PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות לפני קניה - טנדר (נבארה) או רקסטון

lba
14-06-18, 16:30
אני רגע לפני קניית רכב חדש וההתלבטות היא בין ניסאן נבארה החדש לבין רקסטון ,

היעוד - רוב הזמן חיי שגרה רגילים לצד ירידה לשטח בינוני + אחת לחודש עם ציוד קמפינג חוצה לילה

המחיר דומה כ-240 אלף,

להבנתי הטנדר מסורבל יותר לשימוש יומיומי וטוב מאוד בשטח (הרלוונטי עבורי), הביקורות מציינות את נוחות הרכב וביצועים גבוהים
והרקסטון כנראה נוח יותר ליומיום ופחות מתאים לשטח בינוני + (אני לא צריך 7 מקומות אך יש לו מקום לציוד)

אשמח להתייחסות

תודה

איל מ
14-06-18, 18:19
לא נהגתי אפילו שניה אחת על רקסטון.
כן נהגתי, ולא מעט על האנטר, נבארה, ןהיילקס.
הנבארה אמנם הכי נוח בכביש, אבל בשטח הוא משמעותית נחות מהשניים האחרים.
היה על זה דיון שקפצו בעלי נבארה להגן על הטנדר ןעל יכולות השטח המהוללות שלו, אני בתור אחד שלא בא מפוזיציה, ויש לו נסיון על הטנדרים המתחרים עדיין טוען שאין לו מה לחפש בשטח שהוא מעבר לקל.

lba
14-06-18, 18:34
לא נהגתי אפילו שניה אחת על רקסטון.
כן נהגתי, ולא מעט על האנטר, נבארה, ןהיילקס.
הנבארה אמנם הכי נוח בכביש, אבל בשטח הוא משמעותית נחות מהשניים האחרים.
היה על זה דיון שקפצו בעלי נבארה להגן על הטנדר ןעל יכולות השטח המהוללות שלו, אני בתור אחד שלא בא מפוזיציה, ויש לו נסיון על הטנדרים המתחרים עדיין טוען שאין לו מה לחפש בשטח שהוא מעבר לקל.

תודה,
אני מבין שהדגם החדש 2018 קיבל שיפורים רבים - מתלה רב חיבורי עם קפיצי סליל מאחור, הילוך כוח, נעילת דפרנציאל, בקרות ירידה והחלקה, בטיחות - בלימה אוטונומית ועוד...

הביקורות מצויינות, לדוגמא: https://cars.walla.co.il/item/3142582

נראה אטרקטיבי

asafk
14-06-18, 19:42
טנדר לעומת suv גדול.. לא מסורבל מבחינת רוב ההתנהלות היומיומית. הם תכלס במידות דומות והפלטפורמות דומות. מה כן? לשים את הקניות מהסופר או את העגלה של התינוק - אין בגאז' יש ארגז.

ואם טנדר מתאים לך.. למה דווקא נבארה?

אסף.

lba
14-06-18, 22:17
תודה,
נבארה כי:
ניסאן מייצרים טנדרים ורכבי שטח כבר 80 שנה,
רכב עדכני מבחינת תקנים בטיחות, וצריכת דלק,
הוא דגם יפני כלומר במידות נוחות ואמינות,
כי הוא נוח - לאחר נסיעת מבחן וקריאת ביקורות
כי יש לו מנוע חזק מבחינת כ"ס ומומנט
כי מכלול יכולת השטח גבוהות - נעילות, הילוך כוח, בקרות משיכה וירידה, סרן חי, שילדת סולם, זוויות טובות ומרווח גחון סביר
כי הוא יותר זול מטויוטה...
כי יש לו 5 שנים אחריות

אגב בעבר כבר היה לי דימקס והיילקס והם היו חיות אבל ממש לא נוחות.

דרור ברלי
14-06-18, 22:54
אין שום קשר בין נבארה החדש והישן.

בקרוב כל הטנדרים נפגשים לקרב ראש בראש.

lba
14-06-18, 23:11
אין שום קשר בין נבארה החדש והישן.

