PDA

צפייה בגרסה מלאה : כדוריות עופרת קטנות לפי משקל - היכן קונים?

six 4 life
17-07-18, 12:58
בעבר רכשתי מעסק שעוסק בהתכה ומתעסק עם הנושא בדרום תל אביב כדוריות עופרת לפי משקל, שהסכימו למכור לי כמות של חצי קילו
היום בביקור חוזר סורבתי והמינימום היה 5 קילו שאין לי שום שימוש בהם ואין לי סיבה לשלם על כמות כזאת כשקילו אחד מתומחר אצלהם ב30 שח
מישהו מכיר עסק דומה באיזור המרכז שאני יכול לרכוש ממנו מוצר דומה?
השימוש שלי בכדוריות הוא כמשקולת בתפזורת, לכן צורת הכדוריות אינה צריכה להיות מדוייקת או שווה בגודלה האחת לשניה, והסיבה לשימוש בעופרת ולא בערימת אומים בגודל דומה לדוגמה היא בגלל המשקל הגבוה ביחס לנפח.
בדקתי אופציה להזמין מחו"ל כדוריות עופרת שמשמשות לנשק קל כמו רובי אויר וכולי אבל המחירים יחסית גבוהים (באופן טבעי בגלל הדיוק ביצור כל כדורית) ביחס למשקל
אשמח להמלצות אם מישהו מכיר מקור לרכוש ממנו משהו בסגנון במרכז, או גם מאמזון / איביי אפשרי

תודה.

מוטי ג.
17-07-18, 13:08
באמת שווה לך להתחיל לחפש עכשיו פתרון אחר כשכל הסיפור של רכש 5 קילו עולה לך 150 ש"ח?
כבר היית שם, לא הכי קל לקנות וזהו?
אני לא שואל מהצד הכלכלי אלא מצד הלוגיסטיקה להתעסק עם זה

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

six 4 life
17-07-18, 13:23
לא כי אני צריך פחות מחצי קילו (אבל הייתי מוכן לקנות קילו), אין לי שימוש ל 5, ואין לי לחץ של זמן למצוא מקור אחר. לזרוק 150 שקל כשאני בפועל אשתמש רק ב15 שקל מהם זה לא הקטע שלי.

shachar
17-07-18, 13:40
משקולות "רכות" במועדון צלילה.
פאונד אחד ב 27 בדוגית.

אם תיסע לאילת תוכל לחסוך כמעט 4 שקלים על המעמ :-)

ש01
17-07-18, 14:14
למה לא ללכת לחנות לציוד דייג ולקנות אצלם בכמות ובגודל המתאים?

six 4 life
17-07-18, 14:17
זה אכן בסוף מה שעשיתי, משקולת רכה 2 פאונד בדוגית תמורת 55 ש"ח. הכדוריות אמנם קטנות מאוד אבל אסתדר איתן.
תודה.

ד ו ר ו ן
17-07-18, 16:20
לך לכל פנצריה ותאסוף משקולות איזון גלגלים משומשות בחינם.

מקטנות של 25גר ועד גדולות של 100+גרם.

אתה גם יכול להתיך לתוך שבלונה בקלות על הגז.

עוד אפשרות, משקולות דיג קטנות, זה מוצר די זול.

six 4 life
17-07-18, 16:25
אני צריך כדוריות קטנות כיוון שאני משתמש בהן בתור משקולת משככת ויברציות בצורתן הנוכחית ולא בהתכה.
משקולות דיג דווקא יקרות מאוד ביחס למשקל.

-->