PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה והזהרה מול עלי אקספרס.

lizard
04-02-18, 07:51
רכשתי בסוף שנה שעברה כלי לכרסומת שלי.
המוצר נשלח דרך חברת השילוח החדשה של עלי אקספרס. באתר כתוב שהגיע ליעדו, בפועל לא קבלתי דבר.
פתחתי מחלוקת והם דרשו ממני הוכחות שלא קבלתי את המוצר. אני דרשתי הוכחות שכן קבלתי אבל הם התעלמו וסגרו את המחלוקת ללא זיכוי.
המספר מעקב לא מזוהה בדואר ישראל. בחברת השילוח אין עם מי לדבר כי הכול בסינית ואין אפילו טופס יצירת קשר.

נראה לי שעלי אקספרס מזלזלים בלקוחות שלהם, אצלי הם מחוקים. יותר לא אזמין מהם דבר. ועד היום יש לי כמה מאות משלוחים דרכם.

תזהרו ותדעו שאין לכם גיבוי בעלי אקספרב.

איל מ
04-02-18, 08:16
אתה צודק.
אצלי הם לא מחוקים, אני פשוט לא מזמין דרכם שום דבר שעולה יותר מדולרים בודדים. במילים אחרו, לוקח בחשבון שאני זורק כסף לפח.
כמו להשקיע בביטקוין אבל בקטן.

zivo
04-02-18, 08:31
+1
אותו הדבר. מנסה להמנע מהם כמה שיותר.
דרך אגב, בעבר שהם סגרו לי תלונה מבלי לטפל, הצלחתי לפתוח את זה בחזרה ולקבל את מה שרציתי, אבל הם קשים והשירות (במקרה תקלה), מאוד לא טוב והרבה מקרים, לטובת המוכר.
מבחינת שרות, אין ספק שאמזון הכי טובים, וגם איבי משתפרים כל הזמן.
בד"כ אני מעדיף את Banggood, גם מקבלים פיפאל וגם שרות טוב יותר מעלי אקספרס.

גיא
04-02-18, 08:40
אתה צודק.
אצלי הם לא מחוקים, אני פשוט לא מזמין דרכם שום דבר שעולה יותר מדולרים בודדים. במילים אחרו, לוקח בחשבון שאני זורק כסף לפח.
כמו להשקיע בביטקוין אבל בקטן.

כנ׳ל

לפות׳ש. תפתח תלונה בכרטיס אשראי שלך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

lizard
04-02-18, 10:27
אני לא מוצא את הקניה. זה כנראה מעורבב איפשהו עם קניות אחרות אבל אנסה לחפש ביסודיות. בכל מקרה זה בסהכ 30 דולר אז במקרה הכי גרוע נאמר קדיש.
הזמנתי חלק חדש דרך יושופס ואמזון נקווה שילך טוב יותר. זה מצחיק (לא באמת) כי הזמנתי 2 חלקים כאלו זהים אחד מעלי אקספרס והשני מאיביי ושניהם נעלמו בדרך. באיביי קבלתי זיכוי.

- - - Updated - - -

המוכר פנה אלי ואמר שיזכה אותי דרך פייפל.
כתבתי לו פידבק נוראי וזה כנראה עשה את העבודה. אם הוא באמת יזכה.
כתבתי לו גם שאם החלק יגיע, אצור איתו קשר ואשלם לו שוב. מה שהוגן הוגן.

עם עלי אקספרס אני גמרתי. מעדיף לשלם כמה גרושים יותר ולקנות דרך איביי או אמזון.

אביב3
04-02-18, 10:30
גם לי יש איתם בעיות כאשר אני פותח תלונה/בעיה על מוצר .
גם אני מאוד לא מרוצה משירות הלקוחות שלהם ומזמין בדולרים בודדיפ.
מה החלופות היום? (מוצרים לבית, לתינוקות, בגדים, סלולרי??)
שבוע טוב

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

erezgur
04-02-18, 10:58
לפני כמה שנים היה לי מקרה שבו נזקקתי לשירות הלקוחות שלהם, כמו שהייתי רגיל מאיביי והם פסקו פיצוי חלקי וסגרו את המחלוקת מבלי שהייתה לי כל אפשרות לערער...
מאז גם אני משתדל להימנע מלרכוש אצלם (למרות שיש יתרון גדול באפשרות לקרוא חוות דעת על המוצר הספציפי מהמכור הספציפי, דבר שלא קיים באיביי).