בקרוב כל הטנדרים נפגשים לקרב ראש בראש.

תוכל להרחיב את העניין ההבדל בין הנבארות ?

רמי גלבוע כתב על ההשוואה בין הטנדרים: https://cars.walla.co.il/item/3142582

תודה

יניב עמית
16-06-18, 10:32
מניסיון רב שנים עם נבארה 2008, יביא אותך לכל מקום שכל טנדר אחר עם הגבהה סטנדרטית מגיע ואין לי סיבה להאמין שגם החדש לא יעשה כך.
דווקא מנסיעת מבחן קצרה שעשיתי על החדש קצת התאכזבתי מנוחות המושבים והסנכרון של
תיבת ההילוכים והמנוע לעומת הישן, אולי בגלל שאני רגיל לישן

רמי גלבוע
17-06-18, 08:15
היי,
את דעתי על הנווארה קראת כבר במבחן ההשוואתי שכתבתי ב-וואלה, זהו טנדר מעולה שבמעולים.
הוא הרבה יותר נוח מכל האחרים בקטגוריית 1-טון, מנוע גיבור, מערכות בטיחות מודרניות, אמינות כנראה טובה (עוד לא יודעים), אחלה אוטו. גם ג'וי בירן מרגיש בדיוק ככה, אגב.
מגרעות ביחס לטנדרים 1-טון האחרים: פחות טוב בעומס מלא (אבל כנראה שזו לא בעיה שלך, אם אתה שוקל רקסטון). יהיה בוודאי פחות סחיר מהטויוטה (שהוא קופצני בטירוף עם מנוע חלש)

מגרעות ביחס לרקסטון: מושב אחורי פחות נוח, אין תא מטען סגור.
יתרונות ביחס לרקסטון: כוח, נוחות, עבירות (ה-TC של רקסטון ממש מבאס), אולי גם אמינות ושמירת ערך?

נדמה לי שיש לניסן בעיות אספקה, בדוק אצלם.

אם אתה בראש של לזווד את הארגז לצרכייך, ואין לך נוסעים בוגרים במושב האחורי, אוטו מדליק.

רמי גלבוע
17-06-18, 08:21
כדי להיות קונקרטי לגבי עבירות - הנווארה עלה את המעלה המשובש של הר קומות בלי למצמץ אפילו, קטן עליו. גם הטנדרים האחרים עלו את המעלה, כמובן, זה לא כמריר. אבל הנווארה היה בין הטובים שבחבורה, והכי נינוח במעלה - שבוודאי עונה להגדרת "שטח בינוני". הוא היה עדיף משמעותית על טרייטון-איסוזו, וגם עדיף על האמארוק. טויוטה? המעלה הזה לא מספיק טכני כדי להבדיל בין השניים. אני מהמר שבסופו של דבר, הזוויות של הטויוטה ייתנו לו יתרון, אבל זה כבר לא בשטח 'בינוני'. ובדיונות, אין לי ספק שהנווארה עדיף על הטויוטה, בגלל פערי הכוח.

Amza30
17-06-18, 09:09
כי המחיר שלו כיד שנייה הוא די אטרקטיבי, איפה הקאץ?

Hagai K
17-06-18, 10:01
כי המחיר שלו כיד שנייה הוא די אטרקטיבי, איפה הקאץ?

אתה מתכוון לנבארה? 2018 זה דגם חדש שעבר הרבה שינויים
הישנים יותר נחשבים לטובים פחות

Amza30
17-06-18, 10:51
אני מניח שהאיכות של הישן תשליח גם על החדש.
במה הם היו פחות טובים?

