PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלת צמיגים

Hulio
06-04-18, 20:58
יש לי לנד רובר 2016 דיסקו 4 , hse דיזל 3 ליטר.
מידת הצמיגים ברשיון היא 255/55/19 111v
לא מצאתי שום צמיג נורמלי לשטח במידה הזו למעט צמיג של goodyear שקוד המהירות שלו ה 111q .
האם זה משהו שימנע לעבור טסט או יעשה בעיות בביטוח או שכל עוד המידה בסדר קוד המהירות לא רלוונטי?
המון תודה!

Raccoon
06-04-18, 21:01
מכשילים בטסט על קוד מהירות לא מתאים. רלוונטי רק משנתון מסויים, לא בטוח איזה אבל בטוח מוקדם מ-2012.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

איל מ
06-04-18, 21:24
נ.ב.
הכותרת שלך ממש לא עניינית ומקשה על מי שיודע לעזור לך, או לחלופין על מי שיחפש מידע דומה בעתיד.
אנא פנה לאחד המנהלים ושנה אותה.

erezgur
06-04-18, 21:24
ברוך הבא לפורום חוליו,

כפי שכתבו לך - מידת הצמיג צריכה להתאים לכתוב ברישיון, לרבות קוד המהירות. לא בכל מקום ולא תמיד מקפידים על כך, אבל בהחלו יש מקומות שכן.
נסה לבדוק מהן כל המידות המאושרות לרכבך, אולי יש חלופה אחרת שתתאים לך.

והערה טכנית לגבי כותרת ההודעה שלך - "שאלת צמידים" היא כותרת כללית מדי, אם היית נותן כותרת כמו למשל "צמיגים - האם מקפידים בטסט על קוד המהירות?", ייתכן ויותר אנשים שיודעים לתת לך מתשובה טובה היו קולטים את השאלה ונכנסים לענות...

הערה טכנית נוספת - יש לנו תת פורום לנושאי עדנייני רישוי 4X4, ייתכן ושם גם היית מקבל תשובה מהירה וטובה יותר, כיון שזה לא קשור ספציפית ללנד-רובר, הפורום בו בחרת לשאול.

בהצלחה !

moutzi
06-04-18, 21:44
שמתי צמיגי קופר ואני מאוד מרוצה.
גם בשטח וגם בכביש.

Hulio
07-04-18, 02:50
תודה רבה על התשובות המהירות וסליחה על חוסר המיקוד בנושא ההודעה, טעות שלי.

erezgur
07-04-18, 07:30
זה בסדר וקורה לרבים, תמשיך להיכנס, לשאול ולהשתתף בדיונים.
תוכל ללמוד המון מניסיונם של אחרים וכן לתרום לאחרים בתחומים שלך.
המטרה של בהערות הללו היא לדאוג לאיכות הפורום ולהציע לכל מי שבעתיד יחפש משהו דומה - זוהי ביקורת בונה לטובת הכלל.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

-->