PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות דחופה לקניית גיפ

eden1010
02-07-18, 20:16
לאחרונה מכרתי את הגיפון שלי קיה ספורטאז 2015 המפואר(מדגיש מפואר כי חשוב לי מאוד הנראות והפינוק הפנימי)
עכשיו אני בא לרדת בשנה באיכות אין שום בעיה, עם הכסף מהספורטאז קנייתי לאישה פרייבט ומה שנשאר לי זה
תקציב עד 60,000 , תיקונים שיפורים ושאר ירקות בהוצאה נפרדת
בשיא הכנות רוצה גיפ בעיקר לנוחות שלי שהיא גובה(לא היה לי ולא יהיה לי פרייבט) ולמראה החיצוני+פנימי(לא פלסטיקה בסגנון טריוס), הוא ינסע במהלך השבוע בעיר וכל שבת קבוע שבילי כורכר אם הוא יכול לעלות על חול ים זה בונוס אבל לא קריטי, מאמין שמה שאני ימצא יהיה בשנתונים 07 - 09
כבר חודשיים שבודק קורא מעמיק בכל מקום אפשרי , והגעתי למצב שאני מתלבט לקחת את הגראנד ויטארה
אני הייתי רוצה לדעת כי המושג שלי נמוך מאוד...
האם כדאי?
מבחינת צריכת דלק
מבחינת בעיות
או אולי יש תחלופה אחרת לגראנד ויטרה
כל עניין התחזוקה השוטפת לא קריטית
שורה תחתונה:
רוצה נוחות, אמינות ונראות, אוטומט, וכמה שיותר חסכוני יותר טוב
ואולי האם כדאי לעשות מערכת גז? עשיתי בספורטאז .. מבחינתי טעות חיי אבל די בטוח שהיה לי מתקין חאפר שגרם לי לשנוא את הגז
מחכה לרגע שאני יהיה החלטי כי אני הכי לא, תודה מראש!

גיא
02-07-18, 21:44
תחשוב על גיפ קומפאס או משהו דומה ...יש לו ניראות ונוחות ופוזה. ושם ! אמריקה !!

לויטארה אין הרבה ניראות .. לדעתי.

ולחול ים אסור להכנס. יש קנס גבוה. מאד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

amitaikl
02-07-18, 22:24
האמר

erezgur
02-07-18, 22:47
ברוך הבא,

ניכר שאתה עדיין לא מאד מגובש וזה די מובן בשלב זה.

בראש הפורום יש שרשור עם שאלות מנחות - אנא הוסף כאן תשובות לכל השאלות הללו ואולי זה יעזור למקד אותך.
נסה להסביר מדוע הספורטאג' שהיה לך לא מספיק טוב לצרכים שהצגת, מה אתה מחפש יותר?

ועוד הערה חשוב לגבי כללי ההתנהגות בפורום - השאר את המילה "דחופה" / "דחוף" ומילים דומות רק לכותרות של שרשורים שיש בהן באמת דחיפות הנוגעת לסיכון חיים, חילוץ דחוף, סכנה לאבדן הרכב וכו'.

eden1010
03-07-18, 08:27
ברוך הבא,

ניכר שאתה עדיין לא מאד מגובש וזה די מובן בשלב זה.

בראש הפורום יש שרשור עם שאלות מנחות - אנא הוסף כאן תשובות לכל השאלות הללו ואולי זה יעזור למקד אותך.
נסה להסביר מדוע הספורטאג' שהיה לך לא מספיק טוב לצרכים שהצגת, מה אתה מחפש יותר?

ועוד הערה חשוב לגבי כללי ההתנהגות בפורום - השאר את המילה "דחופה" / "דחוף" ומילים דומות רק לכותרות של שרשורים שיש בהן באמת דחיפות הנוגעת לסיכון חיים, חילוץ דחוף, סכנה לאבדן הרכב וכו'.
הסיבה שמכרתי את הספורטאז הייתה כדי להביא 2 רכבים במקום 1 ודי קשה למצוא מה שאני מחפש בסכום המיועד

erezgur
03-07-18, 09:57
הסיבה שמכרתי את הספורטאז הייתה כדי להביא 2 רכבים במקום 1 ודי קשה למצוא מה שאני מחפש בסכום המיועד
די קשה לסייע לך אם לא יהיה יותר ברור מה אתה מחפש.
אני מבקש שוב - עבור על השרשור הדביק בראש הפורום וענה כאן על כל השאלות. תן מידע רב ככל האפשר.

לטובת טיול בדרכי עפר לעיתים רחוקות, כאשר אין בכוונתך לעשות טיולי שטח מעבר לכך - לא צריכים רכב שטח.
אמירות כמו "טריוס הוא פלסטיק" לא מסייעות למי שיוכל לעזור לך...

נדב42
03-07-18, 12:58
נראות, נוחות, גובה => גראנד צ'רוקי
אחד המפנקים שיש, לא מעט מהם כבר מוסבים לגז ואז עלות הנסיעה שפוייה
יש הרבה גרסאות ווריאציות, אם זה כיוון מתאים אז יש פה אנשים שמתמצאים בפרטים יותר ממני ויוכלו לייעץ פרטנית.

אם אתה הולך על גז, תמיד יש לך את ערן ליישור קו וכיול המחשב ...

-->