Hagai K
17-06-18, 11:05
בכנות אני לא קרוב לתחום הטנדרים :)
קרא את המבחן של רמי גלבוע בוואלה, זה מקור הידע היחיד שלי עליהם. אם אני זוכר נכון יש מבחן + מבחן השוואתי עם טנדרים אחרים שהוא דיבר עליהם פה למעלה, שניהם באתר וואלה.
אם אני זוכר נכון - נעילה אחורית מקורית, קפיצי סליל אחוריים, בטיחות, מנוע חזק יותר, גיר, מערכת בקרת משיכה יעילה וזוויות טובות יותר.
אבל זה רק מהזיכרון שלי... לפרטים המלאים קרא את הכתבות :)

חגי

lba
17-06-18, 16:28
היי,
את דעתי על הנווארה קראת כבר במבחן ההשוואתי שכתבתי ב-וואלה, זהו טנדר מעולה שבמעולים.
הוא הרבה יותר נוח מכל האחרים בקטגוריית 1-טון, מנוע גיבור, מערכות בטיחות מודרניות, אמינות כנראה טובה (עוד לא יודעים), אחלה אוטו. גם ג'וי בירן מרגיש בדיוק ככה, אגב.
מגרעות ביחס לטנדרים 1-טון האחרים: פחות טוב בעומס מלא (אבל כנראה שזו לא בעיה שלך, אם אתה שוקל רקסטון). יהיה בוודאי פחות סחיר מהטויוטה (שהוא קופצני בטירוף עם מנוע חלש)

מגרעות ביחס לרקסטון: מושב אחורי פחות נוח, אין תא מטען סגור.
יתרונות ביחס לרקסטון: כוח, נוחות, עבירות (ה-TC של רקסטון ממש מבאס), אולי גם אמינות ושמירת ערך?

נדמה לי שיש לניסן בעיות אספקה, בדוק אצלם.

אם אתה בראש של לזווד את הארגז לצרכייך, ואין לך נוסעים בוגרים במושב האחורי, אוטו מדליק.

תודה רמי,
התשובה מאוד מסיעת לי בקבלת ההחלטה,
אני נותן עדיפות לכוח, נוחות ועבירות על פני מושב אחורי פחות נוח ותא מטען סגור,
וכן אני בעניין שלזווד את הארגז לצרכיי - כנראה סגירה עם תריס גלילה + מסילות צד בארגז לאופניים / צ'ימגג וכו',

מתלבט לגבי הגבהה ומיגון (בסדר הזה) לצורך נסיעה בשטח בינוני +,
אשמח לשמוע התייחסות לעניין,

שוב תודה

ד ו ר ו ן
17-06-18, 17:00
מתלבט לגבי הגבהה ומיגון (בסדר הזה) לצורך נסיעה בשטח בינוני +,

מיגון בא לפני הגבהה..

נמרוד
17-06-18, 17:27
הרקסטון הוא רכב מיושן מיצרן זומבי, אם היתרונות/חסרונות הפונקציונאליים של תצורת טנדר מתאימים לך, אין שאלה בכלל שהנבארה עדיף.

ואם תצורת הטנדר אכן מתאימה לך, הדיון שלך צריך להיות בין נבארה, החדש עם יתרון המתלה האחורי, לבין היילקס המוכח, עם יתרון, אולי, ביכולת שטח, לבין פיאט פולבק שנמכר במחיר מצחיק. דימקס לא במשחק בלי נעילה אחורית.

מיגון, הגבהה, דיגום - כולם אותו דבר, ממש. הולך לאספיר/גתוס/אולדמן/כל סדנא אחרת, מזמין ומתקין.

asafk
17-06-18, 18:11
הרקסטון הוא רכב מיושן מיצרן זומבי, אם היתרונות/חסרונות הפונקציונאליים של תצורת טנדר מתאימים לך, אין שאלה בכלל שהנבארה עדיף.

ואם תצורת הטנדר אכן מתאימה לך, הדיון שלך צריך להיות בין נבארה, החדש עם יתרון המתלה האחורי, לבין היילקס המוכח, עם יתרון, אולי, ביכולת שטח, לבין פיאט פולבק שנמכר במחיר מצחיק. דימקס לא במשחק בלי נעילה אחורית.

מיגון, הגבהה, דיגום - כולם אותו דבר, ממש. הולך לאספיר/גתוס/אולדמן/כל סדנא אחרת, מזמין ומתקין.איפה פיאט פולבק נמכר במחיר 'מגוחך'?
מכל הבירורים שעשיתי מדובר בשמועה. או על דגמי ההנעה האחורית, בטח לא על הדגם היקר ביותר שרק הוא עם נעילה אחורית.

