PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה עקרונית. החלפת קבינה כפולה של סיירה ישנה על נוואדה קבינה וחצי אפשרי?

עפר ג
15-06-18, 13:37
כמו בכותרת. במסגרת יחסינו לאן יש לי נוואדה ישנה במצב מעולה שמשמשת אותי לעבודה.קפץ לי הרעיון להחליף את הבודי לדאבל קבינה ופלטה במקום ארגז. ככה יכול להיות רכב משפחתי ואולי אפילו להפוך אותו לרכב טיולים.
דעתכם?

asafk
15-06-18, 13:45
אפשרי.. אבל לא קל כמו שזה נראה.
תלוי בבסיס הגלגלים, יש עליה בשלדה מאחורי הקבינה. לקצר קבינה זה קלי קלות, להאריך- אם העלייה היא מייד מאחורי הקבינה - אי אפשר בלי חיתוכים וריתוכים.

תציץ מתחת לרכב ותוכל לראות לבד את צורת השלדה.

לעומת זאת... להרכיב את מכללי הנבאדה 2500 הטובים על יוקון 1500 עם מכללים חלשים זה באמת פשוט וקל (בשנתון המתאים)
אם כבר קומבינה זה מה שהייתי עושה.

אסף.

בוזי
15-06-18, 18:40
אסף, בטוח?
יש הטוענים שרוחב השלדה שונה.

עפר ג
15-06-18, 19:00
אסף תודה על התגובה.
הרעיון הוא כזה, נוואדה עם 145K על השעון.רכב מעולה פשוט וטמבל(כמעט) כמו שאני אוהב. בצורתו הנוכחית יש לו שני חסרונות גדולים.
1. לא יכול לתפקד כרכב משפחתי ולכן הרעיון.
2. לא שווה כלום בשטח ואז נשאלת השאלה האם רכב בממדים האלה יכול להשתדרג למערכת מתלים שתפתור את העניין. אין לי נסיון עם הכלים האלה הרכבים שלי תמיד היו עם סרן מקדימה. דרך אגה אם רעיון הקבינה פתיר אני לא שולל השתלה של סרן קדמי. עם flat bed מאחורה זה בכלל חלום. בתכלס נראה לי שהדבר היחיד שריאלי פה זה הארגז ואני אמשיך לטייל עם הפטרול המזדקן שלי

asafk
15-06-18, 22:34
אם יש פטרול... זה הזמן להוציא את שאר השטויות מהראש.
יש יופי של ערכות מתלים לנבאדה, הנכון ביותר לדעתי הוא סט של קפיצי הגבהה אחוריים וספינדלים מונמכים קדימה, ובולמים מתאימים.

ואחרי הכל זה בחיים לא יהיה אפילו קרוב לפטרול.

אסף.

-->