PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה: להתקין או לא קרוז קונטרול על טויוטה קורולה GLI 2013

select
08-07-18, 10:55
במוסך מורשה אמרו לי שצריכים לפתוח את ההגה וככל הנראה אפשר להוסיף.

מחיר בין 800-900 שח.

שאלות:
1. כדאי טכנית ? האם יהיו קלקולים?

2 יקר זול ?

3. המלצות

נדב ש.
08-07-18, 11:13
יש מותגים שבמקור יש הכנה והכל אבל המותרות מגיעות רק בדגם המפואר, אם יש אצלך הכנה מהיצרן אז לא צריכה להיות בעיה לדעתי.

select
08-07-18, 11:31
יש מותגים שבמקור יש הכנה והכל אבל המותרות מגיעות רק בדגם המפואר, אם יש אצלך הכנה מהיצרן אז לא צריכה להיות בעיה לדעתי.

אצלי הדגם המפואר , עם המראות צד המתקפלות.

מחיר נראה סביר?

יכול ליצור תקלות אם פותחים הגה וכו ?

היכן ימוקמו הלחצנים של הקרוז קונטרול? אין לי מובנה על ההגה הרי

raanani
08-07-18, 12:04
בכל הקורולות יש הכנה לזה ברמת מחשב, אפילו בדגם הליסינג. אני הזמנתי מebay. עולה 17 usd.

התקנה זה לפתוח 2 ברגים t30. לוקח כחצי שעה עבודה.
לא נדרש לפרק כרית אוויר, רק להוריד חיבור למצבר.
החיסרון היחידי הוא שהנל מאפס את המחשב. חוץ מזה עבודה פדוטה ונקיה לחלוטין

בהצלחה

דרור ברלי
08-07-18, 12:07
ייתכן ותצטרך להחליף גם גלגל הגה...
בקרת שיוט זה כיף וטוב, אבל זה גם מכלול שתקלה בו יכולה להיות מסוכנת ואולי גם קטלנית.
לא מזמן היה ריקול גדול למכוניות של מותג ג'יפ נדמה לי, בגלל תקלה במכלול בקרת השיוט.

עזוב אותך משטויות.
אם זה לא הגיע ישירות מהיצרן כחלק מהרכב, לא הייתי נוגע.
בדבר כזה אני לא סומך על התערבות מקומית.

select
08-07-18, 12:16
אני תושב הצפון. כבישים ארוכים. אני מאמין כי קרוז יחסוך לי משמעותית בצריכת הדלק לא ?
נסיעה 100 קמ"ש

shmil
08-07-18, 12:23
קרוז קונטרול לא חוסך דלק, הוא מבזבז דלק.
מדוע:
הקרוז שומר על מהירות קבועה. כשיש עליה הוא מוסיף "לחיצה", כשיש ירידה הוא "מוריד".
הרגל הימנית היא מנגנון הרבה יותר מתוחכם. כשיש עליה היא "מרגישה" כמה נכון ואם צריך מורידה מהירות וכשיש ירידה היא מרגישה כמה "נכון" ומגדילה מהירות.
חסכון גדול הרבה יותר תרגיש מאימוץ הרגלי נהיגה נכונים.

דרור ברלי
08-07-18, 12:45
קרוז קונטרול לא חוסך דלק, הוא מבזבז דלק.
מדוע:
הקרוז שומר על מהירות קבועה. כשיש עליה הוא מוסיף "לחיצה", כשיש ירידה הוא "מוריד".
הרגל הימנית היא מנגנון הרבה יותר מתוחכם. כשיש עליה היא "מרגישה" כמה נכון ואם צריך מורידה מהירות וכשיש ירידה היא מרגישה כמה "נכון" ומגדילה מהירות.
חסכון גדול הרבה יותר תרגיש מאימוץ הרגלי נהיגה נכונים.

+1
...

חנן-ג'יפולוג
08-07-18, 12:58
נשמע שזה בסה"כ הסבה לאופציה אחרת של הרכב על צמה קיימת. חלפים מקוריים וכו'. אין כאן קומבינה מקומית כלשהי או שימוש במכלולים זרים.

אם זה המצב, אני לא הייתי דואג וכן הייתי מתקין. רק לדאוג שהעבודה עצמה תהיה ראויה.

נדב ש.
08-07-18, 13:29
הלחצנים מגיעים בערכת התקנה ומתחברים בצד של גלגל ההגה בחלק התחתון לדעתי על ברגים קיימים, די נוח.

OhadL
21-07-18, 18:26
מדובר אך ורק בלחצנים שמפעילים את הקרוז קונטרול שקיים ברכב.

מה שמוכרים באי ביי או בעליאקספרס מספיק טוב ועושה את העבודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

איל מ
21-07-18, 21:57
אפילו בכביש 6 (לא בשעות העומס) אני לא מצליח להשתמש בקרוז קונטרול. יותר מדי אנשים שנוסעים לאט ומאלצים אותך ללחוץ על הבלם.
כמובן שצריכת דלק פחות טובה מרגל חכמה על הדוושה.
הדבר היחיד שזה טוב בשבילו הוא לשמור אותך במהירות לא פלילית (ובשביל זה יש בהרבה רכבים הגבלת מהירות כחלק ממערכת הקרוז).

erezgur
22-07-18, 09:53
אפילו בכביש 6 (לא בשעות העומס) אני לא מצליח להשתמש בקרוז קונטרול. יותר מדי אנשים שנוסעים לאט ומאלצים אותך ללחוץ על הבלם.

לפני הרבה שנים, אבא של חבר סיפר שמאז הקרוז קונטרול הנסיעה שלו מאד רגועה והוא לא מגיע עצבני לעבודה (נסיעה לא קצרה על כביש 4) - הוא שם גלגלץ ברכב, נועל בקרוז קונטרול על מהירות שהיא 5 קמ"ש פחות מהמהירות המירבית המותרת ונוסע במסלול הימני לעבודה ... אף אחד לא מעכב אותו (כי הוא 5 קמ"ש (לפחות) פחות מהאחרים שעוקפים אותו)

-->