PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם יש למישהו אולי במקרה אל פסק שהוא יכול להשאיל ל3 שבועות בערך ?

גיא
14-08-18, 18:11
תודה ...

צריך א זה לספטמבר .. זה לא לדחוף לעכשיו.

אני אוכל לבוא לקחת ( ולהחזיר ) מרוב שטחי A B C D E F .....

ותודתה של האשה שלו ( האשה שלי .. התודה שלו ) לנצח + שישיית בירות או קילו מלפפונים.

לחילופין ... יש לי אל פסק מת ( הסוללה ) .. אולי מישהו מכיר דרך להחיות אותו קצת ? ...

ofer_b
14-08-18, 18:50
אתה צריך מתח נמוך לארדואינו, לא? בוסטר של רכב (הקטנים מסין) לא יספק? אולי גם אפשר להטעין אותו תוך כדי שהוא מספק מתח

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

גיא
14-08-18, 19:00
אתה צריך מתח נמוך לארדואינו, לא? בוסטר של רכב (הקטנים מסין) לא יספק? אולי גם אפשר להטעין אותו תוך כדי שהוא מספק מתח

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

כן ולא .. אין לי כזה בוסטר .. .. בכל מקרה רעיון טוב אולי.
אני צריך 12 וולט שמגיע עכשיו מספק של מחשב ישן.

הבעיה עלתה היום כשחח"י שמו לנו פתק שהם הולכים להוריד את השלטר ליום שלם.
ה nodeMCU הזה לא מוכן להתחבר ל WIFI אחרי ההדלקות אלא רק אם מרסטים אותו שוב אחרי שהוא עולה. ולא יהיה פה מי שילחץ על הריסט :(
כל זה במקרה שהחשמל ייפול .. ( היא לא קוראת פה .. אין לכם מושג איזה לחץ יש עלי משלומם של המלפפונים ... :)

נדב42
14-08-18, 19:24
ונניח שהבקר לא נופל אבל הוויפי כן, זה מתחבר בחזרה אוטומטית ?

כמה חשמל צורכת המערכת כולה במשך יום ?

תוכל לקבל ממני בהשאלה ליפו או שניים, 4 בטור, 4-5 אמפר שעה כל אחד, מטענים וכל החיווט הדרוש. אבל זה מגיע כמעט ל- 17 וולט.

ADaShim
14-08-18, 19:34
לחילופין ... יש לי אל פסק מת ( הסוללה ) .. אולי מישהו מכיר דרך להחיות אותו קצת ? ...
להחליף סוללה?
סוללה 12V9AH עולה כ- 120 ש"ח ומחזיקה (אצלי לפחות) כשנתיים.

גיא
14-08-18, 19:35
ונניח שהבקר לא נופל אבל הוויפי כן, זה מתחבר בחזרה אוטומטית ?

כמה חשמל צורכת המערכת כולה במשך יום ?

תוכל לקבל ממני בהשאלה ליפו או שניים, 4 בטור, 4-5 אמפר שעה כל אחד, מטענים וכל החיווט הדרוש. אבל זה מגיע כמעט ל- 17 וולט.

ליפו לא טוב .. אין לי ( או לך בקר טעינה אוטומטי .. )

אין לי מושג כמה אמפר זה אוכל .. לא ממש היה אכפת לי עד עכשיו :(

הויפי מתחבר אוטומטית אחרי נפילה .. ובכל מקרה לא קריטי לי ויפי .. כי המערכת עובדת גם ללא .. יש לה שעון עם גיבוי סוללה ( קטנה ) והנתונים שמורים באיפרום.

- - - Updated - - -

להחליף סוללה?
סוללה 12V9AH עולה כ- 120 ש"ח ומחזיקה (אצלי לפחות) כשנתיים.

