PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות לגבי התקנת מיגון עצמאית

gadi1
01-06-18, 21:05
אהלן חברים,
אחרי שהפורום הנהדר הזה עזר לנו בהחלטה איזה ג'יפ, אני בדרך להפוך לג'יפאי אמיתי, החלטתי להרכיב לג'ימני (2015) מיגון טרנספר + אוזני רדיוס באופן עצמאי (לא ממניעי חיסכון אלא אהבה לעבודה עם הידיים בדברים בסיסיים)
ד"א: אם יש המלצה לפרסם זאת בפורום אחר אשמח לשמוע איפה...

לגבי המיגון טרנספר זה היה דיי פשוט, 4 ברגים וזהו.
לגבי המיגון לאוזני רדיוס, היה מעט יותר קשה (אבל כיף)
מה שרציתי לדעת:
1. האם יש דברים חשובים שעליי לשים לב אליהם? לפעמים יש פרטים קטנים וחשובים...
2. בעניין של המיגונים לאוזניים, זה מתלבש בכוח, עם קצת מכות פטיש לאיזון, זה נורמאלי? האם אמור להיות מרווח כלשהו בין האוזן עצמה למיגון? בסופו של דבר אני לא רוצה לעשות נזק.

ובעניין אחר:
איפה אנחנו מוצאים קבוצות טובות לטיולים? (מזכיר שאנחנו מתחילים)

טיפים יתקבלו בברכה, שבת שלום לכולם :cool:

elibaba
02-06-18, 14:14
המיגון לאוזניים הוא בסה'כ חתיכת ברזל שמגינה על חתיכת ברזל אחרת, לא נורא אם מתלבש בכח ואפילו אולי טוב יותר. אצלי אחרי הידוק הברגים לא נשאר כמעט שום רווח למעט מה שנותנות השייבות שסופקו עם המיגונים.
שים לב שהמיגונים לאוזניים האחוריות עלולים להשלף מהמקום אם אין בורג חיזוק שני 'קדימה יותר', בנוסף לבורג הגדול שמחזיק את זרוע הרדיוס. בד'כ פשוט קודחים ומעבירים בורג נוסף.

gadi1
03-06-18, 15:02
המיגון לאוזניים הוא בסה'כ חתיכת ברזל שמגינה על חתיכת ברזל אחרת, לא נורא אם מתלבש בכח ואפילו אולי טוב יותר. אצלי אחרי הידוק הברגים לא נשאר כמעט שום רווח למעט מה שנותנות השייבות שסופקו עם המיגונים.
שים לב שהמיגונים לאוזניים האחוריות עלולים להשלף מהמקום אם אין בורג חיזוק שני 'קדימה יותר', בנוסף לבורג הגדול שמחזיק את זרוע הרדיוס. בד'כ פשוט קודחים ומעבירים בורג נוסף.

צריך לשים גם שייבה פנימית? (בתוך המיגון) בכל מקרה היה לי חשוב לדעת שאני עושה נכון, ושזה בסדר אם זה נכנס בכוח.

שבוע טוב.

elibaba
03-06-18, 15:04
לדעתי השייבה לא חובה, נחמד שיש.

-->