PDA

צפייה בגרסה מלאה : שמן גיר Redline MT90 איפה קונים?

erothem
27-12-05, 19:07
מחפש שמן גיר Redline MT90 75W-90
מישהו יודע איפה ניתן לקנות?
תודה מראש.

kd2
29-12-05, 18:45
מצטרף לשאלה :arrow:

נמרוד
29-12-05, 23:11
מה מיוחד בשמן הזה?

tzagi
30-12-05, 07:23
Its avalable at the local auto zone
a auto parts store
no Idea about the cost but most likley its about
$10
a quart
almost a liter
I whould like to help you but i dont think I can send it
Thru the post office as oil is considered a hazardus substance
fedex or ups will cost.......$

Tru serrching for royal purple or amsoil
see if any of those are avalable in IL

Same crap, different color

מה מיוחד בשמן הזה?

Fully synthetic, lasts for ever, doesn't break down in high heat
perfect for towing or heavy duty use

Do I use it?
Hell no, I'm cheaper then a $2 ho
I stick to dyno juice, at 1/4 the price

Discomania
30-12-05, 10:07
היכן מקום מושבך צחי ? והאם ניתן להעזר בך בנושא קנינות ?

שולי

kd2
30-12-05, 13:15
REDLINE
מייצרים היום את השמנים שלהם בשיטה המתקדמת ביותר מהחומרים הטובים ביותר.
בעיקר בשימוש במירוצים או בשימוש של מיכון כבד.

יובל48
30-12-05, 21:53
מצטרף לשאלה :arrow:
בממסרות ידניות שמתקשות בהעברת ההילוכים בבקרים הקרים של החורף
השמן הזה עוזר בהחלט.לי בכל אופן זה עזר.
יובל

יובל48
30-12-05, 21:55
מה מיוחד בשמן הזה?
זה הציטוט שהיה אמור ללוות את התגובה הקודמת
יובל

asafk
31-12-05, 00:37
בלנדרובר ידני, לדוגמה, הנחיית היצרן בשנים הראשונות של הגיר היתה לשים דקסרון. מי ששם דקסרון סבל מהתחממות של התיבה באקלים חם ובעומס קבוע שמן דליל ולא חזק כמו דקסרון, בעומס, יגרום לשחיקה של רבים מהחלקים בתיבה. לכן, בשנת 98 שינו את ההנחיה לשימוש בשמן MTF Manual Transmission Fluid, סינטטי מלא SAE75-90.
רבים, כמוני, למשל- משתמשים בSAE80-90 מינרלי. תחשבו על זה ככה- באפריקה, או באמצע הסהרה (אני יודע, זה גם באפריקה) אין שמנים סינטטיים של פרימדונות. והג'יפים שלנו לא צריכים להתרגל להיות פרימדונות ולאכול שמני גורמה. המשמעות היא שאי אפשר להכניס הילוך שני בחורף בבוקר. כמו כמעט בכל גיר של כל ג'יפ. יתרה מזאת, אומרים שמשאבת השמן הפנימית שיש בגיר לא שואבת את השמן הצמיג מדי, וזה בכלל רע. משפצי גירים בחו"ל לא נותנים אחריות אם ממלאים בשמן 80-90.
מה עושים? מערבבים קצת דקסרון בתוך ה80-90. אינדיקציה טובה לזה שהפטנט עובד- אפשר להכניס להילוך שני בלי גז ביניים גם בבוקר קר.
אם אתם תמהים- ביררתי בזמנו עם מומחה אמיתי לשמנים- והוא אמר שאין עם זה שום בעיה- מותר לערבב. אבל גם הוא אמר שעדיף לקנות רב דרגתי עם תחום גדול (ולצערנו, רב דרגתי בין 75 ל90 הוא רק סינטטי, וזה הרבה כסף)
מצד שני.... כשממלאים כזה שמן- אפשר להחליף שמן רק כל 40 אלף ק"מ, ולא כל 20 אלף. זה אולי מחזיר את ההשקעה. אם תוסיפו לזה "ראש שקט" כי אתם יודעים שהשמן הזה באמת טוב לגיר, ולא אקספרימנט- זה בכלל שווה להשקיע.

אז באמת... איפה אפשר למצוא שמן 75-90 במחיר סביר...??
(אני, לפני די הרבה זמן, מצאתי שמן מקורי של פג'ו בתחום הזה, זול משמעותית מכל מה שיש בשוק- והוא היה מצויין. אני לא מוצא אותו בשנה האחרונה בשום מקום (אולי בגלל שפג'ו כבר לא מש מוכרים מכוניות עם ממסרות ידניות? ). )

אסף.

gali
31-12-05, 00:50
זה לא השמן שג'קי מאוטומיני מוכר ללנדרובר גיר ידני?

asafk
31-12-05, 01:09
זה כן. ומאוד יקר.

אסף.

tayrie
31-12-05, 01:29
המשמעות היא שאי אפשר להכניס הילוך שני בחורף בבוקר. כמו כמעט בכל גיר של כל ג'יפ. יתרה מזאת, אומרים שמשאבת השמן הפנימית שיש בגיר לא שואבת את השמן הצמיג מדי, וזה בכלל רע. משפצי גירים בחו"ל לא נותנים אחריות אם ממלאים בשמן 80-90.
מה עושים? מערבבים קצת דקסרון בתוך ה80-90. אינדיקציה טובה לזה שהפטנט עובד- אפשר להכניס להילוך שני בלי גז ביניים גם בבוקר קר.

תודה , אבל כמה זה קצת? אגב הפטנט הזה יעיל גם בגיר של סופה שלא רק בבוקר השני בעייתי...?
הגיר שלי אחרי שיפוץ ולא נכנס הילוך שני בבוקר עד שמתחמם.

asafk
31-12-05, 01:46
זה בדיוק אותו דבר. גיר זה גיר.
בסופה, אין שום בעיה לנסוע עם דקסרון "נקי"- נבדק, ונמצא שלא עושה שום בעיות, גם בעומס. הגיר של הסופה לא יהרס יותר או פחות מזה (גם ככה הוא לא מחזיק מעמד יותר מ150 אלף קילומטר בממוצע- לא משנה אם תשים בתוכו שמן ממש יקר). ובקיץ, אם אתה מודאג, תחזור ל80-90.
כמה זה "קצת"... לא יודע בדיוק. זה לא מתכון לסופגניות.

אסף.

ד ו ר ו ן
31-12-05, 12:09
אז באמת... איפה אפשר למצוא שמן 75-90 במחיר סביר...??
אסף.
ב"זוקו" יש שמן כזה של "פנזאוייל" במיכלים גדולים,לא זוכר כמה עלה אבל המחיר היה נורמלי+, בוודאי זול יותר מכמה גלונים בחנויות חלפים.

יובל48
31-12-05, 23:20
אחרי שהבנו למה זה טוב נותרה השאלה מי זה,מה זה
או איפה זה זוקו?
תודה
יובל

ד ו ר ו ן
02-01-06, 19:30
"זוקו" זאת החברה שבין השאר אחראית על מוצרי קטרפילר בארץ,תברר דרך 144 היכן הסוכנות הקרובה אליך,אני יודע שיש אחת בב"ש ואחת בת"א.

eran4x4
03-01-06, 12:19
ת"א=חולון - אזור התעשיה ליד מכבי-אש
יש גם באילת ובחיפה

-->