PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי מטען סוללות Lipo

ניר ל
29-03-18, 15:37
נתקלתי במוצר הזה :

https://www.amazon.com/Style-Cells-Battery-Chargeing-Adapter/dp/B00JVMQB6U/ref=sr_1_9?s=industrial&ie=UTF8&qid=1522326868&sr=1-9&keywords=Imax+b6

נראה כמו מפצל שמאפשר לטעון ולאזן מספר סוללות במקביל דרך אותה יציאה - האם אכן כך ? ואיך זה עובד ?

נדב42
29-03-18, 17:45
מתוך התיאור יש צורך לחבר את זה למטען - מאזן, מזה אני מקיש שאין למוצר הזה לוגיקה משל עצמו, ומכאן שאם יש שוני בין מצב או סוג הסוללות אז הטעינה לא תהיה אופטימלית.

מה הצורך שלך ?

ניר ל
29-03-18, 17:57
כן, זה מתחבר למטען iMAX B6 , למטען ניתן לחבר סוללה אחת בכל פעם (עם 2 עד 6 תאים), לפי מה שמתואר - הכרטיס הזה יכול לטפל במספר סוללות במקביל.

הצורך הוא לטעון שתי סוללות 3s או 5s , עדיף כמובן במקביל. עוד שאלה על הדרך - אני מחבר בטור את שתי הסוללות כדי לקבל מתח כפול, מחבר אותן לתחתית של סקייטבורד חשמלי. מה הדרך הנכונה לטעון אותן מבלי לפרק את העסק ? (אם כי אולי אעדיף לפרק ולהכניס למיכל חסין אש בזמן הטעינה והאחסנה)

נדב42
29-03-18, 23:59
בשביל 2 סוללות במקביל הייתי קונה 2 מטענים ...

אם אתה משתמש בשתי סוללות 4S ולא צריך טעינה מהירה אלא רק את הנוחות של טעינה במקביל (יותר בריא לסוללות), אני יכול להמליץ לך על צמד מטענים פשוטים קטנים וקלים שאתה יכול למתקן באופן קבוע על הסקייטבורד ולהזין אותם ממקור 12V משותף.

יש גם נרתיקים חסיני אש קלים וזולים שאולי תוכל למתקן באופן קבוע על הסקייטבורד

אתה מוזמן לבוא לראות במה מדובר :)

-->