PDA

צפייה בגרסה מלאה : תפיסה של חוליית גנבי רכב :

אמיר ב.א
11-03-18, 09:15
זה מדהים לראות עם כמה מחשבי רכב הם מסתובבים - פשוט מחברים את מה שמתאים , מניעים ונוסעים ...

https://hamal.walla.co.il/post/-L7FtPMArMsvGrPNBSvg?utm_source=Generalsh are&utm_medium=sharebuttonapphamal&utm_term=social&utm_content=general&utm_campaign=socialbutton

לפנות בוקר יום שבת נתפסו כנופיה 3 חשודים לאחר מרדף משטרתי של יחידת אתגר שחלקו התנהל בכביש 6 במהלך המרדף נפרסו דוקרנים על הכביש הרכב ובו החשודים המשיך בנסיעה לאחר שעלה על הדוקרנים. החשודים במהלך המרדף איבדו שליטה על הרכב נכנסו בעץ ופרקו רגלית מהרכב נתפסו לאחר מרדף רגלי ברכב נתפסו כלי פריצה וציוד המשמש להנעת רכבים. מדובר ככול הנראה בכנופיה שפעלה בזמן האחרון בגניבות מ חניון תת קרקעי.

118816

boaz avrahami
11-03-18, 09:29
זה רק מאפשר להבין שבמוסכים משלמים גרוע למאבחנים אחרת הגנב הזה בוודאי היה מתפרנס כמאבחן מומחה במוסך צמרת...

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX
4Z7BOZ

חנן-ג'יפולוג
11-03-18, 10:00
משלמים בין 8 ל14, בהתאם למוסך ולמיומנות, ועדיין, יש כאלה שעושים שעות נוספות לאחר העבודה, בצורה יותר או פחות לגיטימית.
הבעייה היא בשיטה. בעצם זה שיש שיטה. היבואנים עובדים בצורה מאוד שיטתית, וזה אומר שבמודל מסוים, בשנה מסוימת, כל הרכבים ממוגנים בצורה זהה לחלוטין, עם אפס טולרנס ליצירתיות מקומית של מתקין, והכול מתועד בפירוט רב בספרות. זה אומר שברגע שחכם אחד פתר את החידה, מאות קרימינלים חסרי השכלה, וגם חסרי יכולת אבחון כלשהי, מלבד יכולת מעקב אחרי הוראות פשוטות, כמו קוף מעבדה, יכולים לגנוב בקלות רכבים עם מערכות מיגון מתוחכמות.
תזיז לקוף רכיב מסוים שני ס"מ הצידה, והוא הולך לרכב הבא.

ד ו ר ו ן
11-03-18, 11:47
תזיז לקוף רכיב מסוים שני ס"מ הצידה, והוא הולך לרכב הבא.
וזה בדיוק הרעיון במיגון יצירתי ולא סטנדרטי.

אם זה ככ פשוט של ״חבר וסע״, אז במקרה של ברזלים ומיגון מקורי הגנב יילך למקום שקל ופשוט.

אם באים להתנפץ על מיגון מאסיבי זה אומר שהרכב הוזמן בגלל צורך נקודתי.

ת״ל שנראה לי שיש שמצולם גם דיסק נטען בחלק העליון של הצילום, כנראה לפתוח כספות בהן הקונקטור של הצמה למחשב נמצאת בתוך הכספת.

איל מ
11-03-18, 13:09
שימו לב שבנוסף למחשבים/סוויטשים/לו"שים,
יש להם דיסק/מולטיטול נטען, מברגות, ומשבש תדרים.
בקיצור,
לא פראיירים בכלל.
אה,
והכי חשוב,

חיקוי של אולר מקגיוור.

דרור ברלי
11-03-18, 18:42
אה,
והכי חשוב,

חיקוי של אולר מקגיוור.

לא.
את הכלי החשוב ביותר שיש להם הם מקבלים במתנה ממדינת ישראל.
מישהו הסתכן ורדף אחריהם ותפס אותם.
עכשיו יגיעו למעצר, אחר כך ישוחררו.
ואם לא ישוחררו יישבו זמן סמלי.

ויחזרו לעבודה. כמו תמיד.
כי למדינה יש אינטרס ברור שהם ימשיכו לעבוד ולהתפרנס.

tallevi
11-03-18, 18:56
נראה לי הם יותר בכיוון של רכבי יוקרה. אין ממה לחשוש... ( - ;

- - - Updated - - -

לא.
את הכלי החשוב ביותר שיש להם הם מקבלים במתנה ממדינת ישראל.
מישהו הסתכן ורדף אחריהם ותפס אותם.
עכשיו יגיעו למעצר, אחר כך ישוחררו.
ואם לא ישוחררו יישבו זמן סמלי.

ויחזרו לעבודה. כמו תמיד.
כי למדינה יש אינטרס ברור שהם ימשיכו לעבוד ולהתפרנס.

עצם ההשקעה במעצר הנ"ל אומר שהמדינה הפסיקה עם המתנות. לגבי בתי המשפט...בזיון אמיתי שסופו לא נראה באופק.

GodsFather
11-03-18, 21:44
אחת לתקופה עושים קצת רעש להראות עבודה ולהצדיק תקציבים ובקשות תקציב נוספות.

כל הכבוד למשתתפים, ברצינות, ובהצלחה לעורכי הדין שיהנו מהרווח ולסטודנטים החדשים במימון אזרחי ישראל

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

איל מ
12-03-18, 08:17
קשקוש,
הם עובדים, ועובדים קשה, וכל הזמן.
זה נכון שמדי פעם מפרסמים את זה כדי לעשות יח"ץ, אבל שלא תטעה, החברה האלה הם הנער עם האצבע החור של הסכר.
אני מכיר אישית כמה שעבדו/עובדים שם. בית הם לא רואים יותר מדי.

reacon444
12-03-18, 08:46
קשקוש,
הם עובדים, ועובדים קשה, וכל הזמן.
זה נכון שמדי פעם מפרסמים את זה כדי לעשות יח"ץ, אבל שלא תטעה, החברה האלה הם הנער עם האצבע החור של הסכר.
אני מכיר אישית כמה שעבדו/עובדים שם. בית הם לא רואים יותר מדי.
מסכים במאה אחוז

GodsFather
12-03-18, 08:50
כך אמרתי - כל הכבוד ברצינות לאלה שעמלו והצליחו.

זה לא מתנגש עם שאר הדברים שאמרתי.

זה נער אחד עם אצבע אחת שסותם חור אחד במסננת, לא סכר.
גם בלי להתייחס לטענות של דרור על רפיון במזיד, זה לא שהמשטרה מצליחה לבלום באופו משמעותי את התופעה הזו.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

איל מ
12-03-18, 08:55
אני מסכים עם רוב מה שכתבת. אבל אני כן חושב שאם היחידה הספציפית הזאת לא היתה קיימת, המצב היה גרוע בהרבה.
לפי סקרים היו לאורך השנים שני אירועים שהובילו לירידה בכמות הגניבות. א. הקמת גדר ההפרדה. ב. הקמת היחידה של הגניבות רכבים. כמובן שסטטיסטיקות הן דבר שאפשר לשחק בו יאמר דרור, ובכל זאת, אני מעדיף להיות בצד האופטימי (יש יאמרו תמים) של המתרס.

-->