PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיסוי בריכת שחייה - רעיונות

אייל
24-05-18, 07:48
שמנו בחצר בריכת אינטקס. חפרנו לה בור, בנינו סביבה דק קטן והיא גרה כרגע תחת הדק בגובה אפס.
אני חושש ממעקה מסביב עקב יצירתיות יתר של הילדים שעלולים לטפס, מעדיף משהו שיסגור מלמעלה.

אופציה 1:
בניית מסגרת ברזל מרושתת. יתרון, בלתי עביר. חיסרון, פרויקט לפתוח כל פעם.

אופציה 2:
לקנות כיסוי שמשונית, לתפור לו שני ראצ'טים לאורך ולרצ'ט את הכיסוי כל פעם שסוגרים את הבריכה. מה דעתכם? זה יחזיק?

עוד רעיונות יתקבלו בברכה כמובן בדגש על מחיר צנוע, להתקין כיסוי נגלל של 20,000 ש"ח זה לא בתקציב.
תודה רבה.

shachar
24-05-18, 08:16
אתה רוצה למנוע מהילדים לפתוח?

שימשונית עם רצועות וסקוץ בפינות נראה הכי ישים וכלכלי.
העיגון לטבעות או אביזר שטוח לרצועות

polar bear
24-05-18, 08:45
שישמשונית מחוברת קבוע צד אחד, צד שני צינור/מוט ברזל מושחל ומקובע. עם אמצעי עיגון לדק. פתיחה סגירה כמו מגילה.

ד ו ר ו ן
24-05-18, 08:49
שים לב שחייב מבנה מעל למים, שמונע קריסה פנימה אם בטעות ילד או מבוגר דורך על השמשונית.

זה מאד מסוכן, במידה ודורכים, והבד מתנתק מהדופן, שוקעים פנימה והבד עוטף את מי שנפל.

נדב ש.
24-05-18, 08:55
שום כיסוי לדעתי לא מתאים אם המטרה היא שילדים לא יכנסו לבריכה, כיסוי כזה הוא סכנה יותר גדולה אם יקרה חלילה מה שדורון כתב.
אין הרבה ברירה מאשר לגדר אותה, אפשר גם עם גדר במבוק, פשוט ופרקטי.

nirs
24-05-18, 09:17
+1 לבמבוק.
גם לדעתי כיסוי פשוט בעייתי ומסוכן במקרה של נפילה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אייל
24-05-18, 10:20
שימשונית שתפורים בה שרוולים לרוחב בה יוכנסו צינורות "1/2 תהיה מספיק חזקה?

ש01
24-05-18, 10:33
אתה נוסע עם צמיגים עפ"י הרשום ברישיון? למה?

עפ"י תקנות התכנון והבניה לבריכות פרטיות אתה חייב להתקין גדר/מעקה שתמנע כניסה למי שאינו רשאי.

ילדים - חינוך, חינוך, חינוך...

ועדיין, אם זו הבעייה, למה שמת בריכה?

גילוי נאות - יש לנו מספיק חצר ושנים רוצים לבנות בריכה. בגלל החשש מהילדים שנמצאים בבית מדיד יום הרבה לפננו - דחינו את התוכניות...

opl
24-05-18, 11:02
לא כל כך רלוונטי אבל ככה פתר את הנושא מישהו מהעבודה. אפילו עשה כמה שקלים מהסרטון

https://www.youtube.com/watch?v=B3EC8Yt4jRM

ד ו ר ו ן
24-05-18, 11:38
גילוי נאות - יש לנו מספיק חצר ושנים רוצים לבנות בריכה. בגלל החשש מהילדים שנמצאים בבית מדיד יום הרבה לפננו - דחינו את התוכניות...
+
מהיכרות עם דרך המחשבה של מתבגרים במרחב הכפרי (עע ייצוג מרשים בשרשור האדיוטים כאן באתר), מפחיד אותי יותר החכמולוגים שיתפלחו לבד בלילה/כשאני לא בבית.

avikkllk
24-05-18, 12:47
לא כל כך רלוונטי אבל ככה פתר את הנושא מישהו מהעבודה. אפילו עשה כמה שקלים מהסרטון

https://www.youtube.com/watch?v=B3EC8Yt4jRM

מה יקרה כמישהו יהיה בטעות מתחת זו השאלה
׳אל תגיד לי זה לא יכול לקרות׳
לא חושב שלפני כל סגירה הוא בודק,
בגדול אין משהו שיציל אותך ב100% מטעות של ילד קטן/איש טיפש

opl
24-05-18, 13:27
"לא חושב שלפני כל סגירה הוא בודק" טוב... לא יודע מה אתה רוצה... זה בריכה של 3 מטר, לא מלכת שבא אילת. אני דווקא כן מאמין שהוא בודק לפני...