boaz avrahami
04-02-18, 11:05
הרבה מהמוצרים מיוצגים גם באיביי אצל אותם מוכרים סיניים.
באיביי יעלה לרוב טיפה יותר.
הכי טובים כאמור הם אמזון וכל השאר כולל איביי בעיתיים

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX

זוהר לב
04-02-18, 11:31
אלי אקספרס נותן תחושה לא נעימה של חוסר בטחון בהגעת הסחורה .
מנגנון החיפוש באתר הוא מן הדפוקים שראיתי בימי חיי. מחפש פריט , והוא נותן לרוב תוצאות לא רלוונטיות.
אם תזמין ומיד תבטל בגלל השהיה בביצוע(הפריט לא נימצא בחנות) הפריט בסופו של דבר יגיע למרות שבטלת.(ובינתיים כמובן קנית במקום אחר)
מנגנון הפיטבק אינו שוט מאיים על המוכרים באלי כמו באיביי והם מרשים לעצמם לפעמים קצת חוסר הגינות.
אבל.....
לא תמיד האשמה היא במוכרים.
הרבה חבילות הולכות לאיבוד בדרך. אנשים רבים מטפלים בחבילה שלך וחלק מהן "נחמדות" בדרך אם התוכן ידוע ואין מספר מעקב.
תורם ומחריף את הבעיה הוא המכס ודואר ישראל שיכולים לעקב משלוחים גם אם שלמת על משלוח מהיר.

ואני שוב חוזר ושואל: האם ניתן לפתוח מחלוקת עם המכס בארץ אחרי שפריט הגיע ולא נמסר מסיבות מסוימות?
אם מישהו יודע, אשמח ללינק לטופס כלשהו.

GodsFather
04-02-18, 12:27
אפשר לפתוח מחלוקת במכס ובדואר, קל זה לא. בסוף מקבלים פיצוי אבל לא תמיד משקף וכמובן שהדרך מייסרת.

פידבק שלילי זה הכלי הכי נכון מול עלי אקספרס.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

erby
04-02-18, 13:18
גם לי יש איתם בעיות כאשר אני פותח תלונה/בעיה על מוצר .
גם אני מאוד לא מרוצה משירות הלקוחות שלהם ומזמין בדולרים בודדיפ.
מה החלופות היום? (מוצרים לבית, לתינוקות, בגדים, סלולרי??)
שבוע טוב

איביי או banggood.

https://www.banggood.com/

אביב3
04-02-18, 16:23
Bang good [emoji848]
נשמע כמו מקום שידפ@@ אותך .
האתר נראה טוב אתה מזמין משם כבר הרבה זמן?
תודה

erezgur
04-02-18, 16:49
בהחלט אתר טוב ובטוח להזמנות (מכונה גם "דפוק טוב" בעברית בפורומים אחרים :) ), אני מזמין הרבה גם מגירבסט וגיקביינג, כאשר לפחות גירבסט עושה מאמצים מאד גדולים בחודשים האחרונים לשווק את עצמו עם המון קופונים שניתן למצוא בקלות בפורומים וקבוצות שונות ברשתות החברתיות, אבל צריך להביא בחשבון שיש להתאזר בהרבה מאד סבלנות כאשר נזקקים לשירות הלקוחות שלהם.

ואם כבר, אתר סיני נוסף שמנסה להתברג בין האתרים המובילים לאחרונה עם גימיק חשוב - LightInTheBox המציע ביטוח מיסים לשוק הישראלי - תמורת תוספת קטנה הם מתחייבים להחזיר לך את כל עלויות המיסים, אם החבילה תיתפס במכס...

אביב3
04-02-18, 16:55
"אור בקופסה" אתר שקיים כבר כמה שנים טובות.
לא נראה לי שהזמנתי ממנו אי פעם.

erezgur
04-02-18, 17:25
כן, אתר וותיק אבל ממש לאחרונה הוא משווק "חזק" בעזרת האפשרות של ביטוח המכס. זו אופציה מאד מעניינת למי שמזמין למשל מכשיר טלפון ב-1000-2000 שח ויודע שזהו המחיר הסופי עד הביית, גם אם יידרשו תשלומי מיסים. (לאחר תשלום המיסים פונים אליהם עם צילום חשבונית התשלום ואמורים לקבל זיכוי לפייפאל).

