PDA

צפייה בגרסה מלאה : דוושת גז לא מגיבה ביונדאי טאראקן

Nany
27-06-18, 00:09
בזמן נסיעה בעליה ממושכת או במאמץ , בלי שינוי במד חום של המנוע בלוח שעונים דוושת הגז לא מגיבה . המנוע נשאר עובד . לפני חודש בערך החלפתי קולר שמן , ואת כל הצינורות גומי של המערכת מים עשיתי ניקוי פעמיים עם חומר ניקוי ולאחר מכן כמה פעמים עם מים רגילים על פניו נראה שהניקוי הצליח ושמתי מים ירוקים של פריסטון . יש למישהו רעיון ? מה לחפש מה יכול להיות לא תקין ?

חנן-ג'יפולוג
27-06-18, 07:38
יש קודי תקלה?
יש הקלטה של נתוני המנוע מהסורק לפני ובזמן הופעת התקלה?

נדב ש.
27-06-18, 08:45
מה שחנן שאל ועוד:
התקלה הזאת היתה לפני שהחלפת קולר וצנרת?
אם לא, אז תבדוק טוב שהחזרת הכל למקום, במיוחד קונקטורים וחיווט ובפרט של חיישן לחץ סולר.
החלפת פילטר סולר לאחרונה?

Nany
27-06-18, 22:23
לא החלפתי פילטר סולר , אבל החיישן שלו מנותק , ברגע שאני מחבר אותו כמעט כל הזמן דולקת המנורה שיש מים בסולר . קוד תקלה ונתוני מנוע אין לי לא הלכתי עם זה למוסך עדיין ומקווה שלא אלך גם . מבחינת צנרת מים הכל חזר למקום בוודאות והקולר גם כן . על איזה קונקטורים אתה מדבר?

נדב ש.
27-06-18, 22:49
אז החיישן מים תקול?

קונקטורים של הצמת מנוע, מתחברת לחיישנים, גוף חימום(אין נרות בטארקן) ומזרקים, לא נגעת/ניתקת שם בזמן הפירוק?

Nany
18-07-18, 18:55
אוקיי ...
אז לאחר נסיונות לתקן את הבעיה בעצמי ולאחר החלפת : טרמוסטט, חיישן חום, פקק של הרדיאטור מ1.1 ל0.9 .
ולאחר שמיעת עצות ממוסכנקים ותיקים צעירים ושלל חברים שאמרו דברים כמו : אולי יש אוויר במערכת מים , או כנראה ראש מנוע לא תקין ויש חדירה של אוויר למים ובשל כך החיישן חום לא קורא נכון את הטמפ׳ ואז הרכב מתחמם , או אינג׳קטורים או משאבת סולר או או או .... הלכתי למוסך בשפרעם ( צפון ) ושם הבחור בדק את הרכב במחשב וראה שיש בעיה בלחץ סולר , החליף לי את הצמת חשמל של האינג׳קטורים שהייתה במצב לא משהו ( האמת שזה לא פתר את התקלה אבל היה שווה להחליף לפני שיהיה קצר גוף החוטים היו כבר חשופים ) ואז החליף חיישן לחץ סולר מהמסילה המשותפת ( שגם זה לא פתר את הבעיה אבל בזמן הפירוק נשבר החיישן הישן ) ואז עלה לו הרעיון להחליף חיישן חום סולר . !!!! לאחר נסיעה של כמה דק׳ היה ברור שזה זה הרכב שוב שועט בעליות לא נעצר והדוושה כבר לא לא מגיבה העלות שלקחו ממני על שני חיישנים צמת החשמל והעבודה 2400 ( מה דעתכם?) . מקווה שימשיך ככה ומקווה שזה יעזור לאחרים .

-->