אסף.

נדב ש.
17-06-18, 18:27
הדימקס לא נופל מאחרים, לא בגלל נעילה לדעתי, בהפרש מחיר שלו אפשר להכניס את הנעילה אפטרמרקט כחבילה בסדנא שתעשה מיגון והגבהה.

יניב עמית
17-06-18, 19:04
איפה פיאט פולבק נמכר במחיר 'מגוחך'?
מכל הבירורים שעשיתי מדובר בשמועה. או על דגמי ההנעה האחורית, בטח לא על הדגם היקר ביותר שרק הוא עם נעילה אחורית.

אסף.
פיאט פולבק נמכר היום ב204,000 ש"ח כולל מע"מ לדגם עם נעילה ועם המנוע החזק.
הצעה שקיבלתי ביום חמישי האחרון

lba
18-06-18, 20:59
כרגע הכיוון המוביל הוא הוא בחירה בניסאן נבארה 2018,

אני מעוניין לדגם את הארגז בצורה מייטבית עבור השימושים הצפויים - יומיום, טיולים בשטח, קמפינג, ניוד אופני שטח,
חשבתי בכיוון של סגירת הארגז (בגובה הארגז) ע"י תריס גלילה (יש כמה מוצרים בשוק) ובנוסף להתקין מסילות בצידי הארגז וע"י כך ניתן יהיה לשים אופניים / גגון עריסה / צ'ימיגג וכו'.

אשמח לעזרה בהמלצה על מתקנים ומתקינים מומלצים וכן על הכיוון הקונספטואלי של רעיון זיווד.

תודה

idanw
18-06-18, 22:03
איפה פיאט פולבק נמכר במחיר 'מגוחך'?

אסף.

120050

ככל הנראה נגמר המלאי.
ראה פרסום מצורף מנובמבר.
חבר קנה כזה בעסקת 0 ק"מ ב155000, אוטומט עם נעילה אחורית בפברואר האחרון.

עידן

amir_shai
18-06-18, 22:54
כרגע הכיוון המוביל הוא הוא בחירה בניסאן נבארה 2018,

אני מעוניין לדגם את הארגז בצורה מייטבית עבור השימושים הצפויים - יומיום, טיולים בשטח, קמפינג, ניוד אופני שטח,
חשבתי בכיוון של סגירת הארגז (בגובה הארגז) ע"י תריס גלילה (יש כמה מוצרים בשוק) ובנוסף להתקין מסילות בצידי הארגז וע"י כך ניתן יהיה לשים אופניים / גגון עריסה / צ'ימיגג וכו'.

אשמח לעזרה בהמלצה על מתקנים ומתקינים מומלצים וכן על הכיוון הקונספטואלי של רעיון זיווד.

תודהגם אני סגרתי את הטנדר עם סגירה בגובה הארגז. בניתי מתקן לנשיאת 4 זוגות אופניים מעל וכמו כן יש נקודות עיגון לקשירה.

אבל לא הייתי חוזר על הבחירה הזאת שוב. כאשר יוצאים לטייל זה לא נח. אין מספיק מקום בתוך הסגירה וזה התעסקות לקשור מעל וכו. בכלל אם תסגור עם גלילה ומעל תשים ציוד איך תגיע לציוד בתוך הסגירה בלי להוריד את הציוד שמעל?

היום הייתי סוגר בגובה הגג. סגירה שיש לה פתחים בצדדים. ראה את ההיילקס של עידן מאיש שטח לדוגמה.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

lba
19-06-18, 06:55
גם אני סגרתי את הטנדר עם סגירה בגובה הארגז. בניתי מתקן לנשיאת 4 זוגות אופניים מעל וכמו כן יש נקודות עיגון לקשירה.

