PDA

צפייה בגרסה מלאה : חניון לילה בגשר הקנטרה: אפשרי?

8ball
30-07-18, 01:45
מחפש נקודה להתמקם עם המשפחה בסופש הקרוב באזור בית אלפא. המפונקים יבלו את הלילה בבית אלפא וכל השאר באזור הנל. בתכנית המקורית הלינה הייתה במעיין חרוד אבל בכללי אסור שם להבעיר אש להיות קרוב לרכב(בסיס האם) ללא חשמל תאורה אמצעים או על דבר מה אחר.מה שלא מאפשר לנפנף לארוחת ערב להכין שקשוקה לבוקר וליהנות בכללי.

ההרכב המתוכנן הוא זוגות עם ילדים קטנים שנה עד שלוש סה"כ 10 אנשים.

בתכנית פינה לפרוס לקראת ערב להקים ארוחת ערב ואוהלים ולפרוש לישון. קמים בבוקר ארוחה קפה בטלנות קצת לשכשך במים והמראה להמשך היום.

רצוי עם מקור מים קרוב, לא לחנות על קו המים אבל כן מקום שבו אפשר להגיע עם הרכב ולהשתמש בו כמקור חשמל תאורה וכו.

רצוי ציר גישה סביר, רק אני על רכב שטח שני הנוספים עם משפחתית.

תפגיזו

yovavz
30-07-18, 06:52
נסה לבדוק את עין יזרעאל (לא יודע אם אפשר לחנות שם ללילה וכמה עמוס).
גני חוגה יכולים להיות אופציה לא רעה בתשלום ולדעתי אין בעיה של הבערת אש. אם הבנתי נכון, גם לא עמוס שם בד"כ.
עוד אופציה זה לישון באחד החניונים על הגלבוע (למשל הר שאול) ובבוקר לרדת מוקדם יחסית לפארק המעיינות ולעשות את נחל הקיבוצים בתוך המים. אפשר גם ללכת לעין שוקק ולרבוץ לידו או לעשות שם את "המסלול הרטוב" שהוא מסלולון קצרצר בתוך פלג מים מקסים ורדוד.
אם תגיע מוקדם יחסית לא יהיו הרבה אנשים.
הכניסה לפארק היא בחינם ללא רכבים ויש אפשרות לשכור רכב גולף חשמלי. בכל אופן, אם לא נסחבים עם הרבה ציוד, מדובר בהליכות קצרות מאוד.

דור אריאל
30-07-18, 07:27
המסיל הקטן , אפשר להכנס בשער של נווה איתן ולצאת בשער האחורי או אחרי עין הנציב שמאלה לכביש מינוס 200
הבעיה שבחופש החם יכול להיות עמוס שם גם בלילה

נדב ש.
30-07-18, 08:13
תיקון קטן, במעיין חרוד אפשר להדליק מנגל וגזיות, זה גם חניון לילה ניתן להקים אוהלים.

liontamer84
30-07-18, 09:04
החניון לילה בגשר הקנטרה מומלץ ונגיש לכל רכב.
מאפשר חניה ולינה ליד הרכב.
אאל"ט יש גם ברז ליד.

ש01
30-07-18, 10:03
המליצו לך כבר על עין יזראל,
חניון גדול ונגיש
בריכת שכשוך גדולה,
חניון הרכבים קרוב לאזור בו ניתן לטעת אוהלים.
יש צל, והרבה (חשוב בבוקר/אחה"צ)

הדסופה
30-07-18, 10:42
עין נזם ליד שדה אליהו

Sent from my iPhone using Tapatalk

8ball
30-07-18, 11:15
תיקון קטן, במעיין חרוד אפשר להדליק מנגל וגזיות, זה גם חניון לילה ניתן להקים אוהלים.

לצערי ידידי כבר לא ובאופן מפורש.

לכל שאר האופציות עניתם לי בדיוק על כל הנקודות ששקלתי, כרגיל תודה לכל החברים

נדב ש.
30-07-18, 14:56
לצערי ידידי כבר לא ובאופן מפורש.

