PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ טיפים לאבטחת סופה נגד גניבה

דינוס
19-03-18, 00:22
שלום רב.. מחפש מישהו שיכול להביא לי טיפים לאבטח סופה פתוחה, אני גר באזור הדרום, מוקף בני דודים, כמובן שבפלאפון. חייל משוחרר שבסהכ רוצה להחזיק גיפ מבלי לפחד עצוב😓..

GodsFather
19-03-18, 06:21
התשובה הקלאסית - ברזלים וכמה שיותר. וגם זה לא מבטיח כלום.

התשובה העוקצנית -

תעבור דירה, תתחתן עם הבת של השיח, תחזיק ראש חזיר על המושבים, תחביא אותה עמוק באדמה, תבקש ברכה מהרב, ברזלים וכמה שיותר.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

lizard
19-03-18, 07:06
אם לא אכפת לך להתעסק איתה לפני כל נסיעה אז פשוט תפרק חלקים קריטיים. בנוסף להרבה ברזלים ודברים אחרים.

דינוס
19-03-18, 07:57
יש לי חנייה סגורה עם שער חשמלי וחתולה בחצר.. אני גר באזור דיי צפוף אין לי בעיה להתעסק איתה כל פעם שאני יוצא. מצלמות יוכלו להרתיע ? ברז דלק מוסלק יכול לעזור ?
בדואי אמר לי שהכי טוב זה להוציא את המחשב של הגיפ לא הבנתי אותו כלכך וגם הוא יודע את זה אז מאמין שגם חבריו. הוא סיפר שבירדן הוא עושה את זה

אומי5
19-03-18, 08:28
כלל ראשון זה לא לכתוב באינטרנט מה עשית....

ד ו ר ו ן
19-03-18, 09:01
להחביא את הרכב.
ממש ככה.
שלא יראו אותו מבחוץ.

זה הבסיס למיגון.
מה שלא יודעים שקיים לא יבואו לגנוב.

יילכו לרכב שרואים.

אחרי זה, ברזלים.
חסימה פיזית עם עמוד בריא בחנייה שחוסם את הרכב.
ברזלים באוטו עצמו.

GodsFather
19-03-18, 11:55
הרכב נוסע בכביש.. איך יחביא אותו?

בוא נגיד ככה - גניבה מזדמנת תימנע על ידי הקשחת הגישה כמו שהציעו פה, ברזלים, מחסומים בריאים ואפילו קשירה של הרכב. ופירוק חלקים, הסלקה של מנגנוני הנעה וכד.

גניבה מתוכננת - סיכוי קלוש למנוע.

מצלמות וחיות פחות ירתיעו מישהו מהסגנון הזה.

והם באים עם מחשב, אם צריך

lishay7
19-03-18, 12:29
לגדל תנין בגיפ...
לצערי אם מישהו רוצה את הגיפ שלך בסוף הם יביאו אותו אבל כמו שרשמו לך כבר. מה שלא רואים לא גונבים.
מצילומי אבטחה בחניה של חבר שניסו לגנוב לו את הגיפ רואים שהם באים מצויידים בכלי עבודה וחלקים כמו מחשב מפלג וחוטי חשמל לתת מתח ישיר למשאבת דלק ולקויל הצתה. לא יודע אם כולם כאלה מתוחכמים אבל שתדע שגם זה קיים.
אני בדרך כלל עושה מתג סודי שלא תמיד הוא בהכרח מתג אלה כל פעם משהו אחר שעושה נתק בצמה שגם עם המעקפים שלהם הרכב לא מניע אם לא גישרת את הנתק הספציפי הזה.
הכי טוב זה לשמור על פרופיל נמוך גם בשטח ולא להשתולל ולמשוך עיניים כי גם אם אתה מחביא אותו טוב עדיין יכולים לעקוב אחריך ולדעת איפה אתה חונה...
נשמע מייאש אבל זו האמת לצערי

ד ו ר ו ן
19-03-18, 13:10
הרכב נוסע בכביש.. איך יחביא אותו?

