PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצות למוסך לטרופר באיזור חיפה

דוד הדר
04-07-18, 18:01
בשעה טובה קניתי טרופר אשמח לשם של מישהו אמין לקחת את הרכב ליישור קו
בתודה מראש דודי

amitaikl
04-07-18, 21:51
תתחדש.
באיזור הצפון אני מכיר:
נאדר - 054-682-4523. נמצא בכאבול (קצת צפונית לשפרעם). מטפל עם ליפט במוסך קטן מתחת לבית. טיפולים שוטפים לרכב.
ראיף - 050-539-1421. נמצא בעראבה. מוסך גדול 4-5 ליפטים. טיפולים שוטפים לרכב. עוסק גם בהגבהות ומיגונים.

שניהם מקצוענים

wonderd
05-07-18, 07:58
אני בדרך כלל נזהר מ"מקצוענים", גם אם הם יודעים לבצע טיפולים.
כל מוסך שאתה נכנס אליו - שים עין על הכיס שלך ועל האוטו שלך.
אני יודע שזאת תגובה שלילית קצת אבל אני מחובר למציאות לצערי ולמוד ניסיון עם כל מיני "דוקטורים" בארץ.

zivo
05-07-18, 11:40
לא להתקרב למוסך המורשה בטירת הכרמל (שבעבר היה מוסך טוב).

נמרוד
08-07-18, 10:29
מוסך "קרוזר" בחיפה. כמשתמע משמו, מתמחה בטויוטות, אבל לא בוחל בSUV וטנדרים יפאניים אחרים.

מוסך אנדורו, ארנון מלאכי בפרדס חנה, מוסך ג'יפים וותיק מאד, הרבה נסיון גם בטרופרים.

שניהם מוסכים אמיתיים, של בעל בית שהוא גם זה שעובד בפועל.

baba
08-07-18, 12:03
בשעה טובה קניתי טרופר אשמח לשם של מישהו אמין לקחת את הרכב ליישור קו
בתודה מראש דודי

תתחדש! כמו שכבר רשמו לך - סע לנאדר, אני יודע שהוא לא מתיימר להיות דוקטור שמדוקטור הרבה טרופרים מטופלים אצלו.

OFF-RoaD
08-07-18, 12:45
מוסך "קרוזר" בחיפה. כמשתמע משמו, מתמחה בטויוטות, אבל לא בוחל בSUV וטנדרים יפאניים אחרים.

מוסך אנדורו, ארנון מלאכי בפרדס חנה, מוסך ג'יפים וותיק מאד, הרבה נסיון גם בטרופרים.

שניהם מוסכים אמיתיים, של בעל בית שהוא גם זה שעובד בפועל.לצערי, לי ארנון אמר בזמנו (טלפונית) שהוא לא נוגע בטרופר דיזל.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

נדב ש.
08-07-18, 13:45
הרבה לא מוכנים לגעת בטרופר, והרבה שנוגעים עדיף כבר שלא יגעו ולא רק בו אלא בשום דבר אחר.
מרכיבים פילטרים לא מתאימים(יונדאי גטס, מיצובישי לנסר, כן אני יודע שזה מתאים בתבריג, אבל בשביל לחסוך כמה גרושים? כדאי לכם באמת? ), ממלאים שמן לא מתאים, וכו' וכו', וזה על קצה המזלג.
אחר כך אל תיתפלאו שהטרופר עושה עליכם "עוונטה".

-->