PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול ג'יפים במונטנגרו מספר שאלות?

nitzan
08-04-18, 21:18
מתכנן טיול ביולי, מחפש חברה להשכרת ג'יפים עצמאית בפודגוריצה,כמה ימים מומלץ, ובכלל מי שהיה ויכול לתת טיפים אשמח.תודה לעונים

amotzg
11-04-18, 03:18
אנחנו שכרנו בשנה שעברה שני פריווטים וג'יפון מאלכס מטיבט. הוא הביא לנו את המכוניות לנמל התעופה ולקח משם, אבל שאל מאיפה כאילו הוא מביא לכל נקודה במונטנגרו. הוא היה מאוד נחמד, יעיל, ומשתלם.
Alexander - Elite cars
382-69-359534+
[email protected]

הייתי בקשר גם עם אבי, דובר עברית מקומי שמשכיר מכוניות.
אני לא זוכר בדיוק למה לא המשכנו איתו, נדמה לי שהיה קצת יקר יותר. גם הוא היה נחמד מאוד ונידב גם הרבה אינפורמציה כללית ומועילה על מונטנגרו.
יש לו טלפון ישראלי והוא עונה בוואטסאפ 054-4712918
[email protected]

מאוד אהבתי את השייט בלגונות של אגם שקודרה. לא יודע אם יתאים לך אבל כדאי להקדיש לזה לפחות חצי יום, זה לוקח זמן וכיף רק עם עושים סיור רגוע וארוך. ככה נחשפים למקומות הקטנים ולמגוון החיות.

לא לוותר בשום אופן על ביקור, לפחות קצר, בכפר נגושי. ממלכת הפרושט.
הנקניק המקומי הוא גרסא נהדרת של פרושוטו, מכינים אותו במעשנות ענק. באותה מעשנה תלויים בקומות ירכיים של עשרות חזירים, רק תבחר.
אחרי סדרת טעימות וביקור בצריף המעשנה, נארז לנו אחר כבוד ירך שלם במשקל כעשרה קילו. המשכנו לאכול ממנו בארץ עוד כחצי שנה.
גושים מהשומן שניקינו ממנו יש לי בפריזר עד היום. הם נזרקים למגוון תבשילים ומוסיפים זכרון מעושן נהדר.
https://en.wikipedia.org/wiki/Njegu%C5%A1ki_pr%C5%A1ut

Gilad Medraft
11-04-18, 09:13
אנחנו מטיילים במונטנגרו כבר הרבה שנים ויש לנו חבילת טיול ג'יפים -עצמאי או מודרך-מושלמת ומבוססת על הניסיון הרב שצברנו שם. לעוד פרטים אפשר ליצור איתי קשר ישירות או להיכנס לאתר של חברת MEDRAFT ולהתקדם משם.

לא הייתי מוותר בטיול מונטנגרי על:

הקפת רכס הדורמיטור, למרות שרובה ככולה מאוספלטת- עדיין הנופים, הגאולוגיה הדרמטית, השקט, והמקומיים החביבים- שווים יום טיול מדהים. האגם השחור- בתור התחלה או סיום ליום הזה- מדהים.
אגם ביוגרדסקה והשמורה שסביבו. אגם קטן המוקף ביער בראשיתי מדהים. שוב- הליכה ברגל, אבל קלילה ושווה. אפשר גם לשוט בדוגית על הרוגע הזה ולהרוויח שנה בחיים בשקט.
רפטינג על נהר הטרה. וגם אומגה. לך על הצהובה. אמנם היא מהביוקר- אבל היא ארוכה ומרשימה יותר. שווה את ההפרש במחיר.
על אגם סקאדר המליצו לעיל. מצטרף.
לטפס לרכס הקומובי מכיוון קולשין, קצת שטח, והליכה רגלית בין "שיני דרקון" במעלה הרכס. שווה.
לפחות יום רביצה בקו החוף- עדיף במיקום כלשהוא סביב מפרץ קוטור. זהירות- ממכר...
לא לבזבז זמן וכסף על ארוחות צהריים! נכנסים בבוקר לסופר, לוקחים יוגורט טרי 3%, לחם חם (זה שנראה כמו 6-7 לחמניות שדבוקות אחת לשניה), אננס (עולה יורו), ממרח פלפלים, גבינה...יא, נהיה לי רוק בפה...

-->