ואללה .. איפה קונים כזאת סוללה ?
המכשיר שיש לי זה אדוויס אי - קום 650

ADaShim
14-08-18, 19:52
ואללה .. איפה קונים כזאת סוללה ?
המכשיר שיש לי זה אדוויס אי - קום 650
אני קונה בד"כ באפיק מ.ל.ה בפתח תקווה
http://www.afik2.com/
אבל חפש בזאפ מצבר לאל פסק.
תסתכל על המכשיר עצמו, אמורה להיות שם מדבקה עם נתוני המצבר 12V7AH, 12V9AH וכו'. אני משתדל לקחת את המצבר עם הקיבולת הגבוהה ביותר שניתן להכניס פיזית לתוך ה- UPS.

נדב42
14-08-18, 20:01
ליפו לא טוב .. אין לי ( או לך בקר טעינה אוטומטי .. )

אין לי מושג כמה אמפר זה אוכל .. לא ממש היה אכפת לי עד עכשיו :(

דווקא יש לי, הפשוטים ב- $10 של הוביקינג.

asypeer
14-08-18, 20:20
גם בחשמל ישיר קניתי סוללה, תבוא עם הישנה מפורקת וימצאו לך. 100₪ גג.

גיא
14-08-18, 20:27
דווקא יש לי, הפשוטים ב- $10 של הוביקינג.

נו ...
להשאיר סוללת ליפו מחוברת לזה 3 שבועות כשאני לא בארץ ...

אנסה לקנות סוללה לאל פסק.

תודה.

jacob72
18-08-18, 10:41
נו ...
להשאיר סוללת ליפו מחוברת לזה 3 שבועות כשאני לא בארץ ...

אנסה לקנות סוללה לאל פסק.

תודה.אם אתה רוצה סוללה.
יש לי חדשה מוכן לתרום.
תכתוב בפרטי

zivo
18-08-18, 13:13
כן ולא .. אין לי כזה בוסטר .. .. בכל מקרה רעיון טוב אולי.
אני צריך 12 וולט שמגיע עכשיו מספק של מחשב ישן.

הבעיה עלתה היום כשחח"י שמו לנו פתק שהם הולכים להוריד את השלטר ליום שלם.
ה nodeMCU הזה לא מוכן להתחבר ל WIFI אחרי ההדלקות אלא רק אם מרסטים אותו שוב אחרי שהוא עולה. ולא יהיה פה מי שילחץ על הריסט :(
כל זה במקרה שהחשמל ייפול .. ( היא לא קוראת פה .. אין לכם מושג איזה לחץ יש עלי משלומם של המלפפונים ... :)

גיא,
אני לא בטוח שאני את הבעיה עד הסוף , והעיקר, הגישה של UPS מניחה שבאחריות המערכת תקבל מתח כל הזמן (מה תעשה אם תהיה הפסקת חשמל ארוכה יותר מהשרידות של ה UPS?).
אתה לא יכול להוסיף בקוד של ה nodeMCU איזה fleg שאומר אם העליה היתה נקיה או לא ולרסט את עצמו?
הנחת העבודה שלי במוצרים כאלו, הם חייבים לעלות ולעבוד ברגע שחוזרים לחבר אותם לחשמל.

במקרר פתרתי בעיה דומה בצורה הבאה -
במפסק הראשי שהוא במצב מופסק, המתח הזנה מחובר לקבל (שמחובר בצד השני לאפס).
החיבור הזה, מחובר (דרך מחלק מתח, שגם פורק את הקבל עם הזמן) לכניסה דיגיטלית של הארדוינו.
אם מכבים ומדליקים את המקרר דרך המפסק, בזמן העליה הארדוינו "רואה" שהקבל טעון ("1"), והקוד מניח שזו הדלקה נורמלית.
אם המפסק נשאר במצב דולק, ואז מנתקים ומחזירים את את המתח, הקבל לא יהיה טעון, הארדוינו יראה "0" , ויבין שזו הדלקה "לא נורמלית".

אני מבין שזה לא בדיוק המקרה שלך, אבל אני חושב שהרעיון \ כיוון יכול לעזור.

דרך אגב, אתה בטוח שהוא לא חוזר "לתקשר" גם לא אחרי כמה דקות? יש לי תופעה דומה בבלוטוס (HM10) אבל הוא כן מתאפס על עצמו אחרי כמה דקות.

-->