ברששת
04-02-18, 19:23
אלי אקספרס נותן תחושה לא נעימה של חוסר בטחון בהגעת הסחורה .
מנגנון החיפוש באתר הוא מן הדפוקים שראיתי בימי חיי. מחפש פריט , והוא נותן לרוב תוצאות לא רלוונטיות.
אם תזמין ומיד תבטל בגלל השהיה בביצוע(הפריט לא נימצא בחנות) הפריט בסופו של דבר יגיע למרות שבטלת.(ובינתיים כמובן קנית במקום אחר)
מנגנון הפיטבק אינו שוט מאיים על המוכרים באלי כמו באיביי והם מרשים לעצמם לפעמים קצת חוסר הגינות.
אבל.....
לא תמיד האשמה היא במוכרים.
הרבה חבילות הולכות לאיבוד בדרך. אנשים רבים מטפלים בחבילה שלך וחלק מהן "נחמדות" בדרך אם התוכן ידוע ואין מספר מעקב.
תורם ומחריף את הבעיה הוא המכס ודואר ישראל שיכולים לעקב משלוחים גם אם שלמת על משלוח מהיר.

ואני שוב חוזר ושואל: האם ניתן לפתוח מחלוקת עם המכס בארץ אחרי שפריט הגיע ולא נמסר מסיבות מסוימות?
אם מישהו יודע, אשמח ללינק לטופס כלשהו.גם אני כבר לא מזמין מעלי אקספרס , אלא רק במקרה שחא מצאתי באייביי.
מה שמפתיע וכבר בדקתי מספר פעמיים מוצר זהה בעלי אקספרס ואייביי יותר יקר בעלי אקספרס למרות ששם העמלה אמורה להיות יותר נמוכה(בכל זאת סיני). השרות שלהם נורא ומנגנון פתרון המחלוקות בדרך כלל לטובת המוכר. גם שכבר מחליטים לזכות אותך אתה לא יכול לעקוב מכיון שהתשלום לא דרך פייפל ואתה אמור להסתכל אם חזר לחשבון בנק. אני התייאשתי כבר. Banggood הוא כמו אמזון לעומת אייביי. הרבה יותר איכותי. ברוב המקרים הוא המוכר הסופי והשרות שלהם כולל הטכני מעולה. לי היתה שאלה על מצלמה שקניתי כבר לפני חצי שנה ונתנו לי תשובה מהירה ולעניין. שווה לשלם קצת יותר ולהיות מרוצה.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

vik014
05-02-18, 07:20
מאוכזב מהסיבות שהוזכרו.

lizard
05-02-18, 08:06
מאיפה אפשר לקנות נעלים לילדים במחיר טוב ואיכות סבירה? שיגיע לפני שתשתנה להם המידה :-)

אני בדרך כלל קונה להם מחנות פה בארץ בליגד סנטר במודיעין אבל אין שם הרבה מבחר והאמת היא שמנסיון קודם יש בעלי אקספרס כמה מוכרים שיש להם סחורה בהחלט סבירה במחיר שהם גובים. אבל אני לא רוצה לקנות מעלי אקספרס יותר.

תודה

erby
05-02-18, 09:28
Bang good [emoji848]
נשמע כמו מקום שידפ@@ אותך .
האתר נראה טוב אתה מזמין משם כבר הרבה זמן?
תודה

השם שלהם באמת לא משהו אבל השירות טוב והמוצרים סבירים. למוצרים הוותיקים יש גם פידבק שנראה אמיתי.
אני קונה משם כבר 3-4 שנים.
קניתי פעם אחת מעלי אקספרס. הגיע מוצר שלא תאם את המפרט באתר (מבחינה חיצונית נראה אחד לאחד). אחרי דיון מתיש עם השירות שלהם הפעלתי את פייפל ואחרי שבוע הגיע זיכוי. מאז, לא מתקרב אליהם. בדיעבד הבנתי שהשירות ניסה למשוך זמן כדי למנוע תלונה בפייפאל (בעבר היתה מגבלה של 60 יום ממועד התשלום.).

איל מ
05-02-18, 09:43
איך אתה משלם עם פייפאל בעליאקספרס?
לי אין אפשרות.

boaz avrahami
05-02-18, 10:18
גם לעלי עצמו אין אםשרות

Honda TRX300EX

erby
05-02-18, 21:15
איך אתה משלם עם פייפאל בעליאקספרס?
לי אין אפשרות.

צודק. זה היה בדיל אקסטרים. לא עלי אקספרס.

