PDA

צפייה בגרסה מלאה : תוכנת IGO בחינם ל-48 שעות לרגל יום העצמאות ה-70

מאיר אלוני
17-04-18, 07:51
לרגל יום העצמאות ה-70 ל-48 שעות תוכנת IGO בחינם בחנות גוגל לאנדרואיד ובאפל סטור לאייפון.
https://www.facebook.com/IGO.MY.WAY/videos/1662575947113019/?hc_ref=ARSftrdygR0AsvUJSZrKjaKBlOlRY5eX niBuwOXvbHpGN0JdtxSCU5xTqD6pGodqO_M&fref=nf&__xts__

אנחנו משיקים! אתם מרווחים!
לרגל חגיגות יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל החלטנו לתת לכל בית ישראל במתנה ל-48 שעות (מתאריך ה-18.4 בשעה 20:00 – 20.4 בחצות) את הגרסה החדשה והמתקדמת של תכנת הניווט IGO אשר תהיה זמינה להורדה ב- Apple Store ובחנות - Google Play בחינם!
ללא הפתעות או עלויות עתידיות. אל תגידו שלא ידעתם ולא שמעתם!
חפשו >> IGO GIFT EDITION בחנויות המקוונות.
הזדרזו להוריד וליהנות מתוכנת הניווט המובילה בעולם, בחירת מרבית יצרני הרכב בעולם.

התכנה כוללת :

- מפות שטח כולל סימון שבילי ישראל (החברה להגנת הטבע)
- עדכוני תנועה אונליין (פקקים, עומסים, תאונות בדרך) כולל חישוב מחדש.
- חיפוש קולי מתקדם בעברית (שליטה מלאה בחיפוש).
- הנחיה קולית חכמה ומתקדמת (הכרזת שמות רחובות וכבישים).
- מפות ישראל בתלת ממד מדהים!
- עובדת ללא תלות באינטרנט ובחבילת גלישה!!
- חיפוש חופשי חדש ומתקדם.
- מפות ישראל עדכניות
- ועוד הרבה אפשרויות חדשות ומתקדמות.

shmil
17-04-18, 08:28
לא ידעתי שהיא עוד קיימת.
למה היא טובה כשיש וייז, עמוד ענן, וגוגל מאפס?

מאיר אלוני
17-04-18, 08:38
לא ידעתי שהיא עוד קיימת.
למה היא טובה כשיש וייז, עמוד ענן, וגוגל מאפס?

אין צורך באינטרנט, טובה לשטח (כולל סימון שבילים) במקומות שאין קליטה ובמכשירי טבלט ללא סים.

YoavR
17-04-18, 08:56
זה עובד בחו״ל?

דור אריאל
17-04-18, 09:21
לפי דעתי המפות סימון שבילים שם הם מ 2010

נדב42
17-04-18, 10:16
זה חינם... נתקין, נראה, מקסימום נזרוק לפח ...

דור אריאל
17-04-18, 10:32
זה עובד בחו״ל?

צריך להוריד מפות ( בתשלום ) לכל מדינה

בןבן
17-04-18, 16:39
שאלה, אם יש על המכשיר את התוכנה הישנה, זה ידרוס אותה או ישארו 2 תוכנות ?

nlior
18-04-18, 07:33
לא קיים

דור אריאל
18-04-18, 08:12
זה רק מהיום בערב..

לא קיים

מאיר אלוני
18-04-18, 20:50
התוכנה זמינה להורדה מהחנות https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nng.igoprimoisr2013march2 4.javaclient
הורדתי גם לטלפון וגם לטבלט.
לאחר ההתקנה יש לפתוח את התוכנה ולהכנס לחנות בתפריט התוכנה ולהוריד מפות שטח ועדכוני מצלמות מהירות

IlanHadar
18-04-18, 21:12
אפשר לפתוח קבצי ניווט?

מאיר אלוני
18-04-18, 21:41
https://tech.walla.co.il/item/2972578

מוטי ג.
18-04-18, 22:43
התוכנה עובדת באנדרואיד אוטו?

