PDA

צפייה בגרסה מלאה : דואר ישראל, ולמה אני מנסה לנתק מהם קשר

עמודים : [1] 2 3

asafk
25-04-18, 10:18
נמאס לי מהשירות המזעזע של הדואר. אני יודע שזו כמעט קלישאה אבל תכלס עד לפני כמה חודשים זה היה סביר לחלוטין.
חבילות הגיעו לחנות החיות או לחנות הטבע, דואר רשום לקחתי בדלפק עם תור קצר, תכלס לא נורא.
ואז עברתי דירה.
ומשום מה, שוייכתי לא לסניף שיש לי ממש מתחת לבית, לא לסניף במרחק 5 דקות הליכה רגועה, לא לעוד 3 יחידות דואר באזור, אלא כמו כל תושב תל אביב שמחליף כתובת בחודשים האחרונים - לסניף שנמצא בקניון האופנה החדש.
פניתי לדואר וביקשתי לשנות את השיוך וענו לי במכתב שככה זה. ניסיתי לערער ופשוט מתעלמים ממני כבר כמה חודשים. אין עם מי לדבר.

עכשיו תכלס מה אכפת לי? דואר רשום זה או מילואים או דוחות.... אפשר להתעלם. החבילות ממילא מגיעות לחנות החיות או לירקות...? אז לא גם חבילות הם שולחים לקניון האופנה ומציעים לי "שליח עד הבית"... בתשלום כמובן.

כלומר נסכם עד כאן. אני גר במרכז עיר גדולה אבל את הדואר צריך לאסוף במרחק קילומטר וחצי מהבית כלומר סיבוב של שעה ברגל או 45 דקות באופניים. לא סביר לדעתי. לדעתם זה סביר והם לא מחוייבים להפיץ דואר לסניף הקרוב לנמען. את החבילות גם כן שולחים לי לנקודת מסירה רחוקה מהבית ומציעים לי שליח בתשלום.

למה? חשבתי על זה ואני חושב, בלי שזה מבוסס אלא תיאורטי בלבד, ואני מתנצל מראש אם פגעתי בתמימים, שחברת דואר ישראל משתתפת באופן פעיל בשיווק הקניון החדש. שעות פתיחת הסניף תואמות לשעות פתיחת החנויות ולא לשעות פתיחה של סניפים אחרים. יכול להיות שמישהו בקניון שילם למישהו מהדואר כדי להכניס לקניון לקוחות?

אבל לא משנה מה הסיבה. הודעתי לדואר במייל ובטלפון שדואר רשום שמגיע לשם אני לא בא לקחת ומבחינתי לא הגיע - והנה אני מודיע זאת גם לכל מי שחושב לשלוח לי דואר רשום. תוציאו שליחות.
חבילות, אני מהיום עושה כל מאמץ שלא יגיעו בדואר ישראל. מוכן לשלם קצת יותר בשילוח ולא לשלם בזמן מבוזבז או שליח עד הבית של הדואר.
בגדול אני מתחיל להחרים את דואר ישראל ככל שאני יכול. אני יודע שאני קטן ולא מזיז להם כלום. אני יודע שהם חושבים שאי אפשר בלעדיהם. אבל אני מתחיל לנסות.
אני לא יכול לקרוא לחרם על הדואר כי זה לא חוקי אז אני לא. בטח לא בגלל המקרה הפרטי שלי. אבל תחשבו רגע אחד איש איש לעצמו אם הוא יכול או לא יכול לחיות בלי דואר ישראל.

אסף.

boaz avrahami
25-04-18, 10:31
כל זמן שיופיע על אישור המסירה לא נדרש או סירב לקבל ולא ״הנמען אינו ידוע במען״ הבעיה והאחריות עליך האזרח.
הרשות לא תצטרך להוכיח דבר זולת שלחתי לכתובת במשרד הפנים.
אפילו לא ידרשו מהם אישור מסירה ברוב המקרים!!!

במשרד הפנים ניתן להגדיר מען למשלוח דואר שהוא שונה מכתובת המגורים והוא מחייב את כל דברי הדואר הרשמיים ומגן עליך כאזרח.

למשל-
כאשר גרתי בדירות שכורות וחששתי שמכתבים מהרשויות יפספסו אותי הגדרתי תיבת דואר ששכרתי ככתובת למשלוח דואר.
מי שלא שלח לשם בעיה שלו.
זה הוכיח את עצמו בקנס חניה שנשלח לכתובת הלא נכונה ובוטל בסוף.

לצערנו מהדואר לא ניתן להתנתק כמו שלא ניתן להתנתק ממס הכנסה או ביטוח לאומי...

גם התעלמות מהם או כעסים לא תשפר את מצבנו.

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX
4Z7BOZ

asafk
25-04-18, 10:36
אי אפשר?
אפשר לנסות. ואם יש מחיר אני חושב שאני מבין אותו היטב ומוכן לשאת בו.

אסף.

ש01
25-04-18, 10:42
תעבור לפריפריה, או למושב...
אצלנו גם דואר רשום מוצא את דרכו לתיבה בלי חתימה... (הדוור בן 90 ++)

zivo
25-04-18, 10:43
חוץ מהתיסכול (הברור), אני חושב שיש נקודה אחת ששוה ברור \ תלונה \ תבעיה יצוגית.
דואר ישראל הוא לא סתם עוד חברה מסחרית, הוא בוקם וקיים מכוחה של איזה רגולציה.
דואר ישראל מחוייב לתחזק את הסניפים שהוא מתחזק (ומפסיד עלייהם כסף), כי הוא אמור לתת שירות ברמה סבירה.
לדעתי (מבלי לבדוק ולהכיר את התקנות לעומק), הם חייבים להביא (ולמסור) לך את הדואר בסניף הקרוב למקום מגורייך.
אז נכון, יש שירותים מיוחדים (אנחנו מכירים למשל את בעיות המכס וסניפים כמו יד אליהו), אבל מסירה בסיסית של דואר?
יכול להיות ששוה בדיקה.
אתה יכול להחרים אותם, אבל זה יפגע רק בך, פשוט בגלל שעדיין הם הכי זולים :-), והם רק ישמחו שיש להם פחות עבודה.

boaz avrahami
25-04-18, 11:01
תכלס זה אפילו קצת מרגש שאלו הצרות של תושבי מדינת תל אביב ודווקא בנושא הזה כתושב פריפריה מצבי עדיף.

רק שתדע לך שבמדינות שכנות כמו באר שבע והדרום רבתי יורים בכבישים ואין ממש משילות רפואה וחינוך ועוד כל מיני שרותים חיוניים לאזרח.
שם מי שצריך רופא ממתין חודשים ( או מת) שזה נשמע הרבה יותר גרוע מללכת לקניון הרחוק בשביל דואר.
גם במדינת הגליל המצב דומה למדינת באר שבע.
קצת אפליה מתקנת לאות הזדהות עם תושבי המדינות השכנות לא תזיק לדעתי אבל יש לי הרגשה שהעוולות בתל אביב יתוקנו מהר בעוד שבשאר המדינות המצד ימשיך להתדרדר עד שיהיה מרד מיסים

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

idanw
25-04-18, 11:04
אני כבר מזמן החלטתי להפסיק להילחם בממסד... וניתקתי קשר לחלוטין עם הדואר בעסק.

במקרה שלך -
כל מה שאפשר להזמין עם שליחות בחברה פרטית - עדיף.
לקבלת מכתבים - תעשה לך תא דואר בסניף שנוח לך - קרוב ועם מינימום תור, ורשום אותו ככתובת הרשמית שלך.

אמנם זה אומר לשלם לדואר עוד כמה שקלים כל שנה, אבל יהפוך את החיים שלך לקלים בהרבה.

בהצלחה.

asafk
25-04-18, 11:05
בועז, ידעתי שמישהו יאמר את זה..... וזה בסדר. כי אין כמו סולידריות...

אסף.

asafk
25-04-18, 11:08
עידן.. תא דואר רעיון מעניין. יש באיזה חברה שהיא לא הדואר? אני זוכר כשהייתי בניו זילנד רשמתי את הכתובת שלי בתא דואר בחברה פרטית.

אסף.

נמרוד
25-04-18, 11:15
חשבתי שבעיר יש דוור ששורק ברחובות, ותיבות דואר בכניסה לבניין איפה שפוגשים את השכנים בבוקר וכזה. לא?

asafk
25-04-18, 11:32
זה בטח. והוא נורא נחמד. הוא מביא את המכתבים הרגילים.

אסף.

נדב42
25-04-18, 11:39
עידן.. תא דואר רעיון מעניין. יש באיזה חברה שהיא לא הדואר? אני זוכר כשהייתי בניו זילנד רשמתי את הכתובת שלי בתא דואר בחברה פרטית.

אני יודע שזה מאוד לא מקובל בשרשורים כאלו, אבל קבל הצעה פרודוקטיבית במקום ליבוי היצרים :)
פנה לדואר, וברר איתם באיזה סניף או מרכז חלוקה אתה צריך לשכור תא דואר כדי שחבילות שנשלחות אליו תגענה לנקודת איסוף שנוחה לך, ובא לציון גואל ...
הדואר הרגיל יכול להמשיך להשלח לכתובת הבית אם זה אכן מגיע אליך עד הבית
איזו כתובת למשלוח דואר לרשום במרשם האוכלוסין ? זה כבר תלוי באיזה שלב אתה מעדיף את חוסר הנוחות - איסוף הדואר השוטף או איסוף דואר רשום.

boaz avrahami
25-04-18, 11:42

אסף.

אסף,

הפוסט כולו קצת ילדותי אז אחרי שהרמת להנחתה והתעלמת מהפתרון שהצעתי לך בתגובתי הראשונה התבקש להנחית.

עכשיו כשאתה חוזר להכרה שהמערכת חזקה ממך ונכון לישם פתרון ממליץ לך לקרוא בעיון את ההצעה הפרקטית שרשמתי בתגובה הראשונה שלי.
עם כל הכאב מבחינת הסנכרון עדיף לך ת.ד דווקא בדואר.
יעלה לך עוד כמאתיים שח בשנה ויפתור לך את הבעיה בצורה כמעט מושלמת

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

ariel-ro
25-04-18, 11:44
מצטרף להמלצה עבור תיבת דואר. זה מה שאנחנו עושים כבר שנים. חבילות עם משלוח עד הבית מוזמנות לכתובת של הבית, והשליח של הדואר כבר מכיר אותי אז הכל מסתדר.
חבילות ללא משלוח נשלחות לתיבת הדואר בסוף הרחוב, במידה ולא נכנסות שם, הם שמים פתק והחבילה מחכה בסניף. ולא בחנויות ומקומות מרוחקים ולא הגיוניים.

idanw
25-04-18, 11:48

אסף.

חברה פרטית למשלוח חבילות - https://boxit.co.il/myboxit-2/ - עובד מדהים.

לדואר רגיל, כזה שמגיע ממוסדות ממשלתיים או סתם דברים שלא דחופים לך - תא דואר של דואר ישראל, בסניף הנוח לך - את תא הדואר אתה רושם ככתובת הרשמית שלך בת.ז ובכל מקום שבוא צריך לרשום כתובת למשלוח מכתבים.
העלות - 210 ש"ח לשנה (ופחות אם אתה מתחייב לתקופה ארוכה יותר)

asafk
25-04-18, 11:51
בועז , ילדותי? אולי. לא בא לי לשחק עם מי שמזלזל בי ומתעלם ממני.

אז החלטתי להפחית את הקשר איתם ככל האפשר.

פתרונות? יש. יכול להיות שבסוף ת.ד. בסניף הקרוב יהיה הפתרון אבל מה זה אומר? שאת השירות הבסיסי הלגיטימי הרחיקו ממני אז הפתרון הוא לשלם להם כדי לקבל מה שבעיני לפחות מגיע לי?

חשוב. לא פרסמתי את ההודעה כדי לחלוק איזשהו כעס או תיסכול. גם לא כדי ללחוץ על מישהו (הייתי מוצא פלטפורמה אחרת) אלא כדי להבין איך אני מקטין את האינטראקציה איתם למינימום וגם להזמין אחרים לבחון אם זה אפשרי עבורם.

אסף.

idanw
25-04-18, 12:00
אז הפתרון הוא לשלם להם כדי לקבל מה שבעיני לפחות מגיע לי?
.

כן,
אם היתה אלטרנטיבה אחרת, הייתי עושה זאת מזמן.
לצערנו, אין - ואני (וסביר שגם אתה תעשה כך בסוף) מעדיף לתעל את האנרגיות שלי למקומות מועילים יותר עבורי ועבור עם ישראל כולו... :)

boaz avrahami
25-04-18, 12:37
אציין שוב כי יתכן וזה נטמע בים המלל

במשרד הפנים יש הגדרה נפרדת לכתובת מגורים ולכתובת למשלוח דואר.

ניתן ורצוי להגדיר מען מכתבים שהוא תיבת הדואר.
זה פותר את כל הבעיות מול הרשויות.

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

בוזי
25-04-18, 13:11
אני מתגורר בעיר מסויימת, שבה יש סניף דואר במרחק הליכה מביתי, אחד קצת יותר רחוק, ואחד בקצה השני של העיר.
זוגתי, שתחיה, מקפידה לתרום מדי חודש לארגון הצדקה הלועזי ששמו מתורגם ל"הבא".
כפועל יוצא, אני מתבקש לאסוף ולהביא את החבילות.
בהתחלה זה היה נחמד. עם הזמן, למדתי באילו ימים מגיעים הזקנים לשלם את החשמל, ובאילו הם באים לקבל ביטוח לאומי, ונמנעתי מלהגיע בימים האלו. לא שזה קיצר את זמן ההמתנה, ולא שהסניף בכלל פתוח בשעות שכתובות על הדלת או באתר (יש שתי גירסאות), אבל שיהיה.
אח"כ התחילו לשלוח אותי לדואר "הגדול", שנמצא בצד השני של העיר, ושם זמן ההמתנה לא סביר עד מוגזם.
בפעם האחרונה כבר נשלחתי למרכז חלוקת דואר שנמצא בתוך חנות של שטויות זולות שלא שוות אפילו את המחיר המגוחך שבו הן נמכרות. נגיד שהשם שלו מתחרז עם "אוי תשתוק".
פה כבר ממש הגדילו ראש. ביום שישי בבוקר היו רק 200 אנשים לפני.
אילו לא היה ניגש אלי מישהו שאני לא מכיר ולא היה אומר: "הי, הנה בעז, בוא ניתן לו את המספר שלנו. אנחנו פורשים" - אז בטח הייתי שם עד עכשיו.
אגב, את הדברים החשובים באמת (חלקים לג׳יפ כמובן) אני מזמין לכתובת של העבודה, הם מחכים לי על השולחן בבוקר או מקסימום בחנות הסלולר הסמוכה למשרד.
ועכשיו ברצינות:
אני יודע שהעסקים הללו מקבלים תשלום עבור כל חבילה. זה גם לגיטימי מצידם, להשתמש בזה ככלי להכניס את הלקוח לחנות וגם אם לא למכור, להכיר ללקוח הפוטנציאלי את החנות.
אבל, לצערי אני חושש, ותסלח לי אלוהים אם אני טועה, שהחנויות הגדולות עושות מאמץ לעכב את הלקוחות בתוך החנות, למשך זמן לא סביר (שעה וחצי זה לא סביר), בתרוץ שזועק מתוך שלטים מאירי עיניים: "יתכנו עיכובים במסירת הדואר עקב החלפת המערכת הממוחשבת". הצצתי במחשב שלהם, הוא מריץ XP. העניין הוא שגם אין לי זכות להתלונן - אני לא הלקוח! הלקוח הוא השולח.
ולכן, (הנה הפואנטה) מי שיכול לשנות את התמונה הם השולחים, בעלי העסקים וכו.
אנחנו כלקוחות יכולים רק להתנות את הרכישה מהמוכרים במשלוח דרך חברה אחרת.

נ.ב. אני רק מקווה שחברות כמו ל.כ. לא יתחילו לחלק דואר, כי אז באמת אני אהיה בבעיה...

ניר ל
25-04-18, 13:19
גם אצלנו החבילות מגיעות לחנות צעצועים באיזה מרכז מסחרי נטוש במרחק נסיעה קצרה, אתה צריך לעבור דרך כל החנות כדי להגיע לאשנב וחבל לך על הזמן אם אתה עם ילדים קטנים. אבל אני דווקא מבסוט - סניף הדואר נמצא גם הוא קרוב לשם ובחנות הצעצועים התור הוא רק לחבילות מחו״ל ואין את כל הדיירים הקבועים של הדואר.
לא יוצא לי לחכות כמעט בכלל והמוכר בחנות צעצועים הוא פנתר לעומת פקידות דואר ישראל.

