PDA

צפייה בגרסה מלאה : נושאי אקדח?מי ואיזה סוג?

avikkllk
20-03-18, 09:38
אהלן אני נושא אקדח עימי באופן פרטי
סתם רציתי לדעת כמה מחבריי הפורום פה גם נושאי אקדח ואיזה ?

אני נושא יריחו פולימרי

Sent from my iPhone using Tapatalk

ניר ל
20-03-18, 10:58
לי יש נשר המדבר 0.50 מוזהב, לא נכנס לכספת אז נמצא במגירת הגרביים, מאז שנפרץ לי הדיסק אני לא נושא אותו.
גר בסנונית 5 בראש העין, את ליל הסדר אנחנו חוגגים אצל ההורים בירושליים ונישאר ללילה.

https://img.mako.co.il/2009/10/14/DesertEagle1c.jpg

kobiav9
20-03-18, 12:29
חחחח
ולפות״ש לא מבררים דברים כאלה בפומבי

המשוטט
20-03-18, 14:03
לי יש נשר המדבר 0.50 מוזהב, לא נכנס לכספת אז נמצא במגירת הגרביים, מאז שנפרץ לי הדיסק אני לא נושא אותו.
גר בסנונית 5 בראש העין, את ליל הסדר אנחנו חוגגים אצל ההורים בירושליים ונישאר ללילה.

https://img.mako.co.il/2009/10/14/DesertEagle1c.jpgאין לך את הארכה לציד ציפורים?

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

avikkllk
20-03-18, 17:22
לא ביקשתי לספר לנו איפה אתם גרים ומה עבודתכם סתם לעשות שרשור של בעלי הנשק פה אבל הכל טוב לפחות הבחור פה היה מצחיק..בערך

ניר ל
20-03-18, 18:01
לא ביקשתי לספר לנו איפה אתם גרים ומה עבודתכם סתם לעשות שרשור של בעלי הנשק פה אבל הכל טוב לפחות הבחור פה היה מצחיק..בערך

אבל זה בדיוק מה שהחתימה שלך מספרת...

boaz avrahami
20-03-18, 23:23
ניר לא מספר את כל האמת.
הוא נתן רמז עבה לגבי צבע האקדח אבל תאמינו לי זה ממש לא זהוב ( הרבה יותר דומה לבזוקה)

ויש לו גם קת מתקפלת בצבע זהה

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX
4Z7BOZ

liontamer84
21-03-18, 07:35

https://img.mako.co.il/2009/10/14/DesertEagle1c.jpg

מוזמן לסטייק, שכן.

ואי אפשר שלא להזכר בקטע הכי טוב בעולם על האקדח הזה.
https://www.youtube.com/watch?v=Ivz4NA4zHzQ

איש הצפון
21-03-18, 20:37
משהו שכתבתי לפני כחודש לחבריי לפייסבוק, לגבי התנהלותם בקבוצות שונות של חובבי נשק (בבעלותי חנות נשק ומטווח):

אזהרה חשובה לבעלי נשק פרטי / ארגוני וגם לאוחזי נשק צבאי:

לאחרונה היו מספר מקרי התפרצות לבתים וגניבה של נשק רב שהוחזק שם ברשיון.

לפחות בשניים מהמקרים, מדובר בגניבה של כמה רובים שבעליהם החזיקו בבית שהיה נעול, ממוגן עם אזעקה והנשק אוחסן לפי החוק.

הפריצה לבתים הללו לא היתה מקרית והפורצים ידעו בוודאות מה הם מחפשים ואף הגיעו עם כלים ייעודיים לביצוע גניבת הנשק.

וכאן הנקודה החשובה שרבים מאיתנו נוטים לשכוח:

אנחנו מפרסמים ברשת המון מידע על עצמנו. לרבים מאיתנו יש תמונות שצולמו בבית ורואים בהן כדרך אגב את הדלתות, החלונות, התריסים וכו'. חדי עין יכולים להפיק מידע רב מן התמונות הללו, למשל אם יש או אין אזעקה ומאיזה סוג (אם יש, רואים את הגלאים), איך אנחנו נועלים וכו'.

אנחנו נוהגים לפרסם בזמן אמיתי תמונות משפחתיות חו"ל (כלומר רומזים שהבית כנראה ריק).

אנחנו מתייעצים ו"משוויצים" בשיטת הסלקת הנשק שלנו או אפילו מספרים איזו כספת קנינו והיכן היא ממוקמת.

אנחנו מספקים מידע האם אנחנו חמושים ואילו כלי נשק יש לנו.

אנחנו מספרים היכן אנו ובני / בנות זוגנו עובדים (מה שמאפשר להסיק מה הן השעות בהן הבית ריק).

כמובן שהשם שלנו בפרופיל ושם הישוב בו אנו מתגוררים, מאפשרים בכמה לחיצות, לאתר כתובת מדוייקת.

בקיצור, עבריין יכול להכין על רבים מאיתנו "תיק שטח" שיאפשר לו פריצה וגניבה של הנשק שלנו.

חלקנו אגב חברים בקבוצות "אמיתיות" שחבריהן מבקרים זה בביתו של האחר ומראים לחברי הקבוצה את ה"סודות" הקטנים שלנו (היכן הכספת אם יש כזו, אילו כלים יש לנו ועוד. אבל אף אחד מאיתנו לא באמת מכיר את נפשם של חבריו ולא יודע אם חבר מסויים לא נקלע לחובות כבדים שגרמו לו להיות מאויים ולחפש פתרונות "יצירתיים" לכיסוי חובותיו כגון... מכירת מידע לעבריין על הנשק של חבריו.

בקיצור, בבקשה מכם!

עיברו על הפיד שלכן וחפשו אם יש בו מידע שעלול לגרום לכם להגיע יום אחד הבייתה ולגלות ש...

- - - Updated - - -

ואגב... יריחו פולימרי הוא אקדח מצויין ואמין.

avikkllk
22-03-18, 17:09
אמיר אתה איש חכם.
טעות ילדותית היתה לעשות שירשור כזה
בבקשה אשמח לנעול ולמחוק שירשור זה
תודה

avikkllk
22-03-18, 17:09
אגב ברגע זה קבלתי מידע של אדם באחד המושבים שנפרץ לו הכסף בבית נלקחו שהי רוביי צייד וm16 של כיתת כוננות

Ilan6432
27-03-18, 10:29
אין לך את הארכה לציד ציפורים?

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
:) אהבתי

-->