PDA

צפייה בגרסה מלאה : פתרון תדלוק מומלץ לעצמאיים מישהו?

Tzvika-Pick
13-02-18, 16:53
אני עוסק מורשה במדינת ישראל. עד כה הייתי אוסף קבלות על התדלוקים של הרכב, מגיש להוצאות רכב וחוסך כמה שקלים של מס בכל חודש. אבל קצת נמאס לי לאסוף קבלות מהמכונות בתחנת דלק. לא תמיד יש נייר במכונה אז צריך להיכנס לחנות, לעמוד בתור ובסוף לקבל איזה חתיכת נייר מעאפנה שתקועה בארנק במשך חודשיים עד שמגיע ה-15 לחודש אי זוגי וצריך לעשות מע"מ.

בקיצור, אני מחפש פתרון נוח יותר, כזה שישלח לי חשבונית חודשית אחת למייל ויחסוך ממני את הטרחה.
קפצה לי בפייסבוק פרסומת לדלקן אוניברסלי כלשהוא אז נרשמתי. התקשרה אישה חביבה והציעה לי להתקין ברכב דלקן אוניברסלי בעלות חד פעמית של 90 ש"ח ולאחר מכן אפשר לתדלק בכל התחנות של סונול, דור אלון וטן. שאלתי מה לגבי תחנות של חברות אחרות? "אההה, אתה צריך לבדוק את זה מולם". בקיצור רק שלושתם.

עכשיו אני מתלבט מה עדיף - להגביל את עצמי רק ל-3 התחנות האלו או להמשיך לאסוף צטלה מהמכונות כמו האדם הקדמון.
או שאולי מישהו כאן מכיר פתרון טוב יותר?

toy4FUN
13-02-18, 17:06
אני מתדלק בתן. קיבלתי כרטיס תדלוק שאיתו אני מתדלק במקום כרטיס האשראי.
בלי דלקן ובלי התקנות ברכב. הכרטיס ניתן בחינם.
בסוף החודש אני מקבל למייל דו"ח מדוייק על התדלוקים, שהיא חשבונית מס לכל דבר.
החשבונתי נשלחת כמות שהיא לרו"ח שלי.
יש לי תחנת תן ליד הבית וליד העבודה.
במקרה ואין תחנת תן, אין ברירה ואני פשוט מתדלק ושומר את החשבונית.

בוזי
13-02-18, 17:31
סולר או בנזין?
מה המחירים שהציעו לכם?

zerez
13-02-18, 19:39
התקן תידלוק אוניברסלי הוא אמצעי זיהוי שכל חברות הדלק מחוייבות לכבד.
כדי להפעיל את ההתקן אתה צריך לעשות הסכם מול כל חברת דלק בניפרד.
החברה שפנית אליה היא, כניראה, קבלן שיש לו הסכמים מול חלק מהחברות והוא מציע לך הסכם מולו.
עד כמה שאני יודע (ואני מכיר את השוק הזה) זאת הדרך היחידה לקבל חשבונית מרוכזת בלי להגביל את עצמך לחברת דלק אחת.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Tzvika-Pick
13-02-18, 23:58
סולר או בנזין?
מה המחירים שהציעו לכם?
בנזין 95.
ההנחה בין 15 ל-25 אגורות לליטר, תלוי באיזו תחנה.

יש גם אפשרות לוותר על הדלקן ולקחת כרטיס תדלוק ללא עלות, אבל הוא תקף רק בסונול ובטן. הדלקן מוסיף גם את דור אלון.

ש01
14-02-18, 09:48
אני מתדלק בתן. קיבלתי כרטיס תדלוק שאיתו אני מתדלק במקום כרטיס האשראי.
בלי דלקן ובלי התקנות ברכב. הכרטיס ניתן בחינם.
בסוף החודש אני מקבל למייל דו"ח מדוייק על התדלוקים, שהיא חשבונית מס לכל דבר.
החשבונתי נשלחת כמות שהיא לרו"ח שלי.
יש לי תחנת תן ליד הבית וליד העבודה.
במקרה ואין תחנת תן, אין ברירה ואני פשוט מתדלק ושומר את החשבונית.

+1
לי 3 כרטיסים - 1 לאשתי ו-2 לי (גז + בנזין).

לרוב, טן הם מהזולים יותר והכרטיס מקנה הנחה נוספת מהמחיר הנקוב באותו היום בתחנה.
מהר מאוד לומדים את פריסת התחנות וכן להתנהל נכון (ולא לחקות לסיום המיכל לפני תדלוק).

ליד הבית יש לי תחנה מהזולות בארץ ואני נכנס לשם יזום גם עם 1/2 מיכל (נדיר שמצליח להגיע לכך...)