עריכה: אני רואה שהטלפון שלי בכלל לא מתאים, LGv30 מערכת הפעלה android 7

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

מוטי ג.
19-04-18, 00:43
מוזר, גוגל פליי אומר שהמכשיר לא מתאים, והאפליקציה מותקנת ללא בעיה

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

דידין
19-04-18, 01:14
הורדתי המפות כולל מפת סמ"ש (כתוב אצלי שזה מותקן !),אבל לא יודע איך "להעלות"אותה,אני רואה רק את מפת הכבישים !

zivo
19-04-18, 02:18
משחקים עם זה, בסוף המפת שטח עולה....
אבל,
מפת שטח עלובה ומעליבה, לא מציע לאף אחד לנווט עם זה בשטח :-(

חג שמח

דידין
19-04-18, 06:47
משחקים עם זה, בסוף המפת שטח עולה....
אבל,
מפת שטח עלובה ומעליבה, לא מציע לאף אחד לנווט עם זה בשטח :-(

חג שמח

שיחקצי בחיי שיחקתי, ועדיין לא מצליח לראות את מפת השטח (הם טוענים שזאת מפת סמ"ש "תיקנית"של החברה להגנת הטבע )
אז איך בכל אופן

zivo
19-04-18, 09:12
שיחקצי בחיי שיחקתי, ועדיין לא מצליח לראות את מפת השטח (הם טוענים שזאת מפת סמ"ש "תיקנית"של החברה להגנת הטבע )
אז איך בכל אופן
לא יודע מה זה "תיקנית".
צרפתי תמונה של הר חורשן, תסתכל בעצמך.
אצלי זה הכריח לאתחל את התוכנה ולשחק עם הזום (פנימה החוצה).

לפעמים אני מסתכל על מוצר, או שירות, שחברה מוציאה לשוק, וכל מה שנשאר לי, זה לשאול את עצמי "מה עבר להם בראש???"
בעידן שלנו, שאין בעיה להוריד בחינם מפות offline ,החל מתצא בגוגל ועד israel hiking, ושעמוד ענן עולה כמו חצי מיכל דלק, ו TwoNav חצי מזה... אתה פשוט לא יכול להוציא מוצר באיכות מפה כזו (ועוד לא השתמשתי ואין לי מושג איך התוכנה עובדת).
שיקום הבן אדם שבדק את זה בנסיעת שטח אמיתית (על הליכה בכלל אין מה לדבר).

גיא
19-04-18, 09:37
אל תתאמצו. לא שווה כלום. משמשק מחריד. מליון פרטים על המסך ותפריטים לא אפשריים ...

בשביל מפת שטח תפעיל ב הגדרות. תצוגת ניווט עד הסוף למטה ׳מפת שטח׳

Sent from my iPhone using Tapatalk

נדב42
19-04-18, 11:10
זה חינם... נתקין, נראה, מקסימום נזרוק לפח ...
כמו שגיא וזיו כתבו ומאותן הסיבות, חתיכת דרעק. והמפות הן לא מפות סמ"ש. לא הייתי נותן להם את אות האמת בפרסום ...
כמו שכבר כתבתי, ייזרק לפח ...

shmil
19-04-18, 13:06
אל תתאמצו. לא שווה כלום. משמשק מחריד. מליון פרטים על המסך ותפריטים לא אפשריים ...

בשביל מפת שטח תפעיל ב הגדרות. תצוגת ניווט עד הסוף למטה ׳מפת שטח׳

אין לי שם "מפת שטח" בתצוגת ניווט.

גיא
19-04-18, 13:09
בבקשה

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180419/47e3769bf8d7383dca3f39fb9b847f46.jpg

shmil
19-04-18, 14:09
רק שאין לי מפת שטח, ולכן שתי האופציות הללו כבויות אצלי.

