PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה - חברת השכרת רכב גדול ( 7 מושבים ) באיטליה ?

גיא
23-08-18, 14:05
משהו מומלץ ..

תודה.

יוני5
23-08-18, 16:27
מומלץ?
אין מומלץ. זה פונקציה של הסוכנות שממנה אתה משכיר.
מה כן חשוב?

1. לחברה גדולה, או קטנות כמו דולר שבפועל הם הרץ, יש כמה סניפים כך שאם זה מתאים לך, בתוספת קטנה מאוד אתה יכול לקחת בשדה התעופה ולהחזיר בסניף אחר בתוך העיר - אני לקחתי לפני שבועיים בשדה התעופה במדריד וירדתי לפורטוגל. כשעליתי בחזרה החזרתי את האוטו במרכז מדריד - כך לא נאלצנו להיסחב עם מזוודות משדה התעופה למרכז העיר (בילינו שם עוד 3 ימים). גם יותר נוח וגם הרבה יותר זול: 11 יורו תוספת וחסכתי מונית ל5 אנשים עם מזוודות מהשדה לעיר.

2. תחליט על היעדר השתתפות עצמות בביטוח. אם תעשה בחברת ההשכרה, זה יעלה לך בערך כפול מסוכנות חיצונית (כגון RentalCover), אבל במקרה של נזק (כמו של האדיוט שכותב לך עכשיו) אתה תידרש להתחיל את הניירת של התביעה עם החברה השניה.

3. אנחנו מזמינים פורד גלקסי, 7 מקומות, גדול ונוח. הפעם קיבלנו סיאט אלהמברה במקומו - גם הוא אוטו מדהים. מנוע טורבו דיזל 1.9 או 2.2, המון מומנט. צריכת דלק מדהימה של בערך 20 ק"מ לליטר, כולל דרכים הרריות. המון מקום ואחלה מזגן.

יאללה תהנה

בברכה,
יוני5

גיא
23-08-18, 16:35
תודה !

alto
23-08-18, 16:56
מומלץ?

2. תחליט על היעדר השתתפות עצמות בביטוח. אם תעשה בחברת ההשכרה, זה יעלה לך בערך כפול מסוכנות חיצונית (כגון RentalCover), אבל במקרה של נזק (כמו של האדיוט שכותב לך עכשיו) אתה תידרש להתחיל את הניירת של התביעה עם החברה השניה.
יוני5

לגבי סעיף 2, איך הנסיון שלך עם rentalcover?
שווה את החיסכון בכסף?

יוני5
23-08-18, 17:28
רק השבוע החזרתי את האוטו.
עכשיו אני מנסה להתמודד עם כמויות המיילים (שעד עכשיו מנצחים אותי - הורדתי כמה שיכולתי, התחלתי את הבוקר עם 307 בתיבה, עכשיו אני עם 335 וכל עובדי האלילים והמזלות + אנטישמים מאירופה נוטים להציף אותי ביום שישי) ולכן עוד לא הגעתי.
את הניירת יש פה ליידי במשרד.

רוצה לומר בקיצור - עוד לא הגעתי לזה.

בברכה,
יוני5

yovavz
23-08-18, 18:58
לגבי סעיף 2, איך הנסיון שלך עם rentalcover?
שווה את החיסכון בכסף?
לי היה נסיון ברומניה עם חברת iCar Hire Insurance (https://www.icarhireinsurance.com/?utm_source=Webgains&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=Webgains&wgu=10743_91011_15350358256599_ba9dc902b a&wgexpiry=1542811825&source=webgains&siteid=91011&utm_source=Webgains&utm_medium=Affiliate&utm_campaign=Webgains#0)שביצעתי אצלם את הביטוח המשלים (Excess insurance) ובסופו של דבר זה השתלם.
המשפחה שטיילה איתנו קיבלה סדק בשמשה הקידמית ולקחו להם סכום מכובד על התיקון מתוך הפיקדון.
תבענו את הביטוח המשלים בחברה הנ"ל ואחרי שהצלחנו לנפק להם את כל המסמכים הדרושים, קיבלנו את ההחזר הכספי המלא.
החסכון מול רכישת 0 השתתפות בהשכרת הרכב היה של מאות יורו והמחיר היה הרבה טרטור וזמן מול המבטחת.

