PDA

צפייה בגרסה מלאה : טרופר שנת 2003 עם פגוש ברזל...



jlavi2002
22-04-18, 08:02
טרופר שנת 2003 עם פגוש ברזל(ללא כננת )... - עובר מבחן רישוי שנתי ??

erezgur
22-04-18, 10:32
לא.

פגוש מתכת אינו חוקי אלא אם כן יש כננת.

טרופר או לא - זה לא משנה...

חיפוש קצר הפורום והיית רואה את התשובה הזו לפחות 10 פעמים בשנתיים האחרונות.
היו דעות שהתקנה הזו רלוונטית משנתון מסויים אבל לאחר מכן הופיעה הבהרה ברורה שהשנה אינה רלוונטית (יש אולי בלבול מסויים עם התקנה של "מגן חזירים").

jlavi2002
22-04-18, 10:52
ארז לאט... עשיתי חיפוש...ולמרות תשובתך ממשיך לבדוק (שמעתי גם תשובות אחרות )

איל מ
22-04-18, 10:58
יש דיון הנוגע ללפני 2008 ומ2008.
אפשר להתפלפל ולפרש שרק ברכבים מ2008 אסור, אבל החוק היבש טוען שאין קשר לשנת 2008, ורק מ2008 נכנסה התקנה.

נדב ש.
22-04-18, 12:18
ארז לאט... עשיתי חיפוש...ולמרות תשובתך ממשיך לבדוק (שמעתי גם תשובות אחרות )

קרא בעיון.
בדף השני סעיף 2 מצויין לגבי פגושי מתכת:

119341119342

MashberNafshi
22-04-18, 14:24
למרות ההנחיה החד-משמעית שלעיל, ישנם מכונים אשר מתייחסים למגן ברזל כאל מע' הגנה ולכן לא פוסלים רכבים ישנים(מתחת ל-2008).

MashberNafshi
23-04-18, 20:01
מכונים אשר לא פוסלים מגן ברזל בעת המבחן התקופתי(טסט), עושים מכח מכתב ההבהרה אשר הוציא המהנדס, אלכס בוגטיקוב ממשרד התחבורה.
ראו את הסיפא בהבהרה זו. (https://www.facebook.com/TestCarIsrael/photos/rpp.113092349361133/165818150755219/?type=3&theater)

ד ו ר ו ן
23-04-18, 20:07
מכונים אשר לא פוסלים מגן ברזל בעת המבחן התקופתי(טסט), עושים מכח מכתב ההבהרה אשר הוציא המהנדס, אלכס בוגטיקוב ממשרד התחבורה.
ראו את הסיפא בהבהרה זו. (https://www.facebook.com/TestCarIsrael/photos/rpp.113092349361133/165818150755219/?type=3&theater)
תודה רבה על ההבהרות והדקויות.