PDA

צפייה בגרסה מלאה : נורית פילטר דלק איסוזו טרופר דיזל 2003

boazkatz
18-05-18, 20:46
אהלן,
בעת הנעת הרכב נדלקו לי שתי נוריות לחץ שמן + פילטר דלק.
מיד כיביתי ובדקתי שמן שנראה תקין, התחלתי בנסיעה ולאחר כמה מטרים נורית לחץ השמן נכבתה ולאורך כל הדרך מד לחץ השמן נראה תקין.
לגבי נורית פילטר דלק האם אפשר לרוקן את הפילטר ידנית או שזו מערכת אוטומטית?
אם אפשר לרוקן ידנית אשמח להכוונה.
אני בדיוק לפני טיול לדרום האם אפשר לצאת למצפה רמון ורדית וברק גם אם הנורית דולקת או שזה ממש מסוכן ואם כבר הנורית דולקת חייבים מוסך.
תודה בועז
0546557779

נדב ש.
18-05-18, 21:17
אתה מתכוון לנורית הכתומה? יש לך מים בדלק כנראה.
חסר לך נוזל קירור מידי פעם?
המערכת לא אוטומטית, פרק פילטר סולר ורוקן את התכולה לכלי שקוף ונקי, חפש שאריות מים או נוזל קירור.

לגבי לחץ שמן, לא מומלץ בכלל להתחיל נסיעה(הטח לא להשאיר מונע) אם לא תקין, באיזה שמן ופילטרים אתה מישתמש? מתי החלפת?

boazkatz
19-05-18, 18:45
תודה נדב,
הרכב מטופל כמו שעון אצל סרג'יו ב UMI הוד השרון, טיפול מעולה, רק יצא מטיפול לפני כחודש.
נראה כי זו היתה התראת שווא, נורית לחץ שמן נכבתה, המד תקין, בדיקת שמן תקינה, לגבי נורית פילטר דלק גם כן נכבתה, אולי נדלקו בגלל החום המטורף של אתמול.
חזרה לשיגרה.
שוב תודה, בועז.

איל מ
19-05-18, 19:43
אני לא מומחה גדול בטרופר, אבל מנסיוני עם נורות שנדלקות,
הבעיה אף פעם לא נפתרת מאליה, ונורות לא נדלקות סתם.
בהחלט ייתכן שאין בעיה של לחץ שמן או פילטר סולר, ושהנורות נדלקו מסיבה אחרת, אבל עד שלא הייתי יודע בדיוק למה, לא הייתי שוכח מזה.
סתם דוגמא,
לפני שבועיים מצאתי את הסיבה להדלקת נורת abs אצלי באוטו שהציקה אחת לכמה שבועות במשך שנים. זה היה קצר לא קבוע של אחד החוטין אל מול צנרת המזגן....
קיצור, נסה להמשיך לעקוב ולמדוד לחצים עם מד מכני ליתר בטחון.

zivo
20-05-18, 00:42
לא רוצה לפתוח פה לשטן....אבל טרופר דיזל הוא לא רכב שסובל מחום.
וכמו שאיל כתב, זה לא נעלם, זה רק הלך קצת לנוח....
זה יחזור, וכמו בפעם הזו, בזמן הכי לא נח, שאתה רוצה לצאת לטיול.
מציע לך להתאמץ למצוא מה היה.

נדב ש.
20-05-18, 08:03
+1 לזיו ואיל.
טרופר דיזל נוסע גם באוגוסט במידבר עם מזגן ולא מזיז לו.
לא יודע מה עשו בטיםול לפני חודש, ממליץ לך לפחות לבדוק מה שכתבתי, שלא יהיו לך "הפתעות" בהמשך.

wonderd
20-05-18, 19:38
בדיוק מה שכתבו האחרים..אם נדלקה לך מנורה אל תזניח, אחרת נצטרך לקנות ממך את הרכב ב 5000 שקל כשהמנוע יזדכה וימאס לך מהאוטו שמתקלקל כל הזמן..

-->