PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם יש בעיה בטחונית לצאת בשעות הערב מהשטח באזור מעלה אדומים

SuzukiJ
21-08-18, 23:42
מצרף קובץ מסלול....מהורקניה דרך הר מונטר ולצאת מהשביל השחור באדומים ? (לפנות ימינה בכביש לכיוון תחנת הדלק בצומת מישור אדומים ולכביש 1)
או בכלל לעשות מעגלי ולחזור לנקודת ההתחלה בהורקניה ?

נמרוד
21-08-18, 23:46
אין בעיה עקרונית (זה שטח C).

נדב42
22-08-18, 00:22
במסלול המסומן מהר מונטר עד למישור אדומים אין שום בעייה בטחונית, אני לא בטוח לגבי הקטע שבין המרסבא להר מונטר, לדעתי יש שם לא מעט בדואים. אני הייתי נכנס לכיוון המרסבא דרך השביל הכחול ואז ממשיך למונטר דרך התוואי שאתה סימנת כהגעה למרסבא. זה תוואי בטוח.

הירידה מהמונטר בשביל שסימנת היא אחת היפות באזור, אל תוותר עליה :)
אם אתם עם רכבים טובים ולא מתעכבים על כל פיפס, יהיה לכם מספיק זמן לראות את השקיעה מהר מונטר ולצאת לכביש במישור אדומים עם אור אחרון.

תבלו :)

SuzukiJ
22-08-18, 07:24
תודה מראש לעונים

SuzukiJ
22-08-18, 08:02
שיניתי כיוון הפוך(בגלל הנוף?)...מצורף קובץ.
התכנון להיכנס בחמש וחצי ו"לגלוש" להורקניה...
דעתכם חשובה

נדב42
22-08-18, 10:45
לדעתי תהנה יותר מהנוף בכיוון שמהורקניה למישור אדומים, בדיוק המסלול השני שצירפת רק בכיוון ההפוך, ואסביר:

בהנחה שאתה נכנס לשטח בחמש וחצי אחה"צ, עדיף לך להגיע אל מול המרסבא כמה שיותר מוקדם. אם תגיע לקראת השקיעה השמש תסנוור אותך ולא תראה כלום. עדיף לצפות בשקיעה מהר מונטר, אז גם תהייה לך תצפית יפה אל עבר הירדן בנוסף לשקיעה.

חוצמזה, כמו שכבר כתבתי, הירידה מהר מונטר צפונה לכיוון מישור אדומים היא מסלול יפהפה בירידה, פחות מרשים בעלייה.

SuzukiJ
22-08-18, 12:16
קניתי ...תודה

taylorh
28-08-18, 19:11
המסלול בסדר גמור. אפשר מעט להאריך לכוון תחנת דלק כפר אדומים סכיני השומרוני הטוב וסיום לטבילה בבריכת אררט. האגמון

-->