PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מנעול מסויים.

ModChiP
19-06-18, 18:35
אני מחפש מנעול רגיל- מה שנקרא PADLOCK.
אני רוצה אחד שניתן להוציא את המפתח ולהשאיר את המנעול לא נעול.
וגם אחד שניתן לסגור אותו בלחיצה בלי הצורך להכניס את המפתח.
לגבי הדרישה הראשונה, מצאתי את המינוח המקצועי לזה- מה שנקרא NON KEY RETINING padlock.
לגבי הדרישה השניה, אני לא מצליח למצוא את המינוח המקצועי לזה- זה נראה ככה כמו שרואים בכמה שניות הראשונות של הסרטון הזה.
https://www.youtube.com/watch?v=Mz5IOFK38nU

בחנויות מקומיות מסתכלים עלי כאילו נפלתי מהירח.
המנעול צריך להיות רוחב של 60ממ
ועדיף שיהיה Closed Shackle

משהו כזה בערך
https://www.amazon.com/gp/product/B009S5Y694/ref=ask_ql_qh_dp_hza
עוד לא הצלחתי להבין אם הוא עונה על הדרישה השניה.
אשמח לעזרה, תודה!

ruby572
19-06-18, 23:18
למנעולים מאיכות גבוהה יש מבנה מודולארי שניתן לתכנן בו את הפונקציות הללו - או שניתן לשלב אותן יחד (פותחים ומרכיבים מה שרוצים, סדרת מפתחות, לשונית קופצת, לשונית ארוכה, נעילה ללא מפתח, נעילת פין בודד)
נתקלתי במנעולים עם הפונקציות הללו - רק שכל דרישה היתה במנעול נפרד.
(כשאתה אומר אני רוצה אחד....וגם אחד.... שני מנעולים או שתי דרישות באותו מנעול?).
לגבי השאקל המוגן - במנעולי MULTI-LOCK ורב בריח מתוצרת ישראל ניתן להוסיף את האלמנט הזה. (המנעולים שמותקנים על עמודי חשמל של ח"ח הם כאלה, זה תוספת למרות שזה נראה חלק מהמנעול).
לגבי הקישור האחרון היה פעם למולטי לוק את הדגם הזה - הרבה זמן לא נתקלתי בו.
לגבי המידות הפיזיות - רוב המנעולים מתייחסים לעובי השאקל : 8, 10, 13, 16 מ"מ.
בעקרון כל מה שביקשת אפשרי, השאלה היא אם זה שווה את ההשקעה.
לאיזה צורך המנעול?
אולי יש מוצר מדף אחר שמתאים, או שניתן להסב בקלות.

ModChiP
20-06-18, 04:23
המנעול ישמש לנעול שרשרת.
השרשת היא 12ממ.

ruby572
20-06-18, 09:25
אבדוק אם אפשר להכין כזה 10 מ"מ.
תשאיר ה"פ עם טלפון, אחזור אליך.

ModChiP
20-06-18, 18:40
הקטע הוא כזה, יש מנעולים של ABUS שניתן להפוך אותם ל NON KEY RETAINING מ KEY RETAINING ולהפך.
אבל במנעולים כאלו לא יהיה קפיץ.
אני חושב שאני צריך לחפש מנעול שהוא עם קפיץ, ולנסות ולשחק עם האופציה של ה KEY RETAINING.

kobiarava
24-06-18, 22:18
קודם כל, מונחי חו"ל זה נחמד לחיפוש באינטרנט, אבל לא יעזור לך הרבה בחנויות בארץ. לכן, המנעול שאתה מחפש נקרא בעברית מנעול תלי\ מנעול תליה, עדיף שתשתמש בשם הזה.
לגבי מה שאתה מחפש, מנעולי התלי רובם ככולם מסוגלים לדרישה הראשונה, להוציא את המפתח כשהמנעול לא משולב באוזן התליה.
הפונקציה השניה, נעילה קפיצית ללא מפתח, היא בעייתית מבחינת מיגון. מנעולים שננעלים בצורה הזו ניתנים לפריצה בקלות יתרה, ולכן היצרנים הוציאו את הפונקציה הזו מהמנעולים, למשל במולטילוק הוציאו את זה לפני מעל 20 שנה. אולי אפשר להשיג אצל מנעולן ותיק את החלקים "של פעם" ולהסב מנעול חדש לצורה הישנה, אבל לא מומלץ....
בהצלחה- קובי

ModChiP
25-06-18, 00:02
אחרי שיחה עם רובי, הוא העלה את האופציה של מנעול כמו של הידיות הילוכים של פעם.
שאומנם זה שאקל שיוצא, אבל אפשר להחזיר אותו בלי להכניס את המפתח.

ModChiP
22-07-18, 01:44
ממשיך לחפש מנעול לידית ההילוכים, אני צריך רק את הגוף בלי התושבת.
מישהו מוכר במקרה?

ModChiP
27-07-18, 00:40
משנמך את הצפיות שלי, מחפש מנעול שניתן להוציא את המפתח כשהמנעול פתוח, וגם שאפשר לנעול אותו בלי להכניס את המפתח.

shmil
27-07-18, 09:45
כל מנעול רב בריח.

אולי נלך להיפך - תגיד מה האפליקציה שאתה מבקש לקיים, ולא איזה פתרון אתה רוצה ונחפש יחד דרך לפתרון.

עריכה: ראיתי שאתה מחפש נעילת ידית הולוכים. מה רע ברעיונות של רב בריח שהיו נפוצים בעבר?

