PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה: קיה סורנטו 2003 4x4 לא משתלב

Feras Basheir
22-03-18, 20:16
ערב טוב
יש לי קיה סורנטו 2003 . לאחרונה שמתי לב כשאני משלב 4/4 בשטח הגלגלים הקדמיים לא עובדים. היום הלכתי למוסך. הרמנו את הגיפ על הליפט והפעלנו את המערכת ..נורית החיווי נדלקת . הסתקלתי מתחת לאוטו ראיתי שהדרייב שאפט הקדמי מסתובב אך הגלגלים הקדמיים לא מסתובבים ולא נשמעמים מכות או רעש כלשהו מאזור הדיפרינציאל..המוסכניק אמרנלי שצריך להחליף דיפרינציאל ..אך אני לא ממהר להחליף כי אני חושב שיש משאבת וואקום או גומית דיאפרגמה איפהו שצריך לבדוק לפני הדיפרינציאל אך אני לא מצליח לאתר איפה הם נמצאים אשמח אם תעזרו לי.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

איל מ
22-03-18, 20:41
יש דיאפרגמה בתוך הסרן הקדמי. בד"כ היא הבעיה. חפש כאן בפורום, יש מידע על זה.

Feras Basheir
22-03-18, 21:06
תודה רבה ...
ז"א צריך לפתוח את הקייס ולהחליף...?
הבנתי משרשורים קודמים שבארץ עולה 900 שקל ובחול אפשר להשיג ב 100 דולר..אם מישהו יכול לעזור במקט או קישור באינטרנט אשמח..

IlanHadar
23-03-18, 18:09
וכדאי שתתחיל בתיקון התקלה בהחלפת המוסך.

יש משאבת ואקום ומנגנון ואקום שגורם להשתלבות הציריה על מנת שהגלגלים הקדמיים ישתלבו, תקלה די ידועה ובטח ברכב בגיל של הרכב שלך.

Feras Basheir
23-03-18, 18:28

יש משאבת ואקום ומנגנון ואקום שגורם להשתלבות הציריה על מנת שהגלגלים הקדמיים ישתלבו, תקלה די ידועה ובטח ברכב בגיל של הרכב שלך.אכן צודק לחלוטין..
כנראה שיש מוסכים שיודעים רק לעשות שירות ולהחליף מסננים שגם את זה אני התחלתי לעשות לבד.
אז לעניינינו מה עשיתי..
הגעתי למשאבה הרמתי גלגל אחד האוויר .הנעתי את האוטו שילבתי בניוטרל 4/4 המשאבה עובדת ...אבל..הוצאתי את הצינור והוף לא יוצא אוויר מהמשאבה...אז אני אתחיל בבדיקת המשאבה או בהחלפתה ונראה אם הבעיה לא נפתרה אז כנראה שזה הגומיית דיאפרגמה שנמצאת בתוך הדיפ..
אשמח לעצות
תודה לעונים מראש.

Feras Basheir
24-03-18, 12:22
ערב טוב
יש לי קיה סורנטו 2003 . לאחרונה שמתי לב כשאני משלב 4/4 בשטח הגלגלים הקדמיים לא עובדים. היום הלכתי למוסך. הרמנו את הגיפ על הליפט והפעלנו את המערכת ..נורית החיווי נדלקת . הסתקלתי מתחת לאוטו ראיתי שהדרייב שאפט הקדמי מסתובב אך הגלגלים הקדמיים לא מסתובבים ולא נשמעמים מכות או רעש כלשהו מאזור הדיפרינציאל..המוסכניק אמרנלי שצריך להחליף דיפרינציאל ..אך אני לא ממהר להחליף כי אני חושב שיש משאבת וואקום או גומית דיאפרגמה איפהו שצריך לבדוק לפני הדיפרינציאל אך אני לא מצליח לאתר איפה הם נמצאים אשמח אם תעזרו לי.

עדכון: לאחר החלפת המשאבה לאחת מפירוק הדיפ הקדמי השתלב והתחיל לעבוד.
תודה לעוזרים

קוקו
24-03-18, 22:04

יש משאבת ואקום ומנגנון ואקום שגורם להשתלבות הציריה על מנת שהגלגלים הקדמיים ישתלבו, תקלה די ידועה ובטח ברכב בגיל של הרכב שלך.

לא וואקום, משאבת אוויר שמנפחת ל5PSI ונעצרת. ברגע שיורד מ5PSI חוזרת לעבוד. אם יש דליפה כדאי לתקן אותה כי המשאבה הזו לא מתוכננת לעבודה רציפה עד כמה שאני יודע

Feras Basheir
24-03-18, 22:14
לא וואקום, משאבת אוויר שמנפחת ל5PSI ונעצרת. ברגע שיורד מ5PSI חוזרת לעבוד. אם יש דליפה כדאי לתקן אותה כי המשאבה הזו לא מתוכננת לעבודה רציפה עד כמה שאני יודעכמה זמן לוקח לה להגיע ל5psi ?
הכוונה לאחר כמה זמן היא אמורה להפסיק לעבוד? במידה ואין דליפה

-->