PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק להמלצה על מוסך מומחה לסוזוקי ושיפורים לסמוראי

yehudap9
03-01-06, 21:02
מחפש בנרות מוסך מקצועי לשיפורים ושמתעסק במכונאות לסמוראי חשבתי על עידו כהן אך לא ידוע לי האם הוא מתעסק במכונאות בנוסף לשיפורים?

אלון_ק
03-01-06, 21:24
פרוג'יפ עושים גם מכונאות, כך גם ארנון מפרדס חנה.
אף אחד מהם לא מתעסק ספציפית עם סמוראים. מורי (חבר בפורום) כן, חפש אותו לפי השם.

למה אתה לא מנסה לבד?

מורי
03-01-06, 21:38
אני ויהודה כבר נפגשנו (קנה ממני דרייבשפט).בכל מקרה אשמח אם תיצור קשר.

vcar1
03-01-06, 21:42
יש מי שמתעסק אם סמוראים בפרט,דוד "דרך השטח" כפר הנגיד .
שם תוכל להגשים את כל הפנטזיות שלך כי לבחור יש ידי זהב,ומה שהוא עושה למנועים מעלים חיוך על פני הנהג

אלון_ק
03-01-06, 22:00
ועדיין, כי אתה שואל בג'יפולוג, למה לא לבד? סידור גומיות לתושבות בודי זה קלי קלות. את רוב השיפורים שיש לסמוראים יש על רכבים של באי האתר, רובם בעבודה עצמית, כולם ישמחו לחלוק ידע ולעזור לך, אז למה אתה רץ לשלם למישהו?

yehudap9
03-01-06, 23:04
קודם כל זה לא העניין עם הגומיות..אני מפנטז על בניית קומפרסור מובנה לבד!!!! על טמבון קדמי כולל 2 נקודות עיגון ועוד כמה דברים שיישמעו מטורפים לכן רציתי להתייעץ עם בעל מקצוע וכן לרכוש דרכו חלקים שאני צריך..יש כמה דברים שאני רוצה לעשות וחלקם לא..המבין יבין

סמוראי 92
04-01-06, 00:22
בשביל סמוראי- דבר עם מורי או עם אלון. שמעתי על מורי דברים טובים ומניסיון אישי של כלוב התהפכות לסמוראי ארוך שאני בונה אצלו אני אומר לך שזה מקרה נדיר של שמועות נכונות. הוא וסרגי פתוחים לשיגעונות ונידנודים. מסגרות שיוצאת מהסדנא הזו היא ברמה אחרת ועוד לא יצא לי לראות רתך פדנט כמו סרגי. אני בטוח שגם העבודות של אלון הן ברמה הגבוהה שביותר. יש לי על הג'יפ פגושים מסדנת פרו ג'יפ (ירושה מהבעלים הקודמים) זו סדנה מאוד ידועה, איכותית וככל הנראה גם יקרה, אבל נראה לי שגם אלון וגם מורי מכירים את הסמוראי יותר טוב ובונים דברים בליגה אחרת, גם באיכות וגם במחיר.

לגבי לבד- אם יש לך את הכלים הזמם והמקום אני תמיד ממליץ, פגוש עד כמה שאני יודע זה לא אביזר בטיחות שהחיים שלך תלויים בו (שלא כמו כלוב או מערכ מיתלים), לפעמים עדיף לקנות את הכלים ולעשות לבד זה עדיין יוצא יותר זול ( בטח מעבודה אצל עידו כהן), הכלים נשארים אצלך אחר כך ואתה גם תדע לתקן תקלות בצורה טובה יותר. תברר מחירים תחשב זמן עבודה ותחליט.

אלון_ק
04-01-06, 13:07
..אני מפנטז על בניית קומפרסור מובנה לבד
תלמד להתמש במנוע החיפוש. יש לך כאן 5-6 שרשורים מלאים על בניית דברים כאלו, לדוגמא:
http://jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=4913&highlight=%F7%E5%EE %F4%F8%F1%E5%F8

על טמבון קדמי כולל 2 נקודות עיגון ועוד כמה דברים שיישמעו מטורפים
יש לי הרגשה שלא עברת על הפורום. מעבר לזה שיש לך כאן כמה וכמה דוגמאות לבנייה עצמית של פגוש קדמי (אפילו יש כתבה יפה של בועז), אחרי כמה שרשורים יהיה לך ברור ש"מטורף" לא נכנס לאוצר המילים כאן. כאן המילה היא "רצוי".