גיא
19-04-18, 14:10
אז תוריד מהחנות הפנימית של האפליקציה. זה כתוב בהנחיות

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180419/a3f9dcebee862535e9770235c9b3341e.jpg

shmil
19-04-18, 14:18
מצאתי.
תודה.
גם התקנתי ואני מוכרח להסכים עם זיו ונדב.
זבל עופות.
אולי טוב כתכנת ניווט כבישוגם אז לא מוצא יתרון שלה על ווייז.
"מפות השטח", אם ניתן לקרוא לה כך בכלל, הן זבל עופות ברזולוציה נמוכה עד מעליבה.
לא כוס התה שלי.

assafy
19-04-18, 19:47
כפי שמישהו כתב - סוס שניתן בחינם לא מפשפשים בשיניו.
אבל לפי הביקורות אחסוך לעצמי את מקום האיחסון ולא אוריד את מפות השטח. ננסה לראות איך זה בניווט כביש לעומת וויז ואני לא חושב שוויז מדהימה.

בןבן
19-04-18, 19:59
למה ככה? בניווטי שטח אני משתמש במפה בהצלחה רבה ! מי שיודע לנווט המפה מספיקה די והותר. מי שלא יודע ניווט ולא יודע לקרוא מפה טופוגרפית אז באמת אולי צריך משהו אחר.... בכל אופן במקרה האחרון עדיף לעשות קורס ניווט. כדי להגיד לך היכן אתה נמצא המפה בסדר גמור וזה כל מה שצריך. קלה לא צורכת חשמל כמעט ואתה יודע בדיוק היכן אתה. בטאבלט אצלי המפה היתה פתוחה יומיים לא ברציפות אבל לפחות 10 פעמים ביום ולא אכלה יותר מ 25% מהמצבר.... אין נק ענין אין התראות כמו בעמוד ענן ,אבל אני תמיד מכין מסלולים מראש ,לא אוהב הפתעות בשטח.

Sent from my SM-T810 using Tapatalk

shmil
19-04-18, 20:14
למה ככה? בניווטי שטח אני משתמש במפה בהצלחה רבה ! מי שיודע לנווט המפה מספיקה די והותר. מי שלא יודע ניווט ולא יודע לקרוא מפה טופוגרפית אז באמת אולי צריך משהו אחר.... בכל אופן במקרה האחרון עדיף לעשות קורס ניווט.

אתה חמוד , אתה.
האחרון שלימד אותי לנווט, עשה את זה לפני 37 שנים, כנראה לפני שנולדת והרבה לפני שהיו GPS ומאז גם זכיתי בכמה תחרויות ניווט, רגלי ורכוב, כשהעזר היחיד בהן הוא מפה ומצפן.
יופי לך שאתה משתמש במפה בהצלחה רבה, כנראה שאתה באמת לא מודע למה מפה יכולה לתת לך.
נכון, בשביל לדעת בערך איפה אתה נמצא, יכול להיות שהזוועות המצורפות לIGO מספיקות.
אותי לימדו לנווט בדיוק, עם מפה שמאפשרת את זה, ועם דיוק של פחות מ-50 מטרים באמצעות מפה בלבד.

zivo
19-04-18, 20:24
למה ככה? בניווטי שטח אני משתמש במפה בהצלחה רבה ! מי שיודע לנווט המפה מספיקה די והותר. מי שלא יודע ניווט ולא יודע לקרוא מפה טופוגרפית אז באמת אולי צריך משהו אחר.... בכל אופן במקרה האחרון עדיף לעשות קורס ניווט. כדי להגיד לך היכן אתה נמצא המפה בסדר גמור וזה כל מה שצריך. קלה לא צורכת חשמל כמעט ואתה יודע בדיוק היכן אתה. בטאבלט אצלי המפה היתה פתוחה יומיים לא ברציפות אבל לפחות 10 פעמים ביום ולא אכלה יותר מ 25% מהמצבר.... אין נק ענין אין התראות כמו בעמוד ענן ,אבל אני תמיד מכין מסלולים מראש ,לא אוהב הפתעות בשטח.

הפוך גוטה.....הפוך!