asypeer
23-08-18, 20:17
כמה תובנות מהימים האחרונים:
המנהל שלי שכר רכב מcar rentals באיטליה ואמנם לקח ביטוח מלא, אבל כשבא להחזיר את הרכב מצאו סדק קטן בשמשה הקדמית וכנראה שהוא הולך לחטוף כמה מאות יורו כהשתתפות עצמית (אאודי q3)
אתמול בלי קשר לסיפור הזה סגרתי רכב לשבוע משדה התעופה בברגמו ולמזלי שאלתי את הנציג בצ׳ט באופרן לגבי שעות ההחזרה - מסתבר שלא כל החברות מאפשרות 24 שעות, בעייתי אם הטיסה שלך חזרה לארץ ב6 בבוקר. לאחר בדיקה שלו הוא שלח אמנם הצעה מעט יקרה יותר אבל בחברה עם החזרה בכל שעה - שלא הוצגה באתר. לקחנו ביטול השתתפות עצמית, צמיגים ושמשות וזה יצא יקר במעט מcar rentals.

גיא
23-08-18, 20:42
באיזו איזו חברה לקחת בסוף ?

asypeer
23-08-18, 20:46
יורופקאר

מויש
23-08-18, 21:25
באיזה שדה אתה נוחת?
תבדוק שלחברה שאתה שוכר ממנה יש סניף בתוך השדה (ליורופקאר לא היה סניף בשדה בוונציה וצריך לקחת מונית/שאטל מעפן הלוך-חזור)
אני בד"כ מזמין דרך האפליקציה של rentalcars את הרכב לבד ובדלפק מוסיף את הביטוח ביטול השתתפות עצמית

malikmalik
24-08-18, 01:31
משהו מומלץ ..

תודה.חסר קצת פרטים כמו איפה באיטליה.
אני שכרתי בשדה התעופה בנאפולי רכב 9 מקומות דרך הרץ. השירות היה מצויין והחסרון היחיד משותף שם לכל חברות ההשכרה זה שצריך שאטל של שתי דקות לחניון ההשכרה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

גיא
24-08-18, 10:16
נוחתים ב לאונרדו דה וינצי ברומא.

asypeer
24-08-18, 11:48
באיזו איזו חברה לקחת בסוף ?

דרך אופרן, חשוב לציין. לא פעם ראשונה שאני מזמין מהם. אין תלונות ומעדיף לקנות מישראלים במקרה הזה.

Tzvika-Pick
24-08-18, 12:17
חמשת היורו-סנט שלי לגבי השכרה באיטליה -

אופרן באמת אחלה. ממליץ לבדוק גם ישירות באתר של אופרן וגם דרך האתר של אלדן. מפתיע אבל לפעמים יותר משתלם להזמין דרך האתר של אלדן, שפותח לך הזמנה באופרן, שפותחת לך הזמנה ביורופקאר, מאשר להיכנס ליורופקאר ולהזמין ישירות. אל תשאל אותי איך קורה כזה דבר.

בפעם האחרונה שהייתי באיטליה שכרתי רכב דרך האתר של ריינאייר, ששלח אותי לחברת thirfty שפועל התגלתה כחברה קטנה בשם loca auto. האמת קיבלתי אחלה רכב, אפילו שדרגו אותי בחינם, אבל ביטוח ביטול השתתפות עצמית עלה המון המון המון. לכן אני ממליץ להוסיף את הביטוח הזה בארץ, ולא לסמוך על האיטלקים המקומיים.

אגב, אם כשאתה מגיע לאסוף את הרכב מציעים לך לשלם מראש על מיכל דלק מלא כדי שתוכל להחזיר את הרכב עם מיכל ריק - תסרב בנימוס. ברוב המקרים זה לא משתלם וזה סתם מעצבן לתכנן את התדלוקים ביום-יומיים האחרונים כדי להגיע לשדה על הפס האחרון.

אההה, בלי קשר להשכרה - אם אתה נכנס לערים הגדולות שים לב טוב טוב לשלטי ה-ZTL, אם תעבור אותם אתה עלול לקבל דוח.

גיא
24-08-18, 12:32
מה זה zlt ?
ואיך עושים את הביטוח בארץ .. טרם הבנתי.

אשמח להסבר.

תודה.

רפי לין
24-08-18, 12:35
מה זה שלטי ה-ZTL ?
בעוד שבועיים אגיע עם רכב שכור לצפון איטליה (משוויץ).
בברכה - רפי לין

zerez
24-08-18, 12:35
דרך אופרן, חשוב לציין. לא פעם ראשונה שאני מזמין מהם. אין תלונות ומעדיף לקנות מישראלים במקרה הזה.בנסיעה האחרונה ליוון שכרתי מהם, רק שים לב שהביטוח שלהם הוא דרך חברה ישראלית (לא זוכר איזה) ובמקרה של נזק אתה צריך לשלם בחברת ההשכרה ולתבוע אותם בארץ ולשם כך הם דורשים דו"ח נזק מחברת ההשכרה ואישור משטרה אם הנזק הוא חיצוני לרכב כמו שריטות או מראה שבורה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

יוני5
24-08-18, 12:47
מה זה zlt ?
ואיך עושים את הביטוח בארץ .. טרם הבנתי.