אבל לא הייתי חוזר על הבחירה הזאת שוב. כאשר יוצאים לטייל זה לא נח. אין מספיק מקום בתוך הסגירה וזה התעסקות לקשור מעל וכו. בכלל אם תסגור עם גלילה ומעל תשים ציוד איך תגיע לציוד בתוך הסגירה בלי להוריד את הציוד שמעל?

היום הייתי סוגר בגובה הגג. סגירה שיש לה פתחים בצדדים. ראה את ההיילקס של עידן מאיש שטח לדוגמה.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

אני מבין שצריך לחפש את הפשרה האופטימלית,
ארגז אחורי כמו של עידן הוא מאוד פונקציונלי לטיול אך סוגר את החלון האחורי, מכביד על האוטו ביומיום ולא מאפשר לקחת מטען גדול ובשביל אופניים צריך מתקן נוסף ודורש שינוי ברישוי.
והסגירה הנמוכה כנראה מוגבלת ומסורבלת יותר בהעמסה בקומות אך מקלה בעניין היומיום, באופניים, במחיר וברישוי.
בקיצור שתי האפשרויות מעניינות.

מוטי ג.
19-06-18, 07:41
ארגז אחורי מכביד על האוטו, אבל הופך את הנסיעה במצב ריק למצב עמוס טיפה שהופך את הנסיעה לנוחה מעט יותר, ופחות קופצנית.
את כל נושא הרישוי מטפל יצרן/מרכיב הארגז מה אכפת לך שזה תהליך,אתה לא מרגיש את זה.
מבחינת מתקן אופנים, אני מקווה שהבנתי לא נכון (אפשר לקרוא את המשפט הזה בכמה דרכים) למה אתה חושב שצריך אישור מיוחד?

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

נדב ש.
19-06-18, 07:44
חוץ מארגז סגור בגובה קבינה יש קשתות העמסה פריקות שמאפשרות להעמיס "ב 2 קומות" ציוד.
חוץ מיזה אפשר גם להוסיף עריסה פריקה על הגג.

ד ו ר ו ן
19-06-18, 08:23
אני מבין שצריך לחפש את הפשרה האופטימלית,
ארגז אחורי כמו של עידן הוא מאוד פונקציונלי לטיול אך סוגר את החלון האחורי, מכביד על האוטו ביומיום
אם התכוונת לסחיטה ודלק, זניח לגמרי לדעתי.
אם כבר, זה מפשר במעט את הנוחות כי תוספת המשקל הקטנה מוכפלת בתאוצות אנכית ומשפיעה על הנוחות לטובה.

ולא מאפשר לקחת מטען גדול ובשביל אופניים צריך מתקן נוסף ודורש שינוי ברישוי.
והסגירה הנמוכה כנראה מוגבלת ומסורבלת יותר בהעמסה בקומות אך מקלה בעניין היומיום, באופניים, במחיר וברישוי.
בקיצור שתי האפשרויות מעניינות.
לגבי מטען, נכון, אבל האם אתה מדבר על לשמר אופציה עתידית או ששגרת היום-יום שלך היא מטענים?

קשתות שמאפשרות העמסה בקומות זו פשרה מצויינת לדעתי, ככה אני מתנהל עם ארגז הטנדר כמה שנים ומאד מרוצה.
אצלנו, האופניים עולים לקומה השנייה של ארגז.

ראיתי גם אנשים ששמו מתקן אופניים על דלת הארגז.

lba
19-06-18, 09:04
אם התכוונת לסחיטה ודלק, זניח לגמרי לדעתי.
אם כבר, זה מפשר במעט את הנוחות כי תוספת המשקל הקטנה מוכפלת בתאוצות אנכית ומשפיעה על הנוחות לטובה.

לגבי מטען, נכון, אבל האם אתה מדבר על לשמר אופציה עתידית או ששגרת היום-יום שלך היא מטענים?

קשתות שמאפשרות העמסה בקומות זו פשרה מצויינת לדעתי, ככה אני מתנהל עם ארגז הטנדר כמה שנים ומאד מרוצה.
אצלנו, האופניים עולים לקומה השנייה של ארגז.

ראיתי גם אנשים ששמו מתקן אופניים על דלת הארגז.

