PDA

צפייה בגרסה מלאה : עבירות לטריוס בדרך לעין אום-צלאח

k9.amit
07-05-18, 19:00
מתכנן להגיע לאזור עין-אום צלאח בשבת.

הכיוון הוא להיכנס לשטח בחאן בארות, לעלות במעלה נוח, להיכנס לעין אום-צלאח, ואז לצאת חזרה דרך מעלה צין.

לפי זיכורני בכל שאר הדרך לא תהיה לטריוס בעיה, (למעט נקודה אחת שפעם עשיתי בעליה בכיוון הפוך, ולכן היא הפעם בירידה...) אבל את השביל הירוק שמוביל לעין אום צלאח אני לא מכיר.
ראיתי איזה אזהרה סתומה בעמוד ענן על עבירות קשה לקראת סוף השביל, אך אשמח לשמוע ממישהו בעל ניסיון.

כרגע השותף היחיד הנוסף לטיול הוא אני בג'ימני, ככה שאני לא מעוניין להיכנס למצבי גרירה...

תודה מראש לעונים

איל מ
07-05-18, 20:21
הקטע שמיד אחרי מעלה נוח לכיוון בקעת אבו טרייפה הוא טכני (לג'יפון). יש שם את מדרגת הסלע שאתה יורד, אבל אחר כך יש עליה עם כמה מדרגות.
זה לא בלתי עביר לטריוס אבל אפשר לבלות על הקטע הזה הרבה זמן.

k9.amit
07-05-18, 22:25
תודה.

בעצם זה אומר שהציר עצמו לעין אום צלאח לא בעייתי?
אני חושב אולי לוותר על מעלה נוח ולהיכנס ולצאת באותה דרך ממעלה צין כדי להימנע מתקלות.

ronen7k
08-05-18, 11:24
תודה.

בעצם זה אומר שהציר עצמו לעין אום צלאח לא בעייתי?
אני חושב אולי לוותר על מעלה נוח ולהיכנס ולצאת באותה דרך ממעלה צין כדי להימנע מתקלות.

בקטע האחרון בדרך לאום צאלח יש עליה מתונה , אבל זכור שזה קטע עם דרדרת לא נעימה כ"כ עם אבנים בנוניות ...

Hagai K
13-05-18, 22:55
k9.amit, יצא לך להיות באיזור בסוף? אני בודק אופציה להגיע בסופ״ש הקרוב (ג׳ימני סטנדרטי) ורציתי לדעת מה מצב הציר הכחול ממעלה נוח וצפון מערבה (ואם כבר, אז גם מה מצב מעלה נוח).
אני אשמח לשמוע ממך מה המצב שם באיזור
תודה רבה,
חגי

k9.amit
14-05-18, 00:07
הייתי. הטריוס לא יצא איתי בסוף וטוב שכך..
בציר הכחול ממעלה נוח ועד הירוק שמוביל לעין אום צלאח לא תהיה לך שום בעיה. מעלה נוח כמעט סלול חוץ ממדרגה קטנה לקראת ראש המעלה.

הציר הירוק לעין אום צלאח מעט יותר מאתגר, ובלי הגבהה ונעילה אחורית אולי תצטרך להשקיע באיזה בנייה או שתיים ולהיעזר במכוון, אבל אני לא רואה סיבה אמיתית שתעצור אותך בדרך.

הגב עצמו מדהים. תשקול להמשיך משם לגב זרחן ועין אום תינה, גם הם במצב נהדר ונדיר לעונה זאת של השנה...

Hagai K
14-05-18, 07:51
מעולה, תודה רבה על העדכון!
חגי

OFF-RoaD
14-05-18, 10:58
מעולה, תודה רבה על העדכון!
חגיחגי אל פחד, תכניס למסלול, נבוא ברגוע...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

-->