זוהר לב
05-02-18, 21:42
מאיפה אפשר לקנות נעלים לילדים במחיר טוב ואיכות סבירה? שיגיע לפני שתשתנה להם המידה :-)

אני בדרך כלל קונה להם מחנות פה בארץ בליגד סנטר במודיעין אבל אין שם הרבה מבחר והאמת היא שמנסיון קודם יש בעלי אקספרס כמה מוכרים שיש להם סחורה בהחלט סבירה במחיר שהם גובים. אבל אני לא רוצה לקנות מעלי אקספרס יותר.

תודה

רכשתי כמה זוגות נעליים לילדים. נראות טוב, מחיר סביר, אבל האיכות זבל. במוקדם או מאוחר (בדר"כ מוקדם) הסוליות מתנתקות מהגפה,
והדרך לפח קצרה.
תשקיע במותג, קנה מידה גדולה יותר, אבל גם זה לא בטוח שיחזיק. הטימברלנד שלי שנקנו בארץ גם עליהן רשום made in china .

lizard
06-02-18, 07:33
שום דבר לא יחזיק. הרציונל שלי הוא שהם יהרסו את הנעלים ולא משנה איזו חברה, לכן כדאי לקנות יחסית זולות ולהחליף כל כמה חודשים.
במודיעין יש לפעמים דילים של שלוש זוגות במאה אז זה שווה. אבל אין מגוון.

boaz avrahami
06-02-18, 09:21
אתם יודעים מה, עברתי על היסורית הרכישות שלי בעלי המהיר. הם נותנים היסטוריה מלאה בלי למחוק כמו למשל באיביי...

אז בסך הכול אין לי כמעט טענות.
רוב המוצרים היו באיכות תואמת למחיר וכמעט לא היו לי הפתעות רעות שלא טופלו.

היו לי פנסי ראש ממש נחמדים אבל שניים הגיעו פגומים מהקופסא. אחד שבור שני מקצר. פתחתי טיקט ביקשתי זיכוי מלא וקיבלתי די מהר.

לפני שנתיים קניתי שני זוגות נעלים בזול. איכות נמוכה ולא התאימו בגודל. נעלים אני ממעט להזמין לפיכך באינטרנט אלא אם כן זה מותג מוכר כמו רדבק.

ספק כח אחד למכשירי קשר.
הפעלתי חודש אחרי שהגיע, עבד כמה ימים קיצר ומת. המוכר לא תיקשר ולא התעקשתי.
אזמין ממנו בעתיד עוד אחד ואתלונן שהגיע פגום בלי סנטימנטים... בסוף נתחשבן.

מעבר לכך המון קניות קטנות ואטרקטיביות מאוד שאני די מבסוט מהתמורה למחיר.
בכל הקניות האלו, גם באיביי, אני לוקח בחשבון שאם לא פתחתי קריאה סמוך לקבלת הסחורה אני יכול לשכוח מהכסף.
איביי מבחינתי לא טובים משמעותית מעלי למעט אולי היתרון של פייפל.

מוצרים שרכשתי ואחזור לרכוש-
ריבנטים
מצלמות אבטחה ( ip cam)
מקדחים זולים
מתאמים לבוקסות
מטענים / כבלים לטעינה וכיסויים לסלולר.
מברזים ומחרוקות לחידושים.
פיצ׳פקס אלקטרוניים.
סוללה למברגת בוש שנכון לעכשיו, שנתים מהרכישה מגלה עמידות טובה מהמקורית. חבל שסוללות לא ניתן להזמין יותר...
כמות גדולה של נורות אדיסון וגופי תאורה שונים.

קרו לי כמה מקרים שפתחתי טיקט על מוצר שחלף פרק הזמן לקבלתו ושלחו לי שוב ובסוף שניהם הגיעו והמוכרים איפשרו לי להשאיר אותם בלי בקשת תמורה.

בקיצור, כשיש פוטנציאל להתקשקשות עם מוכר בגין אי התאמה וכו עדיף אמזון ואם לא אז איביי.
אם אתה מנוסה וההתנסחות באנגלית היא טובה אז יותר קל בחיים.
אסור לדחות ולהזניח טיפול בתקלות.
חוץ מזה אני די מבסוט מיחס התמורה מחיר בעלי

Honda TRX300EX

lizard
06-02-18, 17:14
יאמר שהמוכר בהחלט עושה מאמצים וכבר זיכה אותי על הכסף. כנראה שחברת השליחויות היא DHL. לפי האתר שלהם היום החבילה נמסרה אבל מאחר ושרות הדואר שלנו במושב ספג מכה אנושה (החליפו את הדוורים והחדשים עובדים שעה וחצי בשבוע) אז כנראה יקח קצת זמן עד שאדע אם באמת החבילה הגיעה.

