PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרוש חניון לילה באזור בורות לוץ

kruvi
11-03-18, 19:51
מתכנן טיול במהלך פסח וצריך חלופה למקרה שהחניון הלילה בבורות לוץ יהיה עמוס
התיכנון הוא לטייל בנחל אלות ביום שלמחרת הלינה.
אנחנו קבוצה די גדולה 9-10 רכבים.
תודה,

איתי

דור אריאל
11-03-18, 20:42
בסיס שידרית הנטוש ,
יש שם מקום כמה שאתה רוצה

תקווה שהבדואים לא יגיעו לעשות שם מסיבה כמו שקרה שאנחנו היינו שם..

amitaikl
11-03-18, 20:54
למקרה שהחניון הלילה בבורות לוץ יהיה עמוס
איתי

אני לא חושב שיש פה סימן שאלה בכלל. עמוס זאת מילה עדינה, החניון יחסית נגיש לפרייבטים.
מאיזה כיון אתם מגיעים?

נדב ש.
11-03-18, 21:33
חניון לילה בנחל דרבן, בערך 5 ק"מ בשטח מהכביש, ואז בבוקר לדלג למסלול שתיכננתם.
אל תיבנו על בורות לוץ, עמוס מאוד בתקופה הזאת.

ד ו ר ו ן
11-03-18, 22:11
כולל אוטובוסים של טיולים מאורגנים למבוגרים שינחתו עליכם על הבוקר.

דרור ברלי
11-03-18, 22:55
חניון לילה בנחל דרבן, בערך 5 ק"מ בשטח מהכביש, ואז בבוקר לדלג למסלול שתיכננתם.
אל תיבנו על בורות לוץ, עמוס מאוד בתקופה הזאת.

מפגש הנחלים דרבן ועקרב. חניון קטן, שקט ומקסים.

kruvi
12-03-18, 07:19
אני לא חושב שיש פה סימן שאלה בכלל. עמוס זאת מילה עדינה, החניון יחסית נגיש לפרייבטים.
מאיזה כיון אתם מגיעים?

מגיעים מאזור בארות עודד

לביא
12-03-18, 07:25
אם כך, אתם יכולים ללון בחניון הר עידו. גם אם יהיו שם עוד מטיילים, החניון ענק. יש שם שועל חובב מזון שיבוא לבקר אתכם....

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נמרוד
12-03-18, 22:52
אם אתה מגיע מדרום, אז כמו שכתבו, חניון לילה הר עידו או בארות עודד או מצוקי לוץ, שלושתם חניונים סבירים והרבה פחות עמוסים מבורות לוץ.

לחלופים, אם אתה מגיע לכביש, סע קצת מזרחה וכנס על סמ"ש שחור לנחל ניצנה, תתקדם 2.5 ק"מ צפונה מהכביש, לצאת מהשמורה, יש כמה מקומות נוחים לאורך הנחל. אפשר גם להיכנס קצת יותר מזרחה לנחל יתר, הוא לגמרי מחוץ לשמורה, גם לאורכו אפשר למצוא משטחים נעימים לחניון אינטימי.

יונתןמצפה
12-03-18, 23:04
בנחל ניצנה, לא רחוק מהכביש, יש חניון לילה חדש שמיועד למי שהולך את סובב הרמון. מאמין שהוא יהיה יחסית ריק אפילו בחגים.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

נמרוד
12-03-18, 23:09
בנחל ניצנה, לא רחוק מהכביש, יש חניון לילה חדש שמיועד למי שהולך את סובב הרמון. מאמין שהוא יהיה יחסית ריק אפילו בחגים.

אתה יודע לדקור איפה?

יונתןמצפה
12-03-18, 23:33
אתה יודע לדקור איפה?הנהhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20180312/64bf26209b6805953859524afb0e15fc.jpg

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

yovavz
13-03-18, 00:11
אתה יודע לדקור איפה?
118844
http://www.sipurderech.co.il/%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C/%D7%A1%D7%95%D7%91%D7%91-%D7%9E%D7%9B%D7%AA%D7%A9-%D7%A8%D7%9E%D7%95%D7%9F

דור אריאל
13-03-18, 13:15
אתה יודע לדקור איפה?

לא רואה סיבה שיהיה ריק בחג ,
בסוף השבוע האחרון היה די מלא, רכבים פרטיים חנו בכביש והלכו את ה 700 מטר לחניון ,

דרך אגב יש ברז מים חדש בצד שני של הכביש

yoni_0000
13-03-18, 13:20
החוכמה זה לטייל לפניי פסח 😉

דור אריאל
13-03-18, 18:44
החוכמה זה לטייל לפניי פסח 😉

נכון אבל בפסח יש את פתיחת שיטחי האש וכביש 10 ..

yoni_0000
13-03-18, 19:19
תסבירו לי למה לג'יפאים יש מה להתלהב מכביש 10? הכביש עצמו זבל, מסוכן (בטיחותית, ביטחונית יש גרועים ממנו) חוץ מלקצר הגעה לכרכום שהוא גם ככה dead end ולקניון הלבן זה לא נותן כלום.. אולי חוסך שעתיים נסיעה בשטח.

