתי צריך היום לבחור טלפון חדש, הייתי בהחלט מסתפק במכשירים של עד 1000 שח, כאשר הבחירה המועדפת עלי נכון להיום הינה שיומי A1, מכשיר המגיע עם אנדרואיד נקי לגמרי מבית גוגל וניתן לרכוש אותו בחנויות סיניות במחירים של פחות מ-800 שח עד הביית (יש אתר סיני המציע "ביטוח מיסים", כלומר המחיר מובטח ותקבל חזרה את המיסים במקרה שתידרש לשלם אותם).
המחירים באילת די קרובים לזה, אם יש לך אפשרות ואתה צריך את המכשיר ללא המתנה ממושכת למשלוח מחו"ל.

מוטי ג.
30-01-18, 10:45
צודק... לא ציינתי תקציב, לצורך הדיון אין מגבלה.

erezgur
30-01-18, 10:53
... שיומי A1, מכשיר המגיע עם אנדרואיד נקי לגמרי מבית גוגל וניתן לרכוש אותו בחנויות סיניות במחירים של פחות מ-800 שח עד הביית (יש אתר סיני המציע "ביטוח מיסים", כלומר המחיר מובטח ותקבל חזרה את המיסים במקרה שתידרש לשלם אותם
הפרטים כאן - https://www.htmag.co.il/vt293540.html

מבחינת הדרישות שהצגת - כנראה שכמעט כל טלפון חדש יענה עליהן ולטעמי האישי אנחנו כבר לאחר התקופה שבה בכל דור/דגם חדש של טלפון חכם ישנה קפיצת מדרגה משמעותית המצדיקה שדרוג. זה מחזק את אלו שגורסים שיש לרכוש מכשירים זולים משמעותית, ואולי אפילו להחליף כל שנה/שנתיים מכשיר זול יחסית במקום לשלם כ-3000 שח למכשיר דגל נוכחי.

מוטי ג.
30-01-18, 13:41
ראיתי בלינק ששלחת שאחד הדברים הפחות טובים זה המסך מגע.

liontamer84
30-01-18, 14:46
אחרי שהיו לי מספר טלפונים של LG...
שמח להגיד לך, שאפילו בחינם לא הייתי לוקח טלפון שלהם.
הטלפונים שלהם טובים בערך ל3 שעות הראשונות, ואז נעשים איטיים ולא אמינים.

לעומת זאת - בשנתיים האחרונות אני עם טלפון של וואן פלוס, ואני מבסוט עד הגג.
מנווט איתו, מצלם, מריץ הרבה אפליקציות והוא עושה את הכל בלי לגמגם.

בהצלחה.

מוטי ג.
30-01-18, 14:48
הכיוון כרגע הוא ה S8 אבל אם הטלפון לא יפסיק פתאום לעבוד לגמרי, אז נחכה עד אפריל לראות את ה s9

grand
30-01-18, 15:44
תבדוק מה מתאים לך בליין של וואווי, מכשירים אמינים ומעולים מכל הבחינות, אמנם לא זולים כמו הסיניים האחרים, אך שווים כל שקל.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

גלעד .ג.
30-01-18, 16:18
במאי 17׳ קניתי לאישתי שיאומי Mimax, עובד מצויין, שטח אחסון רחב, שורד את הנפילות היומיות (או השעתיות) באופן מעורר השראה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Asaf-a
31-01-18, 08:14
לגבי אס8
אחד היתרונות החזקים שלו קשורים לנעילת ופתיחת המסך.
החיישן שנמצא בגב המכשיר מאוד נוח לתיפעול.
אצלי הטלפון נדרש להיות מאובטח (דרישות העבודה), היכולת לפתוח עם טביעת אצבע בנוחות היא פקטור משמעותי לאיכות החיים.

החיישנים שנמצאים בקדמת המכשיר בכפתור הבית, לטעמי פחות נוחים לתפעול.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

ymandel
31-01-18, 11:16
אם אתה יכול להשיג בארץ את המוטורולה Moto X force,
מסך בלתי שביר, מצלמה משובחת ובטריה חזקה.

-->