מאיר אלוני
25-04-18, 14:03
תראו מה קורה בבת-ים (כתבה מאתמול בערב) :
https://www.10.tv/kalul/161206

zivo
25-04-18, 15:02
למרות שתיבת דואר זה רעיון שכנראה שעובד, אני מוכרח להודות שזה מקומם.
למה אני צריך לשלם אקסטרה על שרות שלא מתפקד?
מה שכן, ושווה לבדוק, תשאל על תיבה בסניף הקרוב שנוח לך ותראה אם הם מוכנים לתת לך תיבה ולהביא חבילות לתיבה.
זה יהיה מעניין עם הסניף מתפקד רק עבור חבילות של תיבות דואר :rolleyes:

boaz avrahami
25-04-18, 15:11
מישהו פה חושב שהעסק הזה לא יפתר תוך חודשים ספורים?

הכח התקשורתי שיש לתושבי המרכז הוא כל כך גדול שתוך זמן קצר זה יעלה לדיון בקבינט ותוך גג 3 חודשים הם יחזרו לקבל את השרות האקסלוסיבי שלו הם מורגלים.

זה יקרה הרבה לפני הזקנה מהמסדרון של בית חולים נהריה ( שבטח מתה מזמן)

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

zivo
25-04-18, 15:20
אתה טועה, ובגדול.
צא ולמד את נתוני הגידול בחבילות ותבין, שהדואר פשוט קורס.
הם לא שמחים לחלוק את ההכנסות עם איזה חנות חיות (או כל עסק אחר), הם פשוט קורסים ומחפשים כל מני אילתורים להתמודד עם הנפח.
תחשוב על הבעיה הכי בסיסית, שטח ריצפה ומדפים, תחשוב על המשקלים שהם פתאום צריכים לשנע....זו בעיית תשתיות.
הצפונבונים של המרכז, יכולים במקרה הטוב, לקבל החלטה, ותיקשורת חיובית, על החבילות הם יכולים רק לחלום

asafk
25-04-18, 23:56
אני בכלל לא מתקומם על החבילות אלא על עצם השיוך לסניף מרוחק ויחד איתו הדואר הרשום.

אסף.

ariel-ro
26-04-18, 07:46
מוסיף על ההמלצה שלי לקנות תיבת דואר בסניף -הן לרוב גדולות יותר מתיבות הדואר של הבתים. ולכן חבילות נכנסות בהן בקלות. ואז לא צריך לרוץ על כל חבילה קטנה לאסוף אותה. בנוסף (בעבר לפחות) יש סניפים עם תיבות עוד יותר גדולות מהסטנדרט, ואז כמעט רוב מה שמזמינים נכנס לשם. בלי פתקים ותורים.

מאיר אלוני
26-04-18, 08:32
נדמה לי שאתם טועים בקשר לתיבת הדואר, החבילות נשלחות ממרכז המיון החדש במודיעין ישירות לבתי העסק לחלוקה עם מדבקות חדשות ומספר מעקב ישראלי.

danob
26-04-18, 15:02
לא יודע אם זה רלוונטי עבורך אבל אני שולח את החבילות (הקטנות\בינוניות) לכתובת של מקום העבודה.

erezgur
26-04-18, 15:56
נדמה לי שאתם טועים בקשר לתיבת הדואר, החבילות נשלחות ממרכז המיון החדש במודיעין ישירות לבתי העסק לחלוקה עם מדבקות חדשות ומספר מעקב ישראלי.

אם הכתובת שאתה משתמש בה (בדגש על המיקוד) היא של תיבת הדואר - הכל מגיע לתיבה... מניסיון אישי

ModChiP
26-04-18, 16:54
במקרה שלי, אני כבר לא מקבל חבילות לסניף דואר אלא רק לסוכנויות הקטנות שמוכרות גם עוד שטויות(כמו פיצוציות וכאלו).
אני ממש מבסוט, כבר לא מחכה חצי שעה לאסוף חבילות, מקסימום 10 דק, ובמקרים ממש קשים, החבילות נשלחות לפיצוציה אחרת ששם יש אפילו פחות תור.
תענוג.

GodsFather
26-04-18, 17:21
עד לפני רגע קט לא היו לי בעיות כלל... הזמנות מגיעות, יש 2-3 נקודות איסוף בעיר וכולן במרחק סביר. מודיעין, בכל זאת.

הרגע קיבלתי הודעה על דבר דואר לאיסוף... ממבשרת ציון...

תוהה אם מישהו יענה לי בדואר ויעביר החבילה.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

shmil
26-04-18, 17:34
קצת מידע אישי:
לפעמים חבילה ממגיעה בטעות לסניף אחר, לא זה שליד הבית שלכם.
זה יכול להיות בטעות בכתובת, אך גם יכול להיות טעות במספר הטלפון, שהוא המספר המוביל של החבילה.

אין בעיה להעביר את החבילה לסניף הקבוע שלכם, וכבר עשיתי את זה פעמיים.

קורה.

יובל48
26-04-18, 17:38
עד לפני רגע קט לא היו לי בעיות כלל... הזמנות מגיעות, יש 2-3 נקודות איסוף בעיר וכולן במרחק סביר. מודיעין, בכל זאת.

הרגע קיבלתי הודעה על דבר דואר לאיסוף... ממבשרת ציון...

תוהה אם מישהו יענה לי בדואר ויעביר החבילה.

אני ,בעוונותי, גר בגבעת שמואל,לפני כחודש קיבל sms שמחכה לי
חבילה בירושליים, סניף הורדוס.
כבר שתי שיחות טלפון עם שירות לקוחות של הדואר ועדיין כלום לא זז.
מחכה בסבלנות ומעט ייאוש....

ADaShim
26-04-18, 20:24
אני ,בעוונותי, גר בגבעת שמואל,לפני כחודש קיבל sms שמחכה לי
חבילה בירושליים, סניף הורדוס.
כבר שתי שיחות טלפון עם שירות לקוחות של הדואר ועדיין כלום לא זז.
מחכה בסבלנות ומעט ייאוש....

גם לי קרה משהו דומה.
שלחתי מייל לשבי שטרית [email protected] - עוזרת בכירה (כנראה למנכ"ל הדואר)
ובו הסברתי שאני גר בעיר אחת וקיבלתי מסרון על חבילה שממתינה לי בעיר אחרת.
באותו יום או למחרת, קיבלתי מייל חוזר ובו היא הסבירה שבוצע ניתוב שגוי לחבילה
ושלחה לי אותה בדואר שליחים. החבילה הגיעה מספר ימים לאחר מכן.

בהצלחה.

GodsFather
26-04-18, 21:04
שלחתי, נעדכן

מוטי ג.
27-04-18, 07:53
תעבור למושב או לקיבוץ,
לא יהיה לך בעיות עם הדואר.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

avikkllk
27-04-18, 20:54
לגמרי לא מבין עם נה אצם מדברים אפילו..[emoji28]

Sent from my iPhone using Tapatalk

ADaShim
03-05-18, 12:04
שלחתי, נעדכן

ענו לך?

GodsFather
03-05-18, 12:51
ענו לך?לא ושלחתי פעמיים...

תוהה אם להכנע לזה או לאבד את החבילה...

א.

ADaShim
03-05-18, 13:08
לא ושלחתי פעמיים...

תוהה אם להכנע לזה או לאבד את החבילה...

א.

אל תיכנע :-)
נסה את המייל של מנכ"ל הדואר דני גולדשטיין
[email protected]

GodsFather
03-05-18, 13:14
שלחתי, אעדכן

asafk
03-05-18, 14:20
אל תיכנע :-)
נסה את המייל של מנכ"ל הדואר דני גולדשטיין
[email protected]הופה.

מעניין.

שימושי?

אסף.

ADaShim
03-05-18, 14:36
הופה.

מעניין.

שימושי?

אסף.

בראיון עם מנכ"ל הדואר לפני כמה שנים, הוא הזמין את הציבור לפנות אליו במידה והם נתקלים בבעיה.

119489

בכל הפעמים שפניתי (2) קיבלתי מענה.
פעם אחת אמרו שהם לא יכולים לסייע והפעם השנייה מתוארת בתגובה #34.

הראיון המלא (למשועממים שביננו):
https://www.makorrishon.co.il/nrg/online/1/ART2/754/274.html

GodsFather
03-05-18, 14:54
עשר דקות אחרי המייל צלצלו אליי והתנצלו. אמרו שלמעשה מדובר בשגיאה במסרון ושהחבילה כלל לא מיועדת אליי אלא לנמען שאכן גר במבשרת...

erezgur
03-05-18, 15:23
לי גם יש ניסיון טוב עם מייל לדני גולדשטיין מנכל הדואר.
כתוצאה מכך יש לי גישה בווטסאפ לאחראי חלוקת החבילות במחוז שלי ולאחראי על הדוורים וחלוקה במרכז הדואר באור יהודה אליו אנחנו שייכים. עובד יפה.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

GodsFather
03-05-18, 20:48
בלי מייל למנכל לא מקבלים שירות... נשמע אבסורד.

ומה עם אלה שנוסעים את המרחקים האלה בגלל הטעות ומגלים שנסעו לשווא? או מקבלים חבילה לא להם...

danob
09-05-18, 10:05
קיבלתי הודעה שחבילה שהזמנתי הגיעה לנתניה (אני גר בת"א)
בעצת השרשור שלחתי מייל למנכ"ל הדואר אתמול בצהריים, היות ולא קיבלתי תגובה שלחתי בקשה להתייחסות היום בבוקר.
כעבור 10 דקות קיבלתי מייל שבו דני (המנכ"ל) מבקש ממישהו בשם עמוס לטפל בנושא ואני מכותב.
החלק שגרם לי לחייך היה שזה נשלח מהנייד שלו כך שהוא בעצמו העביר את הבקשה ולא מנהל\ת לשכה\עוזר\ת.

נכון, בארגון נורמלי זה לא היה צריך לקרות ועדיין, זה יפה לקבל התייחסות מהמנכ"ל.

עכשיו רק נותר לקוות שזה באמת יעזור

ליאור

boaz avrahami
09-05-18, 11:24
עובדים שיודעים שהמנכל צריך להתעסק עם פאשלות אמורים להשתפר.
מצד שני מנעל של ארגון מפשל בסדר גודל של הדואר לא יוכל לעמוד במשימה אם כל תלונה תטופל על ידו

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

GodsFather
09-05-18, 13:35
פעם, עבדתי במוקד תמיכה טכנית של אחת הספקיות.

הייתי נציג טכני.

אחד הלקוחות ביקש בשיחה עם נציג אחר לשוחח עם מנהל המוקד. המנהל היה עסוק,
קיבלתי את השיחה והצגתי עצמי כמנהל המוקד.

יום למחרת אישרו לי להקים את צוות שיחות-מנהל במוקד. ולמעט שני לקוחות שמפורשות ביקשו את המנכל של החברה ונקבו בשם, כולם עברו דרך הצוות שלי בשנתיים בהן עבדתי במקום.

אולי גם בדואר זה ככה.

danob
10-05-18, 18:27
המייל שאליו הייתי מכותב נראה מקורי :).

"עמוס
אנא טיפולך
תודה

Sent from my iPhone"

חצי שעה אחרי קיבלתי הודעת התנצלות שאומרת שהחבילה לא שלי וההודעה נשלחה אלי בטעות, כולל צילום של החבילה עם שם הנמען...

ושוב תודה לפורום היקר על העצות המועילות!

ליאור

shmil
10-05-18, 18:51
אמיר וליאור - שימו לב שכתבתי בדיוק את זה בתגובה 32.
לכן - אם קיבלתם הודעה שזה בסניף רחוק - בקשו לעביר ואל תסעו.
אם של מישהו אחר, זה לא יעבור, כי יראו.

danob
16-05-18, 21:16
כאמור, בזכות המייל קיבלתי טיפול VIP, אבל מה שעצוב בכל הסיפור שאני ממשיך לקבל הודעות להגיע לאסוף את החבילה כי המסכן שהחבילה באמת שייכת לו לא יודע שהיא הגיעה.
היום הצלחתי להגדיל את התמונה ששלחו לי ולהוציא מהפתק שעליה את מס' הטלפון של הנמען המקורי כדי להודיע לו. התקשרתי פעמיים ולא ענו אז אנסה שוב מחר.
אני רק יכול לתאר לעצמי כמה פעמים קרה להיפך...מישהו אחר קיבל הודעה על חבילה שלי

asafk
20-05-18, 09:09
יש עוד משלוחים שהוזמנו לפני ההחלטה להזמין ביוקר העיקר שלא יגיע לדואר.
הערכת שיפוץ לקרבורטור למשל. חיכיתי חיכיתי וכשהתבוששה להגיע נכנסתי למעקב המשלוחים רק כדי לגלות שהיא מחכה לי מסוף אפריל בקניון ההוא. לא קיבלתי שום הודעה לא בדואר ולא בסמס, אבל במעקב המשלוחים מופיע לא פחות מ4 פעמים נסיון מסירה.
מקווה שעד מחר שאני אגיע לשם בשעות הבלתי אפשריות שבהן המקום פעיל, לא יחזירו את החבילה לשולח.

ובינתיים הג'ינג'ית קיבלה חבילה בתוך הארץ. נשלחה אליה מחולון. הגיעה כמובן לקניון ההוא שטיול אליו וחזרה אורך כמו נסיעה באוטו לחולון וחזרה. התקשרתי ל171. חיכיתי על הקו 25 דקות. דיברתי עם גברת שאמרה שאין שום בעיה אם מבקשים הם מעבירים את החבילה לסניף הקרוב יותר אבל צריך להתקשר כל פעם. אז ביקשתי. אמרה בסדר. שבועיים אחרי הג'ינג'ית התקשרה לשאול מה קורה עם זה. חיכתה חצי שעה עד שענו לה. בסוף אמרו שאין שום תיעוד לבקשה הקודמת אבל אין בעיה יעבירו לסניף הקרוב. שבועיים אחרי היא נסעה לקחת את החבילה מהקניון ההוא.

אני מדגיש שזה לא עוד שרשור הוצאת קיטור ותלונות על הדואר אני מבין שזה לא יעזור. אני יותר ויותר משוכנע שמדובר בשילוב של שחיתות - מישהו בדואר מקבל כסף כדי להכניס לקוחות לקניון החדש - ושל שיטה לקבל תשלום על שירות בסיסי - שליח עד הבית בתשלום או תא דואר בתשלום כתחליף לשירות לא טוב בחינם.

ומנגד כל מה שאני מזמין בכמה דולרים יותר עם משלח שלא עובד דרך דואר ישראל, מגיע בזמן ועד אלי. שווה לי את זה ואני ממליץ לכל מי שדואר ישראל עולה לו בזמן ועצבים פשוט לעקוף אותם.

אסף.

ניר ל
20-05-18, 11:43
איך אתה נכנס למעקב משלוחים של הדואר עם מס מעקב מחו״ל ?
מתעכבת לי חבילה מסין שנשלחה משום מה עם דואר תורכי PTT , יכול להכניס מס חבילה ב PTT ומקבל סטטוס מלפני חודשיים, יש אפשרות לבדוק את זה בדואר ישראל ?

shachar
20-05-18, 12:50
לעיתים כאשר חבילה כבר נכנסת ניתן לעקוב בארץ

ממליץ על אפליקציה 17track למעקב
כמובן שאפשר גם באתר שלהם.

זהירות ממכר...

asafk
20-05-18, 13:11
הכנסתי את המספר באתר של הדואר.

אסף.

Saar
20-05-18, 21:37
איך אתה נכנס למעקב משלוחים של הדואר עם מס מעקב מחו״ל ? מתעכבת לי חבילה מסין שנשלחה משום מה עם דואר תורכי PTT , יכול להכניס מס חבילה ב PTT ומקבל סטטוס מלפני חודשיים, יש אפשרות לבדוק את זה בדואר ישראל ?באופן לא מפתיע זה מעיד בד"כ שהחבילה בארץ ממתינה למכס ועדיין לא נקלטה.לפעמים אפשר להתקשר למכס (לשלומית) והיא תבדוק אצלה במערכת.לרוב התשובה תהיה, זה כנראה ממתין לקליטה, נסה שוב עוד שבועיים...