לכן רציתי להתייעץ עם בעל מקצוע וכן לרכוש דרכו חלקים שאני צריך
אז בעצם אתה רוצה ללכת לבקש מבנאדם שילמד אותך איך לעשות את מה שמפרנס אותו (או יתן לך טיפים, אין הבדל) ואז גם יעזור לך בהשגת החלקים.
תשאל כאן, נסה אותנו. מה יש לך להפסיד?

אביעד, תודה על האמון, אבל אני בהפסקת ייצור לטובת לימודים. אין עבודות עד להודעה חדשה (סוף השנה, כנראה).

dizza man
04-01-06, 18:43
יהודה לאן נעלמת? הרכבתי את הברזנט שהבאת לי ..אבל למה לא אמרת לי שצריך לסוע עם מטריה! :? אין בו חורים אבל הוא חדיר מים ..לא נורא נדביק איזה מדבקה של שלטים על הגג

שיפור במנוע שהכי תרגיש בהבדל זה קרב' סובארו יש לי מישהו שב500 שקל יתקין לך כולל קרב' (דוד דרך השטח) +להוריד דוד אגזוז קידמי והחלפת האחורי לפתוח

בקשר לטמבונים קנה רתכת דיסק ומקדחה ותבנה לבד ..זה שטויות ואם אתה רוצה משהו מוכן ויפה יש לו ב600 שקל טמבון +פנסים חדשים סע אליו תראה דוגמא

קומפרסור זה גם לא בעיה אתה צריך להשיג תושבות ,מדחס מזגן ופולי כפול (במידה ויש לך פולי רצועה אחת) לחבר לו צינור מצד אחד ופילטר צד שני וסע לדרך!

פולי כפול יש לי ב200 שקל להשיג, מדחס אתה יכול למצא בפירוקיות (סוויפט 1.3,סמוראי,סוויפט 1000 -אותו מדחס) ותושבות אתה צריך של סמוראי או לבנות לבד

muravayo
17-02-06, 08:25
אני מחפש מוסך טוב שמטפל בג'ימיני באיזור ת"א. אשמח לקבל המלצות.

אלון_ק
17-02-06, 10:35
מעבר למה שרשום מעלה בשרשור הזה, יש עוד כמה וכמה שרשורים דומים שגם בהם יש מידע:

http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=6754&highlight=%EE%E5%F1%EA

http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=9910&highlight=%EE%E5%F1%EA

http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=9299&highlight=%EE%E5%F1%EA

אנא השתמש באופצית החיפוש לפני פרסום שרשור חדש.

אלון.

שעיה כליף
17-02-06, 17:09
שיפור במנוע שהכי תרגיש בהבדל זה קרב' סובארו יש לי מישהו שב500 שקל יתקין לך כולל קרב' (דוד דרך השטח) +להוריד דוד אגזוז קידמי והחלפת האחורי לפתוח

כפיר
איזה שיפור יגרום הטיפול בהורדת דוד קדמי והחלפת אחורי לפתוח ?
בלי להחליף קרבו'

אייל1600
17-02-06, 19:45
המלצה שלי מה שאתה לא עושה תבדוק טוב טוב ותזהר מכל מיני נגרים שמתחזים למכונאים ומשתילים לך חלקים שהם אוספים בפחים וברצפה
אם לשפר רק לבד במיוחד סמוראי ואם לא לבד אז אצל מוסך שמתמחה השיפורים ולא בבילבולי מח

לירן אילון
17-02-06, 21:43
מה מבחינת חוקיות של כל עניין הדודים,זה קביל? או שצריך "לעגל פינות" כדי לעבור טסט?

dizza man
17-02-06, 22:25
כפיר
איזה שיפור יגרום הטיפול בהורדת דוד קדמי והחלפת אחורי לפתוח ?
בלי להחליף קרבו'

יהיה שיפור כל עוד הדודים שלך בני כמה שנים .. ותוספת בסל"ד הגבוה
תתחיל בזה שתחליף רק את הדוד הראשי בפתוח.. נראה לי שזה יספיק לך

שעיה כליף
18-02-06, 20:44
אתה יכול להסביר מה זה דוד ראשי פתוח :-?

dizza man
19-02-06, 00:06
דוד אורגינלי שמגיע עם הרכב הוא דוד בעל מחיצות פנימיות שמשתיקות ביעילות את רעש המנוע

דוד פתוח freeflew דוד שדרכו עובר צינור ישיר ללא מחיצות.. -משתיק חלקי

דוד ראשי זה הגדול מבינהם שנמצא בחלקו האחורי של הרכב

-->