PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'יפ ראשון ולא בשביל ג'יפאות :) אשמח לעזרתכם

gilur
11-08-18, 20:05
אז ככה,
במסגרת פעילות ילדים של החופש הגדול הגעתי שוב לסיטואציה של טיול טרקטורונים בשטח. אמנם נסענו על "מכסחת דשא" אבל זה החזיר לי מחשבות ישנות ואני צריך את עזרתכם (הרבה):
שבת בבוקר שלי היא בדרך כלל הטסת רחפנים או טיסנים. כבר כמה פעמים חשבתי לקחת איזה פולריס ישן כדי להגיע למקומות שאי אפשר להגיע עם הרכב ה"נורמלי" שלי (באמת שחבל עליו).

1. הבנתי שהנהיגה בטרקטורונים (וכל המשפחה הזאת) על הכבישים אסורה, נכון? בעיקרון רק שבילי שטח? (זאת אומרת שאני לא יכול לצאת מהביית ולנסוע לאיזה יער...)
2. עוברים לג'יפים?
הדרישות שלי מאוד צנועות ומאוד מוגדרות:
- זה הולך להיות רכב לשבתות בלבד ואני לא טוחן אותו. אם הוא ינסע 2000 ק"מ בשנה זה יהיה הרבה ... אבל - אין לי את כל השבוע כדי לתקן אותו. אני אקח רק משהו שהוא באמת אמין ו-"לא רואה מוסך"
- תצרוכת דלק - כמעט ולא מעניינת אותי (כמו שאמרתי - ינוח רוב הזמן). אבל אני מעדיף לא להיגרר לשני טסטים בשנה (מאיזה גיל זה?)
- אני מחפש משהו עם יכולת עבירות סבירה פלוס (אין לי כוונה למשוך אותו לקצוות. רק שיסתדר טוב עם שטח משובש. אבל בכל זאת - קצת מעבר לשבילי כורכר...)
- בהקשר של הג'יפ הזה אני הכי לא מפונק שיש ... לא מעניינות אותי התוספות כמו מזגן, מערכת מוזיקה, חלונות חשמל או חלונות בכלל .. פשוט משהו שנוסע
- אני אשמח מאוד לסיים את זה במחיר של 4 ספרות.

כל זה מציאותי או שלרדת מהרעיון ?

TNX

Laikon
11-08-18, 20:22
בתקציב של 4 ספרות דווקא הייתי הולך לכיוון אופנוע שטח פשוט אפילו 125 סמק ככה גם את הרישיון אתה מוציא תוך שבוע שבועיים.
במקום לקחת סיכונים עם גרוטאות שנות 80.

erezgur
11-08-18, 20:26
מציאותי בהחלט.
אבל נסה לענות על שאר השאלות שבשרשור הדביק בראש הפורום והיה קל יותר לסייע

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
עריכה - רק כעת שמתי לב שאתה מדבר על 4 ספרות. כשעניתי חשבתי משום מה שרשמת 5 ספרות...

lizard
11-08-18, 20:34
ארבע ספרות ולא שני טסטים בשנה? רק אם המטבע הוא דולר או יורו.
גם אז לא מאמין שתמצא משהו ששווה בכלל לדבר עליו בפחות מעשרים אלף. על פניו נראה לי שסיקס/סופה/סמוראי יעשו את העבודה אבל הם יקרים

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מוטי ג.
11-08-18, 20:46
דווקא מיול או ריינג'ר ישן יכול להסתיים במחירים האלה.
ויש מצב שגם תוכל לנסוע על הכביש ללא מגבלה.
אבל.... זה יהיה גרוטאה כזו או אחרת.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

asafk
11-08-18, 20:55
שני כיוונים עולים לי בראש.
ג'ימי - נבלה אמריקאית מיותרת לגמרי. אבל נבלה זולה, עם 4x4, תכלס גם אם מזניחים זה נוסע, ואם לא נוסעים לא נשבר. אמינות? תלוי איך מגדירים אמינות.
סובארו - סטיישן מהשנתונים הלא ישנים מדי. יש הנעה לכל הגלגלים, זה זול, אמין ועמיד להזנחה.

אסף.

yoni_0000
11-08-18, 20:57
טראנו, ספורטג' פורסטר.. בעיקרון מה שתצליח למצוא ספציפית בפחות מעשיריה. ישן הוא יהיה, סביר להניח שעם 2 טסטים בשנה. על אמינות אל תבנה בתקציב כזה.

gilur
12-08-18, 00:05
חברים,

תודה על התשובות (המהירות !!)
וניראה לי ש... אשאר במזגן שיש לי.
כמו שזה נשמע מכולכם בתקציב של עשיריה אני אחזור מהר מאוד לתחביב הילדות שלי - לתקן מכוניות
ואין לי זמן לזה - לצערי :(

TNX

גיא
12-08-18, 00:13
סובארו פורסטר ישן. הומדה hrv או crv וכו
מה שצריך זה אוטו טיפה גבוה.
ומקום להכניס טיסנים.

בתור אחד שעושה את זה בדיוק ( לפעמים .. כשלא חם מידי או קר מידי או ... )

Sent from my iPhone using Tapatalk

אומי5
12-08-18, 08:03
כמו שאסף אמר, סובארו סבירה, עשיריה פלוס יישור קו.
אין שום סיבה שתצטרך מוסך יותר מפעמיים בשנה, יחד עם הטסט.

-->