אשמח להסבר.

תודה.

את הביטוח בארץ עושים דרך חברה כמו rentalcover שדרכה אני עשיתי

במקרה של פגיעה באוטו, כמו שהיה לי, חברת ההשכרה גובה ממך את התשלום ויש 5 מסמכים שאתה צריך לשלוח לחברת הביטוח והם אמורים להחזיר לך את הכסף של ההשתתפות העצמית.
חברות ההשכרה מתורגלות בעניין ונותנות לך את המסמכים ואני גם בדקתי אונליין מה צריך על מנת לוודא שאני לא ארוץ אחרי חברת ההשכרה בעניין.
בגדול המסמכים הם צילום רשיון נהיגה וצילום דרכון של הנהג - לזה אתה לא צריך את חברת ההשכרה, דוח הנזק שזה הניר עם השרטוט של האוטו שאתה מקבל כשאתה לוקח את האוטו ועליו הוא מסמן כשאתה מחזיר את האוטו, היכן הפגיעה, מסמך המציין את עלות ההשתתפות העצמית והקבלה שאכן שילמת.

בגדול זה לא סיפור.

בברכה,
יוני5

רפי לין
24-08-18, 12:57
בינתיים מצאתי מה זה ZTL:
https://www.vivaitalia.co.il/addicted-to-italy/%D7%94%D7%AA%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%A8-%D7%A9%D7%94%D7%9B%D7%99-%D7%9B%D7%93%D7%90%D7%99-%D7%9C%D7%94%D7%96%D7%94%D7%A8-%D7%9E%D7%9E%D7%A0%D7%95

בברכה - רפי לין

גיא
24-08-18, 13:13
בינתיים מצאתי מה זה ZTL:
https://www.vivaitalia.co.il/addicted-to-italy/%D7%94%D7%AA%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%A8-%D7%A9%D7%94%D7%9B%D7%99-%D7%9B%D7%93%D7%90%D7%99-%D7%9C%D7%94%D7%96%D7%94%D7%A8-%D7%9E%D7%9E%D7%A0%D7%95

בברכה - רפי לין

תודה !

grand
24-08-18, 13:26
באיטליה תבדוק את אוויס, אם אתה משכיר מהארץ מחירים שלהם טובים וכוללים ביטול השתתפות עצמית שלהם, יתרון גדול במקרה של נזק, תוספת לשמשות מראות וצמיגים מוסיפים במעמד לקיחת הרכב, גם זול, כ 2 דולר ליום, יש לשים לב להחזרת הרכב עם מיכל דלק מלא, ישנם שדות תעופה כמו מילאנו שאין תחנה בשדה עצמו, ואז המכה כואבת בכיס אם חברת ההשכרה מחייבת.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

opl
24-08-18, 15:02
אכן תמרור ארור... כששכרנו רכב בתוך רומא הם הסבירו לנו את המסלול המדויק אל מחוץ לעיר - סטייה ממנו ואתה מקבל קנס בעזרת המצלמות שפרוסות בכל מקום.
יש לי חבר שהקיף את אותו בלוק מספר פעמים בחיפוש בית המלון שלו וחטף 5 קנסות כאלה, החבר אמר שהקנס ירד לו ישירות מהאשראי דרך חברת ההשכרה. הוא הצליח לשכנע אותם לוותר לו על דמי טיפול עבור כל קנס שכזה ולגבות רק פעם אחת = 15 יורו דאז. יש כאלה אזורים בכל עיר מרכזית והם מתפרנסים מזה יופי.

אנחנו שכרנו ברומא ונסענו לפירנצה - וורנה - ונציה - והחזרנו במילנו. דווקא מצאנו תחנת דלק מחוץ לשדה אבל בלי מוכר ומכונה שמקבלת רק מזומן אבל לא מחזירה עודף.מניח שמאז השתנו דברים (8 שנים)

erezgur
24-08-18, 15:52
לנהוג ברכב שכור בחלקים גדולים של איטליה פירושו בוודאות תשלומים שונים בהפתעה מספר חודשים לאחר השיבה לישראל... חלק גדול מאזורי מגורים בתוך הערים אסורים לנסיעה בחלק גדול משעות היממה (כנראה למעט תושבי האזור) ובהרבה מקרים הכיתוב הוא רק בשפה אחת - איטלקית.

