PDA

צפייה בגרסה מלאה : רוצה לטייל בגולן בסופ"ש, שמורת יער יהודיה - זה נגיש לנו?

אייל
20-08-18, 22:42
יש דרך לעלות מכיוון צומת יהודיה לעבר מפלי עיט? לפי המפה יש שבילים, השאלה אם הם לא סגורים על ידי הרשות.
כל מסלול מעניין באזור יתקבל בברכה, טיול מתוכנן סופ"ש
מחפש גם מקום לינה בשטח שיהיה נחמד וראוי, בלי מים ובלי עכברת... בעצם, גם מים זה בסדר.

תודה.

יובל48
21-08-18, 09:06
כל השטח בין כביש מעלה גמלא וכביש 87 נמצא בתחום שמורת טבע
יער יהודיה.כמו כן הרבה שערים שחוסמים את השבילים הנראים במפה.
האלטרנטיבה,להכנס מרמות לכיוון נחל סמך ולעלות לאום אל קנטיר
משם להמשיך או לנטור ולהכנס רגלית למפל הלבן,או להמשיך לגשר
ההטיה ולעלות לכנף.

amirk
21-08-18, 20:18
אחרי הפעילות הלא אזרחית שהייתה בתא שטח הזה השבוע, אני בספק אם יש שער כלשהו פתוח.
ישנו שביל יפה על הסכין שבין הבתרה לדליות שגם מוביל לבריכה בבתרה שבהחלט שווה ביקור.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

steed
23-08-18, 21:19
כל השטח בין כביש מעלה גמלא וכביש 87 נמצא בתחום שמורת טבע
יער יהודיה. לשמורת יהודיה (לא "יער יהודיה") יש שני איזורים מוכרזים בלבד - סביב עתיקות גמלא וממערב לכביש 87 ("אתר בריכת המשושים").

האיזור שממזרח לכביש 78 הוא הרחבה מתוכננת של השמורה ולכן גם שם השמורה המתוכננת מופיע במפות בכיתוב אלכסוני.

איסור הנסיעה בשבילים לא מסומנים תקף בשמורות מוכרזות ולא בשמורות בשלבי תכנון קודמים.

גיתאי נוה
26-08-18, 12:15
אחרי הפעילות הלא אזרחית שהייתה בתא שטח הזה השבוע, אני בספק אם יש שער כלשהו פתוח.
ישנו שביל יפה על הסכין שבין הבתרה לדליות שגם מוביל לבריכה בבתרה שבהחלט שווה ביקור.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
אתה מתכוון לבריכה הקטנה במפגש הנחלים בתרה-דליות (דרומית לחורבת בתרא) או לבריכה העמוקה בערוץ הבתרה מערבית לחירבת אל ביר (הליכה מאומצת?)?

amirk
26-08-18, 12:43
אתה מתכוון לבריכה הקטנה במפגש הנחלים בתרה-דליות (דרומית לחורבת בתרא) או לבריכה העמוקה בערוץ הבתרה מערבית לחירבת אל ביר (הליכה מאומצת?)?

האפשרות השניה, לא יודע אם ההליכה מאומצת, זה תלוי היכן השארת את הרכב. אני יכול להתחיב רק על ריבוי קוצים רעים בעונה זו.

גיתאי נוה
26-08-18, 12:54
האפשרות השניה, לא יודע אם ההליכה מאומצת, זה תלוי היכן השארת את הרכב. אני יכול להתחיב רק על ריבוי קוצים רעים בעונה זו.תן המלצה איפה להשאיר את הרכב הכי קרוב שאפשר...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

-->