PDA

צפייה בגרסה מלאה : טריוס 2005

Anonymous
07-01-06, 17:48
אני חדש פה קצת והיום נקלעתי למצב לא נעים בשטח..
אני חושב שעם צמיגים אמיתיים לשטח הייתי יוצא בקלות מהבוץ הטובעניייי

שווה להשקיע בצמיגי שטח טובים ומיגונים...???

תודה מראש
J00K

barak4*4
07-01-06, 18:15
אם מדובר על טריוס, אז לא שווה להשקיע.
זה לא רכב שטח, זה רכב שבילים.
כמה שלא תשקיע, זה עדיין יהיה טריוס - רכב עירוני.
רוצה לשפר יכולת שטח? תחליף לרכב שטח אמיתי.
ברק.

ד ו ר ו ן
07-01-06, 20:12
אם מדובר על טריוס, אז לא שווה להשקיע.
זה לא רכב שטח, זה רכב שבילים.
כמה שלא תשקיע, זה עדיין יהיה טריוס - רכב עירוני.
רוצה לשפר יכולת שטח? תחליף לרכב שטח אמיתי.
ברק.

ברק,
גם בשורות לא טובות אפשר להביא במעט יותר עידון-את האמת אפשר להגיש,לר לזרוק בפנים.

טיילתי עם טריוס בהרים ביוון במשך 10 ימים, אמנם לא רכב שטח אבל בטח ובטח לנוכח שרשורי ביצועי פרייבט בשטח הוא גם לא בדיוק רכב כביש, סוג של עיזה פזיזה שלקחה אותנו די רחוק בתוך השטח היווני.
רכב אחד לבד במשך 10 ימי שטח כמעט מלאים, כמה אלפי ק"מ מצטברים רובם בשטח וחלקם בכביש. למעט מקום אחד עמד הגמד בכל האתגרים שהצבנו לו שהיו לא רחוקים מההגדרה של רוב מסלולי הטיול בארץ ואני מדגיש מסלולי טיול ולא, לא התייחסנו אליו כמו שנהוג לחשוב שמתייחסים לרכב שכור-הוא היה צריך לקחת אותנו לתוך השטח וגם להוציא אותנו החוצה בסוף.

למרות הנימה היותר אופטימית זה באמת לא רכב שטח, יותר פרייבט משודרג ללא תחום נמוך שכאן הוא נפל באתגר היחיד שבאמת נדרש ליכולת שטח ביוון,עכשיו תחליף לו צמיגים למשהו קרבי יותר כמו שראיתי שיש שעשו לליאונה אבל כאן הבעיות:
א. אין צמיג שטח אמיתי במידות שלו.
ב. זה לא יפצה בהרבה על חוסר בתחום נמוך שאין לרכב ואם זה רכב אוטומטי אז גם לא ממש יתן פתרון כי יש לך דיפ' מרכזי שאי אפשר לנעול.

didind
04-03-06, 18:58
אני יש לי טריוס שלישי ב7 שנים, ואני כל פעם מתפעל מחדש מהיכולות בשטח. שאף אחד, אף אחד לא יגיד לי שזה לא רכב שטח.
אפילו הצלבות עברתי איתו (נעלתי דיפרנציאל אמצעי והופ, הוא יוצא) . נכון, רק בטיפוס על מדרגות הוא ,קצת, בעייתי אבל או שמסדרים מדרון או שמוותרים.
במילה וויתור, אני מתכוון למצוא נתיב אחר.
מאחר ואני נהג שטח של שבתות, והרכב משמש אותי גם בשאר ימי השבוע הרי יחס עלות-נוחיות-תועלת הוא ללא שום פרופורציה לאותם רכבי שטח "אמיתיים" שעלות תחזוקתם,צריכת דלק ונוחיות נסיעה הם גורמים המשפעים על נהגים שונים--
לגבי שקיעות בבוץ גם גדולים ומנוסים ממני שקעו וחילצו אותם
כך שמי שרוצה להתפנן בכביש ולהנות מהשטח, טריוס הוא כלי מצוין לכך

erezjack
04-03-06, 22:05
לפני כחודש נסנו לטיול, אני ומשפחתי בסופה וחברה עם טריוס עירוני . נסענו את נחל חורשה ונחל אילות עד בורות לוץ (הפוך מבדרך כלל). הטריוס נסע יפה מאד. במקומות, שהסופה מטפסת עם תנופה או כוח ובלגן, הצעצוע פשוט נוסע ועולה במין עדינות שקטה, בלי להעיף אדמה או להשתולל. המקומות היחידים שהרכב סבל בגחון היה המעבר ערוצים עם בולדרים. הגברת הנהגת נסעה בפעם הראשונה בשטח אמיתי ולא האמינה מה שהג'יפון שלה יכול לעשות.

ארז

נמרוד
04-03-06, 22:21
הטריוס הוא לא רכב שטח, איך שתהפכו אותו. לא לפי ההגדרה של שטח באתר הזה, ולא, אני ממש לא מדבר על צמיגי 33 ונעילות וקיטים ליחסי העברה. כל רכב שמתוכנן לשטח עם הילוך כוח, צמיגים בגודל פחות או יותר נורמלי, וגחון של רכב שטח, ולא של פריבט, נוסע בסיבובים סביב טריוס וג'יפונים שכמותו. וזה שאפשר לעשות שטח גם עם פורד פוקוס - ראינו כבר מזמן.

חנן ואני ערכנו את אחד המבחנים היותר מעניינים עבור עיתון הארץ בקיץ האחרון, לקחנו ניסאן פת'פיינדר בהשוואה לניסאן אקס-טרייל לנקרות והסביבה- שני כלים מאותו בית, הX-trail לפחות על הנייר נראה רכב מרשים למדי בקרב הג'יפונים, בוודאי יותר מטריוס. באנו ממש לא משוחדים. את השורה התחתונה אפשר בהארץ (http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtSR.jhtml?itemNo=639804) - ואנחנו עומדים מאחוריה.

-->