ניר ל
21-05-18, 00:21
אפשר לעקוב באתר של הדואר אם נשלח ב EMS , במקרה שלי מדובר על חבילה רגילה מ Ebay שנשלחה מסין בדואר אוויר עם מספר מעקב של דואר תורכי, רכיב אלקטרוני שערכו נמוך מסף המכס. אני מקבל סטטוס מתחילת אפריל והמוכר מקבל מאמצע אפריל ובשני המקרים לא מצויין שהגיע בכלל לארץ כך שספק אם האשמה היא של המכס או הדואר. באופן די מרשים, חבילות שנשלחו אלי בשנה האחרונה מגיעות בתוך שבועיים בממוצע, הקטנות שנכנסות לתיבה אמנם מוצאות עצמן לעיתים ברחובות סמוכים אבל השכנים סולידריים ומחפים על חסרונותיו של הדוור האנלפבית ... שתי סוללות ליפו שהזמנתי אמנם מתעכבות הרבה יותר, אבל מניח שזה מהסיבה שהן נשלחות במשלוח ימי ולא מועלות על מטוסים אני מקווה .

erezgur
21-05-18, 11:34
יישום בשם trackChecker mobile - מעולה למעקב אחר חבילות. שואב מידע מכל אתר מעקב חבילות מוכר ועושה עבודה טובה מאד, כולל לפעמים מעקב בתוך סין על חבילות שהן ללא מעקב...
מומלץ בחום...

ADaShim
24-05-18, 17:23
https://finance.walla.co.il/item/3158738
ייצוגית: דואר ישראל שולח סמס לדואר רשום - במקום לשלוח עד הבית

כנראה שלא רק פה לא מרוצים מהם.

lizard
24-05-18, 20:35
אני חייב לציין שהיום קבלתי די בהפתעה חבילה גדולה ויחסית יקרה, סביבות 900 שח מבלי שהייתי צריך לשלם מיסים או לחכות שבועות. במשך שבוע בערך הסטטוס היה מחכה לבדיקה ולפני יום ראיתי שעבר להמשך חלוקה. ציפיתי שתגיע דרישת תשלום רק שבוע הבא.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

boaz avrahami
24-05-18, 20:36
https://finance.walla.co.il/item/3158738
ייצוגית: דואר ישראל שולח סמס לדואר רשום - במקום לשלוח עד הבית

כנראה שלא רק פה לא מרוצים מהם.

נראה לי שאני מקבל כוחות על טבעיים.
התביעה תמחק כי בעלי הזכות לתבוע הם השולחים ( הגויים מחוצלארץ) ולא המקבלים.
עניין טכני פעוט שיפיל את התיק כנראה

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

boaz avrahami
30-05-18, 01:05
משהו קרה בדואר.
לאחרונה קיבלתי ערמה של חבילות מסין עם זמני משלוח של 7-14 יום מהקניה.
לא 2-3 אלא הרבה יותר.
מדובר על כאלו שיש להן מס מעקב.

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

המשוטט
30-05-18, 05:17
טוב זה השיא
קיבלתי אתמול חבילה שנשלחה ב 21/3/2017

והכי מפתיע שהיא לא היתה מפורקת ....

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

גיא
30-05-18, 06:47
אפשר לעקוב באתר של הדואר אם נשלח ב EMS , במקרה שלי מדובר על חבילה רגילה מ Ebay שנשלחה מסין בדואר אוויר עם מספר מעקב של דואר תורכי, רכיב אלקטרוני שערכו נמוך מסף המכס. אני מקבל סטטוס מתחילת אפריל והמוכר מקבל מאמצע אפריל ובשני המקרים לא מצויין שהגיע בכלל לארץ כך שספק אם האשמה היא של המכס או הדואר. באופן די מרשים, חבילות שנשלחו אלי בשנה האחרונה מגיעות בתוך שבועיים בממוצע, הקטנות שנכנסות לתיבה אמנם מוצאות עצמן לעיתים ברחובות סמוכים אבל השכנים סולידריים ומחפים על חסרונותיו של הדוור האנלפבית ... שתי סוללות ליפו שהזמנתי אמנם מתעכבות הרבה יותר, אבל מניח שזה מהסיבה שהן נשלחות במשלוח ימי ולא מועלות על מטוסים אני מקווה .

איך אתה שולח במשלוח ימי ?
מעולם לא ראיתי כזאת אפשרות.

asafk
30-05-18, 08:41
חייב לומר שעד כה, הן השירות של boxit עד הבית והן פדאקס עובדים מצויין. ההפרש בעלויות השילוח קיים אבל זניח יחסית לטרטור של מסע לצד השני של העיר.
מאידך הגיע לי הודעה על דואר רשום מחברת הביטוח. שלחתי להם מייל שאני לא מקבל את הרשום ושישלחו לי במייל. אם זה עובד אז הצלחתי עם מקור המכתבים הרשומים הראשון ויש תקווה.

אסף.

shachar
25-06-18, 12:03
הוירוס הדביק גם אותי כנראה

קיבלתי SMS על חבילה שממתינה לי בפתח תקווה ואני באזור מודיעין.
שלחתי מייל לשבי שהוזכרה בשרשור.
נחכה יום ונשלח למנכל :-(

עדכון:
ענתה תוך רבע שעה.

ModChiP
25-06-18, 20:51
גם אני קיבלתי לאסוף חבילה מעיר אחרת, נשלח מייל לשובי.
נראה מה ילך.

ניר ל
25-06-18, 21:10
לפני כמה ימים אספתי חבילה בראשל״צ עבור חבר שגר ברחובות. במקרה שמעתי שהוא קיבל הודעה שהחבילה ליד הבית שלי.
כשהגעתי, לקח זמן למצוא אותה - כי הם שמו לב לאן החבילה ממוענת והבינו שהדואר טעה - אז הניחו אותה בארגז הדואר היוצא כדי להעביר לרחובות.
לא נראה לי שצריכה להיות בעיה להרים טלפון לבתי העסק שעובדים עם הדואר ולבקש מהם לעשות fwd לכתובת שלכם - הם לא פקידי דואר.

shachar
26-06-18, 06:13
זה לא תחליף למענה מיידי שהדואר צריך לתת.
תנסה פעם את המוקד או את הצאט שלהם.

אפשר לקבל טעויות אבל שיהיה עם לדבר.

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

asafk
26-06-18, 07:21
הבעיה שלי היא לא טעויות. היא החלטה לטרטר אותי עבור רווח של מישהו. לא דבר שאני מוכן לקבל.

אסף.

ModChiP
26-06-18, 20:49
החבילה שלי תגיע אלי עם דואר שליחים.
מעניין מה מרוויח הדואר מכל הסיפור הזה?

ADaShim
26-06-18, 21:19
החבילה שלי תגיע אלי עם דואר שליחים.
מעניין מה מרוויח הדואר מכל הסיפור הזה?הם לא מרוויחים… הם משלמים על טעויות

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

ModChiP
26-06-18, 21:23
לא יותר פשוט לא לשלוח את ה SMS הלא הגיוני הזה?
זה כתוב שחור על גבי טלפון
שלום X מעיר Y, יש לך חבילה בעיר Z.
לא הגיוני.

ADaShim
26-06-18, 21:27
אתה יודע מה אומרים, בין המחשב ששלח את ההודעה והאדם שתיכנת אותו יש רק גולם אחד :-(

ModChiP
26-06-18, 21:34
אם זה לא היה מצחיק זה היה עצוב.

גיא
26-06-18, 22:13
היום קבלתי שני סמסים לבוא לקחת חבילה.
קבעתי תור והגעתי.
שתי החבילות נשאו מספר טלפון אחר משלי ושמות אחרים משלי.
חזרתי הביתה עצוב ...

אחרי שעתיים מתקשרים מהסניף ( אחת הבנות שעובדות שם ויודעת כמה אני לא אוהב את השרות שלהם ) בוא. מצאנו את החבילות שלך.

מגיע שוב. שתיהן עם הטלפון שלי והשם שלי.
שאלתי. נו ? מה היה ? ...
מתברר שעובדת ממורמרת אחרת בכוונה רושמת מספרי מדף שגויים על מנת לאמלל לקוחות כדי לנקום במנהל הסניף שהיא בת ז&(״&& מקצועית.

נו שויין ....

ADaShim
27-06-18, 08:46
הבעיה שלי היא לא טעויות. היא החלטה לטרטר אותי עבור רווח של מישהו. לא דבר שאני מוכן לקבל.

אסף.
אני חושב שבמצגות שלהם זה מופיע כשיפור השירות לאזרח.
הוספת נקודות חלוקת חבילות מעבר לכמות הסניפים והארכת שעות מתן השירות (על בסיס פיצוציות, חנויות בקניונים וכד').
עד כמה שידוע לי, מי שנכנס להרפתקאה הזו, מקבל כמה עשרות אגורות על כל חבילה (שנמסרה) ובונה על הגדלת הטראפיק שאמור להגדיל את המכירות.

אומי5
27-06-18, 11:13
זה בסדר ואפילו מאוד נוח שהחבילות נמסרות בבתי עסק, הבעיה של אסף היא ששולחים אותו לבית עסק רחוק כשיש לו סניף דואר קרוב.

asafk
27-06-18, 16:23
שולחים אותי ועוד רבים אחרים לנקודת חלוקה בקניון החדש שנפתח בקצה העיר. גם הדואר הרשום שלי מגיע לשם למרות שיש לי מתחת לבית סניף דואר ועוד יותר מ10 בתי עסק שמחלקים חבילות.
ההשערה שלי היא שמישהו בדואר מקבל כסף כדי להכניס לקוחות לקניון.

אסף.

ModChiP
27-06-18, 20:45
כמה אגורות לכל חבילה?
זה באמת ככה?
ועל כמה אגורות מדובר?

lizard
27-06-18, 21:24
כמה אגורות לכל חבילה?
זה באמת ככה?
ועל כמה אגורות מדובר?אצלנו החליפו דוור ובגלל כמות החבילות החריגה במושב הוא רצה מהדואר שקל לחבילה. לא יודע אם קיבל. אבל לדעתי זה סדר הגודל של בתי עסק

ADaShim
27-06-18, 21:34
כמה אגורות לכל חבילה?
זה באמת ככה?
ועל כמה אגורות מדובר?
לפי ההסכם של חברת הדואר עם מפעילי הסוכנויות, מדובר על סכומים שבין 0.586 - 0.732 ש"ח (בתוספת מע"מ)
יכול להיות שגם סעיף 5 רלוונטי לענייננו ואז מדובר כבר על 1.23 ש"ח :D.
אני מניח שההסכמים עם בתי העסק שמשמשים נקודות חלוקה, דומים.

120122

אצלנו החליפו דוור ובגלל כמות החבילות החריגה במושב הוא רצה מהדואר שקל לחבילה. לא יודע אם קיבל. אבל לדעתי זה סדר הגודל של בתי עסק
באיזה סטטוס נמצא הדוור שהוא יכול לבוא בדרישות כאלו?

ModChiP
27-06-18, 21:49
וואלה, אז זה ממש לא בהתנדבות ולא מחיר גלובאלי.
נבלות אלו, אצלי הם עושים טובה שהם נותנים את החבילה.
חצי שקל לחבילה זה יפה מאוד.

lizard
28-06-18, 08:06
לפי ההסכם של חברת הדואר עם מפעילי הסוכנויות, מדובר על סכומים שבין 0.586 - 0.732 ש"ח (בתוספת מע"מ)
יכול להיות שגם סעיף 5 רלוונטי לענייננו ואז מדובר כבר על 1.23 ש"ח :D.
אני מניח שההסכמים עם בתי העסק שמשמשים נקודות חלוקה, דומים.

120122

באיזה סטטוס נמצא הדוור שהוא יכול לבוא בדרישות כאלו?בסטטוס שאין אף אחד אחר. הציעו לי את העבודה אבל לא משתלם.

ניר ל
28-06-18, 10:18
חצי שקל לחבילה זה משתלם ? מעל שקל זה יותר הגיוני ועדיין כשלעצמו זה לא משתלם -
צריך להקצות חלל גדול לאחסון (כי צריך גישה לכל חבילה וחבילה), צריך לסנג׳ר עובד שקולט, ממיין, מסדר על המדפים ומשחרר את החבילות. לוקח איזו דקה לפחות לאתר חבילה ולשחרר לקוח אחרי סריקה והקלדת ת.ז .
המוטיבציה היחידה להצטרף לשירות הזה היא להביא תעבורה של אנשים לחנות, בד״כ פיצוציה או חנות שמוכרת גם דברים קטנים או צעצועים, אם אחוז משמעותי לא היה מבצע רכישות קטנות על הדרך - הם לא היו ממשיכים לספק את השירות הזה.

נמרוד
28-06-18, 13:52
אסף - תקנה את הדואר, הוא למכירה:
https://www.themarker.com/allnews/.premium-1.6220298

Tsafrir
28-06-18, 16:31
אסף - תקנה את הדואר, הוא למכירה:
https://www.themarker.com/allnews/.premium-1.6220298

אפילו במכה של הקפיטליזם שרות דואר ממלכתי הוא חלק יסוד מהשרות הפדרלי.
אחרי שאצלנו במשך שנים מייבשים במכוון את הדואר כדי למכור אותו בנזיד עדשים למקורבים ובעלי עניין ואחרי שהמאיסו אותו על הציבור, הגיע האקט הזה.

ModChiP
02-07-18, 03:45
חצי שקל לחבילה זה משתלם ? מעל שקל זה יותר הגיוני ועדיין כשלעצמו זה לא משתלם -
צריך להקצות חלל גדול לאחסון (כי צריך גישה לכל חבילה וחבילה), צריך לסנג׳ר עובד שקולט, ממיין, מסדר על המדפים ומשחרר את החבילות. לוקח איזו דקה לפחות לאתר חבילה ולשחרר לקוח אחרי סריקה והקלדת ת.ז .
המוטיבציה היחידה להצטרף לשירות הזה היא להביא תעבורה של אנשים לחנות, בד״כ פיצוציה או חנות שמוכרת גם דברים קטנים או צעצועים, אם אחוז משמעותי לא היה מבצע רכישות קטנות על הדרך - הם לא היו ממשיכים לספק את השירות הזה.

אל תדאג, בינתיים אתה מחכה בחנות/פיצוציה/סנדלריה, אתה תמצא מה לקנות ולכן זה משתלם להם.

איל מ
02-07-18, 07:46
הורי אשתי עשו את הנסיון הזה בחנות שלהם. לא קונים על הדרך, ולא נעליים. רוב האנשים באים חדורי מטרה.
לטענתם כל הסיפור הזה רק מפריע לתפקוד של העסק, והם מפסיקים עם זה עכשיו.

shachar
05-07-18, 16:38
הוירוס הדביק גם אותי כנראה

קיבלתי SMS על חבילה שממתינה לי בפתח תקווה ואני באזור מודיעין.
שלחתי מייל לשבי שהוזכרה בשרשור.
נחכה יום ונשלח למנכל :-(

עדכון:
ענתה תוך רבע שעה.עברו שמונה ימים מהתשובה של שבי שדואר שליחים ייצור איתי קשר למסירה.
כתבתי, הפעם לקח לה יום שלם לענות, סביר. יש הרבה פשלות שצריך לטפל בהן.
הפעם התשובה הייתה שהיום החבילה הועברה ליחידה שתעביר אותה למושב. לא שליח ולא שלוח.

בסיום שיחת צאט בנוגע לחבילה אחרת שדווחה כנמסרה ולא הגיע עדיין.
איחלתי (בנימוס) לכל עובדי הדואר לקבל שירות דומה מכל ספק או נותן שירות איתו יפגשו.

בחבילה הזו שנשלחה מאמזון uk דרך i percal , אמזון הרגישו שהשירות נפגם והחליטו לזכות בדמי המשלוח.

קיטור קיטור קיטור...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ModChiP
05-07-18, 19:08
הורי אשתי עשו את הנסיון הזה בחנות שלהם. לא קונים על הדרך, ולא נעליים. רוב האנשים באים חדורי מטרה.
לטענתם כל הסיפור הזה רק מפריע לתפקוד של העסק, והם מפסיקים עם זה עכשיו.

האם הם היו צריכים להעסיק עוד עובדים בגלל המסירת חבילות?

איל מ
05-07-18, 20:26
לא. העובדים הקיימים התעסקו גם עם זה.

ניר ל
12-07-18, 16:07
משהו קצת מוזר-
מטען אלקטרוני די יקר שהזמנתי , הגיע ליחידת הדואר (ח.צעצועים) והמתין לי על המדף - קיבלתי על כך חיווי מהאפליקציה 17track אבל לא קיבלתי שום הודעה מהדואר לנייד.
״למזלי״ אני לא יכול ללכת ושלחתי את אמא שלי עם מספר המדף ... נאמר לה אחרי חיפשו שזו טעות ושאין שם חבילה עבורי, אבל היא התעקשה שאם אמרתי אז זה שם וסירבה לעזוב בלי החבילה (אני הייתי משער בשלב הזה שזו טעות כי לא קבלתי הודעה), ביקשו לראות את הודעת המסירה ולא הייתה לה כמובן. לבסוף החבילה נמצאה על המדף ונמסרה לה. לא קיבלתי שום הודעה על המסירה כמו שלא קבלתי על ההמתנה. זה עוד לא קרה.