מי שיודע לנווט, מבין כמה המפה הזו חרא, ולא בטיחותית. חסרים קווי גובה, חסרים נחלים, חסר.... חסר ..... חסר......
מי שלא באמת מנווט, ונוסע בשטח, כמו שהוא נוהג על הכביש, כלומר נוסע על נתיב מסומן, ומניח, שאם מישהו סימן, אז זה בטוח ועביר, הוא אולי יכול להסתפק במפה הזו.
כל החוכמה בלדעת לנווט, זו היכולת להסתכל על המפה, ולהבין \ לצייר בראש, איך נראה השטח. ככל שיש יותר פרטים, מתגלה ההבדל בין מי שבאמת יודע לנווט לבין מי שבערך.....
(ושאף אחד לא יקפוץ לי עכשיו על ניווטי מילוט על 1:250,000).
.
וזה מחזיר אותנו לתחילת הסיפור, IGO הית תוכנת כביש (סבירה פלוס....) אבל בוודאי לא תוכנת שטח.

גיא
19-04-18, 20:41
לא סבירה ולא פלוס.

נדב42
19-04-18, 20:46
התכנה כוללת :

- מפות שטח כולל סימון שבילי ישראל (החברה להגנת הטבע)

איך אני אוהב ניסוחים פתלתלים של אנשי מכירות (ואין הכוונה למי שהביא את הציטוט לכאן) ...
נותנים לך להבין כאילו מדובר במפות סמ"ש המוכרות, אבל קריאה קפדנית במיוחד תראה שאלו מפות שטח (גרועות, אבל אכן מפות שטח), ומסומנים בהן השבילים ה"צבעוניים" (ורבים אחרים חסרים)

ברשותכם, אני אלך הצידה להקיא ...

בןבן
19-04-18, 23:28
אתה חמוד , אתה.
האחרון שלימד אותי לנווט, עשה את זה לפני 37 שנים, כנראה לפני שנולדת והרבה לפני שהיו GPS ומאז גם זכיתי בכמה תחרויות ניווט, רגלי ורכוב, כשהעזר היחיד בהן הוא מפה ומצפן.
יופי לך שאתה משתמש במפה בהצלחה רבה, כנראה שאתה באמת לא מודע למה מפה יכולה לתת לך.
נכון, בשביל לדעת בערך איפה אתה נמצא, יכול להיות שהזוועות המצורפות לIGO מספיקות.
אותי לימדו לנווט בדיוק, עם מפה שמאפשרת את זה, ועם דיוק של פחות מ-50 מטרים באמצעות מפה בלבד.יקירי אם אתה מסתמך רד על המפה הזאת או כל מפה אלקטרונית אחרת מצבך גרוע וזה בלשון המעטה לא אחראי. בנוסף כנראה אתה לא קורא תווי שטח ומנווט עם עיניים רק על המסך. אני תמיד עם מפת נייר לידי ולא נמצא בתחרות עם אף אחד בטח לא בטיול...

דידין
20-04-18, 08:54
כדי להתרשם מהתוכנה באופן בלתי אמצעי,אולי מישהו יכול להסביר לי איך להעלות את מפת הסמ"ש על צג הטלפון ? (מפת הסמ"ששהורדתי בנוסף למפת הכבישים שהיא עולה ישירות כברירת מחדל על הצג)!

בנוסף,ניסיתי להוריד התוכנה לטאבלט (יש wifi) אבל אין כרטיס סים וזה "לא נותן"לי

מאיר אלוני
20-04-18, 09:18
כדי להתרשם מהתוכנה באופן בלתי אמצעי,אולי מישהו יכול להסביר לי איך להעלות את מפת הסמ"ש על צג הטלפון ? (מפת הסמ"ששהורדתי בנוסף למפת הכבישים שהיא עולה ישירות כברירת מחדל על הצג)!

בנוסף,ניסיתי להוריד התוכנה לטאבלט (יש wifi) אבל אין כרטיס סים וזה "לא נותן"לי

כדי להחליף מפת כביש במפת שטח פעל כך :
שלושה קווים למטה מימין > הגדרות > הגדרות מסלול > מצב ניווט > כביש או שטח מה שתבחר.