בערב?..

רוב הגניבות בלילה, בבית לא בכביש.

דרור ברלי
19-03-18, 15:39
עצוב, מאייש, הכל נכון ואין מה ליילל כמו שאין פתרונות קסם.
המשטרה כבר מזמן לא במשחק והאחריות לספק פתרונות למצב מוטלת עלינו, בעלי המכוניות.

------

לפני 8 וחצי שנים אני איבדתי את הג'יפ שאהבתי כי סמכתי על סוויצ'ים סודיים וקודניות ומנתקי הצתה וכל מיני משחקים אלקטרוניים. זה הכל חרטא.
שום מנגנון שמונע/מעכב התנעה לא שווה כשהם מגיעים עם רכב נוסף, מחברים רצועה וגוררים את הג'יפ למקום שבו יוכלו לעבוד עליו בנוחות ובלי לחץ ולהניע אותו.

ולכן - רק ברזלים. כבדים. כאלה שמקבעים את הג'יפ למקומו. מספיק כבדים ועבים שגם אם רוצים לגזור/לחתוך זה יעשה המון רעש וייקח זמן.
סנדלי דנוור מסיביים. טבעות ברזל מלא עבות יצוקות עמוק בריצפת בטון, עמוד חוסם נעול ברתק. שרשרת כבדה עם מנעול רציני בתוך רתק.
לא לחפף ולקשור מהקפיצים!... רק דרך השילדה. ורצוי לעמוד בטון גדול. כעקרון הגנבים יכולים להתגבר על הכל - אבל הם לא רוצים להתעכב ולהרעיש ומעדיפים לא להיתקל במישהו שמפריע להם. הם אוהבים לעבוד מהר ואלגנטי ובשקט. ברזלים כבדים שמצריכים הרבה עבודה ועושים רעש אולי ירתיעו אותם. יגרמו להם לעבור לקורבן הבא.

ואם אתה רוצה להיות צדיק אז תתקין גם טראקר. ותסליק אותו היטב. זה משהו שבדקות/שעות הראשונות אחרי הגניבה אולי יציל לך את האוטו אם בכל זאת הצליחו לקחת אותו.

איל מ
19-03-18, 15:49
אל תבנה על טראקר.
נכון,
יהיו מקרים שהוא יעזור. אבל המתוחכמים (אלה שידעו איפה אתה חונה כי עקבו אחריך, אלה שבאו עם מחשב וכלי עבודה... וביקצור גנבה מוזמנת), יבואו גם עם שבש אותות.
תסתכל על הכתבה שפורסמה כאן על תפיסת כנופיה.
רואים שם משבש תדרים מרובה אנטנות (עובד על יותר תחומים).
אבל בגדול, מה שאמרו, לנעול למקום ולוודא שתניד יש מישהו ערני שישמע קולות ניסור.
ובמיוחד אם המשפחה לא בבית (אירוע, חו"ל וכדומה).

היילקס אספנות
19-03-18, 16:51
אנחנו עברנו למושב בהרי ירושלים לפני חצי שנה .. מסתבר שפה זו נורמה ,פריצה פעם בשבוע!
כתבתי בקבוצת הוואטסאפ של המושב שמי שהעניין מפריע לו ורוצה לעשות משו בנדון אז מוזמן אליי לכוס קפה.

וואלק הגיעו 15 גברים ושלוש נשים.
חודש לאחר אותו מפגש
הפורץ הראשון נתפס ע"י כיתת הכוננות. ו"הובהל" למשטרה.
אנחנו עכשיו נערכים לאירועי פסח.
כמובן שהכל החל בעקבות נסיון גניבה של ההיילקס.
שורה תחתונה
אתה גר ביישוב? תתאגדו כי למשטרה אין את היכולת או את הרצון לסייע בתפיסה.
אגב את תפיסת החוליה הם נכסו לעצמם.... שייהנו.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

-->