PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכישת סוזוקי סמוראי

EdenHD
24-03-18, 16:32
אהלן אני משתחרר בקרוב מהצבא סוף סוף, רוצה להתחיל להכינס לתחום. בהתחלה היה לי ג'וק להביא טרקטרון אבל אין לי כוח להתעסק עם המשטרות ובלאגנים. החלטתי שאני רוצה ג'יפ ותמיד אהבתי סמוראי וכן אני יודע שהוא ישן ויש את הג'ימני אבל אני מעדיף סמוראי.
עכשיו הקטע הוא שהידע שלי אפס בערך במכונאות אבל עם ראש פתוח ורצון ללמוד כמה שיותר מהכלי ולנסות לתקן מה שאפשר בבית ובטוח שיהיו ימים כאלה.
עכשיו איך אני אוכל לדעת שאני קונה רכב במצב "טוב" ומה צריך לבדוק ואם בכלל אני יכול לבדוק את זה (בן אדם בלי ידע) שאני לא נופל על רכב גמור אין לי גם מישהו שכלכך מתעסק בזה..
תודה מראש.

הכוכב הכחול
24-03-18, 18:47
את זה קראת?

http://www.jeepolog.com/forums/content.php/1151-jeepolog-archive

EdenHD
25-03-18, 15:03
את זה קראת?

http://www.jeepolog.com/forums/content.php/1151-jeepolog-archive

אכן קראתי, אבל אני לא חושב שאני באמת אצליח לבדוק את כל זה בפועל בעצמי

GodsFather
25-03-18, 18:20
תתחיל לבדוק רכבים, עם הזמן תצבור נסיון ותדע לזהות מרחוק מה טוב ומה לא, ומשם גם יתפתח הידע להשלמת החסר.
קח איתך חבר שיחווה דעה נוספת.

לכשתגיע הכלה המיועדת, תוכל להיעזר גם במוסך מהמקובלים כדי לוודא שלא פספסת.

תרגיש חופשי להעלות לכאן לבטים לגבי כלים שראית.

תלמד את המדריך, תדפיס וקח איתך, תכין רשימת בדיקה וכד.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

de fox
25-03-18, 18:47
יש רשימת בדיקה מוכנה להדפסה בתגובות לכתבה

Sent from my iPhone using Tapatalk

EdenHD
25-03-18, 20:33
אוקיי הבנתי, תודה רבה לכם על העזרה.
עדיף לקנות כלי עם שיפורים כגון הגבהות וכו' ? והאם יד גבוהה זה משנה?

GodsFather
25-03-18, 20:41
לגבי שיפורים הדעות חלוקות, תלוי מה טיב השיפור וגילו, מי הבעלים ואיך התייחס לרכב וכד.

הידיים לא מהוות יתרון אלא יותר איך היד האחרונה התייחסה לרכב. טיפולים, התנהלות עם הרכב ותיקונים וכד. אם יש תיעוד טיפולים ועוד

EdenHD
25-03-18, 20:52
לגבי שיפורים הדעות חלוקות, תלוי מה טיב השיפור וגילו, מי הבעלים ואיך התייחס לרכב וכד.

הידיים לא מהוות יתרון אלא יותר איך היד האחרונה התייחסה לרכב. טיפולים, התנהלות עם הרכב ותיקונים וכד. אם יש תיעוד טיפולים ועוד

תודה על התשובה, אז בעיקרון הבנתי.
במידה ומצאתי את הכלה כמו שאומרים לקחת אותה לבדיקה במוסך שמבין עניין בסמוראי או שאיך זה עובד?

שגיא S
26-03-18, 09:32
מאיפה אתה בארץ?

אתה מוזמן לבוא לתל אביב לראות את סמוראי שלי (לא למכירה) ואני אעבור איתך על הכתבה והדברים שצריכים לבדוק ואיך לבדוק אותם...

weref
26-03-18, 09:42
מאיפה אתה בארץ?

אתה מוזמן לבוא לתל אביב לראות את סמוראי שלי (לא למכירה) ואני אעבור איתך על הכתבה והדברים שצריכים לבדוק ואיך לבדוק אותם...

נשאר לך משהו מקורי באוטו?

שגיא S
26-03-18, 11:38
נשאר לך משהו מקורי באוטו?

א. הרוב
ב. זה לא משנה - העיקרון הוא אותו עיקרון

פלג_
26-03-18, 11:41
כאילו מה שהוא יראה שהוא ילך לקנות היה מקורי.

אני בשיפוץ כללי של סמוראי ועד היום יש שם מכלולים שאין לי מושג מאיפה ושל מה הם.

EdenHD
26-03-18, 20:30
מאיפה אתה בארץ?

תודה על ההצעה חבר, אני מחדרה.
כרגע אין לי כלכך זמן בגלל הצבא אבל כשאני יהיה כבר לקראת תהליל הקנייה אני אשמח.

128Bnaya
07-12-19, 11:09
מאיפה אתה בארץ?

אהלן שגיא אני חייל משוחרר בול באותו מצב רק שנתיים אחרי... האם ההצעה רלוונטית עדיין? 🙂

שגיא S
07-12-19, 11:26
אהלן שגיא אני חייל משוחרר בול באותו מצב רק שנתיים אחרי... האם ההצעה רלוונטית עדיין? 🙂

בוודאי. שלח לי הודעה פרטית לתיאום

128Bnaya
08-12-19, 14:03
בוודאי. שלח לי הודעה פרטית לתיאוםאיך שולחים הודעה פרטית?
0526602659 בניה

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

128Bnaya
08-12-19, 14:05
בוודאי. שלח לי הודעה פרטית לתיאוםאהלן שגיא ניסיתי לשלוח הודעה פרטית מקווה שקיבלת. תודנ

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

-->