PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפות לא עולות בoffline ב OUROXMAPS

דורוןוינ
14-08-18, 07:50
שלום
החלפתי מכשיר לגלקסי 9S
הורדתי את מפות ISRAEL HIKING לתוך ה OUROXMAPS .
אני רואה את ה2 הקבצים בספרית MAPSFILE באורוקס
נכנס להחלף מפה OFFLONE עושה רענון -הכפתור עם שני החיצים) ונאדה לא קורה כלום .
מה לא בסדר ?
הוציא אותי כבר מדעתי

אשמח לעזרה
דורון

erezgur
14-08-18, 10:59
דורון,

האם העתקת את הקבצים ממכשיר שעליו זה עבד (רק כדי לוודא שהקבצים לא פגומים)?
שים לב ששם התיקיה מתחת ל-OruxMaps צריך להיות MapFiles ולא כפי שרשמת.
האם מתחת לתיקיה זו יש לך תיקיה בשם "Israel Hiking" ובה נמצאים שני הקבצים של המפה?

האם מדובר בזיכרון (אחסון) הפנימי או בכרטיס זיכרון חיצוני? האם מפות אחרות באותה תיקייה אתה כן מצליח לראות (לוודא שבהגדרות זו אכן התיקייה שבה התוכנה מחפשת את המפות)?

ארז

דורוןוינ
14-08-18, 22:55
ארז שלום
הקבצים הורדו מאתר israelhiking srl דרך ה OUROX לפי התפריט הבא: החלף מפה>OFFLINE >לוחץ על +>ADD NEW MAPS > ישראל> מפת ישראל MTB >דרך אורוקס.
נכנ סלהחלף מפה OFFLINE מרענן ולא רואה בOFFLINE אף מפה
הכול באכסון פנימי של הטלפון.

ב OFFLINE יש תיקייה WORLD ,אין תיקיה MTB יש שני קבצים
הקבצים נמצאים הקבצים שלי>פנימי>OUROXMAPS > המפות שלי (ה S טעת כתיב שלי) >שני בקצים בשמו הבאים "
העתקי לכאן את ספריית ISRAEL HIKING

ארז אני מטייל בספש תוכל לעזור
דורון

erezgur
15-08-18, 11:35
יש בעיה ידועה לפעמים של הורדת המפה מהמכשיר כמו שכנראה עשית, כנראה ההורדה נפסקת בשלב מסויים לפני שהיא מסתיימת. אם תנסה את המפה הקטנה יותר (זום 15) יש סיכוי גבוה יותר שתצליח.

נסה להוריד למחשב (וודא שהכל מסתיים בהצלחה) ואז העבר למכשיר לתיקייה המתאימה. הורד מכאן: https://israelhiking.osm.org.il/download וודא שבחרת את אורוקס, את מפת הטיולים הפתוחה ורמת זום של 15.

יש ל- steed גם שיטה בטוחה יותר של שימוש בתוכנת סנכרון מול גוגל-דרייב, הדואגת לנסות שוב ושוב להוריד את המפה (להמשיך מנקודת הכשל) אם לא תמצא את ההסבר שלו (אולי בקבוצת הווטסאפ של ישראל-הייקינג) אוכל בערב להוסיף כאן בתגובה.

לא בטוח שהבנתי את מה שרשמת בהמשך, אולי יש בלבול בשל שילוב עברית-אנגלית:
מתחת לתיקייה oruxmaps במכשיר אתה אמור למצוא תיקייה בשם
Israel Hiking
ומתחתיה 2 קבצים

-->