ADaShim
12-07-18, 16:55
גם אצלי קורה לפעמים שאפליקציות המעקב מקדימות את משלוח המסרון מהדואר. היו לי גם מקרים שאספתי חבילות על סמך האפליקציה מבלי לקבל מסרון.
(בקיצור, אין מה להתרגש, נפלאות דרכי דואר ישראל).

erezgur
12-07-18, 17:08
זה מקום טוב להמלצה חמה על יישום בשם
Trackchecker mobile
יודע לחפש בכל אתרי המעקב לרבות 17track ומוצא גם חבילות ללא מספר מעקב בתוך סין...

shachar
19-07-18, 08:04
...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180719/020c1454272b08c47ac653608e1826bc.jpg

erezgur
19-07-18, 09:38
גדול! :D

אומי5
19-07-18, 09:42
קיבלתי מהם סמס על חבילה בדואר רשום לפני יומיים. באתר עדיין לא קיים.
מעניין אם זה יגיע לפני שיופיע באתר.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

asafk
19-07-18, 10:21
חבילה שהזמנתי מרוקאוטו.
החלטה שגויה שלי, נשלח לדואר ישראל.
הגיעה ב 19.6 למקום שמחלקים חבילות בקניון בצד השני של העיר. לא קיבלתי שום הודעה אבל באתר של הדואר כתוב שקיבלתי שתי הודעות עליתי על זה במקרה לפני כמה ימים כשנכנסתי למעקב חבילות של רוקאוטו כי החבילה לא הגיעה...
הלכתי לקניון ההוא - זה יפה לבריאות. הליכה של 40 דקות לכל כיוון בחום של יולי.
הברנש החביב קצת חיפש ובסוף מצא.
שאלתי אותו על ההודעות. הוא בדק במחשב ואמר שבאמת לא שלחו לי הודעות. שאלתי למה. כי במחשב אין את הפרטים שלך. אבל על החבילה יש, הקשיתי. נכון. אבל במחשב של הדואר אין. ולמה לא להשתמש בכתובת והטלפון שכתובים על החבילה...? על זה לא היתה לו תשובה.
ומה היה קורה אם לא הייתי בודק ורואה שיש חבילה? היו מחזירים לשולח כנראה. כי במחשב של המעקב חבילות כתוב ששלחו לך שתי הודעות למרות שבמחשב כתוב שלא שלחו לך הודעות. או שהיא היתה נשארת על המדף עוד כמה חודשים ואז מושמדת כי אין את הכתובת שלך במחשב למרות שעל החבילה יש את הכתובת שלך.
הגיוני לחלוטין. סתם משמיצים את דואר ישראל. הם חברה נהדרת. מתי ההפרטה?

אסף.

נדב42
19-07-18, 11:12
לפני הרבה מאוד זמן קניתי באיביי Track-Grabber. הגיע מהר עם ה- Global Shipping אלא שכאשר באתי לעשות ניסוי כלים, הסתבר שהרצועה קצרה מדי ...

דין ודברים קצר עם המוכר והופ - נשלחו צמד רצועות ארוכות יותר. אפילו הגיעו.
א-מה-מה... הרצועות לא התאימו לקוביות הגומי, הן היו רחבות מדי.
דין ודברים נוסף עם המוכר, ומסתבר שבמקור נשלח לי המוצר הלא נכון (מידה לא נכונה). המוכר התנצל, זיכה אותי על הרצועות הנוספות ושלח את המוצר הנכון ללא חיוב... בדואר. (כי זה לא היה באמצעות מכירה באיביי)

קיבלתי הודעה שעלי לשלם מכס ועמלות נלוות (מחיר המוצר המקורי היה $59 או משהו כזה, הרבה מתחת לרף המכס, אבל מחיר המחירון שלו כ- $80 שהוא מעל רף המכס. המוכר נקב ערך של $10 בטפסים.

בביקור בסניף הדואר קיבלתי טופס למלא ולצרף אליו את כל האסמכתאות שאני רוצה ואז לחזור אליהם.
מלאתי את הטופס יפה-יפה, צירפתי מכתב מנומס וברור שמתאר את כל ההשתלשלות וכן את כל הסימוכין, חזרתי לסניף.
הפקידה לקחה את הטופס והלכה לפקסס אותו. לאחר מאמצי שכנוע מצדי היא נאותה לפקסס גם את כל המסמכים שצירפתי.
"מה עכשיו ?" (אני שואל)
"תקבל תשובה" (היא עונה)
"מתי ?" (אני)
"תוך שבועיים" (נחשו)

חלפו שבועיים ותשובה אין. גם לא שינוי סטטוס במעקב המשלוח.
ביקור נוסף בסניף, וגם אצלם במחשב החבילה עדיין חייבת בתשלום.
ואח"כ מגיעים מסרונים שמתריעים כי אם לא אשלם יחזירו את החבילה לשולח.
ביקור נוסף בסניף, במחשב עדיין מופיע שנדרש חיוב, הצגתי את המסמכים שוב כולל אישור המשלוח בפקס. המנהלת לקחה דף, רשמה עליו "לא להחזיר לשולח עד XXX, מחכה לאישור מכס" וזהו.

בשלב הזה כבר נמאס לי סתם לחכות, התחלתי בבירורים טלפוניים מתישים (מזל שיש אוזניות לסלולארי) ובסוף הגעתי למייל אישי של מי שאמורה לטפל בבקשות כאלו. שלחתי לה מייל וכבר באותו היום קיבלתי תשובה שאומרת שבקשתי טופלה ואושרה כבר למחרת היום שבו נשלחה (עברו כחודשיים מאז, כן ?), ולמייל צורפה גם ההודעה המקורית שנשלחה אלי אז (ונמצאה בדיעבד בדואר הזבל במחשב) עם טופס תשלום מעודכן ע"ס 0 שקלים.

הדפסתי, הלכתי לדואר, ולקחתי את החבילה (אחרי חודשיים המתנה מיותרת...)
אסף, תהייה בן אדם, אל תקנה את כל המניות, תשאיר גם לי קצת ...

shachar
19-07-18, 11:18
שלחתי חבילה לאנגליה ב EMS הגיעה תוך שלושה או ארבעה ימים.
מכיוון שהייתה אי בהירות עם המקבל, ביקשתי מהדואר את אישור המסירה.
אני ממתין לו כבר מעל שבועיים.

ולגבי הודעות.
מייל שמתקבל מאליאקספרס ומודיע עך כך שהחבילה הגיעה, מסונכרן מול סניף הדואר.

הודעות אחרות מהדואר על נסיון מסירה או על הגעה לסניף... מקדימות את זמנן

ניר ל
19-07-18, 12:02
חבילה שהזמנתי מרוקאוטו.
החלטה שגויה שלי, נשלח לדואר ישראל.
הגיעה ב 19.6 למקום שמחלקים חבילות בקניון בצד השני של העיר. לא קיבלתי שום הודעה אבל באתר של הדואר כתוב שקיבלתי שתי הודעות עליתי על זה במקרה לפני כמה ימים כשנכנסתי למעקב חבילות של רוקאוטו כי החבילה לא הגיעה...
הלכתי לקניון ההוא - זה יפה לבריאות. הליכה של 40 דקות לכל כיוון בחום של יולי.
הברנש החביב קצת חיפש ובסוף מצא.
שאלתי אותו על ההודעות. הוא בדק במחשב ואמר שבאמת לא שלחו לי הודעות. שאלתי למה. כי במחשב אין את הפרטים שלך. אבל על החבילה יש, הקשיתי. נכון. אבל במחשב של הדואר אין. ולמה לא להשתמש בכתובת והטלפון שכתובים על החבילה...? על זה לא היתה לו תשובה.
ומה היה קורה אם לא הייתי בודק ורואה שיש חבילה? היו מחזירים לשולח כנראה. כי במחשב של המעקב חבילות כתוב ששלחו לך שתי הודעות למרות שבמחשב כתוב שלא שלחו לך הודעות. או שהיא היתה נשארת על המדף עוד כמה חודשים ואז מושמדת כי אין את הכתובת שלך במחשב למרות שעל החבילה יש את הכתובת שלך.
הגיוני לחלוטין. סתם משמיצים את דואר ישראל. הם חברה נהדרת. מתי ההפרטה?

אסף.

לי הם שולחים הודעת סמס אם המוכר מציין את מס׳ הטלפון על החבילה עצמה . אם לא אז הם שולחים הודעה בדואר לכתובת.
זה תמיד מגיע לאותה חנות צעצועים ונראה שחוץ מלסרוק את הברקוד ולסמן מס׳ מדף ,הם לא מבצעים פעולה ידנית אחרת.

אומי5
12-08-18, 08:29
קיבלתי מהם סמס על חבילה בדואר רשום לפני יומיים. באתר עדיין לא קיים.
מעניין אם זה יגיע לפני שיופיע באתר.

סיפור דואר קלאסי.
הוצאתי דרכון חדש בהתראה קצרה, משרד הפנים שלח הודעה שהדרכון בדואר ביום רביעי.
ביום שני הדואר עדיין לא הכיר את החבילה (לא באתר ).
באתר של הדואר יש צ'אט, אוטומטי כמובן, שבו ניתן לבקש מענה אנושי, אתה מחכה, ואז מקבל שוב מענה אוטומטי.
ביום שני פניתי שוב, ושאלתי אם זה מענה אנושי, קיבלתי תשובה שזה אכן מענה אנושי ביום חמישי, כשהחבילה כבר הייתה אצלי.
הכנתי לכם אפילו צילום מסך, אך הוא נגוז לדאבוני.
אגב, אני לא בטוח שזה באמת היה מענה אנושי כי הם לא ענו לתשובה " באמת מרשים שהצלחתם לענות תוך שלושה ימים".

בנתיים עד יום שלישי סטטוס החבילה היה " לא נמצא במערכת" ביום שלישי הוא הפך להיות "נמסר ללקוח".
אני גר בקיבוץ, כל הדואר המגיע למזכירות, הלכתי לבדוק...
נחשו מה?
לא דובים ולא דרכון.
כאן אני כבר מתחיל להילחץ, הטיסה ביום ראשון והם איבדו לי את הדרכון!
אחרי יומיים שהדרכון מופיע כ"נמסר לקוח" הוא באמת הגיע לקיבוץ.

קללתי אותם בלווית האימרה "בארופה זה לא היה קורה" אבל בנתיים המזוודה שלי הייתה תקועה במינכן כבר שבוע.
אני מיואש.

shachar
12-08-18, 08:38
תסתכל על חצי הכוס המלאה,
אם לא היה לך דרכון - לא היית מאבד מזוודות.
כל ההתעקשות הזו על קבלת חבילות מכניסה אותנו לבעיה.

ד ו ר ו ן
12-08-18, 09:10
אחרי יומיים שהדרכון מופיע כ"נמסר לקוח" הוא.
אני גם גר ביישוב עם דואר מקומי דומה לקונספט של קיבוץ.
מברור עם מקרה דומה, הדוור המקומי איתר חבילה בסטאטוס ״נמסר ללקוח״ שבפועל לא הגיעה, כנמצאת בעיר הסמוכה, ״אך נמסרה לדואר נע״ שבדרך ליישוב.
מבחינת הסניף המרכזי זה נמסר.
לקח עוד יומיים והגיע.

Pageup
12-08-18, 14:04
קיבלתי בשבוע שעבר SMS עם מספר מעקב שאומר שהגיעה חבילה גדולה (ספר) ובגלל שהיא
גדולה היא תגיע לנקודת חלוקה ויעדכנו אותי שוב. אין לקחת את החבילה עדיין.
אז לקחתי את מספר המעקב, ונכנסתי לאתר הדואר, והם אומרים שאין מידע על החבילה.
אז חיכיתי, והיום הגיע עוד SMS, שאומר שהחבילה נמצאת באיזה מכולת (קרובה), ויש
מספר מדף והכל. נכנסתי שוב לאתר הדואר וראה זה פלא, עדיין אין פרטים על חבילה
ששלחו לי עליה פעמיים SMS והיא מחכה שאאסוף אותה.
עכשיו, נשאלת השאלה, האם החבילה תהיה שם או לא - עדכונים בקרוב.

ניר ל
12-08-18, 17:58
היא תהיה שם. סה״כ הם נתנו פתרון לא רע בכלל למצב הקיים בשנים האחרונות עם הכמות של החבילות שנשלחת לכאן שעלתה פי עשרות אם לא פי מאות.

אומי5
12-08-18, 18:01
אין תלונות על נקודות החלוקה, אלא על המעקב באתר.

Pageup
12-08-18, 18:33
אין תלונות על נקודות החלוקה, אלא על המעקב באתר.

בדיוק, דווקא במכולת תהיה חניה, וכנראה מנסיון יקח לפחות 1/10 מהזמן.
בסניף הרגיל זה בין חצי שעה לשעה וחצי המתנה.

boaz avrahami
12-08-18, 19:59
אתם מכירים את האםשרות לזמן תור בדואר?

Honda TRX300EX
4Z7BOZ

zerez
12-08-18, 20:58
בטח, אני תמיד מזמין תור ולא מחכה יותר מ 10 דקות, וגם זה רק אם יש עומס. בדרכ 5 דקות ואני בחוץ.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

shachar
14-08-18, 17:07
הדואר עובר ממכולות ופיצוציות לקניונים ומרכזי קניות...

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001250036

Pageup
26-08-18, 15:46
אז הנה עוד חוויה:
מקבל הודעה על דבר דואר, כעבור שבוע מגיע לעמדת חלוקה בקניון ליד הבית וראה זה פלא אין חבילה.
מבטיח הבחור שיחפש את החבילה ויעדכן אותי (לקח מספר טלפון וכו), כמובן שלא עדכן. במקרה למחרת
הייתי בקניון ושאלתי מה קורה, אמר שמשום מה חזר לסניף המרכזי, ביקש שיחזירו ואקבל שוב זימון הביתה.
עוברים מס' ימים יוצר קשר עם החברים בצאט, לוקחים פרטים - יחזרו אלייך משירות לקוחות, עוברים להם
3 ימים, שוב יוצר קשר עם הצ'אט, כמובן שמעבר ללקחת פרטים ושיחזרו אלייך משירות לקוחות (אבל
כבר לקחתם ולא חזרו) אין עם מי לדבר.
מיותר לציין שמהיום הראשון (כמו בחבילה הקודמת) במעקב דואר ישראל (באתר)אין מידע על הפריט.
לי זה נראה כמו תקלה גלובלית או שאשכרה הפריטים שלי ספציפית לא קיימים שם.
עוברים להם 10 ימים (חו"ל וסופ"ש), ועדיין כלום. שיחה לשירות לקוחות (171), 30 דקות המתנה והופ,
ראו זה פלא נציג שירות שאין לו איך לעזור לי, שאפנה למי ששלח הוא אשם. אבל הוא שלח, וזה הגיע
למרכז חלוקה, קיבל מיקום פריט ואז הוא נעלם, מה אשם המוכר? יקח לנו 30 ימים לחפש את החבילה,
למה 30 ימים? אתם מחזירים לשולח אחרי שבועיים, הכל סרוק בכניסה ויציאה מכל מקום, 30 ימים
זה לשלוח בנאדם שיעבור מדף מדף בכל הארץ - אדוני זה מה יש. טוב, תן לי מספר פנייה קיבלתי,
מתי נפתחה הקריאה? ביום חמישי האחרון? אבל היית בחו"ל, לקח לבחורה מהצ'אט שבוע לפתוח
קריאה? או לזאת שלפניה לקח 10 ימים? אני אפתח קריאה גם על זה שנציג הצ'אט לא פתח בזמן.

חלם זה לא כאן, חלם זה מחמאה. עדכונים בהמשך.

ד ו ר ו ן
26-08-18, 16:10
קיבלתי לפני כמה ימים הודעת טקסט על חבילה שממוענת למישהו אחר.

מצאתי בקלות את המספר ברשת לפי השם המלא, והעברתי לו את ההודעה.
המספרים לא דומים בכלל.
מעניין כמה חבילות טעות כאלו יש.

shachar
26-08-18, 16:29
דורון עלית על משהו.
חבילות בהפתעה...

במקרים כאלו דירק גנטלי היה משוכנע שהחבילה אכן מיועדת אליך.

ADaShim
26-08-18, 16:54
קיבלתי לפני כמה ימים הודעת טקסט על חבילה שממוענת למישהו אחר.