דרוש הסבר נוסף,
אני מבין שיש אפשרות לסגירת ארגז בגובה הארגז עם תריס גלילה למעין בגז' ליומיום ואיחסון של כ- 1000 ליטר,
בנוסף לבנות מעל קומה גבוהה עם קשתות בגובה הקבינה ובכך לאפשר גישה לארגז + העמסה בקומה גבוהה לאופניים וכו'.

יש המלצה על מתקין לקונספט זה ?

ofir1977
19-06-18, 10:15
120050

ככל הנראה נגמר המלאי.
ראה פרסום מצורף מנובמבר.
חבר קנה כזה בעסקת 0 ק"מ ב155000, אוטומט עם נעילה אחורית בפברואר האחרון.

עידן

יש יבוא לארץ גם של דגם ידני ?

דניאל מאירי
19-06-18, 14:48
מה לגבי ירידת ערך ? משנה לך ?
במידה וכן, ויגו חדש יאבד הרבה פחות מהקנדידטים שציינת.
ועשיתי סיבוב על ויגו חדש - הוא מדהים.
גיר ידני יוזיל לך עלויות (במידה ואין לך בעיה איתו) - וגם צריכת סולר.
דניאל

lba
19-06-18, 14:54
מה לגבי ירידת ערך ? משנה לך ?
במידה וכן, ויגו חדש יאבד הרבה פחות מהקנדידטים שציינת.
ועשיתי סיבוב על ויגו חדש - הוא מדהים.
גיר ידני יוזיל לך עלויות (במידה ואין לך בעיה איתו) - וגם צריכת סולר.
דניאל

ירידת ערך פחות משמעותית עבורי,
עדיפות לנוחות, בטיחות, כוח מנוע ויכולות שטח,
ידני לא רלוונטי

דניאל מאירי
19-06-18, 14:56
כמה שנים בכוונתך להחזיק אותו ?
אם אני מבין נכון הפער בקנייה הוא כ-15 אש"ח.
אחרי שנתיים הפער כבר איננו, כי הניסאן צולל במהירות (ראה לוח יד 2).
מה גם שהיו כל מיני סיפורים על מנועי נווארה שהתפגרו בטרם עת ללא כל הודעה מוקדמת.
דניאל

lba
19-06-18, 15:08
כמה שנים בכוונתך להחזיק אותו ?
אם אני מבין נכון הפער בקנייה הוא כ-15 אש"ח.
אחרי שנתיים הפער כבר איננו, כי הניסאן צולל במהירות (ראה לוח יד 2).
מה גם שהיו כל מיני סיפורים על מנועי נווארה שהתפגרו בטרם עת ללא כל הודעה מוקדמת.
דניאל

מתכוון להחזיק ברכב 4 שנים, אגב לנבארה 5 שנים אחריות,
אין להשוות בין הנבארה שנמכרה פה עד 2015 - היה רכב עם בעיות וללא יתרונות משמעותיים מול המתחרים,
ברכב החדש (משווק בארץ מתחילת השנה) מנוע חדש וגיבור, מערך מתלים נוח מאוד ושימושי עבורי, בטיחות מתקדמת ויכולות שטח גבוהות.

נמרוד
19-06-18, 16:23
חוץ מארגז סגור בגובה קבינה יש קשתות העמסה פריקות שמאפשרות להעמיס "ב 2 קומות" ציוד.
חוץ מיזה אפשר גם להוסיף עריסה פריקה על הגג.

אפשר גם ברזנט, Canvas Canopy בשפתם. יותר זול מסגירה קשיחה, לא שינוי מבנה, אפשר להעמיס מעל עם או בלי גגון, מאפשר ליסוע עם ארגז פתוח.

http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3774

http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3595

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=111081&d=1475952793&stc=1

lba
19-06-18, 16:48
אפשר גם ברזנט, Canvas Canopy בשפתם. יותר זול מסגירה קשיחה, לא שינוי מבנה, אפשר להעמיס מעל עם או בלי גגון, מאפשר ליסוע עם ארגז פתוח.

http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3774

http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3595

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=111081&d=1475952793&stc=1

נראה מצויין,
אולי שילוב מוצלח יהיה של מגירות קשיחות עד גובה 2/3 הארגז (של טרנדר לדוגמה), קשתות לקומה שנייה וסגירת ברזנט.

