PDA

צפייה בגרסה מלאה : כדאיות כלכלית לרכב פול סייז מול רכב פרטי (לחברה בע"מ)

pavarotti
05-06-18, 16:31
שלום לכולם,
אני עובד בחברה יצרנית , אנחנו בדיוק רוכשים רכבים עבור סוכני המכירות וגם אני אמור לרכוש רכב חדש, תקציב לרכב הוא כ-100,000 ש"ח.
עכשיו ברשותי רישיון C1 וישבתי עם מנהלת הכספים של החברה על האפשרות לרכוש במקום רכב פרטי חדש רכב מסוג סילברדו שנת 2012-2013.
הנסועה השנתית שלי היא כ-25,000 ק"מ , ואשמח לדעת אם מישהו יכול לשתף אותי בכדאיות הכלכלית של רכב פולסייז לחברה מול רכב פרטי.( אם בכלל)

לטענתה עלויות האחזקה של רכב כזה יעלו על יתרונות החזרי המס.

תודה רבה על העזרה

GodsFather
05-06-18, 21:20
היי, ברוך הבא.

שאלו שאלה די זהה בפורום בימים האחרונים. לצערי לא מצליח להדביק את הלינק מהאפליקציה, תן חיפוש קצר ואם לא יעלה בידך, נמשיך מכאן.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

erezgur
05-06-18, 21:26
זה הקישור http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/108186-קבלת-רכב-פול-סייז-מהעבודה-כדאי-כלכלית

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

pavarotti
06-06-18, 10:23
תודה רבה, אני מודע ליתרונות הכלכלים עבורי אני מדבר על הייתרונות הכלכלים לחברה עצמה, האם מישהו באמת עשה תחשיב כלכלי מול רכב שאינו מוכר אך עלויות השוטפות טיפולים ודלק זולים משמעותית גם אם ברכב מעל 4 טון יש החזר מלא לעומת 66% לרכב רגיל.

MR BIG
06-06-18, 10:50
יש עוד הרבה מידע ופרמטרים חסרים בהשוואה שאתה מנסה לעשות :

1. מי משלם את שווי השימוש על הרכבים הפרטיים? העובד או המעביד?( כן, יש ענפי תעסוקה שהנורמה היא שהמעביד סופג את זה...)
2. מה הצרכים מהרכב? משקלים? מסעות? שטח? סתם נסיעה עירונית? קודם צריך להבין מה הצורך ואז מוצאים את הפתרון הזול ביותר....
3. על כמה רכבים מדובר? על 2-3 או 7-8 או אולי יותר? זה חשוב ...כי צי רכב כזה גם דורש ניהול ....

תביא את כל הנתונים.

מודל ההשוואה הוא פשוט . רק להכניס מספרים לטבלאות....

-->