מצאתי בקלות את המספר ברשת לפי השם המלא, והעברתי לו את ההודעה.
המספרים לא דומים בכלל.
מעניין כמה חבילות טעות כאלו יש.גם לי קרה מקרה דומה. הגעתי לסניף לאסוף חבילה. על גב החבילה, מספר המעקב שעל מדבקת הברקוד (שהדואר מנפיק בכניסה לארץ להמשך טיפול ומעקב) אכן היתה שלי (כלומר החבילה הגיעה לארץ בוודאות) על הצד השני של המעטפה הופיע שם של מישהו אחר מעיר אחרת (על המדבקה המקורית שהשולח הדביק). את החבילה שלו הפנתי אליו והוא קיבל אותה מספר ימים לאחר מכן. לחבילה שלי אני ממתין עד עצם היום הזה…(עברו רק שלושה חודשים[emoji19])

גיא
27-08-18, 21:13
סיפור אמיתי ...

בגלל שאי אפשר להזמין סוללות לארץ .. הזמנתי לדירה של ההורים של האשה במוסקבה. אני אביא אותן בתיק משם.
הזמנתי מהובי קינג .. כמו שהזמנתי משם מעל 200 פעמים בעבר .. אלי הביתה.
זה תמיד ! לחכות חודש - 6 שבועות ... מגיע לדאר, יש פתק בתיבה .. בוא לסניף ותעמוד שעה בתור ולקבל את ההזמנה שלך ..

לעומת זאת, במוסקבה .. אותה הזמנה ( דרך b-post ) .. שתי סוללות .. 5 ימים .. עד לדלת. דפיקה .. בבקשה הנה החבילה שלך ...

הייתי בשוק !

Pageup
28-08-18, 00:25
הייתי בשוק !

מה אתה בשוק? בחבילות שנשלחות מאיביי עם מספר מעקב אתה יכול לראות מתי הם יוצאות מארץ
המקור (ארה"ב/בריטניה/סין/....) תראה כמה זמן לוקח להם מרגע שיצאו עד שזה מגיע אלייך.
חבילה שיצאה מאנגליה במטוס לקח לה 5 שבועות להגיע אליי הביתה מאז שעלתה עליו.
חבילה שיציאה מסין במטוס לקח לה כמעט 4 שבועות להגיע אליי הביתה.
לעומת זה, חבילה מאמזון עם שילוח שלה שהתחייבו ל 4 שבועות הגיעה אחרי 5 ימים.
מרכז מיון חדש במודיעין, שער עולמי, בלה בלה בלה, שאתה נוחת בנתב"ג אתה רואה
את הערימות של החבילות בחוץ עומדות בחום/קור/גשם/לחות.

בקשר לחבילה הנעדרת, אתמוןל מסתבר הגיע מכתב לבוא לאסוף אותה, במקרה היינו בקניון,
מסתבר שהמערכת שולחת אוטומטית למרות שאף אחד לא יודע איפה החבילה. קטעים פה.
לפחות אני יודע איזה חבילה זו כי כל השאר הגיעו.

shachar
20-09-18, 16:53
אני חושב שעליתי על משהו
YY00606142805 - 25/06/18 נותבה לפתח תקווה
RY222258097CN - 29/07/18 נותבה לבית שמש
05/09/18 - YY511665627IL נותבה ללוד

אני גר ליד מודיעין ובקרוב החבילות יגיעו ממש קרוב אלי...

shachar
15-10-18, 11:55
אני חושב שעליתי על משהו
YY00606142805 - 25/06/18 נותבה לפתח תקווה
RY222258097CN - 29/07/18 נותבה לבית שמש
05/09/18 - YY511665627IL נותבה ללוד

אני גר ליד מודיעין ובקרוב החבילות יגיעו ממש קרוב אלי...

כנראה שבקרוב התרחק
ו"מוקדם ככל האפשר" לפי הגדרות הדואר זה "עזוב אותי באמשך"

החבילה מ 05/09 "נותבה מחדש" - למותר לציין שהיא טרם הגיע.

ב 20/09/1/ שלחתי מייל למנכל הדואר שכתובתו הופיעה בשרשור,
היום תזכרתי אותו מכיוון שלא התקבלה כל תגובה (או חבילה).

הוא העביר את הפניה ל :
עופרה סגמן [email protected]

סבלנות....

asafk
15-10-18, 12:45
ואצלי המצב השתפר. אחרי תקופת צינון נאלצתי להזמין מספר פריטים באיביי כלומר דואר.
הפלא ופלא - פתאום כל החבילות מגיעות ובלי שום בעיה לסניף דואר שמתחת לבית. זה שלפני מספר חודשים סיפרו לי שאי אפשר כי....

אסף.

ניר ל
15-10-18, 15:04
אחוז הנפל במשלוחים לארץ כל כך גבוה בחודשים האחרונים, אני חושש שהרבה מוכרים יסרבו לשלוח לכאן בקרוב.

boaz avrahami
15-10-18, 15:06
נכון מאוד.
גם אני חווה את זה.

המנכל של הדואר ממש נחמד ועונה אפילו בחגים למייל אבל בשטח הבעיה גדולה

shachar
15-10-18, 16:07
אכן יש האטה משמעותית בזמני ההגעה ואני מייחס זאת גם לחודש תשרי.

asafk
15-10-18, 16:34
ועונה אפילו בחגים למייל

יופי. עכשיו בגללך יפטרו אותו.

אסף.

shachar
22-10-18, 11:43
דואר ישראל משתדל....
אפילו כתבו "לשירותך בעתיד, ביתר הצלחה"
איך אפשר לכעוס על מי שממוקד בהצלחה - בעתיד...

עובדתית החבילה הייתה בידיים שלהם ואף קיבלה מספר ומקום על המדף
ולא ביקשתי פיצוי.

שלום רב,

פנייתך שבסימוכין נתקבלה בתודה.
דבר הדואר שבנדון נשלח בדואר רגיל (לא רשום), ואין מתנהל רישום ומעקב ועל כן, לא ניתן לקבוע מה עלה בגורלו.
בהתאם לתקנות הדואר, הנגזרות מחוק הדואר – 1986 פיצויים ישולמו במקרה של אובדן או נזק ישיר לדבר דואר אשר נשלח בשירות רשום או חבילה.
חברת דואר ישראל פועלת כל העת לשיפור תהליכי העברת הדואר.
קבלי נא התנצלות כנה על נסיבות המקרה.

לשירותך בעתיד, ביתר הצלחה.

בברכה,

נעם פדלון
מחלקת שירות לקוחות

Pageup
22-10-18, 15:28
תגיד תודה שענו לך בכלל. אני עדיין מחכה לתגובה. על הדרך, שלחו לי שוב,
הלכתי להביא חבילה אחרת, כמובן שזה עדיין לא היה שם.
שהצלחתי לדבר עם מישהו אמרו לי לפנות למוכר (ששלח והחבילה כבר קיבלה
מספר מדף). בקיצור שירות מופלא כיאה למדינתנו.

גיא
22-10-18, 23:53
מבקר המדינה על קניות אונליין: צריך לעכב יותר חבילות במכס - אך לשחררן מהר יותר

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5376873,00.html

shachar
25-10-18, 13:06
:-(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181025/4d871bf5c48f93c1e9267b91c3de8b37.jpg

shachar
12-11-18, 18:52
לפני שבועיים ניתבו חבילה למכבים.
אירי פתח תקווה בית שמש ולוד שמחתי שהדואר מתקרב אלי הביתה והמקבץ שלהם משתפר.

כעת קיבלתי סמס על חבילה בלוד, חלה התרופפות...

שלחתי מייל דרישת שלום למנכל הדואר, בטח יכניס אותי לרשימת הספאם.

מאיר אלוני
13-11-18, 17:42
לכל מי שלא מוצא את החבילה באתר mypost https://mypost.israelpost.co.il/%D7%93%D7%A3-%D7%94%D7%91%D7%99%D7%AA/%D7%97%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%AA/%D7%9E%D7%A2%D7%A7%D7%91-%D7%97%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%AA/
מומלץ ללחוץ מצד שמאל למעלה על צ'ט ולהקליד את מספר החבילה באיתור חבילה, יש סיכוי לקבל מידע נוסף

shachar
13-11-18, 18:27
לכל מי שלא מוצא את החבילה באתר mypost https://mypost.israelpost.co.il/%D7%93%D7%A3-%D7%94%D7%91%D7%99%D7%AA/%D7%97%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%AA/%D7%9E%D7%A2%D7%A7%D7%91-%D7%97%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%AA/
מומלץ ללחוץ מצד שמאל למעלה על צ'ט ולהקליד את מספר החבילה באיתור חבילה, יש סיכוי לקבל מידע נוסףמנסיוני לא ניתן לקבל מידע נוסף בדרך הזו גם לא מהנציגים בצד השני.

Pageup
13-11-18, 22:09
מנסיוני לא ניתן לקבל מידע נוסף בדרך הזו גם לא מהנציגים בצד השני.

בצ'אט זה לא באמת נציגים, הם פותחים לנציגים קריאות, לפעמים הם שוכחים ולוקח
להם כמה ימים לפתוח את הקריאה האמיתית.
הדרך היחידה לקבל סוג של מענה (בכוונה לא כתבתי פתרון כי את זה הם לא מסוגלים
לתת) זה להתקשר ולחכות בהמתנה את הזמן הדרוש.
וצפה לקבלת בד"כ תשובה שזה לא אחריותם, זה אחריות השולח (אם חבילה לא הגיעה)
למרות שהיא איכשהו הגיעה לארץ ונעלמה (ואז הדואר ימכור אותה במכירה פומבית
ויעשה עליך קופון כפול).

ModChiP
14-11-18, 00:28
אחרי שפעם אחת כמעט הבאתי מכות לפקידים שם בסניף הדואר אחרי שהם איבדו את החבילה שלי(קיבלתי הודעת ללכת ולאסוף אבל הם לא מצאו אותה), אני פשוט פותח תלונה באיביי על זה שהחבילה לא הגיעה.
לא מעניין אותי אשמת מי זה, אני לא קיבלתי את החבילה שלי ומבחינתי שהסיני ידפוק את הראש בקיר.

ד ו ר ו ן
14-11-18, 10:10
אחרי שפעם אחת כמעט הבאתי מכות לפקידים שם בסניף הדואר אחרי שהם איבדו את החבילה שלי(קיבלתי הודעת ללכת ולאסוף אבל הם לא מצאו אותה), אני פשוט פותח תלונה באיביי על זה שהחבילה לא הגיעה.
לא מעניין אותי אשמת מי זה, אני לא קיבלתי את החבילה שלי ומבחינתי שהסיני ידפוק את הראש בקיר.
אתה עושה טעות לדעתי.
הסיני לא אשם בבעיות של הדואר שלנו.
אם יש לך אישור שהחבילה בארץ, זה לגמרי לא לעניין לפתוח תלונה למוכר באיביי.

Slowly..

ADaShim
14-11-18, 10:33
הבעיה היא, כמו שבעבר נאמר פה, שאחריות הדואר היא כלפי השולח ולא כלפי המקבל. במידה והחבילה לא נמסרה, הפיצוי ינתן לשולח (במידה והיה מספר מעקב).

erezgur
14-11-18, 13:09
אכן זה המצב.
אתה לא יכול לדרוש מאומה מהדואר בארץ.
השולח יכול לפתוח בקשה לחקור היכן החבילה מול הדואר אצלו, הם מעבירים הבקשה לדואר בארץ היעד מתוקף הסכמי הדואר בין הארגונים.

הדואר המקומי, בישראל, עושה מאמץ נוסף... לפעמים זה עוזר.

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

ModChiP
14-11-18, 14:41
בדיוק ככה.
בפעם הקודמת שזה קרה, לא הבינו מה אני רוצה מהם כי אני לא השולח.

danob
15-11-18, 11:00
הבעיה היא, כמו שבעבר נאמר פה, שאחריות הדואר היא כלפי השולח ולא כלפי המקבל. במידה והחבילה לא נמסרה, הפיצוי ינתן לשולח (במידה והיה מספר מעקב).

באמת? אני דווקא חושב שאין להם אחריות בכלל, לא לשולח ולא למקבל.
שלחתי חבילה קטנה לגרמניה, בדואר רשום עם מס' מעקב.
החבילה יצאה מהארץ ב-17.10 ומאז נעלמו עקבותיה...פתחתי תלונה עם כל הפרטים, בסניף שממנו היא נשלחה, ומאז נעלמו גם עקבות הדואר.

כבר לא נעים לי לפנות למנכ"ל...

אומי5
27-12-18, 16:39
לא באמת קשור, אבל בכל זאת הייתי חייב להעלות:
אם מישהו באזור קרית גת חיכה היום שעות למשלוח זה בגלל שהשליח הנ"ל התעקש להכנס עד לבית שלי.
במקום ללכת כמה מטרים ברגל הוא אשכרה עלה על שביל הולכי רגל וקצת דשא, ואז נסע קצת מסביב על הבוץ....
וכל זה בשביל לחסוך 30 מטר הליכה עם מיקורגל ביד.

עלה לו בשלוש שעות ציפיה לחילוץ.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181227/d3409f50f94f68f3ce5104ca9879e482.jpg

ModChiP
27-12-18, 16:43
ולא חילצת אותו?

אומי5
27-12-18, 16:48
אני בעבודה וגם החבר היחיד שהייתי נותן לו לעשות את זה עם הג'יפ שלי.
החבר'ה מהגד"ש באו ואמרו שהם לא מוכנים לקחת אחריות (זה משיכה עם פוטנציאל להחלקה על עצים).

הקטע הכי מצחיק זה שאם הג'יפ שלי היה חונה הפוך, היה אפשר למשוך עם הכננת בלי לזוז מהמקום.

איל מ
27-12-18, 18:03
.
תמונותהחבר'ה מהגד"ש באו ואמרו שהם לא מוכנים לקחת אחריות .

עצוב.
פעם גדשניקים היו חיים בשביל מקרים כאלה (וגם פותחים ממטרות על השביל לפעמים. לא שמעתם את זה ממני).
מי שבצעירותו לא היה פזיז וטיפש, לא יגיע בבגרותו למקצוענות (,בגלל זה, עד היום אני לא יודע לעשות ווילי כמו שצריך :( ).

אומי5
27-12-18, 19:41
אני מבין אותם, רכב של רשות הדואר, אם יקרה משהו יתבעו אותם והמיקום באמת דפוק, אתה בקלות מחליק על עץ בדרך.

אם הייתי בבית הייתי מחלץ, אבל מבין את מי שלא. זה לא בשטח ולא בשום מצוקה , קיבל קפה וחיכה לחילוץ בתשלום.

לגבי הווילי, גם אני לא למדתי את זה כמו שצריך בגיל הנכון.

ModChiP
27-12-18, 19:52
יכולים לתבוע אותם?
אין פה חוק השומרני הטוב או משהו?

Saar
27-12-18, 20:02
גם אותי הם הרגיזו השבוע...
הזמנתי מקלות וכדורים למיניהם גולף, עלות החבילה: 70$.
המוכר כתב שהוא שולח עם פדאקס, אני לא מחובבי הז'אנר, אבל עם חבילה מתחת ל 75$ ולא חלקי רכב עוד לא היו לי בעיות איתם.
המוכר החליט לשלוח עם EMS בלי לעדכן אותי...
בקיצור, 180 שח "דמי שחרור" כי החבילה עצרה במקרה ל"בדיקה פרטנית". אין ספק, שירות במיטבו.

ד ו ר ו ן
27-12-18, 20:36
גם אותי הם הרגיזו השבוע...
הזמנתי מקלות וכדורים למיניהם גולף, עלות החבילה: 70$.
המוכר כתב שהוא שולח עם פדאקס, אני לא מחובבי הז'אנר, אבל עם חבילה מתחת ל 75$ ולא חלקי רכב עוד לא היו לי בעיות איתם.
המוכר החליט לשלוח עם EMS בלי לעדכן אותי...
בקיצור, 180 שח "דמי שחרור" כי החבילה עצרה במקרה ל"בדיקה פרטנית". אין ספק, שירות במיטבו.
תבדוק אם זו עמלה שלהם או גלגול טעות מכס.
היה לי אירוע כזה, פניתי למכס והם הורידו את דרישת הטיפול.
EMS לא ויתרו על שלהם..

Saar
27-12-18, 21:55
דורון, זו עמלת שחרור פרטני של ה EMS...

ד ו ר ו ן
27-12-18, 22:04
עמלת שחרור של EMS היא 40שח.
זה מה שהם דרשו הפירוט חשבון אחרי שהמכס הוריד את הדרישה שלו.

לשאלתי מדוע אני צריך לשלם להם עמלת שחרור על מוצר שפטור ממכס, השיבו שגם אם זה פטור, הם בכל זאת הלכו לקחת אותו משם..

לא תצא מזה.