אגב איפה תפרת את הברזנט ?
האם ניתן למקם את ווי החיבור על קונסטרוקציית הקשתות ?
זה דורש שינוי ברישוי ?

ד ו ר ו ן
19-06-18, 17:02
דרוש הסבר נוסף,
אני מבין שיש אפשרות לסגירת ארגז בגובה הארגז עם תריס גלילה למעין בגז' ליומיום ואיחסון של כ- 1000 ליטר,
בנוסף לבנות מעל קומה גבוהה עם קשתות בגובה הקבינה ובכך לאפשר גישה לארגז + העמסה בקומה גבוהה לאופניים וכו'.
יש המלצה על מתקין לקונספט זה ?

מצרף קישור לסידור הארגז אצלי:
http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3660-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%A7%D7%98-%D7%93%D7%99%D7%92%D7%95%D7%9D-%D7%90%D7%A8%D7%92%D7%96-%D7%98%D7%A0%D7%93%D7%A8-%D7%9C%D7%98%D7%99%D7%95%D7%9C%D7%99%D7% 9D?
כמובן שאפשר סידור ביניים עם סגירת ברזנט בצדדים כמו אצל נמרוד, אני העדפתי כיסוי על הציוד.
אצלי הקונסטרוקציה קבועה בארגז אבל ניתנת לפירוק בקלות במידה ואני צריך ארגז ריק.

מתקן אופניים/זהל:
אני הלכתי על מתקן זבל חיצוני לארגז, על אותו רעיון אפשר מתקן אופניים, נראה לי שאפשר בקלות להתאים/לחבר מתקן מסחרי בסגנון:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/101835-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%90%D7%AA%D7%9D-%D7%A1%D7%95%D7%97%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%96%D7%91%D7%9C-%D7%94%D7%97%D7%95%D7%A6%D7%94-%D7%9E%D7%94%D7%A9%D7%98%D7%97/page3

אפשר לבד ואפשר סדנא, תגיד מאיזה אזור אתה ותקבל המלצות.

נמרוד
19-06-18, 17:15
אגב איפה תפרת את הברזנט ?
האם ניתן למקם את ווי החיבור על קונסטרוקציית הקשתות ?
זה דורש שינוי ברישוי ?

הכל לים, קרית אתא.
אני מניח שכן.
לא.

איל מ
19-06-18, 18:51
זרקו פה הערה על מנועי נבארה (פאתפיינדר) שמתאבדים.
אני מניח שמדובר בקללת העכביש וזה ניתן בהחלט למניעה.
http://www.jeepolog.com/forums/content.php/3676-%D7%A7%D7%9C%D7%9C%D7%AA-%D7%94%D7%A2%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A9-%D7%AA%D7%97%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%94-%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%A2%D7%AA-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%90%D7%9F-%D7%A4%D7%90%D7%AA-%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%93%D7%A8

לא יודע אם זה רלוונטי לדגמים החדשים, אבל זאת בטח לא סיבה להמנע מהישנים (רק לוודא שלא קונים רכב שעבר טראומה).
אם מישהו יחפש מידע אז שכבר יהיה פה גם קישור לזה...

דניאל מאירי
21-06-18, 08:51
מתכוון להחזיק ברכב 4 שנים, אגב לנבארה 5 שנים אחריות,
אין להשוות בין הנבארה שנמכרה פה עד 2015 - היה רכב עם בעיות וללא יתרונות משמעותיים מול המתחרים,
ברכב החדש (משווק בארץ מתחילת השנה) מנוע חדש וגיבור, מערך מתלים נוח מאוד ושימושי עבורי, בטיחות מתקדמת ויכולות שטח גבוהות.

כל רכב חדש הוא "גיבור" עד שלא יוכח אחרת.
דניאל

-->