כדי להתקין על טבלט הורד את הקובץ בקישור, לאחר מכן כנס לתיקיית הקבצים שלי, חפש שם את הקובץ ואשר התקנה:
https://m.apkpure.com/igo-nextgen-gift-edition/com.nng.igoprimoisr2013march24.javaclien t/download?from=details

shmil
20-04-18, 09:54
יקירי אם אתה מסתמך רד על המפה הזאת או כל מפה אלקטרונית אחרת מצבך גרוע וזה בלשון המעטה לא אחראי. בנוסף כנראה אתה לא קורא תווי שטח ומנווט עם עיניים רק על המסך. אני תמיד עם מפת נייר לידי ולא נמצא בתחרות עם אף אחד בטח לא בטיול...

טוב, אתה צודק וכדאי שאתה תלמד אותי לנווט.

boaz avrahami
20-04-18, 10:21

שמיל ,
בג׳יפולוג מעבירים בהתכתבות קורסי ניווט גם לאלופי משנה [emoji41]

רוב הקורס בהתכתבות

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX
4Z7BOZ

zivo
20-04-18, 10:49
"פראירים לא מתים, הם רק מתחלפים".....
לא בטוח שמתחלפים, פשוט שוכחים ונופלים עוד הפעם.
נכנסתי לאשכול הזה, ואז ראיתי למטה, תחת "נושאים דומים", את האשכול הזה -
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/99423-%D7%A0%D7%95%D7%AA%D7%A8%D7%95-%D7%A4%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%9E24-%D7%A9%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%93-%D7%90%D7%AA-IGO-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A0%D7%9D-%21

ונראה שאף אחד פה לו לומד.
אנחנו שנופלים כל פעם בפח של התרגיל הפרסומי הזה.
IGO שלא משתפרים עם התוכנת שטח שלהם, ולא מפנימים, שהתרגיל הזה גורם להם יותר נזק מתועלת.

אז ברוח ברוח החג -
"אני נשבע" לא להתקין תוכנת IGO :-)
ואם אפשר לבקש מהמערכת, תדאגו בבקשה להציף את האשכול הזה לפני החג הבא.

ד ו ר ו ן
20-04-18, 12:32
עבר ככ הרבה זמן אולי שכחת..
[emoji41]
ובזמנך זה בכלל היה עם מצפן שמש, ובלילה עם מפת כוכבים, לא?

דידין
20-04-18, 13:52
כדי להחליף מפת כביש במפת שטח פעל כך :
שלושה קווים למטה מימין > הגדרות > הגדרות מסלול > מצב ניווט > כביש או שטח מה שתבחר.

כדי להתקין על טבלט הורד את הקובץ בקישור, לאחר מכן כנס לתיקיית הקבצים שלי, חפש שם את הקובץ ואשר התקנה:
https://m.apkpure.com/igo-nextgen-gift-edition/com.nng.igoprimoisr2013march24.javaclien t/download?from=details

תודה
סופסוף הצלחתי ו....חבל על המאמץ ,כנראה מה שלא עולה כסף = את עלותו !

מחקתי !

erezgur
20-04-18, 14:58
כתבתי את זה מראש בשרשור המקביל - http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/107880-%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%AA-IGo-%D7%97%D7%99%D7%A0%D7%9D-%D7%9C%D7%A8%D7%92%D7%9C-%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%AA?p=7 88897#post788897

כיף מדי פעם להיות בצד שאומר "אמרתי לכם"...

אבל יחד עם זאת לא צריך להגזים עם התגובות - ל-IGO מקום של כבוד בתוכנות הניווט העולמיות ולישראל יש תפקיד מרכזי בתוכנה זו (נכון שבשנים האחרונות עיקר הפיתוח נעשה ע"י בית תוכנה הונגרי אם איני טועה). עם התפתחות התוכנות המקוונות כמו וייז, החברה ריכזה מאמץ, ובצדק כלכלי רב, בעולם המערכות המובנות ברכבים ויש להם נתח שוק מצויין, במיוחד במכוניות הנמכרות באירופה. הם באופן קבוע מבצעים שיפורים בממשק המשתמש וחוויית השימוש בתוכנה...

zivo
20-04-18, 16:09
כתבתי את זה מראש בשרשור המקביל - http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/107880-%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%AA-IGo-%D7%97%D7%99%D7%A0%D7%9D-%D7%9C%D7%A8%D7%92%D7%9C-%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%AA?p=7 88897#post788897

כיף מדי פעם להיות בצד שאומר "אמרתי לכם"...