בנושא אחר, יש טעם להתלונן בדואר על זה שהשירות התדרדר אז שזה לא ממש מעניין אותם? הציעו לי להיות הדוור אבל בשביל 2000 שח לחודש זה קריעת תחת. לא שווה את ההתעסקות.

jacob72
08-02-18, 23:05
גם לי יש מוצר שהוזמן בעלי אקספרס. עבר חודש וחצי. ביקשתי לבטל

lizard
09-02-18, 06:53
ביום ראשון אתקשר לdhl להבין מי נגד מי. המוכר שלח דרך תוכנית הeCommerce שלהם.

ד ו ר ו ן
09-02-18, 09:08
שום דבר לא יחזיק. הרציונל שלי הוא שהם יהרסו את הנעלים ולא משנה איזו חברה, לכן כדאי לקנות יחסית זולות ולהחליף כל כמה חודשים.
מדויק.
נקודת אור:
יש סוג של חיקוי (?) לרדבק, שנקרא ספיידר.
כ200שח ומחזיק מעמד הרבה יותר טוב מחיקויים אחרים שהבנדיט חירב אחרי חודשיים.

היחידי בינתיים שנראה לי שיוחלף כי הילד גדל ולא כי נקרעו.
נמכר בחנויות אספקה טכנית וכו.

boaz avrahami
09-02-18, 09:10
הרבה פעמים כשמגיע מועד הזמן האחרון להגעת המוצר המוכרים מבקשים מהקונה הארכה ואז הם גם מאריכים את השעון הגנה.
אני חושב שלא קרה לי יותר מפעם אחת שבסוף לא קיבלתי את המשלוח בעלי...

Honda TRX300EX

גיא
09-02-18, 10:12
אני קונה שנים מכל אלו ... פעמים מועטות קרו פאדיחות ותמיד זאת היתה אשמת הדאר בישראל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

lizard
09-02-18, 17:49
מדויק.
נקודת אור:
יש סוג של חיקוי (?) לרדבק, שנקרא ספיידר.
כ200שח ומחזיק מעמד הרבה יותר טוב מחיקויים אחרים שהבנדיט חירב אחרי חודשיים.

היחידי בינתיים שנראה לי שיוחלף כי הילד גדל ולא כי נקרעו.
נמכר בחנויות אספקה טכנית וכו.

דווקא הנעלים הראשונות הכאילו בלנדסטון החזיקו יפה בהתחשב בהתעללות. אז קניתי עוד זוג לפני כמה חודשים. עדיין לא הגיע

GodsFather
10-02-18, 18:46
מיכה..איך כל הדברים הרעים קורים בעיקר לך?

ובאמת עכשיו, ענייני הדואר עובדים אצלכם ביישוב תקין?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

lizard
10-02-18, 20:56
האמת שרק לאחרונה יש איזו שהיא בעיה. עד היום 99% מהחבילות הגיעו. במושב הדואר בסדר. החליפו דוור אבל האמת שהחדש די בסדר.
אני מניח שמתישהו החבילות יגיעו, בנתיים קיבלתי זיכוי.

kd2
12-02-18, 21:23
שאלה בעניין -
לאחרונה איזה 5 מוכרים בEBAY שאני קונה מהם פעם ב.... פתאום "בחופשה" עד ה22 לפברואר.
יש איזה חג של הסינים ?
אולי זה בכלל אותו הבן אדם :p ?

erezgur
12-02-18, 22:16
ראש השנה הסיני.

וצריך להבין שזו פחות או יותר ההזדמנות היחידה של מליוני פועלים שעברו לגור ליד מרכזי התעסוקה הגדולים להנהיג החזרה לכפרים ולמשפחות לכמה ימים... חופשה ארוכה אמיתית.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

boaz avrahami
12-02-18, 22:20
אבל זה רק בין ה 15-21

Honda TRX300EX

ניר ל
12-02-18, 22:21
ועוד שבוע ללכת ושבוע לחזור.

jacob72
18-02-18, 21:18
גם לי יש מוצר שהוזמן בעלי אקספרס. עבר חודש וחצי. ביקשתי לבטלעברו חודשיים. והמוצר הגיע היום.
לא טיפלו בתלונה ולא הגיבו בכלל.
העיקר שהגיע

kd2
20-02-18, 23:04
תודה על התשובה...
שנה טובה

-->