PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש חוות דעת - מוטורולה T400

Crabbing
05-08-18, 13:12
אהלן,

אם למישהו חוות דעת על המכשיר, אשמח לשמוע.
המטרה- תקשורת בין שני כלי רכב בטיול בחו״ל באיזור הררי, ללא קליטת סלולר.

תודה.

boaz avrahami
05-08-18, 13:28
זה טוב למרחק של צעקות רק בלי לצעוק ואפשר שהחלון יהיה סגור

Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
Honda TRX300EX
4Z7BOZ

איל מ
05-08-18, 13:43
במפרט הם אפילו לא מציינים הספק.
הם כן כותבים שמהר לשטח נמוך אפשר להגיע לטווח של 35 מייל. בים 6 מייל ובשכונת מגורים 2 מייל.
שזה אם תשאלו אותי ההגדרה לשקר גס.
(כן, במקרי קיצון פנטסטיים גם מכשיר 0.5 ואט יצליח לשדר רחוק אבל בחייכם...).

לאור העובדה שהמכשירים האלה נמכרים בחנויות בארץ אני מניח שהם באמת 0.5w ולכן שווים בערך מה שבועז כתב.

נדב42
05-08-18, 14:16
אם זה לצורך טיול אחד בחו"ל, אתה מוזמן לקפוץ לקבל ממני בהשאלה זוג מכשירים טובים, שכבר הוכיחו את עצמם בטווחים ארוכים בחו"ל ...

גיא
05-08-18, 15:08
אם זה לצורך טיול אחד בחו"ל, אתה מוזמן לקפוץ לקבל ממני בהשאלה זוג מכשירים טובים, שכבר הוכיחו את עצמם בטווחים ארוכים בחו"ל ...

מכיוון שאני צריך בקרוב גם לצאת לחול .. וחשבתי לקחת את הקוברות הקטנות ... יש איזה נוהל להוציא מכשירי קשר לחו"ל ?
זה תדרי FRS .. לצורך העניין.

נדב42
05-08-18, 15:56
לא. שים בתיק יד/גב שעולה אתך למטוס (זה גם נוח בשדות התעופה בחו"ל), שא תפילה וסע לשלום.

יצאתי ככה כבר כמה פעמים, וגם השאלתי לחברים, ואף פעם לא היתה בעייה. זה כמובן לא תעודת ביטוח אבל הסטטיסטיקה אוהדת ...

Crabbing
05-08-18, 16:07
תודה חברים ותודה לנדב על ההצעה הנדיבה.
מכיוון שאנחנו מטיילים ככה די הרבה, אודה להמלצה מה כן לקנות (בארץ או באירופה).

נדב42
05-08-18, 17:00
באירופה וגם בארץ לא תמצא על המדף מכשירים בעוצמה גבוהה בגלל התקינה.

אפשר למצוא ביד-2 מכשירים בעוצמה גבוהה יותר, ולפעמים גם בלוח כאן באתר. המבחר גדול...

אני בשנים האחונות עם מכשירים של הביוקר, דגם RT1 של חברת Retevis. מגיע עם 2 אנטנות שניתנות להחלפה (רגילה ליום יום וארוכה לטווחים ארוכים יותר), מבנה חסון ועמיד (כבר נפלו לא מעט), טווח שידור וקליטה ארוכים (דיברתי איתם בין עיירות ובין הרים, ממש הפתיע לטובה), ואיכות שמע טובה. כמובן שהמכשיר סיני למהדרין, אבל אחרי שנתיים של שימוש אינטנסיבי, אין טענות, וגם הסוללות מחזיקות יפה (סוללה ייעודית, ניתנת לרכישה בנפרד)

אם יש לך מי שיקבל עבורך את החבילה בארץ היעד (וישלם עליה את המכס הארופאי), אתה יכול להזמין (מ- retevis.com, שים לב לבחור מכשיר uhf ומטען אירופאי) ישירות ליעד שלך באירופה... רצוי לצרף לחבילה גם כבל תכנות כי אי אפשר להגדיר כלום מהמכשיר עצמו, לטוב ולרע ...

בהצלחה ☺

erezgur
05-08-18, 17:15
יש לנו פורום יעודי למכשירי קשר וניווט... אם תעיין בהודועת שבו תגלה שבשנים האחרונות מאד פופלרי מכשירים של באופנג - מכשירי קשר סיניים טובים מאד ביחד למחירם, אבל הבעיה היא שהם לא חוקיים לייבוא / שימוש בארץ למי שאינו חובב קשר.

Crabbing
05-08-18, 21:09
תודה רבה, חברים.
יש איזה מוצר חוקי שכן הייתם ממליצים עליו?
על איזו עוצמה ״להתעקש״?
אחפש גם בפורום הייעודי, תודה.

נדב42
05-08-18, 21:16
יש איזה מוצר חוקי שכן הייתם ממליצים עליו?
לא. התקן הישראלי והארופאי מגבילים לחצי וואט.

אכן כדאי להעביר את השרשור לפורום ניווט וקשר ...

-->