PDA

צפייה בגרסה מלאה : מאיזה כיוון נחל נקרות נעשה מעניין יותר ?

Blacki
08-02-18, 01:00
מאיזה כיוון נחל נקרות נעשה מעניין יותר ?
הבנתי שיש מדרגה איפה שהוא ....

ד ו ר ו ן
08-02-18, 01:24
הנחל מעניין הרבה יותר מהמדרגה.
בשביל המדרגה, אז לא משנה באיזה כיוון, תעלה/תרד ותמשיך.

אין בה אתגר אמיתי לרכב שטח נורמלי, בטח לא לנעול בסרן אחד.

ד ו ר ו ן
08-02-18, 01:24
הנחל מעניין הרבה יותר מהמדרגה.
בשביל המדרגה, אז לא משנה באיזה כיוון, תעלה/תרד ותמשיך.

אין בה אתגר אמיתי לרכב שטח נורמלי, בטח לא לנעול בסרן אחד.

לצורך העניין, היא במגמת ירידה מזרחה.

Blacki
08-02-18, 06:51
תודה ...

איל מ
08-02-18, 08:27
לשאלתך, המדרגה נמצאת קרוב למכתש רמון (ממזרח אליו). וגם מעלה דקלים שאחריה (אם באים מכיוון מזרח לכיוון המכתש).
בכל מקרה, כמו שדורון כתב, הנחל עצמו הרבה יותר יפה כיפי ומעניין מהמדרגה המסכנה.

Blacki
08-02-18, 09:34
סבבה בטח שאני בא בשביל הנחל והטבע והקפה......אבל גם האוטו רוצה להנות קצת , אז נבוא ממזרח חחחחח

ariel-ro
08-02-18, 10:08
עם איזה רכב אתה?
יש כמה מקומות בארץ שקיבלו "שם" ו"כבוד" בקרב חובבי השטח, חלק גדול לא באמת מוצדק. בין השאר בזכות עמוד ענן שכל אבן בשטח מקבלת שם מפוצץ. לדעתי נקרות ומעלה דקלים הם בדיוק כאלה.
אין לך מה להתנצל על זה שאתה מחפש אתגרים , כולנו מחפשים, חיפשנו ונחפש לאתגר את רכבי השטח שלנו ואותנו.:)

חשוב לציין, זה שאלו מעבירים לא קשים לא פותר אותך לצאת עם רכב נוסף לפחות, כי בשטח תמיד יש פונטציאל להתסתבכות, וכמובן אם אתה לא בטוח, להוציא מכוון, לרדת לבדוק ברגל וכל מה שתמיד עושים, גם אם זה מעבר טריוויאלי.

נמרוד
09-02-18, 08:51
נחל נקרות הוא מסלול הג'יפים היפה ביותר בארץ - אם היה צריך לבחור מסלול אחד שייצג אותנו באיזו תחרות בין לאומית.

כנס מול עין יהב, ואתה נוסע על סימון שבילים אדום עד חניון בארות. למסלול יש שני חלקים נפרדים - מהערבה עד מצד נקרות, זה מסלול דש-דש מרהיב, שאפשר להנות בו מנהיגת ראלי מטורפת או להתגלגל לאט-לאט ולהנות מהנוף, ממצד נקרות הקניון נסגר בבת אחת למסלול טכני, מעברים בין בולדרים, LOW משולב כל הזמן. דורש כיוון ידני מדי פעם ממי שלא מכיר את מידות הרכב שלו פיקס, אבל לא אתגרי. פעם היה. הקטע הזה מסתיים במדרגה, שהיא בדיוק הפתח למפער נקרות. המדרגה לא קלה! (אריאל, לא חוכמה, יש לך רכב גיבור :rolleyes: ). תלוי בנהג וברכב, כדאי לתכנן, צריך מכוון חיצוני.

ממפער נקרות אתה יכול להמשיך באדום ומיד מטפס במעלה דקלים. עוד אתגר עבירות שלא צריך לזלזל בו. או שבוחרים במסלול השחור של נחל ארדון, ללא אתגרי עבירות נוספים, כן עם נוף מעניין, קירות של חולות צבעוניים, עץ גדול על הדרך להפסקת קפה אחרונה.

המסלול כולו הוא מסלול של יום אחד למי שמגיע במיוחד להנות ממנו. יש הרבה נקודות עצירה בדרך ( גב חולית, מצד נקרות ובור המים מולו, פרסת נקרות, מצד סהרונים...).

תהנה!

ariel-ro
09-02-18, 09:11
שאני קורה שוב את התגובה שלי ואת התגובה של נמרוד, אולי לא הבהרתי את עצמי מספיק טוב.
הכוונה שלי הייתה רק בעניין רמת הקושי, ללא התייחסות בכלל ליופי המסלולים.
נחל נקרות בהחלט מסלול מדהים ביופיו..
נמרוד - מחכה לך הודעה פרטית בקשר ל"גיבור" ;)

-->