אבל יחד עם זאת לא צריך להגזים עם התגובות - ל-IGO מקום של כבוד בתוכנות הניווט העולמיות ולישראל יש תפקיד מרכזי בתוכנה זו (נכון שבשנים האחרונות עיקר הפיתוח נעשה ע"י בית תוכנה הונגרי אם איני טועה). עם התפתחות התוכנות המקוונות כמו וייז, החברה ריכזה מאמץ, ובצדק כלכלי רב, בעולם המערכות המובנות ברכבים ויש להם נתח שוק מצויין, במיוחד במכוניות הנמכרות באירופה. הם באופן קבוע מבצעים שיפורים בממשק המשתמש וחוויית השימוש בתוכנה...

ארז,
הנטייה הראשונית שלי היתה כמו שלך, יש להם תוכנת כביש לא רעה (למרות שהם נשארו מאחור בנושא הדיווח על עומסים), בא נבדוק את התוכנת שטח שלהם.
אבל, דווקא בגלל שזה מגיע מחברה שכבר קיימת כמה שנים, ויש לה מוצר, אתה מצפה ליותר.
מצטער, זה המקרה שאתה אומר, או שהם טיפשים או שהם שקרנים, אבל בשום מקרה אני לא רוצה איתם עסקים.
לא מאמין, שיש מישהו אחד, שקצת מבין בתחום, שישתמש בתוכנת שטח שלהם.
אצלי, הם הפסידו גם את הקרדיט על התוכנת כביש, אני על חברה כזו לא סומך (ע"ע טיפשים ו\או שקרנים).

גיא
20-04-18, 17:35
אני אחד מאלו שיש להם את התכנה לכביש בילט אין באוטו ...

סליחה. אבל זה זבל.
לא עומד מול וייז אפילו כשוייז היה פרימאפ ובנינו את מאגר הכבישים בחינם בשבילם.

החלפתי את המולטימדיה באוטו .. אחת הסיבות זה להפטר מהתכנה הזאת. עכשיו יש לי וייז באוטו.

dice2
20-04-18, 17:55
תודה
סופסוף הצלחתי ו....חבל על המאמץ ,כנראה מה שלא עולה כסף = את עלותו !

מחקתי !

במקרה דנן אני מסכים חבל על הסוללה שבזבזתי
ומצד שני יש את אורוקס ומפות israelhiking, אנשים נפלאים עבדו ויצרו מערכת מצויינת ושימושית ו....בחינם
ולתכנן מסלול באתר שלהם עובד טוב יותר מכל מוצר אחר שאני מכיר
לכן לרוב אני משתמש בה ולא במוצר ששילמתי עליו כסף

בועז

*** גילוי נאות: משתמש מרוצה ולא יותר מזה
וכל הנ"ל אינו תחליף למפת נייר

steed
21-04-18, 08:36
במקרה דנן אני מסכים חבל על הסוללה שבזבזתי
ומצד שני יש את אורוקס ומפות israelhiking, אנשים נפלאים עבדו ויצרו מערכת מצויינת ושימושית ו....בחינם
ולתכנן מסלול באתר שלהם עובד טוב יותר מכל מוצר אחר שאני מכיר
לכן לרוב אני משתמש בה ולא במוצר ששילמתי עליו כסף
בועז

*** גילוי נאות: משתמש מרוצה ולא יותר מזהכייף לשמוע. תודה!

וכל הנ"ל אינו תחליף למפת ניירמסכים, אבל גם מפת נייר היא לא תחליף למפה אלקטרונית.

