PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה - עריכת וידאו והקלטת מסך מהמחשב

de fox
02-05-18, 14:15
אהלן

התחלתי תחביב חדש של צילום וידאו ועריכה, כרגע משתמש במצלמה של הטלפון, האיכות משביעת רצון.
הורדתי את תוכנת העריכה- LIGHTWORKS והתחלתי ללמוד אותה.
אני מעוניין לשלב בסרטונים קטעים שאני מקליט את מסך המחשב בסגנון של סרטוני הדרכה על תוכנות וכדומה.ש
שיחקתי עם כמה תוכנות הקלטת מסך, הסרטונים שאני מקבל מהם באיכות טובה אבל כשאני מייבא אותם לתוכנת עריכה - איום ונורא, תמונה מטושטשת ומרצדת.
מה אני עושה לא בסדר?
איך ניתן לקבל הקלטות מסך HD ולשלב אותם בתוך הסרט שאני עורך?

אבנר ברוך
02-05-18, 15:26
אין תחליף למוצר איכותי.
מוצרים חינמיים ידחפו לך פרסומות או יתנו לך איכות גרועה, פחות אפשרויות בעריכה או בפרסום הקובץ הסופי.
שימוש בנייד או מצלמה שמצלמת את המסך - לא מקצועי.
צילום מסך מקצועי, עריכה מקצועית, זאת ועוד - CAMTASIA, העלות 200 דולר. התמורה הכי טובה לכסף.
כל התוכנות האחרות יקרות בהרבה, זמן למידה ארוך, תמצא את עצמך צופה באינסוף סרטונים ביו טיוב וכדומה.

אם הדרישות שלך יותר מקצועיות , תעבור ל ADOBE PREMIER ו AFTER EFFECT וכדומה, ואז תידרש להשקיע אלפי שקלים ברשיון וזמן למידה.

mugi8675
02-05-18, 15:45
אני מקליט webinar, לא צריך להזמין אף אחד. משתמש ב zoom החינמית.

amitaikl
02-05-18, 15:50
אני משתמש להקלטת מסך בתוכנה בשם Snagit.
יש לה יכולת להקליט צילום של מסך בודד או צילום וידאו.
יש אפשרות לגרסת התנסות ולאחר מכן עולה 50$
עריכת וידאו פשוטה אני עושה בד"כ בWindows Movie Maker שהיה מגיע בעבר יחד עם Windows ועדיין ניתן להורדה חינם מMicrosoft

de fox
02-05-18, 21:10
אין תחליף למוצר איכותי.
מוצרים חינמיים ידחפו לך פרסומות או יתנו לך איכות גרועה, פחות אפשרויות בעריכה או בפרסום הקובץ הסופי.
שימוש בנייד או מצלמה שמצלמת את המסך - לא מקצועי.
צילום מסך מקצועי, עריכה מקצועית, זאת ועוד - CAMTASIA, העלות 200 דולר. התמורה הכי טובה לכסף.
כל התוכנות האחרות יקרות בהרבה, זמן למידה ארוך, תמצא את עצמך צופה באינסוף סרטונים ביו טיוב וכדומה.

אם הדרישות שלך יותר מקצועיות , תעבור ל ADOBE PREMIER ו AFTER EFFECT וכדומה, ואז תידרש להשקיע אלפי שקלים ברשיון וזמן למידה.

האמת שהתוכנה שהזכרתי מדורגת ב 5 תוכנות עריכה החינמיות הטובות ברשת. החינם לא בא בדמות פרסומות אלא כתוכנה עם פיצ'רים מוגבלים כאשר שידרוג לגירסת ה- PRO יעלה כסף. בגרסתה החינמית היא בהחלט מספיקה לעורך המתחיל\החובבן.

תודה למגיבים לגבי תוכנות הקלטת מסך.

חפרתי בזה היום לא מעט, מסתבר שכל עוד אני בסביבת עבודה של עריכה, התצוגה באיכות נמוכה בחלק מהקטעים. לאחר ייצוא הסרט המוגמר לפורמט MP4 (רינדור?) הכל הופך להיות HD כפי שהוגדר.

שוב תודה למגיבים

איל מ
03-05-18, 06:29
אם אתה לא מתכנן לעבוד בזה באופן מקצועי, תתרחק מהתוכנות של adobe. הם אמנם מספר אחת בשוק ובלה בלה בלה... אבל בתור אחד שעבד קצת עם פרמייר ואפטר אפקטס (ובניגוד לכל העדר) גם עם תוכנות אחרות, הריני לבשר שמעבר להיותן כבדות, הן מסורבלות מאוד, ובערך הדבר הכי לא אינטואיטיבי שיש. בנוסף לכך, כמעט לכל פעולה שהיא מעבר לקאט אנד פייסט, אצה צריך לעבוד במשולב על מספר תוכנות שלהם (למשל, פרמייר, אפטר אפקטס ופוטושופ או אילוסטרייטור כלשהו).

לסרטונים פשוטים, אפילו כאלו עם אפקטים עד רמה מסוימת, אני ממליץ מאוד על סוני וגאס פרו. ניתן למצוא גרסאות להורדה ברשת, וסרטונים ביוטיוב לכמעט כל מה שהתכנה יודעת לעשות.

-->