Saar
27-12-18, 22:29
עמלת שחרור רגילה זה 40 שח.
שחרור פרטני זה 180...
אם אני רוצה לשחרר בעצמי אז זה 80 שח דמי העברה לדואר או איזו שטות כזו... וכמובן להגיע להגנה 137 בתל אביב...
בקיצור, בפעם הבאה לוודא בדיוק עם מי שולחים.

ד ו ר ו ן
27-12-18, 23:33
עמלת שחרור רגילה זה 40 שח.
שחרור פרטני זה 180...
.
בדיוק.. ואת ה-180 הורידו ממני כי בפועל לא הייתה כל סיבה, אבל על ה-40 ולא ויתרו..

יש למה להתעקש, אלא אם בא לך לתרום להם 180שח.

הכוכב הכחול
18-01-19, 14:07
שלום על השבת
מודה שלא עברתי על כל השרשור..

מה עושים במידה וחבילה מגיע לאריאל כאשר אני בכלל גר במצפה,
מרחק קטן וזעום של 190 ק"מ?

shachar
18-01-19, 14:10
שלום על השבת

Sent from my SM-G900F using Tapatalkפונה אליהם באתר דרך צור קשר, או בטלפון, כך תקבל מספר פניה.
אפשר דרך הצט אבל אז קשה לעשות מעקב.

אם אתה באמת רוצה אותה, תכנס מסלול באזור אליו הגיעה.

ד ו ר ו ן
18-01-19, 14:35
שלום על השבת

בטוח שהיא שלך?

קיבלתי כמה sms מהדואר על חבילות שאינן שלי בישובים די רחוקים ממקום מגורי.
לפעמים עם שם שגוי,ולפעמים בלי שם בכלל, רק הודעה.

בהתחלה ניסיתי אזרחות טובה להגיד להם שזה לא שלי, אבל המערכת שירות שלהם מאאאדד מוצלחת בניתוב הפנייה שלך לכל רובוט אפשרי ולא מענה אנושי.
הרובוט בצ’ט לא מזהה את המספר משלוח שהוא שלח..

צר לי על אותם אנשים שהחבילות שלהם מטיילות בארץ.

erezgur
18-01-19, 14:41
1. מה שדורון רשם
2. יש מוכרים לא ישרים (ביטוי עדין) שנותנים מספר מעקב לא נכון רק כדי להוכיח ששלחו. חלקן ישלח לך מספר אמיתי אם תפנה אליהם...
3. אם כלום לא עוזר, פינה במייל למנכל הדואר. נדמה לי שכל שלו הוזכר בשרשור, אם לא תמצא אנסה לסייע.

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

shachar
18-01-19, 15:37
...
3. אם כלום לא עוזר, פינה במייל למנכל הדואר. נדמה לי שהמייל שלו הוזכר בשרשור

נראה לי שהוא הפסיק לענות לפניות, כנראה יש יותר מדי.

erezgur
18-01-19, 16:41
אולי בגלל ריבוי פניות מהשר הממונה (לפחות לפי התקשורת)

shachar
05-02-19, 16:21
דוח המבקר: 1 מכל 8 חבילות בדואר הולכת לאיבוד
עשור אחרי פתיחת שירותי הדואר לתחרות, איכות השירות שמקבל הציבור רק הידרדר ונעשה יקר יותר.
עם 1 מכל 8 חבילות שהולכת לאיבוד, אפילו סמנכ"ל בדואר הודה שמדובר ב"כשל מערכתי".
דוח חמור של מבקר המדינה
אריאל אוסרן | החדשות | פורסם 05/02/19 16:00

חמוצים....
7 מכל 8 חבילות בדואר מגיעות ליעדן

boaz avrahami
05-02-19, 17:53
הבעיה עם דוחות המבקר שאין להם תוקף חוקי .
חומר מצויין לעשות איתו.... כלום [emoji853]

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

ModChiP
06-02-19, 11:47
מתי בדיוק פתחו את השוק לתחרות ואיך זה מתבטא?

shachar
06-02-19, 12:24
מתי בדיוק פתחו את השוק לתחרות ואיך זה מתבטא?שיש חברות פרטיות שמביאות דואר לבתים, ואם תקרא ציטוטים מהדוח, תראה שמה שלא משתלם להם הן דוחפות לדואר.

ModChiP
06-02-19, 12:47
האמת שאני חייב לציין שמאז שהדואר העביר חלק מהחבילות לכל מיני קיוסקים האיכות של השירות עלתה.

ד ו ר ו ן
06-02-19, 14:58
האמת שאני חייב לציין שמאז שהדואר העביר חלק מהחבילות לכל מיני קיוסקים האיכות של השירות עלתה.
כן רק שהם שולחים את החבילות לקיוסקים 100קמ מהכתובת של הנמען..

ModChiP
06-02-19, 15:06
קרה לי עד עכשיו פעמיים, מייל לשובי וזה הסתדר.
מסתבר כשזה היה רעיון טוב להפריד את מי שבא לאסוף חבילות ממי שבא לשלם חשבונות.

shachar
06-02-19, 18:06
אני מחפש דירה במגדל העמק,
שתי חבילות כבר הגיעו לשם.
אולי אעבור קרוב לחבילות...

boaz avrahami
07-02-19, 04:58
אני מחפש דירה במגדל העמק,
שתי חבילות כבר הגיעו לשם.
אולי אעבור קרוב לחבילות...

קודם תתחיל ללמוד את השפה אחרת לא תסתדר שם.
בלוד תוכל למצוא בתי ספר

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

shachar
21-05-19, 11:29
חודשים של בדיקות....
החבילה הייתה בידיים שלהם ברמת המדף בסניף
(במקביל הגיעה ללוד חבילה נוספת שהועברה אלי = 50% הצלחה בחודש מרץ)

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=124252&d=1558427285

ModChiP
21-05-19, 18:29
בקיצר לך חפש, אבל עם חיוך.

מבחינתם אתה אפילו לא צד בעניין, השולח הוא זה שצריך לבדוק מולם.
בעבר הייתי שולח וגם מברר מה קרה עם החבילות, היום אני פשוט פותח דיספיוט, זה בעיה של דואר ישראל מול השולח ולא מולי.

shachar
21-05-19, 18:42
המוכרים לא באמת אשמים,
לכן אני עושה מאמץ לפנות אל הדואר כדי לנסות לאתר ולהעביר אלי.
מדי פעם זה גם מצליח.

הכי קל זה לפתוח דיספיוט - אבל זה לא עושה לנו שם טוב
ובסוף גם אני נפגע מזה.

ModChiP
21-05-19, 18:51
כן אבל אתה לא צד בעניין.

asafk
11-06-19, 12:58
אחרי תקופה ארוכה של שירות יעיל והחבילות שהייתי חייב להזמין דרכם הגיעו לסניף הנכון שמתחת לבית ...
חבילה אחת (של הג'ינג'ית) הגיעה למעלה אדומים, וחבילה אחרת (שציפיתי שבכלל תעצור במכס) הגיעה לאשקלון ..... לפי המעקב באינטרנט. הודעה לא קיבלתי. נראה לי מתחילים שוב לזייף..
מה סיכמנו, צריך לנסוע לאשקלון או שיש עם מי לדבר?

אסף.

ADaShim
11-06-19, 13:15
במקרה דומה שהיה לי, שלחתי מייל לאחת העוזרות של מנכ"ל הדואר
שבי שטרית בכתובת [email protected] כהאי לישנא:
שלום רב,
נשלחה אליי חבילה שמספר המעקב שלה הוא: RF*********SG
אני גר בכפר סבא, הכתובת שמסרתי לשולח החבילה היא בכפר סבא
ואני מקבל את הדואר (בד"כ) בסניף הדואר בכפר סבא.
הבוקר קיבלתי מסרון שהחבילה הנ"ל מחכה לי בסניף אחימאיר
ברמת אביב ג' בתל אביב.
אודה לעזרתך בהעברת החבילה לסניף בכפר סבא.
הם התנצלו והעבירו אליי את החבילה לאחר כמה ימים באמצעות דואר שליחים.

shachar
11-06-19, 14:55
אחרי תקופה ארוכה של שירות יעיל והחבילות שהייתי חייב להזמין דרכם הגיעו לסניף הנכון שמתחת לבית ...
חבילה אחת (של הג'ינג'ית) הגיעה למעלה אדומים, וחבילה אחרת (שציפיתי שבכלל תעצור במכס) הגיעה לאשקלון ..... לפי המעקב באינטרנט. הודעה לא קיבלתי. נראה לי מתחילים שוב לזייף..
מה סיכמנו, צריך לנסוע לאשקלון או שיש עם מי לדבר?

אסף.

אם אתה באשקלון... עדיף לקחת משם,
אם "מנתבים מחדש" צריך לבדוק כל כמה ימים מה הסטאטוס ומי טיפל
ולקחת גם מספר פניה (כשמתלוננים במוקד הטלפוני..)

בהצלחה

boaz avrahami
07-08-19, 21:05
בעשרה חודשים האחרונים העברתי את הזמנותי מעלי לכתובת מקום העבודה ברמת החייל.
בהתחלה הכול עבד יפה וכל החבילות נמסרו בלובי החברה.

לאט לאט חלק הגיעו ללובי וחלק אחר לפיצוציות במרחק הליכה קצרצר.
פחות נח אבל עדיין בגבול הסביר.

השבוע הגיעו לארץ 2 חבילות.
אחת קטנטנה והשניה קטנה בינונית לא יותר ממאה גרם 10x10 סמ.
הקטנטנה הגיע למשרד.
הגדולה הגיעה לנקודת מסירה של הדואר בקניון איילון.
אפשר להזמין שליח לעבודה בתוספת תשלום.
נקודת המסירה ללא אפשרות לקבוע תור.
מסדרון צדדי בקומה השניה, ללא מזגן, תור עצום שבקושי זז, פקידה ששכחה את המשקפיים בבית ( באמת !), עבודה לא יעילה שכוללת איתור איטי, סורק ברקוד שעובד בקושי, מסך חתימה שדרש ממנה כמה דקות עד שהחתימה נקלטה.
זוועה!

הפקידה טוענת שמתחילים לחסל את ההפצה דרך הפיצוציות ולהרוויח מהשליחויות.

מישהו שמע?

מישהו מבין למה חלק מגיע עד הדלת וחלק לא?
לא הצלחתי למצוא חוקיות ובוודאי לא להבין למה כל פעם במקום אחר

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

נדב42
07-08-19, 22:07
המנגל (הצמחוני החדש) מחכה לי בסניף יפו בשדירות ירושלים, נראה אותך מוצא שם חנייה בטווח סביר... ניסיתי לדבר איתם שיעבירו אותה למקום יותר סביר אבל "הסניף במרחק של פחות מקילומטר וחצי מהכתובת הרשומה על החבילה ולכן זה לפי הנהלים" - לך דבר לקיר.

החבילה הזו היתה אמורה להגיע בכלל עם גלובל שיפינג של איביי ולכן נתתי כתובת של העבודה (לובי מאוייש וכו'). בד"כ חבילות בדואר אני שולח לכתובת של הבית ואוסף מהסוכנות השכונתית בימי שישי .. אבל היי, זה הגיע בלי שטויות של מכס, אתמודד עם חוסר הנוחות ...

Tzvika-Pick
07-08-19, 22:15
חבילות מסין שמגיעות כ"דואר רשום" (כלומר עם tracking number) הדואר צריך למסור לך אישית ולכן אי אפשר להשאיר אותם בתיבת דואר / בלובי. חבילות שמגיעות ללא דואר רשום, כלומר מכתב רגיל, משאירים בתיבת דואר. אלא אם אלו חבילות גדולות, ואז קורה משהו אחר - הדוור מקבל את החבילה, זה נראה לו גדול מידי מכדי לסחוב בעגלה/בתיק, הוא מנתב את זה לסניף הדואר הקרוב ביותר לכתובת המסירה, הם מעבירים את זה לפיצוציה הקרובה ביותר או שמחלקים לך בעצמם (ומכאן ממשיך הנוהל עם ה-SMS).

אתה יכול לראות את זה גם לפי סוג המספר מעקב שאתה מקבל מעלי אקספרס. מספרים שמתחילים ב-S ואז מלא מספרים הם בלי מעקב, מספרים שמתחילים ב-LL אמורים להגיע לסניף.

גם אצלי סגרו לפני שבועיים את הפצה לפיצוציה והפנו את כל החבילות לסניף הדואר המרכזי של העיר. לא יודע אם זה צירוף מקרים או לא.

נדב42
07-08-19, 22:46
בלובי אצלנו חותמים על רשומים..

bezzat
07-08-19, 23:30
והנה עוד הודעה מוזרה מחבילה שנשלחה מאמזון דרך i-parcel
הזמנה שהנפח שלה קטן מאוד

הודעה 1 על דבר דואר: מספר XXXXXXX שנשלח מחו"ל ,
מפאת גודלו יועבר ליחידת דואר
עם הגעת דבר הדואר ליחידה תשלח לך הודעה נוספת (רק לאחר ההודעה הנוספת יש להגיע ליחידת הדואר).
השולח: xxxx

עכשיו השאלה
מישהו קיבל הודעה כזו ?

גם אני כמו התחלתי להעביר משלוחים אלי לעבודה...זה עבד יפה עד ש...
כנראה שאחזיר את הכתובת לישוב שלי ליחידת דואר

גיא
07-08-19, 23:58
אני מקבל המון כאלו.
ואף פעם לא מגיעה ההודעה השניה שזה בסניף ..

אני מחכה 3/4 ימים והולך לקחת.
יש שלושה מקומות שזה יכול להיות. סניף גדול שאפשר לקבוע תור. נסבל ...
סניף הזוי שכל העובדים הם סוג של חולי נפש או בעלי פיגור כזה או אחר. בפעם האחרונה עם תור שנקבע מראש חיכיתי מעל שעה. והייתי הבא בתור.
או פיצוציה שנמצאת בקניון קטן ללא שום חניה במרחק שלושה ק׳מ. אני נוסע לשם עם הסגוואי.

כלום לא משתנה ולא משתפר.

היתה פיצוציה אחרת ששם היו מביני עניין. היו נותנים לבן שלי עם צילום תז שלי בפלאפון שלו ... סגרו אותם :(

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190807/568153ac9647a06a75ec0ff1564b4182.jpg

bezzat
08-08-19, 00:07
אני מקבל המון כאלו.
ואף פעם לא מגיעה ההודעה השניה שזה בסניף ..

אני מחכה 3/4 ימים והולך לקחת.
יש שלושה מקומות שזה יכול להיות. סניף גדול שאפשר לקבוע תור. נסבל ...
סניף הזוי שכל העובדים הם סוג של חולי נפש או בעלי פיגור כזה או אחר. בפעם האחרונה עם תור שנקבע מראש חיכיתי מעל שעה. והייתי הבא בתור.
או פיצוציה שנמצאת בקניון קטן ללא שום חניה במרחק שלושה ק׳מ. אני נוסע לשם עם הסגוואי.

כלום לא משתנה ולא משתפר.

היתה פיצוציה אחרת ששם היו מביני עניין. היו נותנים לבן שלי עם צילום תז שלי בפלאפון שלו ... סגרו אותם :(

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190807/568153ac9647a06a75ec0ff1564b4182.jpg

הזוי....
דיברתי עם אמזן עכשיו
זה נקרא courier delivery אין דרך לדעת איזה משלוח זה יהיה רק לאחר ההזמנה.. וברור ב Chet

בקיצור,
מנתב חזרה לישוב שלי,
כך מקבל SMS לבוא לקחת את החבילה בערב
גג עוד יומיים אבל שווה.

Tzvika-Pick
12-12-19, 09:33
רק רוצה לשחרר קיטור -

מגיע לסניף הדואר לאסוף דואר רשום של העבודה.
פקיד: "רוצה לקנות 1000 מעטפות עם לוגו של החברה במחיר מבצע?"
אני: "לא, תודה, אני שולח 2-3 מכתבים בחודש אין לי מה לעשות עם 1000 מעטפות"
פקיד: "זה לא קוטג', זה לא מתקלקל"
אני: "לא לא, תודה"
פקיד: "אוקיי, רוצה לתרום חבילת ממתקים שאנחנו מחלקים לילדים?" (מראה לי חבילת קרטון בצבע ורוד עם 3 ממתקים דלוחים)
אני: "לא, לא תודה."
פקיד: "ומה לגבי סוללות? לא צריך למשרד?"
אני: "יש מלא, קניתי אתמול במקס סטוק שממול"

מהצד שני של הסניף, אני מנסה לשלוח מכתב רשום ללקוח.
הפקידה משכנעת אותי נמרצות להשקיע עוד 2.5 שקלים ברשום ממש מהיר, שהיא אישית שלחה בדיוק לפני שבוע והגיע ליעד שלו תוך יום.
אני מתרצה, משלם ו... עבר שבוע, רק עכשיו הרשום הגיע לסניף הדואר של הלקוח לחלוקה. אולי בשבוע הבא הוא יקבל אותו.
לפני חודש נפלתי באותה המלכודת, דואר Eco post ממש מהיר לחו"ל במחיר מוזל. בסוף ה-eco הגיע לחו"ל שבוע אחרי מכתב שנשלח בסתם דואר רשום רגיל יומיים אחר כך.