ולנושא אחר, בתקופות חוה"מ פסח/סוכות אני אישית מרגיש עליה דרמטית בשנתיים האחרונות במספר הג'יפאים שפוגשים במדבר, ולא לטובה.

על החניון לילה - להיות לבד בחניון הלילה כמעט ולא קורה. חניון שיש לו גישה לפרייבטים נהיה עיר אוהלים. לדוגמא, אם תנסו להגיע לחניון הר ארדון בחוה"מ, החל משעה 16:00 יעמוד פקח שימליץ לכם בחום לא להתקרב, פשוט אין מקום. כבר שמעתי קריוקי בשעות הקטנות של הלילה, וכבר ביקשו ממני לכבות מדורה כי העשן מפריע 😒.

בשטח - כל מדרגה עושה פקק תנועה, הפקחים יושבים לך על הראש ובצדק (חלקם נחמדים אבל חלקם פחות), נק' העצירה שתכננת כבר נתפסה... כל העניין מאבד מהקסם וקצת מוציא את החשק.

חמישי הבא אני אמור לישון בבורות לוץ, שבוע לפניי החג. אני חושב שנהיה די לבד.

ד ו ר ו ן
13-03-18, 19:26
שתי עיצות:
1. צא מהשמורות.. תגלה עולם אחר.
2. רד דרומית לפארן, ומזרחית לכביש 40.

איל מ
13-03-18, 20:31

אופטימי,
אהבתי.

לגבי כביש 10.
הוא כביש יפהיפה (לדעתי) ויש בנסיעה בו את אפקט ה"קשה להשגה", שהוא אמנם פסיכולוגי נטו, אבל בסופו של דבר הוא משפיע. וכמובן שמקצר גם לקניון הלבן וחוסך את ההלוך חזור המבאס מכיוון הנחלים הגדולים (לא שהציר מבאס, אלא הקונספט).

דור אריאל
13-03-18, 21:16
תסבירו לי למה לג'יפאים יש מה להתלהב מכביש 10? הכביש עצמו זבל, מסוכן (בטיחותית, ביטחונית יש גרועים ממנו) חוץ מלקצר הגעה לכרכום שהוא גם ככה dead end ולקניון הלבן זה לא נותן כלום.. אולי חוסך שעתיים נסיעה בשטח.

ולנושא אחר, בתקופות חוה"מ פסח/סוכות אני אישית מרגיש עליה דרמטית בשנתיים האחרונות במספר הג'יפאים שפוגשים במדבר, ולא לטובה.

על החניון לילה - להיות לבד בחניון הלילה כמעט ולא קורה. חניון שיש לו גישה לפרייבטים נהיה עיר אוהלים. לדוגמא, אם תנסו להגיע לחניון הר ארדון בחוה"מ, החל משעה 16:00 יעמוד פקח שימליץ לכם בחום לא להתקרב, פשוט אין מקום. כבר שמעתי קריוקי בשעות הקטנות של הלילה, וכבר ביקשו ממני לכבות מדורה כי העשן מפריע 😒.

בשטח - כל מדרגה עושה פקק תנועה, הפקחים יושבים לך על הראש ובצדק (חלקם נחמדים אבל חלקם פחות), נק' העצירה שתכננת כבר נתפסה... כל העניין מאבד מהקסם וקצת מוציא את החשק.

כביש 10 כביש יפה ונחמד לבקר בו פעם בשנה וכמו שאמרת לסטות למקומות כמו הקניון הלבן וכ"ו ,
אני לא חושב שרכבים פרטיים עושים יותר רעש ובאלגן בחניוני הלילה ,
נתקלתי בחארות ששמים קריוקי ב 2 בלילה גם ברכבים פרטיים וגם מרכבי שטח ,
לפני שנה היינו החניון לילה במפער פיטם וב חצות שהבנו שיש חבורה שבאה לעשות מסיבה כל הלילה עם מוזיקה ודרבוקה דילגנו להתחבא מתחת לעץ בנחל נקרות..

אם אתה לא צריך את המים והשרותים בבורות לוץ סביר להניח שחניון לילה נחל ניצנה היה יותר שקט אבל זה עניין של מזל כי לבורות לוץ יורדים גם אוטובוסים

-->