צריך להיות מאד מרוכזים ומודעים לנושא, ו/או לשריין עוד כמה עשרות יורו ליום נסיעה עירונית עבור קנסות כאלו

גיא
26-08-18, 09:39
מישהו מכיר את החברה הזאת לטוב ו/או לרע ?

https://www.economycarrentals.com/

הם זולים משמעותית ..

zerez
26-08-18, 12:19

הם זולים משמעותית ..כו, שכרתי דרכם כמה פעמים באירופה.
הם עובדים גם עם חברות קטנות ולא תמיד אתה יודע ממי תקבל רכב ואיזה.
בסה"כ אני הייתי מרוצה מהם אבל אף פעם לא ניזקקתי לשירות מעבר לביצוע ההשכרה.

גיא
26-08-18, 12:42
כו, שכרתי דרכם כמה פעמים באירופה.
הם עובדים גם עם חברות קטנות ולא תמיד אתה יודע ממי תקבל רכב ואיזה.
בסה"כ אני הייתי מרוצה מהם אבל אף פעם לא ניזקקתי לשירות מעבר לביצוע ההשכרה.

תודה

thebips
26-08-18, 12:46
שכרנו מספר פעמים דרך www.arguscarhire.com
אבל לצערי בפעם האחרונה הם עקצו אותנו, הגענו באיחור של שעתיים ושמנה דקות לקחת את הרכב והם ביטלו את ההזמנה ולקחו (לדעתי גנבו) את הכסף. בקיצור מה שאני מנסה לומר שצריך לקרוא את כול הסעיפים הקטנים כאשר מזמינים

yovavz
26-08-18, 13:00

שכרתי דרכם ברומניה לפני שנה ל10 יום.
בפועל ההשכרה היתה מחברה מקומית, שלא היו מוכנים לכבד את ה"נהג נוסף" עד כמעט סוף החופשה (טענו שזה לא רשום בחוזה, למרות שהיה). לא הסכמתי לשלם.
אחרי הנסיעה ביקשתי מ-Economy Car Rentals החזר על התשלום של הנהג הנוסף, בגלל שהחוזה לא כובד והם טענו שהם ביקשו התייחסות מחברת ההשכרה המקומית ולא טרחו לחזור אלי למרות שפניתי מספר פעמים.
בסה"כ הם סיפקו את השירות הבסיסי, אבל לא נתנו מבחינתי שירות של פתרון תקלות ובעיות...

אדי
26-08-18, 14:59
בארה"ב כדאי לשכור מהארץ בגלל מדיניות ביטוח שונה מהמוכר לנו.
באירופה אפשר לחשוב על השכרה מכל מיני אתרים/סוכנויות, אבל באופן אישי, אני חושב שההפרש, אם קיים, לא שווה את ההתעסקות.
אני עובד באופן שוטף עם http://www.yerent.com/ ואופרן. לאופרן יש הנחות בכרטיסי אשראי שונים.

zerez
15-09-18, 17:29
רק השבוע החזרתי את האוטו.
עכשיו אני מנסה להתמודד עם כמויות המיילים (שעד עכשיו מנצחים אותי - הורדתי כמה שיכולתי, התחלתי את הבוקר עם 307 בתיבה, עכשיו אני עם 335 וכל עובדי האלילים והמזלות + אנטישמים מאירופה נוטים להציף אותי ביום שישי) ולכן עוד לא הגעתי.
את הניירת יש פה ליידי במשרד.

רוצה לומר בקיצור - עוד לא הגעתי לזה.

בברכה,
יוני5טסים מחר לאיסלנד ואני מתלבט בקשר לביטוח
האם הסיפור שלך הסתיים או שלא כדאי לסמוך עליהם?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

יוני5
16-09-18, 00:52
הסיפור הסתיים והם הודיעו לי תוך 4 ימים מרגע אישור התביעה שהם מעבירים את הכסף.

תכלס היו בסדר גמור.

בלי טריקים ובי שטיקים. ביקשו את המסמכים הרגילים, אישור ושלחו כסף לחשבון.

הענין היחידי שמופיע באתר שלהם שלברזיל וישראל אין אפשרות להעביר את הכסף לפאייפל ומעבירים ישירות לחשבון.

בברכה,
יוני5

zerez
16-09-18, 09:51
תודה

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

-->