לכל שאר האופציות עניתם לי בדיוק על כל הנקודות ששקלתי, כרגיל תודה לכל החברים

וואלה?
הייתי שם לפני חודש בערך...

איל מ
30-07-18, 20:10
וואלה?
הייתי שם לפני חודש בערך...

כנ"ל,
זה אתר קמפינג מוכרז של הרשות (בתשלום והכל).

guy888
30-07-18, 22:53
החניון לילה בגשר הקנטרה מומלץ ונגיש לכל רכב.
מאפשר חניה ולינה ליד הרכב.
אאל"ט יש גם ברז ליד.מים לא לרחצה

8ball
31-07-18, 02:04
כנ"ל,
זה אתר קמפינג מוכרז של הרשות (בתשלום והכל).

אנחנו שם לטובת הפנינג כדורים פורחים(אל תשאלו הועד המנהל החליטה, אני רק מבצע) אחרי שהוזמנו כרטיסים וכו וכו, התברר לה שהמקום אסור להבערת אש מכל סוג, הכנסת בקבוקי זכוכית נשק או הקמת אוהלים ליד הרכב(חניון מרוחק, באופן הוגן הם הדגישו את זה). בקיצור טורף את כל התכניות שלה להתבסס על הרכב כמקור אנרגיה הצללה וכו.

יכול להיות שלרגל האירוע נאסר, כדי לאפשר למארגנים רווחיות על בסיס הדוכנים שבטח יוקמו שם וזה הוגן, רק שאת התכנון לצערי לא אני בצעתי בשל אילוצי לו"ז אבל עם התוצר אני צריך לאלתר, וזה לא ממש מתאים לאופי הטיולים שלנו(מחנכים את הדור הבא לשטח ועצמאות, ולא להתבסס על אוכל קנוי ודוכני ממכר למיניהם, מוציא לטעמי את כל הרעיון של לינה בשטח והנאה מהארגון התכנון והביצוע העצמי).

הרמה היא איסור על גזיות מה שמוציא מהחשבון אפילו שקשוקה/חביתות בבוקר. והגרוע מכל, קפה. מילא להתמודד מרוחק מהרכב, אבל זה כבר מוציא את כל הכיף.

יכול להיות שבשגרה זה אחלה חניון וניתן להבעיר אש וכדומה אך עדיין, מעדיף את המקומות הפשוטים ולא פארקים סדורים, עם הגבלות והתניות.

yovavz
31-07-18, 06:37
מכתף שאול על הגלבוע סביר שתהיה תצפית יפה על ההמראה של הבלונים מוקדם בבוקר

איל מ
31-07-18, 07:20
אנחנו כנראה גם נהיה שם. התכנון הוא לישון על הגלבוע באחד מחניוני קקל שמחוץ לשמורה, ובבוקר לצפות ממצפה יהונתן.

גיא
31-07-18, 08:14
מתי בדיוק, כל זה מתרחש ?....

yovavz
31-07-18, 09:34
הפסטיבל - 2-3/08/2018 (http://www.gobalon.co.il/%D7%9B%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D_%D7 %A4%D7%95%D7%A8%D7%97%D7%99%D7%9D_%D7%91 %D7%92%D7%9C%D7%91%D7%95%D7%A2)
ההפרחה מתחילה ב-3/08/2018 בשעה 05:30

גיא
31-07-18, 09:42
תודה

דור אריאל
31-07-18, 17:19
אנחנו כנראה גם נהיה שם. התכנון הוא לישון על הגלבוע באחד מחניוני קקל שמחוץ לשמורה, ובבוקר לצפות ממצפה יהונתן.

לפי דעתי הר יונתן הוא קצת מזרחי מדי

אתה בעצם צריך להשקיף עד מערבית לגדעונה

נדב42
31-07-18, 17:32
יש מסלול רגלי שיוצא מהר שאול מערבה לכיוון גבעת יהונתן, לפני שנה או שנתיים ראינו משם יפה מאוד את ההמראות.

-->