אני מבין את הרצון של הדואר להפוך ליחידת רווח, אבל חאליק, יש גבול.

גיא
06-01-20, 12:30
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5654567,00.html#autoplay

מקווה שיכסחו את החארות האלו .. ותכלס, זה אחלה כיוון .. אולי אפשר לשכנע את אליקספרס לתבוע את דאר ישראל על 100 מליון דולר אומשהו ...

היום .. אחרי 2000 שנות כלות .... הגיעה לי מתקן הייבוש לכביסה המחומם שהוזמן מעלי המהיר ( אחרי שבועז שכנע אותי לא להזמין מאמזון ) ... בספטמבר ..
ערמות של קקי של ציפורים על הקרטון .. שהיה בפרוש בחוץ .. הקרטון היה רטוב והתייבש ..

בעזרת השם ...

ModChiP
06-01-20, 13:53
מתקן מחומם לייבוש כביסה?

אתה מתכוון- מתכון להופיע בחדשות?

גיא
06-01-20, 14:01
מתקן מחומם לייבוש כביסה?

אתה מתכוון- מתכון להופיע בחדשות?

למה ?
בתור ההוא ה"אחד" שהצליח לשמח את אישתו ?

ModChiP
06-01-20, 14:40
בתור האחד שנשרף לו הבית בגלל מתקן כביסה סיני.

נשמע לי מתכון לאסון.
יש לך קישור למוצר?

איל מ
06-01-20, 14:49
מוכרים כאלו גם בארץ. סתם דרעק.

גיא
06-01-20, 15:33
מוכרים כאלו גם בארץ. סתם דרעק.

כן ראיתי. אבל לא מצאתי איפה לקנות וכל מי שיש לו כאילו באינטרנט. לא ענו בטלפון לברר שבאמת יש.

גיא
06-01-20, 15:35
בתור האחד שנשרף לו הבית בגלל מתקן כביסה סיני.

נשמע לי מתכון לאסון.
יש לך קישור למוצר?

יש אי שם פה בהיסטוריה.

[US$98.99]Thermostatic Electric Folding Drying Rack Constant Temperature Drying High Material Charging Drying Hanger from XIAOMI YOUPIN Household Appliances from Home Appliances on banggood.com https://banggood.app.link/OGxpzfUQ12

ModChiP
06-01-20, 15:51
אם זה עובד, זה יכול להיות מעניין.

גיא
06-01-20, 16:10
אם זה עובד, זה יכול להיות מעניין.

עובד. דיי מגניב.

אשתי נתקלה בזה בסקוטלנד.

boaz avrahami
06-01-20, 17:10
גיא,
איזה חג רוסי יש באוקטובר ואיזה חגים יש בינואר?
ברור שזה הגיע בדיוק בזמן לחג.
אשתך בטוח מודה לי.

לעצם העניין, גם מאמזון זה היה מגיע באותה מהירות בערך.
ככה זה כששולחים מסין באוניה.
זה לא המסלול שאתה מכיר מהיבוא הרגיל

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

גיא
06-01-20, 17:12
גיא,
איזה חג רוסי יש באוקטובר ואיזה חגים יש בינואר?
ברור שזה הגיע בדיוק בזמן לחג.
אשתך בטוח מודה לי.

לעצם העניין, גם מאמזון זה היה מגיע באותה מהירות בערך.
ככה זה כששולחים מסין באוניה.
זה לא המסלול שאתה מכיר מהיבוא הרגיל

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

חג הרווקים הסיני כמובן ... בנובמבר

איל מ
06-01-20, 17:13
יש לי כזה בדיוק.
חיברתי אותו פעם אחת בלבד.
זה מחמם את החלק העליון שנוגע במתלה(אולי אפילו ברמה של נזק לבגדים עדינים), והשאר רטוב.
הקונסטרוקציה די מצ'וקמקת ומחברי הפלסטיק לא יאריכו ימים. המתלה עצמו די קטן ומשמש כמתלה משני (בלי לחבר לחשמל) למתלה הראשי שיש לי.
אני לא מעיז להשאיר את זה מחובר כשאני לא ליד.
מצד שני, אם צריך לייבש בגד שניים בפריסה על המתלה (כמו בתמונה בקישור) זה יכול לעזור.
אני גיליתי (באמת גאון גדול...) שאם אני מניח את המתלה הרגיל מול המזגן (על חימום), הכביסה מתייבשת הרבה יותר ביעילות מאשר המתלה המחומם, וכרווח משני, האוויר בבית פחות יבש.

אולי ההתרשמות של גיא תהיה אחרת. בעיני זה לא שווה כלום (קיבלתי את זה מתנה אז... פאק איט).

גיא
07-01-20, 21:19
טוב. אם זה עוזר למישהו.

נתחיל מהסוף. אשתי מאושרת.
מההתחלה.
המכשיר אכן טיפה רעוע ... אבל החימום עובד טוב. זה לא ההרס שום בגד כולל בגדים עדינים ולא מתחמם מידי.
כדי להמנע מהמצב שרק חלק אחד מיבש אז היא הפכה את הבגדים מידי פעם.

אני לא משאיר את זה עובד כיוצאים מהבית מהפחד ..
אבל ביומיים שזה פה זה עשה אותה מאד שמחה.

נדב42
07-01-20, 22:15
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5654567,00.html#autoplay

מקווה שיכסחו את החארות האלו .. ותכלס, זה אחלה כיוון .. אולי אפשר לשכנע את אליקספרס לתבוע את דאר ישראל על 100 מליון דולר אומשהו ...
מתוך הכתבה:

126887

בטח שלא התקבלה היא הרי נשלחת בדואר ...

jacob72
08-01-20, 10:33
להתנתק , עכשיו כשהחבילה תתעכב עוד יותר ....
זה באמת סוג של מונופול שעושה מה שהוא רוצה

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5655808,00.html?utm_source=Taboola_inter nal&utm_medium=organic

boaz avrahami
08-01-20, 10:55
לא ישתנה דבר וזה עולה היטב בין השורות משלושת צידי העתירה.

יש הבדל מהותי מאוד בין אופן העבודה של חברות השילוח בעולם וגם בישראל לבין עבודה של חברות דואר בעולם.

בחברות שילוח כל חבילה מקבלת שטר מטען ותצהיר.
עוד כשהחבילה בדרך לנמל היעד המשלח כבר מתחיל את הליך ההתרה שלה לפי המסמכים ובמידת הצורך משלם את התשלומים בעדה מראש.
כשהחבילה נוחתת בארץ אם היא סיימה את כל התהליך המכס נותן לה חותמת שחרור ( Gate Pass ) והיא יוצאת להפצה.
המכס רשאי לפי שיקולים שלו כמו פרופיילינג של החבילה, בדיקה סטטיסטית או חשד כלשהו לעכב לבדיקה פיזית את החבילה והבדיקה הזו שאי אפשר לסרב לה עולה ללקוח כסף.

מנגד גופי הדואר בעולם שולחים חבילות ללא ניירת ואין בעת הקבלה כמעט שום מידע זולת זה המודפס על החבילה מה הן מכילות.
בימים סוערים אלו בהם העולם גדוש בחבילות אין לאף דואר בעולם סיכוי להתמודד באופן מלא עם תוכן החבילות ואובדן המיסים.

הפתרון לסוגיה יכול לבוא רק משינוי בנוהלים המשלוח ברמה הבנלאומית.
אני לא רואה את זה קורה.
מה שכן עשוי לקרות וכנראה שיספק את העותרים זה שהמכס יעצור בדואר את כל החבילות שמזוהות ככאלו שמגיעים מאתרי קניות במערב (למשל אסוס וכו).
זה יגרום להם לאפשר חרות הוגנת לחברות השילוח המהירות ולאפשר להם להציע לשולחים כאלו שרות ונתח שוק.

כל השאר זה הרבה אוויר חם ותיסכול שלא יכול להיפתר.

asafk
17-01-20, 13:06
זה עוד משירות ems שמשלמים עליו כדי שיהיה מעקב ולא יתעכב...

אסף. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200117/0008a020d4c339ca3933d1c38b555e90.jpghttp s://uploads.tapatalk-cdn.com/20200117/693575eae7edc0c4201daf48d6316394.jpg

lizard
17-01-20, 14:13
בזמן האחרון גם חברות שליחויות מפשלות.
משלוח שהיה אמור להגיע לפני שבועיים הגיע לפני כמה ימים.
גם אני קבלתי הודעה של משלוח שכנראה נאבד אבל בסוף קבלתי אותו.

boaz avrahami
17-01-20, 14:48
אצלי דווקא חברות השילוח בסדר גמור.
יו פי אס מפעילה לעיתים קבלן משנה שמגיע אלי עם רכב פרטי (מאזדה 3) שמעורר אצלי פליאה כמה קופסאות הוא בכלל יכול לשאת איתו.

במקביל, רק אחד מתוך 5 הזמנות שביצעתי לאחרונה הועברו לדואר.
די משמח שאמזון קלטו את העניין והעבירו את מרבית העבודה לספקים אחרים.

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

asafk
20-01-20, 21:17
איזה עצבים.

אסף. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200120/923601c7d0c69d78618a3741a19565e0.jpg

ariel-ro
12-02-20, 11:17
מנפלאות הדואר.
הוזמנו פלאגים ופילטרים מאנגליה.
הוזמנו ב31.01.20, הגיעו למרכז מיון במודיעין ב04.02.20 והועברו למחלקת דוורים של האיזור שלי ב05/02/20.
מאז הסטטוס אותו סטטוס - בגלל גודל הפריטים(מילא הפילטרים, אבל הפלאגים?? 4 פלאגים?) העבירו את החבילה לסניף הדואר הקרוב.
מדהים שב4 ימים במשלוח הכי זול שהמוכר הציע הפריט הגיע לארץ ושוחרר ממכס, ולהעביר אותו מסניף אחד לסניף אחר לוקח עד כה שבוע..

hadtomer
12-02-20, 12:38
חידה:

אם חבילה הוזמנה בתחילת דצמבר ועזבה את סין ב8 בדצמבר - עוד לפני שהסיני הראשון נתן ביס בעטלף עסיסי וחטף קורונה - מתי היא אמורה להיות בידיים שלי?

תשובה:

אין לי מושג. היא לא הגיעה.

https://ir.ebaystatic.com/pictures/progressBar/inTransitException.png
Shipped
Step 1 - Completed - Shipped Sun, Dec 8Sun, Dec 8

In transit
Step 2 - Exception - In transit
Out for delivery
Step 3 - Upcoming - Out for delivery
Estimated delivery
Step 4 - Upcoming - Estimated delivery Sun, Feb 2Sun, Feb 2

Tracking details

China Post tracking #RV275210330CN

Dec 9, 2019
11:12am

离开【新乡市寄递事业部国际小包揽投部】,下一站【郑州国际邮件互换局】
新乡市

Dec 9, 2019
8:56am

【新乡市寄递事业部国际小包揽投部】已收件,揽投员:韩人洁
新乡市

Dec 2, 2019
9:36pm

物流订单已创建

נמרוד
12-02-20, 12:49
רק אומר...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200212/30e9efd252e43ca9fee45dd79c240dc5.jpg

ADaShim
12-02-20, 13:08
חידה:
אם חבילה הוזמנה בתחילת דצמבר ועזבה את סין ב8 בדצמבר - עוד לפני שהסיני הראשון נתן ביס בעטלף עסיסי וחטף קורונה - מתי היא אמורה להיות בידיים שלי?

תשובה:
אין לי מושג. היא לא הגיעה.

אם זה מנחם, אז חלק מהחבילות שהוזמנו ב- 13.12.2019 הגיעו אתמול...
אני עדיין אופטימי

erezgur
12-02-20, 13:11
כנראה עזבה את סין רק ב-6.1

בכל מקרה, סבלנות, יש לי חבילות מ11.11 שטרם הגיעו, אבל בימים האחרונים מתחילות להופיע.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200212/969a22bab0b68eee1e10fa9182af39d0.jpg

נשלח מהנייד

shachar
12-02-20, 16:11
כמה הזמנות קטנות שהוזמנו מאמזון ב לילה של ה 31/1 הגיעו היום
הזמנה אחת הגיעה ע"י שליח של בר עד הדלת בסביבות 10 בבוקר
חבילה שניה הגיעה דרך דואר ישראל - הודעה מהמזכירות קיבלתי ב 13

אולי הפקק השתחרר. ?

danob
16-02-20, 12:34
חשבתם שהמצב לא טוב? תמיד יש לאן לרדת...
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5678269,00.html
בשבוע שעבר קיבלתי חבילה מנובמבר, כנראה שהתחילו לשחרר את החבילות שהיו במחסן של דבוש...

לדעתי כל הסיפור של ראש השנה הסיני והקורונה זה קונספירציה של דואר ישראל, יצרו עיכובים מכוונים במשלוחים של חבילות כדי למסור את מה שהצטבר. ברגע שיסיימו כל העניין עם הקורונה יפתר

ליאור

lizard
16-02-20, 17:50
היה לי קטע הזוי. קבלתי הודעה מהדואר שיש לי חבילה באיזו חנות ברמלה. מגיע לשם, מתברר שזה בכלל לא אני. חבילה למישהו אחר.
כנראה שזה קורה הרבה כי האיש בחנות לא ממש התרגש ואמר לי פעם הבאה להתקשר לוודא קודם.

הזוי לגמרי.

ד ו ר ו ן
16-02-20, 18:16
היה לי קטע הזוי. קבלתי הודעה מהדואר שיש לי חבילה באיזו חנות ברמלה. מגיע לשם, מתברר שזה בכלל לא אני. חבילה למישהו אחר.
כנראה שזה קורה הרבה כי האיש בחנות לא ממש התרגש ואמר לי פעם הבאה להתקשר לוודא קודם.
הזוי לגמרי.
קיבלתי הודעות לגבי חבילות לא שלי.
ההודעות כללו תמיד את שם הלקוח כך שישר הבנתי שזה לא שלי.

לא הופיע לך שם בהודעה?

lizard
16-02-20, 18:18
לא היה כתוב השם.
משונה.

המשוטט
17-02-20, 10:20
נתקבל וכוhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20200217/62f640c246e504ffe45dc20da268c851.jpg

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

guy888
17-02-20, 23:34

הזוי לגמרי.קורה. איפה שהוא בדרך מזינים מספר טלפון שגוי...
יש איזה אומלל ברחובות עם מספר טלפון זהה לשלי מלבד הספרה האחרונה שלא מקבל הודעות כלל

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

יגאל81
23-03-20, 11:59
אז לי דווקא הייתה חוויה מאוד חיובית לאחרונה עם דואר ישראל.

אולי פחות רלבנטי עכשיו כשאמזון מבטלים את המשלוחים לארץ.

הזמנתי מאמזון חבילה, פעם ראשונה שאני מזמין עם אמזון ודואר ישראל.

קיבלתי עדכונים לאורך כל הדרך גם במייל, בסמס ובאפליקציה של אמזון.

השליח הגיע למשרד ולא היה אף אחד לקבל את החבילה בגלל המצב. התקשרתי למוקד של השליחים, ענו מהר מאוד וכבר למחרת החבילה הגיעה אלי הבייתה.

קיבלתי סמס אישור ושנייה אחרי קפצה ההודעה גם באפליקציה של אמזון.

סך הכל מרוצה מאוד.

הדבר היחיד זה שהשליח מגיע בלי תיאום והודעה מראש, אבל בזה אני נתקל בכל מקום.

Tzvika-Pick
25-05-20, 07:43
לא יודע אם זה הקורונה או התקנה החדשה שמעכבת במכס כל חבילה שמגיעה בדואר, אבל לפחות אצלי חבילות כמעט לא מגיעות.
פשוט לא מגיעות.

חלק מהחבילות הגיעו לפי מעקב המשלוחים של עלי לארץ כבר במרץ ו... כלום. חלק נעלמו איפשהו בדרך.
וחלק מגיעות יחסית מהר, שמתי לב שמדובר בעיקר בחבילות שנשלחות דרך Aliexpress standard shipping. כל השאר - כלום.

danob
25-05-20, 14:20
אתה לא לבד...

erezgur
25-05-20, 15:38
לגמרי לא לבד.

נשלח מהנייד

ModChiP
25-05-20, 15:41
2 אפשרויות.

