PDA

צפייה בגרסה מלאה : לא מצליח לרכוש את המפות של עמוד ענן. מקבל שגיאת "your transaction cannot be completed"

elitkh
07-03-18, 19:45
מישהו נתקל בתופעה ויכול לעזור?

erezgur
07-03-18, 19:55
קרא כאן:
https://support.google.com/payments/answer/7362458

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

elitkh
07-03-18, 20:01
ניסיתי. לא עובד.
יש אפשרות לבצע את התשלום דרך מחשב ולא דרך הטלפון?

ד ו ר ו ן
07-03-18, 21:24
נתקלתי בעבר בבעיה הזו.
הסתבר שבגלל שזו קנייה יחסית יקרה בחנות אפליקציות, החברת אשראי חסמה את העסקה מחשד להונאה.

elitkh
07-03-18, 21:34
איך פותרים את זה?

ד ו ר ו ן
07-03-18, 21:38
טלפון לחברת אשראי.

oren12000
07-03-18, 22:02
מישהו נתקל בתופעה ויכול לעזור?

גם אצלי קרה בדיוק אותו הדבר.
זה נפתר כשפתחתי את ה-WIFI בטלפון וניסיתי שוב.
כנראה שהוא לא נותן להוריד את המפות כשהמכשיר לא מחובר ל-WIFI כי זה יכול לגמור את החבילה...

דור אריאל
07-03-18, 22:10
תדבר עם יואב רופא בפייסבוק הוא יעזור לך

https://www.facebook.com/YoavRofe

אוהב נגב
08-03-18, 00:25
תדבר עם יואב רופא בפייסבוק הוא יעזור לך

https://www.facebook.com/YoavRofe

גם אני נתקלתי בבעיה ולא הצלחתי לרכוש את האפליקציה החדשה. פניתי ליואב ולא היתה לו סבלנות לעזור. לצערי עדיין לא הצלחתי לרכוש.... אני מקווה שזה יגרום גם ליואב להצטער.

boaz avrahami
08-03-18, 02:15
אז למה אתם מתעקשים?
לפני שאתם משקיעים בזה כסף תשקלו אם אתם רוצים להשקיע באפליקציה הזו שלה תמיכה בעיתית. אם בגלל הנקודות הכחולות אז כדאי לטעמי שתתקינו את המפה הבסיסית בחינם ולכו למפות חינמיות כמו israel hiking באפליקציות חינמיות.

לטעמי חבל להשקיע כיום בעמוד ענן. האפליקציה לפרקים לא פועלת והשירות שלהם לא מוצלח בלשון המעטה

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX
4Z7BOZ

elitkh
08-03-18, 07:25
איזו אפליקציה חינמית עם סימון שבילים יש?

Hagai K
08-03-18, 07:31
איזו אפליקציה חינמית עם סימון שבילים יש?

Off-road

erezgur
08-03-18, 09:30
אורוקס מפס oruxMaps, עם מפות israelHiking אם אתה באנדרואיד.

מומלץ לעדכן מפות מדי פעם, היו מתעדכנות על בסיס יומי

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

גיא
08-03-18, 09:43
גם אני נתקלתי בבעיה ולא הצלחתי לרכוש את האפליקציה החדשה. פניתי ליואב ולא היתה לו סבלנות לעזור. לצערי עדיין לא הצלחתי לרכוש.... אני מקווה שזה יגרום גם ליואב להצטער.

כואבות לי העינים לקרוא את זה ...

יש אפליקציה עם כתובת יחידה ... הבן אדם שאתה אשכרה מכניס כסף לכיס שלו לא מוכן לעזור לך לתת לו כסף .. ואתה מנסה ומשתדל ? ? ? ? ? ? ?

אני קניתי את המפות מיואב ויש לי עמוד ענן חוקי מלא ואני הייתי מבטל את העסקה אם הייתי יכול. תת רמה לחלוטין. אני מטייל עם off-road .

בשביל הנקודות הכחולות לא צריך לשלם. יש אותן בגרסה החינמית ואתה יכול להכין מסלול בשאר האפשרויות החינמיות הזמינות למשל off-road שכדן יוצא מגידרו לעזור גם כשהוא מהטלפון במדינה אחרת ...

