PDA

צפייה בגרסה מלאה : שינוי מידת צמיג בנגרר

בפאלו
23-05-18, 16:01
צמיג שאין להשיג מידה 500X16 - אין לי מושג מה המידה אומרת עכשיו בשביל להחליף מידת צמיג צריך הפניה ממשרד התחבורה למעבדת רכב ואחראי תקינה אומר לי בטלפון שצריך לבדוק אם לא נעשה שינוי מבנה בגרור , מה עושים? יש למישהו רעיון לקיצור דרך?

MashberNafshi
23-05-18, 17:11
תן קצת פרטים:

1. שנת יצור
2. יצרן+דגם הגרור

אם הוא מהעשור האחרון, יתכן והוא נמצא במאגר הרישום של משרד התחבורה (http://car.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=6&Itemid=38).
אם הוא בנמצא, אזי תוכל לבצע את הרישום(במידה ויש חליפי) בכל מכון רישוי.

אם אין רישום:

1. במידה והיצרן מקומי ועדיין פעיל, תוכל להצטייד באישור על מידה חליפית ובצע את הרישום במכון רישוי.
2. במידה והיצרן אינו פעיל ו/או אינו נותן אישור למידה חליפית, אזי רק במשרד הרישוי תהא ישועתך.

בפאלו
23-05-18, 17:25
הנגרר שנת 1995
היצרן כבר לא קיים

MashberNafshi
23-05-18, 19:13
במקרה כזה, הדרך החוקית היחידה עוברת דרך משרד הרישוי.
יתכן ותמצא בוחן אשר יבצע המרת מידה.

אגב, אתה בטוח בקוטר הגלגל?
מידה זו נפוצה יותר בדו"ג ולא בגרור.

בפאלו
23-05-18, 19:43
כן בטוח זה מה שרשום ברשיון

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

MashberNafshi
23-05-18, 20:27
תנסה לברר במוסכי טרקטורים.
מידה זו הנה פופולרית אצלם גם-כן.

לדוגמה. (https://www.agrigear.ie/5-00x16-bkt-tf-8181-6pr-tt.html)

אולי תשקול יבוא.

shmil
23-05-18, 20:56
המידה בנגרר שלי היא 7.00/15.
אחרי שכמה שנים טובות לא הצלחתי להשיג צמיג טורי בשום מקום, התחלתי לבדוק אפשרות של החלפה, פשוט למידה אירופאית דומה.
אף מכון לא היה מוכן לעשות את זה, וכיוון שהנגרר הוא "יצור עצמי", גם אמרו לי שהדבר היחיד שהם יהיו מוכנים לעשות לי זה לשים לי מידה של נגרר 750 ק"ג שמופיעה להם בנגררים אחרים, קרי - קןטר 13.
אפילו מצאתי צררן נגררים שהיה מוכן לעשות לי רישוי חדש לנגרר, אבל עם מידה 14.

כבר התחלתי לחשוב על עמילי רישוי, אבל אז מישהו הביא לארץ צמיגים טריים 7.00/15.

צר לי להיות ה-party popper,
אבל היום מותר לייבא צמיגים. זה נראה לי הפתרון האידיאלי.
לחילופין, אם יש בך איזו כוונה להכנס לעמדה 1, כדאי שתעשה את זה לפני השינויים המתוכננים!!!!!

בפאלו
23-05-18, 22:52
המידה בנגרר שלי היא 7.00/15.

לחילופין, אם יש בך איזו כוונה להכנס לעמדה 1, כדאי שתעשה את זה לפני השינויים המתוכננים!!!!!

איזה שינויים???

shmil
24-05-18, 08:27
לא התכוונת להלביש עליו את הנגרר הרוסי, או שאני מבלבל?

בפאלו
24-05-18, 08:45
לא התכוונת להלביש עליו את הנגרר הרוסי, או שאני מבלבל?אתה לא מתבלבל והכוונה להלביש רק את החלק העליון של הנגרר הרוסי(את האוהל שנפתח) מתחתיו אני מתכוון לעשות מערכת מגירות ותאים כמו בנגררים שנמכרים בארהב ובאוסטרליה

shmil
24-05-18, 13:34
בדיוק לכן כתבתי: אם יש בך איזו כוונה להכנס לעמדה 1, כדאי שתעשה את זה לפני השינויים המתוכננים!!!!!

בפאלו
24-05-18, 14:59
השינויים יהיו פריקים
הכוונה להרכיב את הכל מעל הנגרר ולחבר עם בושינגים וברגים כמו שמחברים גוף רכב לשילדה . ככה זה לא מחייב שינוי מבנה לנגרר סגור(תקנו אותי אם אני טועה)

wonderd
24-05-18, 18:14
לא פירסמת אותו למכירה במקרה?

MashberNafshi
25-05-18, 05:42
השינויים יהיו פריקים
הכוונה להרכיב את הכל מעל הנגרר ולחבר עם בושינגים וברגים כמו שמחברים גוף רכב לשילדה . ככה זה לא מחייב שינוי מבנה לנגרר סגור(תקנו אותי אם אני טועה)

גרור סגור הנו מבנה אשר כל פאותיו(דפנותיו כולל גג) סגורות(גם אם הפתח האחורי פתוח אך מקובעים צירים בקורותיו, יחשב הגרור כסגור).

שינוי מבנה יחשב גם התקנה של פריט(גנרטור, מקרר, משאבה ואפילו מלחציים) אשר אינם מצויינים ברשיון הרכב, בין אם בסוג הרכב(גרור עבודה לדוגמה) ובין אם תחת סעיף 'תנאים והגבלות'.

boaz avrahami
25-05-18, 07:23
השינויים יהיו פריקים

במקום ברגים תחבר עם בומרים או רצועות ראצ׳אט בשביל שזה יהיה מטען ולא התקנה

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX
4Z7BOZ

בפאלו
25-05-18, 07:26
לא פירסמת אותו למכירה במקרה?

פירסמתי את אחיו שהוא במשקל כבד יותר

-->