החבילות נפלו בים

יש איפשהו מחסן עם מליוני חבילות שמחכות למיון.

asafk
09-06-20, 21:45
הגיעו הודעות על כמה חבילות קטנות שהוזמנו מצ'יינה בימי הקורונה מחכות בדואר. חיכיתי שייצטברו 4, וגם הודעה על דואר רשום מגבעתיים. כן, אני נבוך - קיבלתי דו"ח חניה בגבעתיים. החלטתי פשוט לספר את זה ולהמשיך בחיי אז אל תצחקו אלי בבקשה. לא קל לי עם זה גם ככה. דו"ח חניה. בגבעתיים.
הלאה.
אז הלכתי לדואר, שתי חבילות יש שתיים אין 'כנראה השק עדיין לא הגיע'. על מה את מדברת? שלחתם לי תזכורת הודעה שניה. זה מלפני שבועיים כמעט. 'זה קורה לפעמים'. החלטתי להתעקש - קראה לזאתי מהעמדה ליד היא אמרה אותו דבר. בטח השק נפל בסניף אחר. תחפשי עוד קצת, שלא יחזירו לשולח.
חיפשה מצאה. בפלסטיק המסודר שמאחוריה. כאילו אפילו בלי לקום מהכיסא. 'איזה קטע תראה מה זה. לא יודעת למה היה ככה במחשב'.
נו...

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

danob
10-06-20, 12:03
אז הלכתי לדואר, שתי חבילות יש שתיים אין 'כנראה השק עדיין לא הגיע'. על מה את מדברת? שלחתם לי תזכורת הודעה שניה. זה מלפני שבועיים כמעט. 'זה קורה לפעמים'. החלטתי להתעקש - קראה לזאתי מהעמדה ליד היא אמרה אותו דבר. בטח השק נפל בסניף אחר. תחפשי עוד קצת, שלא יחזירו לשולח.
חיפשה מצאה. בפלסטיק המסודר שמאחוריה. כאילו אפילו בלי לקום מהכיסא. 'איזה קטע תראה מה זה. לא יודעת למה היה ככה במחשב'.
נו...

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
אני במקומך הייתי עובר לאחד המתחרים! אההה...רגע...בעצם אין להם מתחרים.
[אימוג'י של פרצוף עצוב מאוד]

ליאור

shachar
10-06-20, 12:17
אצלנו במושב החבילות מגיעות דרך המזכירות
ואין לי טענות על התפעול, להפך.

עם זאת הודעות הסמס אינן מסונכרנות עם המידע באתר הדדואר ולעיתים נשלחות יום אחרי שכבר אספתי את החבילה.
לא מעט פעמים גם הסטאטוס באתר מתעדכן מאוחר.

איל מ
10-06-20, 12:39
מעולם לא קיבלתי sms. גם לא שנתיים אחרי שהחבילה הגיעה.

opl
10-06-20, 14:17
אני חיי על הSMSים האלה. וכמעט ולא מקבל פתקים.

המזל שלי שהחבילות מגיעות לחנות כלי כתיבה בשכונה, אם הבעלים רואה שאני לא אוסף חבילה מסויימת אני מקבל ממנה SMS כי היא מבינה שהדואר פספס.

אומי5
11-06-20, 09:30
הייתי אומר ששיא חדש נשבר, אבל אני ממש לא בטוח שזה שיא.
ב26 לאפריל, ביתי שלחה לבן דוד שלה מכתב, שילשלנו לתיבה בקיבוץ, ובררתי עם האחראית שיש בכלל שרותי דואר ( קורונה וזה) היא עדכנה אותי שהדואר ישלח ביום ראשון ה3 למאי (עצמאות, קורונה, וכו') עד כאן נניח שבסדר ולא אשמת דואר ישראל.

ב3 למאי הדואר נאסף, חלפו הימים והמכתב לא מגיע.... ועוד כמה ימים ועוד כמה.....
השבוע ב9 ליוני המכתב הגיע.
שני הקיבוצים במרחק של 25 דקות נסיעה, תחת אותו דואר נע, לקח להם מעל חודש!

פשוט בלתי נתפס.

shachar
11-06-20, 10:35
הייתי אומר ששיא חדש נשבר, אבל אני ממש לא בטוח שזה שיא.
ב26 לאפריל, ביתי שלחה לבן דוד שלה מכתב, שילשלנו לתיבה בקיבוץ, ובררתי עם האחראית שיש בכלל שרותי דואר ( קורונה וזה) היא עדכנה אותי שהדואר ישלח ביום ראשון ה3 למאי (עצמאות, קורונה, וכו') עד כאן נניח שבסדר ולא אשמת דואר ישראל.

ב3 למאי הדואר נאסף, חלפו הימים והמכתב לא מגיע.... ועוד כמה ימים ועוד כמה.....
השבוע ב9 ליוני המכתב הגיע.
שני הקיבוצים במרחק של 25 דקות נסיעה, תחת אותו דואר נע, לקח להם מעל חודש!

פשוט בלתי נתפס.

במרחק כזה הייתי שוקל יונה.

אומי5
11-06-20, 11:09
צולעת

shachar
14-06-20, 11:53
זוהי קריאה ל "שמואל מתל אביב "
החבילה שלך בסניף רמת החייל עולי הגרדום 48 על מדף ג ....

פניתי לדואר ב צט הודעתי שהחבילה לא שלי ואולי שיאתרו את המקבל
הפנו אותי ל שולח

חזרתי שהחבילה לא שלי
חזרו ואמרו ששיכת לשמואל

ביקשתי שישלחו לשמואל סמס
אמרו שהחבילה תגיע לנמען

ביקשתי שיודיעו לו
אני חושב שבשלב זה איבדו סבלנות

שמואל אתה שומע.... החבילה במדף ג

shachar
16-06-20, 08:45
היום קיבלתי תזכורת בסמס - כלומר שמואל לא לקח את החבילה שלו.

פניתי לדואר
הנציגה אמרה שההודעה נשלחה בטעות והפריט אינו משוייך אלי ... דא

אחרי שנורית הבינה מה אני רוצה ממנה, אמרה "אעביר זאת שוב"

בהצלחה לשמואל ודואר ישראל

guy888
22-08-20, 09:51
הזמנות שלי מיולי מופיעות שהתקבלו בארץ בתחילת אוגוסט, לא סמס ולא כלום מדואר ישראל.
זמן סביר בתקופות הקורונה?

מעבר לכך מספר במעקב המופיע באיביי לא מופיע כלל באתר דואר ישראל...
לפי מה שאני מכיר החבילות שמגיעות ארצה מקבלות מספר מעקב "ישראלי", יש דרך להבין מה המספר החדש של החבילות?

גיא

ד ו ר ו ן
22-08-20, 10:06
הזמנות שלי מיולי מופיעות שהתקבלו בארץ בתחילת אוגוסט, לא סמס ולא כלום מדואר ישראל.
זמן סביר בתקופות הקורונה?

לפי מה שאני מכיר החבילות שמגיעות ארצה מקבלות מספר מעקב "ישראלי", יש דרך להבין מה המספר החדש של החבילות?

גיא

זה היה (ונשאר) הסטנדרט גם לפני הקורונה.

erezgur
22-08-20, 10:37

תשתמש באתרי מעקב חבילות טובים יותר. בדואר ישראל לא רואים את כל החבילות וגם אין דרך להבין באיזו חבילה מדובר אם הם מחליטים להצמיד מספר מעקב ישראלי.
נסה למשל ב-17track או אתרים דומים.
אני ממליץ בחום להתקין בנייד יישום למעקב אחר חבילות בשם track checker mobile.
הוא בודק במספר גדול מאד של אתרים ועוד נפלא.
אוכל בהמשך לתת כמה טיפים מההגדרות שביצעתי (יש אפשרויות להגדיר מקורות מידע מועדפים וכו')

נשלח מהנייד

מוטי ג.
22-08-20, 10:41
יש לי חבילות מעלי אקספרס שנעלמו בארץ לפני חצי שנה.
כמובן שקבלתי עליהן החזר כספי.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

erezgur
22-08-20, 10:49
אתמול קיבלתי חבילה לאחר 170 יום מהקניה...
מצד שני מקבלים לאחרונה חבילות לאחר 10 ימים...

נשלח מהנייד

zerez
22-08-20, 11:34
בזמן האחרון רוב החבילות מגיעות אחרי שבועיים שלושה, מצד שני יש כאלו שמגיעות מתי שהו....
אם החבילה בארץ היא מופיעה באתר של המכס לפני שהיא מגיעה לדואר

https://shaarolami-query.customs.mof.gov.il/CustomspilotWeb/he/UrlHash/CargoSearch?hash=rteG5Xd2EfnSFOCy9lFD3VH ifyZ~KjezgTeXBkGtMooQrEwAhEqDJXZX0kus9zF brKyOEW5n~oUVoI0pWCJ%2BsjQWmGgSKj57G5QHo 0roZJoTSprqh40QpctodhHvyCbV

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

guy888
22-08-20, 11:45
תשתמש באתרי מעקב חבילות טובים יותר. בדואר ישראל לא רואים את כל החבילות וגם אין דרך להבין באיזו חבילה מדובר אם הם מחליטים להצמיד מספר מעקב ישראלי.
נסה למשל ב-17track או אתרים דומים.
אני ממליץ בחום להתקין בנייד יישום למעקב אחר חבילות בשם track checker mobile.
הוא בודק במספר גדול מאד של אתרים ועוד נפלא.
אוכל בהמשך לתת כמה טיפים מההגדרות שביצעתי (יש אפשרויות להגדיר מקורות מידע מועדפים וכו')

נשלח מהנייד באתרים, כולל איביי עצמו כתוב שהתקבל ביחידת דואר בארץ היעד. הבעיה שלי היא מה קורה פה אצלנו...חבילה אמורה להגיע למרכז מיון ואז לעיר המגורים וכו'.

guy888
22-08-20, 12:55
בזמן האחרון רוב החבילות מגיעות אחרי שבועיים שלושה, מצד שני יש כאלו שמגיעות מתי שהו....
אם החבילה בארץ היא מופיעה באתר של המכס לפני שהיא מגיעה לדואר

https://shaarolami-query.customs.mof.gov.il/CustomspilotWeb/he/UrlHash/CargoSearch?hash=rteG5Xd2EfnSFOCy9lFD3VH ifyZ~KjezgTeXBkGtMooQrEwAhEqDJXZX0kus9zF brKyOEW5n~oUVoI0pWCJ%2BsjQWmGgSKj57G5QHo 0roZJoTSprqh40QpctodhHvyCbV

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalkמקלידים מספר מעקב כפי שמופיע באיביי וכו'?
לא מוצא לי כלום.

נדב42
22-08-20, 13:45
גם לי לא.
גם לא באפליקציה של הדואר.
כולל חבילות שכבר אצלי ביד ...

נמרוד
25-08-20, 09:28
לי הגיעו בשבועות האחרונים קשקושים שהוזמנו בתחילת עידן הקורונה, חודשיים ויותר אחרי שהתאריך הגעה שלהם עבר, אחרי שקיבלתי עליהם החזרים מאיביי/פייפל ומזמן שכחתי מהם.

shachar
25-08-20, 15:10
לי הגיעו בשבועות האחרונים קשקושים שהוזמנו בתחילת עידן הקורונה, חודשיים ויותר אחרי שהתאריך הגעה שלהם עבר, אחרי שקיבלתי עליהם החזרים מאיביי/פייפל ומזמן שכחתי מהם....https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200825/3b3a253e50e4f4b53c237766058d8612.jpg

guy888
25-08-20, 22:10
אחת החבילות הגיעה, הדואר הצמידו מספר מעקב מקומי חדש...
כך ש 26 הימים בין ההגעה ארצה לקבלת המסרון מהדואר כנראה ישארו תעלומה.

דורון.פ.
27-08-20, 09:24
עוד מנפלאות הדואר
מחכה לחבילה מאוסטרליה זה זמן רב - המוכר שומר על קשר גם איתי וגם עם הדואר האוסטראלי לברר כל שבוע מה קורה ןמקבל תשבות במייךים ובטלפונים.
סוף סוף החבילה הצליחה למצוא מקום בטיסה לארץ ונחתה בארץ הקודש.
עברה את המכס בלי בעיות (טפו טפו חמסה חמסה - בכל זאת חלק לרכב) ואז העידכונים באתר האוסטרלי פסקו.
החבילה אינה מופיעה באתר המעקב של הדואר :(
לאחר שיחה עם המוכר הוא הצליח להשיג מספר טלפון ישיר לבירורים בארץת ולאחר שיחה קצרה הדואר אכן מכירים את מספר המעקב ויודעים שהחבילה עדיין במרכז המיון, מעניין איך הצליחו ביעילות כזו להפריד מערכות מעקב ממוחשבות זה ראוי לציון.
עכשין בטח יקח לחבילה שנטו המסע מאוסטרליה לארץ לקח שבועיים עוד שבועיים לפחות להגיע אלי.

גיא
27-08-20, 11:25
שלחו לי מעטפה בדאר רשום מירושלים לחיפה ביום חמישי בשעות הבוקר.

ביום א' בבוקר קבלתי צילום מסך מהשולח שהוא קבל סמס מהדאר שהדוור ניסה למסור את החבילה אבל לא הייתי בבית. הייתי .. לא יוצא מהמיטה לפני 9 וזה היה ב 8 בבוקר.

ביום ב' קבלתי אני עצמי סמס שהמעטפה בסניף הקרוב למקום מגוריי .. ( 100 מטר מהבית ) הלכתי לשם וקבלתי את המעטפה.

עכשיו , היום יום חמישי קבלתי פתק וורוד בתיבת הדאר, שכתוב עליו התאריך 24-8-2020 ( היום 27 ) שאומר שניסו למסור לי ואני לא הייתי בבית אז אני מוזמן לקחת מהסניף ...

המקרה הזה קרה המון פעמים, לפעמים אני רואה מחלון הבית את הדוור מסמס מהאוטו שהנמען לא בבית .. בחיים לא דפקו על הדלת ונתנו לי את החבילה ביד.

עולם כמנהגו נוהג ..

Pageup
27-08-20, 12:16
הלכתי להביא חבילה מהדואר (הגיעה הודעה בסמס) של האישה. נכנס לדואר
נותן מספר מיקום. חותם (אחרי שמבקשים ת.ז שלה). מגיע הביתה וזה נראה
לא מתאים בגודל. מסתבר שזה לא החבילה הנכונה. הם ערבבו בין המספר
מיקום למספר מעקב. בסריקה לא עלו על זה, מי שהזין למערכת התבלבל בין
שתי נשים שונות עם שם פרטי זהה (ולא שם משפחה) כתובות שונות וכו'.
האישה נסעה לדואר להביא את החבילה וחיפשו אותה 20 דקות עד שמצאו
(לפחות זה). הייתי יכול להשאיר את החבילה שקיבלתי בטעות אצלי בבית
ואף אחד לא היה יודע.
מעבר לבזבוז זמן, זה בושה שאנשים יכולים לקבל חבילות של אנשים אחרים
(ואחרי זה, שלא תגיע החבילה שלך יגידו לך שזה באחריות השולח ולא אחריותם).

ModChiP
07-10-20, 10:26
מישהו יכול להסביר לי איך זה שהחנות טלפונים שאני אוסף ממנה סגורה אבל אני עדיין ממשיך לקבל הודעות לאסוף משם חבילות?

ד ו ר ו ן
07-10-20, 10:28
ושוב חבילה מגיעה לנקודת איסוף בעיר אחרת רחוקה שעה ממקום המגורים..

[emoji1750]

erezgur
07-10-20, 11:04
לא בטוח שזו חבילה שלך...
ציין שם עיר אליה הגיעה, אולי מישהו כאן נמצא קרוב...

נשלח מהנייד

ד ו ר ו ן
07-10-20, 11:11
שלי בוודאות.
כל פרטי המשלוח נכונים כולל הכתובת הנכונה.
יש כבר סיוע בנושא.

ש01
07-10-20, 12:59
מה דעתכם על חבילות אילנו למושב (בית חנניה) שמגיעות כל פעם לבית חנינא......

אבל היום הישג חדש - ולא מהדאר. משרד הבריאות החליף ביננו לבית חנינא. מהמועצה האזורית באו לבדוק איך מסתדרים עם כל 62 המבודדים במושב...

zivo
07-10-20, 13:35
מה דעתכם על חבילות אילנו למושב (בית חנניה) שמגיעות כל פעם לבית חנינא......

אבל היום הישג חדש - ולא מהדאר. משרד הבריאות החליף ביננו לבית חנינא. מהמועצה האזורית באו לבדוק איך מסתדרים עם כל 62 המבודדים במושב...
בית חנינא או ג'סר א-זרקה, לא בטוח מה עדיף :-)

-->