ModChiP
28-07-18, 02:02
מנעול לידית הילוכים זה הפתרון המושלם. הבעיה שמי שיש לו כזה לא מוכן למכור בפחות מ 500 שקל...
אני צריך לנעול שרשרת, וכרגע יש לי מנעול שהפרסה שלו יוצאת לחלוטין וגם צריך לסובב את המפתח במנעול כדי לסגור אותו, יענו לא קפיצי.
זה מעצבן אותי, כי אני צריך ביד אחד להחזיק את השאקל, ביד השניה את המנעול וביד השלישית לסובב את המפתח כדי לנעול את השרשרת.

shmil
28-07-18, 10:21
אם אתה מדבר על המנעולים של פעם, עם הצילינדר בזוית, נכון - כבר לא מייצרים.
יש לי ולא אמכור ולא אתן, בדיוק בגלל הסיבה שלא ניתן יהיה לקנות כאלו יותר.

אבל גם הרב בריח עם המפתח הרגיל עושה את אותה הפעולה בדיוק ויש לרכוש חדש, בכל חנות.
אולי מעט פחות נוח בזווית הגישה בזמן הכנסת מפתח לפתיחה, אבל זה זניח ומקיים את כל יתר הדרישות.

אגב, אם תתעקש על הזוויתיים, חפש מקומות בהם יש מצבורי מכוניות בנות 20 שנה ויותר, סביר שתמצא שם מנעולים כאלו, אלא שללא מפתחות. רק התאמת צילנדר ומפתח תעלה לך יותר.

ruby572
28-07-18, 23:02
אם אתה מדבר על המנעולים של פעם, עם הצילינדר בזוית, נכון - כבר לא מייצרים.
יש לי ולא אמכור ולא אתן, בדיוק בגלל הסיבה שלא ניתן יהיה לקנות כאלו יותר.
הם יקרים מאוד כי הם כוללים מעגל מיקרו סויץ לחיבור למערכות אזעקה/השבתה/איתור.
-לדעתי עדיין ניתן לקנות כאלה - רכשתי ערכה מלאה כזו לפני 4 חודשים בערך.

אבל גם הרב בריח עם המפתח הרגיל עושה את אותה הפעולה בדיוק ויש לרכוש חדש, בכל חנות.
אולי מעט פחות נוח בזווית הגישה בזמן הכנסת מפתח לפתיחה, אבל זה זניח ומקיים את כל יתר הדרישות.
המנעולים שהיו מתקינים על ידיות ההילוכים היו מתוצרת רב בריח - MULTYLOCK. (אונקל בעובי 13 מ"מ עם אורכים וגיאומטריות שונות)
כיום מולטי לוק ורב בריח הן שתי חברות נפרדות. מולטי לוק נקנתה ע"י ASSA ABLOY ורב בריח ממשיכה למכור תחת השם רב בריח.
לרב בריח יש סדרות מנעולים רגילות ויש את הסדרות שמיוצרות בישראל - שהן תואמות למוצרי מולטי לוק- ויקרות בהרבה .
המנעולים הסטנדרטיים הנפוצים ברשתות ובטמבוריות, הן של מולטי לוק והן של רב בריח, אינם קפיציים, ולא ניתן לנעול את האונקל ללא מפתח.

אגב, אם תתעקש על הזוויתיים, חפש מקומות בהם יש מצבורי מכוניות בנות 20 שנה ויותר, סביר שתמצא שם מנעולים כאלו, אלא שללא מפתחות. רק התאמת צילנדר ומפתח תעלה לך יותר.
ל MODECHIP
אם יש ברשותך מנעול כזה אפנה אותך למישהו שיתאים לך מפתחות ויהפוך לקפיצי במחיר סמלי של 100 ש"ח ׁ( כולל הכל, מפתחות חלקים ועבודה)

ModChiP
29-07-18, 01:40
מי שיש לו מנעול כזה ביד חושב שהוא מחזיק זהב.
לא אכפת לי מפתח זוויתי וכאלו.
אני רוצה מנעול שאפשר לנעול ביד אחת, שאקל קפיצי וכזה שלא מתנתק מהגוף וגם מחזיק את המפתח.
רוחב 60.
לא מצאתי כזה במחיר סביר, אז אני מתפשר על השאקל, מבחינתי שיהיה נשלף.
אבל שינעל בלי להכניס את המפתח.

ruby572
29-07-18, 14:35
[QUOTE=ModChiP;803169]מי שיש לו מנעול כזה ביד חושב שהוא מחזיק זהב.
לא אכפת לי מפתח זוויתי וכאלו.
אני רוצה מנעול שאפשר לנעול ביד אחת, שאקל קפיצי וכזה שלא מתנתק מהגוף וגם מחזיק את המפתח.
רוחב 60.
לא מצאתי כזה במחיר סביר, אז אני מתפשר על השאקל, מבחינתי שיהיה נשלף.
אבל שינעל בלי להכניס את המפתח.[/QUOTE
מה התקציב שלך לדרישות הנ"ל?
ננסה להכווין אותך לפתרון לפי התקציב.

ModChiP
29-07-18, 15:13
אזור 100 או 150 שקל זה סביר.

ModChiP
22-11-18, 21:19
מחפש שוב, אולי למישהו יש כיוון.
נראה לי מוזר להשקיע 300 שקל במנעול כזה חדש, בעיקר שלא משנה כמה הוא מתוחכם, הכי פשוט זה לחתוך אותו.

-->