אם אתה ממש מרגיש צורך לשלם, גם להם יש גרסה בתשלום.

boaz avrahami
09-03-18, 00:16
רשמתי לגבי עמוד ענן שהשרות שלהם לא מוצלח ואני רוצה לתקן.
מדובר ב one man show של יואב רופא.
לא הכי נגיש ולא הכי מצליח להשתלט ולעמוד בקצב הטכנולוגי.

גם אני כמו גיא הייתי שמח להזדכות על הכסף ששילמתי בעבורה.
יש לי במקביל גם טונאב עם שבילנט ו israel hiking וגם טופומאפ וגם offroad.

טונאב עם שבילנט כנראה שניתן לרכוש מאוד בזול דרך האתר הבנלאומי שלהם. יש באתר שרשור הסבר כיצד.
זו לטעמי ההשקעה הטובה ביותר בכסף.

באוף רוד לא יצא לי מספיק להשתמש אבל נראה לי שמתחיל להיות שם בסיס של נקודות מידע ברמה טובה וגם המפות החינמיות שלהם טובות מאוד.

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX
4Z7BOZ

אוהב נגב
09-03-18, 01:03
[QUOTE=גיא;783869]כואבות לי העינים לקרוא את זה ...

יש אפליקציה עם כתובת יחידה ... הבן אדם שאתה אשכרה מכניס כסף לכיס שלו לא מוכן לעזור לך לתת לו כסף .. ואתה מנסה ומשתדל ? ? ? ? ? ? ?

אני קניתי את המפות מיואב ויש לי עמוד ענן חוקי מלא ואני הייתי מבטל את העסקה אם הייתי יכול. תת רמה לחלוטין. אני מטייל עם off-road .

בשביל הנקודות הכחולות לא צריך לשלם. יש אותן בגרסה החינמית ואתה יכול להכין מסלול בשאר האפשרויות החינמיות הזמינות למשל off-road שכדן יוצא מגידרו לעזור גם כשהוא מהטלפון במדינה אחרת ...

אם אתה ממש מרגיש צורך לשלם, גם להם יש גרסה בתשלום.[/QUOT

לגיא ולבועז תודה. הארתם את עיניי, אנסה את off-road.
תודה.

steed
09-03-18, 09:48
באתר Israel Hiking, שמספק את המפות הטופוגרפיות ל Off-Road, OruxMaps ואפליקציות נוספות יש גם מערכת להוספה של נקודות עניין ציבוריות.

בניגוד לאתרים ואפליקציות אחרות, נקודות העניין נכנסות למאגר הפתוח של OpenStreetMap ואינן רכוש פרטי. גם התמונות שמצורפות לנקודות נכנסות לוויקימדיה והן נחלת הכלל.

לדעתי זו אלטרנטיבה מצוינת ליצור מאגר נקודות עניין איכותי ופתוח שלא יהיה תלוי ברצון הטוב או בשיקולים העסקיים של גוף זה או אחר.

איך מוסיפים נקודות עניין באתר Israel Hiking (https://israelhiking.osm.org.il):

118791
נכנסים לחשבון או יוצרים חשבון חדש

118792
לוחצים על "עריכת נקודה"

118793
יוצרים נקודה במקום הדרוש

118794
הופכים לנקודה ציבורית על ידי "העלו נקודה"

118795
מוסיפים שם, תאור ו/או תמונות

118796
בוחרים קטגוריה וסוג נקודה.

מסיימים עם "הוסיפו נקודה"

רמי רווה
09-03-18, 11:02
משהו יכול לכתוב הסבר פשוט איך אני מוריד או מעביר מסלולים שנשמרו אצלי במסמכים שלי במחשב הביתי TWL מימי טורבו 4 לאפליקציה
OFF ROAD
בבקשה בעברית של אחרי שלב.
תודה מראש
רמי

ד ו ר ו ן
09-03-18, 14:21
שולח לעצמך במייל.
פותח בטלפון אחרי שהתקנת את האפליקציה.

בנסיון הפתיחה הטלפון אמור לזהות את סוג הקובץ ולשאול אותך אם לפתוח באופרואד.

זהו.

-->