PDA

צפייה בגרסה מלאה : תערוכות הלגו - מה עדיף?

אייל
20-08-18, 17:26
יש שתי תערוכות אחת בת"א והשנייה בחולון.
מתוך הכרות/שמועות/מחשבות באיזה מהן להשקיע?

המחיר די זהה דרך כרטיס האשראי שלי כך שמחיר הכניסה הוא לא פקטור.

תודה.

andy.shaked
20-08-18, 17:40
אני באותה התלבטות, אבל לפי סקר שעשיתי בין החברים שכבר היו, כולם העדיפו את נמל תל אביב .
חולון היינו שנה שעברה ולא היה להיט , השנה היו חברים וחזרו מאוכזבים

#המדען_המטורף

GodsFather
20-08-18, 17:41
התערוכה בחולון היא פח.

מנסיון של מספר אנשים.

השנה, נלך לזו בתל אביב. מוזמן להחליף כיפים על שובר הגלים אם תרצה

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

דרור ברלי
21-08-18, 10:30
כאבא לילד בן 10 שמכור ללגו בכלל ולגו טכני בפרט:
מנסיון מר בשנה שעברה - האירוע בחולון מאכזב.
יש כמה יצירות מלגו, כל השאר זה אמבטיות ענקיות מלאות בחלקי לגו והילדים בונים.
אבל להבדיל מהאירועים הדומים שהיו פעם בגני התערוכה שהציעו מבחר גדול של חלקים, בחולון הכל היה רק לבנים מלבניות פשוטות. מבחינת ילדים שאוהבים ומבינים לגו ואהבו את האירועים הקודמים בגני התערוכה, זה שינמוך גדול. הם באו עם ציפיות והתאכזבו. היו ממש מבואסים מזה.

וכמובן שאי אפשר בלי חנות שמוכרת מבחר גדול של ערכות לגו ואחת לשעה-שעתיים מכריזה על "מבצע הנחות מטורף". אל תתפתה - בוא ונאמר שאפילו כאן בארץ מצאתי מחירים יותר טובים גם בלי מבצעים.

היתרון היחיד של היום שתבזבז שם, הוא המיזוג העצבני שמציל אותך מהגהינום שבחוץ.

shmil
21-08-18, 14:19
neither.
מנסיון.
ועם ילד בן 11.5 שלגו זה האלוהים שלו (ופורטנייט)...

אייל
21-08-18, 14:47
לשתיהן לא נלך, גם בגלל המחיר ובעיקר בגלל שכל הגעה לאזור 03 מחייבת דרכון וכל זה...

נלך לנמל תל אביב.

תודה רבה.

ש01
21-08-18, 15:15
אם כבר, ואני לומד כאן ש"מחלת" לגו לא רק אצלי - רשמו לפניכם ביקור חובה בנסיעה הבאה לגרמניה - כשעה נסיעה מערבה ממנכן - לגולנד.
(מתאים גם לטרנד הנסיעה ליער השחור)
לונה פרק בינוני מבחינת אקסטרים, מדהים מבחינת עיצוב, חדר הרכבה לדגמים חדשים (למעשה החברה מנצלת את המכורים לבדוק את הדגמים, הילדים שלי איתרו טעויות בהוראות ההרכבה), חנות דגמים מוזלים והכי הכי למכורים - חנות לרכישת חלקים במשקל...
נאלצתי להפרד מהרבה (מאוד) אירואים לפני כשנתיים על קניית גלגלי שיניים, ג'אנטים, צמיגים, מנועים ומה לא... (והמכור שלי היה רק בן 7)

shmil
21-08-18, 15:51
הייתי שם לפני שנתיים. יש שם גם מלון "לגו", ואז אתה מגיע מוקדם בבוקר לפני כולם. שווה לשריין לזה יום ויותר.
אנחנו הגענו למלון בערב, והיינו בפארק רק למחרת. שווה להגיע כבר בצהרי היום הקודם, כי יש ים פעילויות.
לא להחמיץ.
נסענו לזה יותר משלוש שעות לכל כיוון, זה לא ממש במסלול הטיול הקלאסי של היער השחור.

GodsFather
30-08-18, 09:46
למי שלא הלך לתערוכה בנמל - טוב עשיתם.

הייתי, היה חביב אך לחלוטין לא מצדיק המחיר.

אייל
30-08-18, 09:50
ביקרנו שם, שילמנו 42 ש"ח לכרטיס דרך איזה מועדון שקרכלשהוא.
היה סביר בסכום הזה להעביר שעתיים.
במוצ"ש הקרוב הם מחסלים את המלאי ב-20% הנחה על החנות. זה מתקרב למחיר של חנויות האינטרנט אבל שם אפשר גם לראות בידיים מה קונים.

GodsFather
30-08-18, 10:04
מבצע 20% רץ כבר תקופה, זה טריק שלהם בכל התערוכות.
הייתי השבוע וראיתי המחירים. זה לא מתקרב למחיר בחנות בצ'כיה למשל... כל שכן באינטרנט.

42שח מחיר סביר בהחלט בשביל כמה שעות מזגן ומשחקי מכוניות שלט רחוק מבוססות לגו

אייל
30-08-18, 18:14
עם שלושה ילדים זה מדד של יחס שקל לדקה.
שלוש שעות תמורת 168 ש"ח למשפחה זה יחס סביר.

אגב, אחרי זה ממש דפקו אותנו בגלידה ממול, שם היחס בין כמות הגלידה לכסף הוא כמעט אין סוף לרעה, אבל זה כבר לדיון אחר לגמרי...

-->