נדב42
14-02-18, 09:59
קח 3 כרטיסי תדלוק שיכסו את כל התחנות, תדלק איפה שבא לך ובסוף החודש יש לך 3 חשבוניות במייל בלי שאתה צריך לרדוף אחרי הפתקונים... סע לשלום ...

Tzvika-Pick
14-02-18, 13:11
טן זה נחמד אבל פריסת התחנות שלהם בעייתית ובאזור שלי אין להם כמעט תחנות. שלא לדבר על פריסה גרועה באזורי הטיולים וכשאתה בג׳ימני אין לך פריבילגיה לתכנן תדלוקים. מיכל קטן, מתדלקים איפה שאפשר.

לפי החשבון שלי אני צריך להסתובב עם משהו כמו 5 כרטיסים כדי לכסות את כל התחנות בארץ -
פז
דלק
סונול
דור אלון
טן

וכמובן שאין שום סיכוי שאני אצליח לעקוב אחרי תדלוקים בחמישה כרטיסים שונים, אז לא באמת עשיתי בזה משהו.

DANI1
14-02-18, 19:14
אני מתדלק דיזל בדור אלון שלה יש הרבה מקומות בארץ , בסוף החודש מקבל הביתה חשבונית ריכוז של כל התידלוקים בארץ , לעניין המחיר קשה לעקב מפני שכל תחנה יש לה את המבצעים שלה , ולכן מקבלים הנחה אחת ממחיר המחירון ,עובד איתם בשיטה הזאת כבר 12 שנה .

נדב42
14-02-18, 19:44
וכמובן שאין שום סיכוי שאני אצליח לעקוב אחרי תדלוקים בחמישה כרטיסים שונים, אז לא באמת עשיתי בזה משהו.

כתבו למעלה שיש לך את הדלקן של סונול, דור-אלון וטן, תוסיף לזה כרטיסים לדלק ופז ואתה סוגר את רוב התחנות בארץ עם 2 כרטיסים ודלקן.
בסוף החודש יש לך 3 חשבוניות, מה הבעייה ? זה יגזול לך עוד דקה פעם בחודשיים לשלוח או להדפיס 6 חשבוניות, ויש לך גמישות מלאה בתדלוקים ...

דניאל מאירי
15-02-18, 09:41
נסה את חברת רז-גל, הם מתמחים בעסקים קטנים.
תדלוק רק בסונול.
אני עובד איתם ומאוד מרוצה.
דלקן של סונול - עם חשבונית אחת מפורטת בסוף החודש.
היום כבר שמים דלקן אוניברסלי (זה חדש).
מחיר טוב, סולר טוב, פריסה גדולה.
מי צריך יותר ?
אפשר גם לקבל מהם כרטיס תדלוק.
שחר 052-7230303

Tzvika-Pick
15-02-18, 10:27
תודה על התשובות.
בסוף החלטתי לשכב על הגדר והלכתי על הפתרון הזה של הדלקן האוניברסלי ב-90 ש"ח. סליחה 105 ש"ח, כי 90 ש"ח זה היה המחיר עד אתמול ב-14:00 ועכשיו עלה המחיר.
אני אשתדל לתדלק מעכשיו רק בסונול, דור וטן ונראה אם כמות התדלוקים שיזלגו לפז ודלק מצדיקה כרטיסי תדלוק נפרדים להם.

בשבוע הבא אקפוץ להתקין את ההתקן ואחזור לדווח.

Tzvika-Pick
07-04-18, 15:02
עבר חודש ועוד קצת, חזרתי לעדכן.

הדלקן הותקן בהצלחה. התהליך טיפה מסורבל - צריך לחתום על כל מיני טפסים, לשלם 90 ש״ח בעבור ההתקנה, אחרי כמה ימים מקבלים SMS עם קוד התקנה, ניגשים למתקין מהרשימה, מתקינים (לקח בערך 10 דקות), מחכים עוד יומיים, חותמים על עוד טפסים, מחכים עוד יומיים ורק אז מתחילים לתדלק.

עד כה ההגבלה לשלוש חברות לא הפריעה לי במיוחד, בסך הכל הפריסה המשולבת של שלושת החברות (סונול, דור-אלון וטן) לא רעה.
החשבונית הראשונה הגיעה למייל בתחילת החודש ללא שום טעויות. אפילו חסכתי איזה 15 ש״ח בהנחות תדלוק, שזה תמיד נחמד.

איש הצפון
07-04-18, 15:47
אני עובד כבר שנים עם כרטיס תדלוק של חברת קרדיטקום (כל תחנות דור אלון). הנחה טובה מאד לסולר, קצת פחות טובה לבנזין ו 10 אגורות בלבד לגז. ניתן להתמקח על אחוזי ההנחה בסולר בהתאם לנפח העבודה מולם.

תשלום דרך כ. אשראי או הוראת קבע מהבנק וחשבונית מרוכזת

-->