מפת סמ"ש מנייר לא צריכה סוללה, היא מתקפלת לגודל של טאבלט ונפרשת לגודל של מכסה מנוע.
מצד שני היא מתעדכנת אחת לכמה שנים, לרוב המקומות אין "הגדלה בגב המפה", פרטים פחות חשובים לא נעלמים בזום-אאוט והיא לא מראה איפה אנחנו נמצאים.

מי שרוצה יכול לקחת את כל הסיבות שגרמו להיעלמותם של הסקסטנט (https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%A7%D7%A1%D7%98%D7%A0%D7%98), האנציקלופדיה העברית ואטלס כרטא ולטעון שהן לא חלות על מפות טופוגרפיות. אני חושב שהניווט האלקטרוני ימשיך להשתפר והחינמיות תחליף את המוצרים בתשלום.

ד ו ר ו ן
21-04-18, 08:44
מי שרוצה יכול לקחת את כל הסיבות שגרמו להיעלמותם של הסקסטנט (https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%A7%D7%A1%D7%98%D7%A0%D7%98), האנציקלופדיה העברית ואטלס כרטא ולטעון שהן לא חלות על מפות טופוגרפיות..
זה לא בר השוואה בכלל.
אין לך עדיין שום ממשק דיגיטלי בשטח שמאפשר צפייה בהיקף השטח שמכסה מפה טופוגרפית.
ואם אתה רוצה להבין או להסביר על תא שטח, או ״לתכנן מסלול מחדש״ בין אזורים גיאוגרפיים, אין תחליף דיגיטלי לפתיחה של מפה שלמה על הרצפה או מכסה המנוע.

זה הבדל מהותי בתפיסת תכנון המסלול:
״נוסעים על הקו״ או להבין את תאי השטח.

אני גם לא נוסע עם מצפן.. אבל השמש והכוכבים תמיד מראים כיוון, ואם הסתכלת על אגני הניקוז בשטח שאתה נמצא בו, אז גם הסחף בנחל מראה לך את הכיוון..

דור אריאל
21-04-18, 13:34
לא הבנתי את כל ההתלהמות נגד התוכנה
נכון יש בעיה לשווק ( גם בחינם ) תוכנה ולכתוב שיש שם מפות שטח ולא לציין שהם מ 2011

אני בטח לא מסתמך עליה בשטח ( מסתמך רק על מפות נייר )
אבל היא עוד כלי עזר לטיולי שטח ,
היא בטח לא מזיקה כמו שחלק מתייחסים אליה..

גיא
21-04-18, 14:29
לא צריך להתלהם. זה נכון. אבל התכנה הזאת מיותרת לחלוטין כשיש לך חלופות נורמאליות ועוד בחינם.

דור אריאל
21-04-18, 14:46
לפי דעתי אין חלופה חינמית עם מפות סימון שבילים מעודכנת

לא צריך להתלהם. זה נכון. אבל התכנה הזאת מיותרת לחלוטין כשיש לך חלופות נורמאליות ועוד בחינם.

onz
21-04-18, 15:07
לפי דעתי אין חלופה חינמית עם מפות סימון שבילים מעודכנת
trailze
off-road
locus
כולן מבוססות על המפות המצויינות של israeli hiking
לעיתים קרובות מאד מעודכנות יותר ממפות הנייר..פשוט תענוג לתכנן מסלול באתר שלisraeli hiking
ןלהעלות אותו לאחת האפליקציות שהזכרתי למעלה

דור אריאל
21-04-18, 15:11
אף אחת מהן לא מעודכנת ,
הן תוכנות שמופו ע"י מטיילים

אני מכיר המון שבילים שלא שם

trailze
off-road
locus
לעיתים קרובות מאד מעודכנות יותר ממפות הנייר..פשוט תענוג לתכנן מסלול באתר שלisraeli hiking

erezgur
21-04-18, 16:04
trailze
off-road
locus

ושכחת את אורוקס-מפס עם אותה מפה...

