PDA

צפייה בגרסה מלאה : מזגנים - רעש + אמינות

thebips
21-06-18, 09:24
שלום,

אני צריך לקנות 5 מזגנים השאלה שלי מה עוצמת הרעש (מדחס,מעבה) ומה האמינות של המזגנים הבאים:

Samsung ecowave 12
Samsung ecowave 15

Samsung S-inverter14
Samsung S-inverter17

Tadiran swift plus 10a
Tadiran swift plus 14a

Tornado top 11
Tornado top 17

תודה,
עופר

מוטי ג.
21-06-18, 10:34
אל תקנה טורנדו!

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

boaz avrahami
21-06-18, 11:14
לי יש נסיון רע עם תדיראן תלת פאזי עילי.
רעש עבודה בסלון בלתי נסבל.

מצד שני שני מזגני טורנדו קטנים, אחד מהם 17 והשני אינוורטר ואני ממליץ בחום.
האינוורטר מדהים מבחינת השקט שלו.
גם השרות שלהם טוב ומהיר ואפילו נדיב ( לא כאן המקום להרחיב אבל התקלה לא הייתה באשמתם ותוקנה.

אני דווקא כן ממליץ טורנדו ואפילו בשמחה

אציין רק שרובם מיוצרים באותם שני מפעלים סיניים והאלקטרה של היום הוא הטורנדו של לפני שנתיים.

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX
4Z7BOZ

ש01
21-06-18, 11:35
הניסיון כנראה אינדבידואלי....
כ-15 שנה תדיראן 3.5 כ"ס תלת פאזי עילי
שקט מאוד, עובד מצויין.
בשנה שעברה המנגנון של התריסים נשבר (כנראה עודף מוטיבציה של המנקה)
הקיץ נראה לי שהמדחס החל להרעיש...

zivo
21-06-18, 12:23
לגבי השאלה המקורית, רמות רעש, חייב להיות בקטלוג של כל אחד (יש לי עדיין את הקטלוג של תדיראן, ויש שם את כל הנתונים). נכונות של הנתונים??? שאלה טובה.
בגדול, אין קסמים לאף אחד, כולם עם אותה פיזיקיה ויכולות, זו שאלה של איזה דגם אתה בוחר.
בעידן של אינוורטר, שמהירות משתנה, הגודל מאוד קובע (אחרי הכל, ע"מ לקבל את אותו הספק צריך להעביר אותה כמות אוויר, השאלה עם זה זרימה מהירה, מעבה חותר קטן, או מעבה גדול עם זרימה איטית).
עברתי לאינוורטר גדול ב 20-25% בהספק, וקיבלתי מעבה כמעט פי שניים בגודל (שני מאוורים במקום אחד, מפלצת), לא שומעים אותו .. פשוט כך.
מהחלון של הבית, שומעים את המזגן של השכן, אבל את שלנו, צריך לצאת ולראות ע"מ לדעת.

לגבי האמינות, ומה שאני אומר פה, זו תחושת בטן, ולא מדעי....
נראה לי שבשנים האחרונות, היצרנים הישראלים, שכבר לא מייצרים לבד, נמצאים כל הזמן במרוץ ותחרות, ולכן כל הזמן "מתחדשים" בדגמים שונים וחדשים, חלקם מוצלחים יותר וחלקם פחות.
התוצאה, שאין שום קשר בין האמינות של דגמים שונים (משנים שונות).
לדעתי, בשנה מסויימת, אם פותחים את המזגן ומסתכלים בפנים, יש מצב שמזגן של אלקטרה דומה למזגן של תדיראן, יותר ממה שהוא דומה לאלקטרה מלפני שנה, ומכאן גם השוני באמינות.
מבחינה זו, אני חושב שהמותגים הבין לאומיים (סמסונג, LG, מיצובישי) יותר יציבים באיכות שלהם.

איכות ההתקנה, לא פחות חשוב.
לפעמים, פרטים קטנים, שנראים זניחים בהתקנה עושים את ההבדל. כל מיני מלכודות שמן ומים, ואיכוות וואקום ושטיפת צנרת....יכולים להשפיע על אורך החיים.
אני חודש עם LG, ומאוד מרוצה.

boaz avrahami
21-06-18, 12:34
זיו, חיב להיות?

הנה הקטלוג של תדיראן.
בין המוצאים נתוני רעש יוגרל קורא שלא מצא...

https://www.tadiran-group.co.il/fileuploader/download/download/?d=1&file=custom%2Fupload%2FFile-1501050118.pdf

תדיראן של לפני 15 שנה זה מוצר אחר בתכלית. אז כמו הסוסיתא הם יצרו בישראל.
כיום כמעט אם לא הכול אצל המלוכסנים מהמזרח

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX
4Z7BOZ

thebips
21-06-18, 12:44
תודה לכולם, מיצובשי הינה החברה היחידה שמפרסמת ב DB את הרעש של המדחס ואת הרעש של המעבה. סמסונג מפרסמת את הרעש של המעבה בלבד.

אשמח לשמוע עוד תובנות

עופר

omri_t
21-06-18, 17:11
יש לי טורנדו טופ
הוא מרעיש מאוד מיום שהגיע.

MMR
21-06-18, 23:12
שלום,

אני צריך לקנות 5 מזגנים השאלה שלי מה עוצמת הרעש (מדחס,מעבה) ומה האמינות של המזגנים הבאים:

Samsung ecowave 12
Samsung ecowave 15

Samsung S-inverter14
Samsung S-inverter17

Tadiran swift plus 10a
Tadiran swift plus 14a

Tornado top 11
Tornado top 17

תודה,
עופר

במקום תדיראן סוופט, קח את תדיראן אלפא אינוורטר. ניסיון מצויין איתו, ברכישה קיבלתי 7 שנות אחריות אמיתיות ולא בכאילו כמו של טורנדו.

zivo
21-06-18, 23:54
לא בחרתי בתדיראן, וכתבתי די ברור מה אני חושב על "המותג" הזה, אבל...
זה מהקטלוג המודפס שלהם, ובנוסף יש להם תמיכה טכנית, והם נותנים תשובות.
כמו כולם (יצרנים ובואנים ומכון התקנים הישראלי.....), מה התשובות האלו שוות??? לאלוהים הפתרונים

grand
22-06-18, 07:36
התקנו בבית בשנה האחרונה 3 מזגני swift של תדיראן בחדרים, מזגנים שקטים ומצויינים, בהשוואה לאחרים השלט שלהם ברור, איכותי ועם צג גדול.
עקב פשלה של המתקין נאלצנו לקרוא לשירות שלהם בחודש הראשון, השירות היה מהיר ואדיב.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

thebips
22-06-18, 12:59
תודה לכולם,

קנינו היום:

Samsung ecowave 12
Samsung ecowave 15

למה החלטנו לקנות אותם כי אם הבנו נכון האמינות של מזגנים משתנה מאוד בין דגם לדגם והתחלופה בין דגמים גודולה אז אי אפשר לבדוק את ההיסטוריה, בנוסף לכך כאשר קראנו ביקורות גילנו שאין אחידות דעות גם לדגם נתון.

אל הבסיס החלטנו לאמץ את מה שזיו כתב "
אני חושב שהמותגים הבין לאומיים (סמסונג, LG, מיצובישי) יותר יציבים באיכות שלהם."

ימים יגידו אם צדקנו.

תודה
עופר

-->