PDA

צפייה בגרסה מלאה : התאמת פילטר אויר של סיקס לסופה.

חגי
26-12-05, 22:24
הבנתי שניתן להתקין בית פילטר אויר של סיקס לסופה,אז מה אני צריך כדי שזה יתאים?

האם צינור הגומי זה המקשר בין בית המצערת לבית הפילטר צריך להיות של סופה או של סיקס או מה ?

מה לגבי הנשם שיוצא מראש המנוע ? לאן אני אמור לחבר אותו (בבית פילטר הסיקס אין כניסה לצינור הזה)? כרגע מחובר לתחתית פילטר ה UNI שיש לי.

איך אני אמור לחבר את בית הפילטר למקומו המקורי ליד פילטר הדלק?

אשמח לתגובות של בעלי ניסיון.

חגי.

נ.ב.
תודה למוני אורבך על תרומת בית הפילטר כולל הפילטר :D

AvigdorAharon
27-12-05, 06:16
ולמה לא לחבר את הפילטר אויר של הסופה?
נכון, הפילטר של ה CJ גדול יותר משל הסופה, אבל חוץ מזה, אני לא רואה יתרונות נוספים.

אלא אם, יש לך אחד, חינם אין כסף.

אביגדור

AvigdorAharon
27-12-05, 06:17
סליחה!!!
לא ראיתי את השורה האחרונה בהודעה שלך!

מה נתת למוני בתמורה לבית הפילטר??? :lol: :lol: :lol:

אביגדור

חגי
27-12-05, 08:24
סליחה!!!
מה נתת למוני בתמורה לבית הפילטר??? :lol: :lol: :lol:
אביגדור

זה לא הסגנונ שלי ,אני מעדיף לא להתחשבן (בכסף) עם בעלי התחביב המשותף או חברי פורום ותיקים.
בתקוה שתבין.

המשך בהודעה פרטית.

נמרוד
27-12-05, 10:28
האם צינור הגומי זה המקשר בין בית המצערת לבית הפילטר צריך להיות של סופה או של סיקס או מה ?

אותו קוטר צינור, לא משנה. אם אין לך צינור, קנה צינור מקורי של סופה מגומי עם קפיץ חיזוק בפנים, 150 שקל אצל אבו-נעים (לפני שנתיים), זה מה שמופיע בתמונה בהמשך.

מה לגבי הנשם שיוצא מראש המנוע ? לאן אני אמור לחבר אותו (בבית פילטר הסיקס אין כניסה לצינור הזה)? כרגע מחובר לתחתית פילטר ה UNI שיש לי.

בסיקס הנשם מתחבר לתחתית של ראש הצינור שיושב על הקרבורטור, ראה בתמונה מין נקודה ירוקה מתחת לראש - שם.
http://www.jeepolog.com/ext_images/filter3.jpg

איך אני אמור לחבר את בית הפילטר למקומו המקורי ליד פילטר הדלק?

זה כבר נושא לאלתור/יצירתיות נקודתי. אם לא מפריע לך האלגנטיות, אזיקונים גדולים עושים את העבודה יופי.

AvigdorAharon
27-12-05, 10:34
זה לא הסגנונ שלי ,אני מעדיף לא להתחשבן (בכסף) עם בעלי התחביב המשותף או חברי פורום ותיקים.

לקחת אותי קשה מידי, בקש הבהרות ממוני.
בכל מקרה, בדיוק לשם כך הוספתי סמיילי (בד"כ אני לא נוהג להשתמש בהם).

אביגדור

-->