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

erezgur
21-04-18, 16:08
אף אחת מהן לא מעודכנת ,
הן תוכנות שמופו ע"י מטיילים

אני מכיר המון שבילים שלא שםיש כנראה שבילים ש ע ד י י ן לא שם, אבל אם השבילים קיימים בשטח הם יהיו שם בקרוב...
לעומת זאת, הרבה שבילים שמיקומם דומה קצת, או התווספו או התעדכנו בצורה אחרת - תמצא אותם מעודכנים במפה של ישראל הייקינג הרבה לפני מפות אחרות

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

zivo
21-04-18, 18:26
לא הבנתי את כל ההתלהמות נגד התוכנה
נכון יש בעיה לשווק ( גם בחינם ) תוכנה ולכתוב שיש שם מפות שטח ולא לציין שהם מ 2011

אני בטח לא מסתמך עליה בשטח ( מסתמך רק על מפות נייר )
אבל היא עוד כלי עזר לטיולי שטח ,
היא בטח לא מזיקה כמו שחלק מתייחסים אליה..
דור,
התקנת? ראית?
אני בכלל לא התייחסתי לא למחיר ולא לשנת העדכון.
במשך השנים הכרנו מספר פרוייקטים שניסו לפתח מפות לניווט שטח.
חלק שרדו וחלקם נעלמו.
אבל אף אחד מהם, לא העיז לצאת עם מוצר ברמה הזו ( של IGO).
אז שזה קורה לאיזה "ליצן" פרטי, שעושה חלטורה....אני יכול להבין.
אבל שחברה עם ניסיון וותק כמו IGO מוציאה מפת שטח שהתבליט שלה חסר ( על תכסית אני כבר לא מדבר), זה זילזול, רשלנות, ושרלטנות.
הרי אין כל ספק, שלסרוק מפה הם יודעים.
מישהו פה עשה ביודעין, הסכם מסחרי, שיצא לו זול, רק ע"מ שיוכל להתפלפל על הניסוח של סימון שבילים ( ראה הודעה של נדב), ולהטעות.
אני לא מאמין שחברה כמו IGO לא הבינה איזה זבל היא מוציאה.
זו פשוט הונאה, זה בכלל לא קשור לכסף או לשנתון, זה פשוט מוצר שמזלזל בלקוח.

דור אריאל
21-04-18, 19:20
בטח שניסיתי

יש לי אותה כבר הרבה שנים ברכב ,
המפות אותן מפות מאז שהכניסו אותם ב 2011

דור,
התקנת? ראית?
אני בכלל לא התייחסתי לא למחיר ולא לשנת העדכון.
במשך השנים הכרנו מספר פרוייקטים שניסו לפתח מפות לניווט שטח.
חלק שרדו וחלקם נעלמו.
אבל אף אחד מהם, לא העיז לצאת עם מוצר ברמה הזו ( של IGO).
אז שזה קורה לאיזה "ליצן" פרטי, שעושה חלטורה....אני יכול להבין.
אבל שחברה עם ניסיון וותק כמו IGO מוציאה מפת שטח שהתבליט שלה חסר ( על תכסית אני כבר לא מדבר), זה זילזול, רשלנות, ושרלטנות.
הרי אין כל ספק, שלסרוק מפה הם יודעים.
מישהו פה עשה ביודעין, הסכם מסחרי, שיצא לו זול, רק ע"מ שיוכל להתפלפל על הניסוח של סימון שבילים ( ראה הודעה של נדב), ולהטעות.
אני לא מאמין שחברה כמו IGO לא הבינה איזה זבל היא מוציאה.
זו פשוט הונאה, זה בכלל לא קשור לכסף או לשנתון, זה פשוט מוצר שמזלזל בלקוח.

alto
22-04-18, 09:02
לניווט שטח באמת לא משהוא.
אבל כן התקנתי על האנדרואיד ברכב את המפות כביש, כולו תופס קצת מקום על ה USB, וטוב שיהיה לכל מקרה שוויז לא עובדת כי אין רשת.
כתוכנת כביש היא לא רעה.

-->