avikkllk
24-05-18, 13:32
בסרטן נראה ממש גדולה ..רק 3?

opl
24-05-18, 13:34
כן. זה אינטקס מסכנה...
https://www.youtube.com/watch?v=hNThTiIqz5g

avikkllk
24-05-18, 13:51
איזו השקעה ביחס לסתם אינטקס

polar bear
24-05-18, 17:05
מה הגודל של הבריכה?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

נמרוד
24-05-18, 17:50

https://www.youtube.com/watch?v=B3EC8Yt4jRMלמה לא רלוונטי? כזה בדיוק אייל צריך לעשות, אבל להשקיע בדשא אמיתי.

sus
24-05-18, 19:45
אפשר לייצר דק על מסילות. כשרוצים להשתמש בבריכה, הדק מוסט לצד והבריכה גלויה. על הדק יושבים. כשרוצים לסגור את הבריכה מסיטים את הדק ככה שיכסה את הבריכה ונועלים במנעול.
בטיחותי ואסטטי.

אייל
24-05-18, 23:15
אפשר לייצר דק על מסילות. כשרוצים להשתמש בבריכה, הדק מוסט לצד והבריכה גלויה. על הדק יושבים. כשרוצים לסגור את הבריכה מסיטים את הדק ככה שיכסה את הבריכה ונועלים במנעול.
בטיחותי ואסטטי.

זה רעיון שעלה רק שדק כזה ישקול כמה מאות ק"ג (תשתית ברזל שתחזיק דק במפתח של שלושה מטר ועץ עליו ועוד תוסיף עליו כמה אנשים). לבסס עמודים לכזה משקל נראה לי קצת מורכב.

הבריכה בגודל 5.49 על 2.74.

asafk
24-05-18, 23:32
רעיון ה"דק-נע" לא רע. דק על מסגרת סטנדרטית שכל המסגרת על גלגלי פוליאוריטן.
יכול להיות להיט.

אסף.

asafk
24-05-18, 23:34
במחשבה נוספת. שני דקים כל אחד 3x3.
המסגרת מקורות דק סטנדרטיות לא תתקשה להחזיק את המשקל ואז 4 גלגלים של 200 קילו לכל יחידת דק-נע יעשו את העבודה נהדר.

אסף.

אייל
24-05-18, 23:57
אני קצת אפרט...
הדק נמצא בגובל של 1.30 מעל האדמה. כל חצי מטר בערך יש קורת רוחב שתומכת את הדק. מכל קורה כזאת יורד עמוד לאבן אקרשטיין.
לדעתי זה משהו שלא בטוח יוכל להחזיק בסיס, דק ואנשים שעומדים עליו. אני טועה?

sus
25-05-18, 07:32
אני קצת אפרט...
הדק נמצא בגובל של 1.30 מעל האדמה. כל חצי מטר בערך יש קורת רוחב שתומכת את הדק. מכל קורה כזאת יורד עמוד לאבן אקרשטיין.
לדעתי זה משהו שלא בטוח יוכל להחזיק בסיס, דק ואנשים שעומדים עליו. אני טועה?
לא לגמרי הבנתי את המבנה, אבל מה גודל הבור?
הכוונה שלי הייתה להשתמש מסילות וגלגלים של שער חשמלי. המסילות ממוקמות על האדמה מחוץ לגבולות הבור. מסגרת הדק צריכה להיות בריאה כך שתוכל להיות ללא תמיכות במפתח הבריכה (כמובן).
אצלך, אם נגיד שמפתח הבור הוא 2.5*5 אז הייתי מחלק לשני דקים של 3*3 שנוסעים לאורך הבריכה (על הפאה של ה-5 ונפגשים באמצע לסגירה). כמובן אם רלוונטי מבחינת מקום.

polar bear
25-05-18, 08:37
האבן אקרשטיין היא חלק מריצוף כולל או שהא סתם מפזר לחץ? אם אני מבין נכון זה מפזר לחץ, לא נראה לי שיחזיק וגם לא נראה לי שאתה בכוון של הדבר הזה.

אני חושב שהגיע הזמן בדיון הזה, להגדרת מטרות ברורה ולהגדרת תקציב. כי יש הבדל תהומי בין - אני רוצה סתם לסגור את הבריכה כדי למנוע שאיזה ילד יפול בטעות לבין אני רוצה לעשות בר מצווה לילד כולל ריקודים על מה שמכסה את הבריכה.

סוס - אין בור , הדק מוגבה מהקרקע.

נ.ב. תמונה תעזור

asafk
04-06-18, 08:45
https://youtu.be/HEbt-95XfVY

אסף.

-->