PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'יפ קומנדר יבוא אישי 3.7 שנת 2009

Udidvir
29-08-18, 22:22
היי אשמח לקבל המלצה לגבי הדגם הנ"ל ,אני מעוניין ברכב 7 מקומות חיפשתי ואיכשהו הוצע לי הקומנדר נסעתי עליו והתרגשתי . הרכב שראיתי גמע 220000 ק"מ , ברצוני לדעת האם יש מלאי חלפים בארץ? האם עלויות התחזוקה יקרות מכל רכב 7 מקומות אחר שהוא לא ג'יפ ? עלות סדר גודל של טסט + ביטוח מקיף (הערכת שמאי לוי יצחק 75,000₪) ? מה חשוב לבדוק לפני קניה? האם זה רכב שיהיה לי קל למכור בעתיד?
תודה

IlanHadar
29-08-18, 22:29
חפש ברשת "ג'יפ WK", זה אותו רכב כמו הקומנדר שהוא ה XK, רק 5 מקומות. חפש גם את המדריך שיש כאן באתר ל WK.
תקרא ותבין למה אתה נכנס, תקרא בעיקר לגבי ה 3.7 שהוא לא רכב שטח.

grand
29-08-18, 23:06
הקומנדר שנחשב כמכוער והחריג במשפחה הפך בשנה האחרונה למבוקש מאוד, יותר מ wk בתנאי כמובן שבוחרים בדגמים המוכשרים יותר מה 3.7, מנוע המי 5.7 לטעמי הכי מוצלח, אחריו מנוע ה 4.7, הברווזון המכוער הופך לברבור יפיפה לאחר פיתוח שרירים נכון והחלפת צמיגים.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Udidvir
30-08-18, 09:52
תודה.
אך במידה ואני לא מטייל הרבה (הרכב שני במשפחה מקסימום 10000-12000 ק"מ בשנה) רוצה להינות מרכב עם המשפחה ואולי קצת טיולי קקל או חוף ים האם דגם זה יענה לצרכים הללו? והאם אני צריך לדאוג מהקילומטרז הגבוה (בכל זאת עשה 220000)?

grand
30-08-18, 12:36
תראה..
בחוף הים אסור להסתובב עם רכבים, לא חוקי ומסוכן לסובבים ולך.
לגבי שבילי קקל, כל רכב מסוגל לטייל בהם, מניסיון של אחרים זה מתחיל בשבילים ממשיך לשבילים קשים יותר, אחר כך מתחברים לקבוצת טיולים ופתאום מבינים שהרכב לא מספק, אז לטעמי לפחות, חבל על הכסף והזמן, חפש לך אחד עם הילוך כח , ואם תמצא גם עם מערכת נעילות QD2 אז בכלל הרווחת, אין כמעט הבדלים במחיר שלהם, ואין הבדל מהותי בצריכת הדלק למרות נפחי המנוע הגדולים.

ש01
01-09-18, 11:43
תריץ חיפוש, כבר כתבתי כאן מספר פעמים.
אחי נסע מספר שנים עם קומנדר (4.7) 2008 ייבוא אישי.

רכב חזק, שקט מאוד נוח ומפנק.
מקבל, כמו כל רכבי קריזלר, גז באהבה.
פרט לתקלה מרגיזה בניקוז מים ממעבה המזגן - לבסוף על מנת להמנע מפרוק מלא של הדש בורד נקדח חור ניקוז חדש... לא נרשמו תקלות.
טיפל בב"ש - הופתעתי ממחירי הטיפולים הנמוכים.

חסרונות של הרכב:
1. 7 מקומות - לא נשאר תא מטען כמעט כלל (אבל זה נכון לכל רכבי שטח 7 מקומות פרט לסברבן)
2. המון שטח הולך לאיבוד בגלל עודף פלסטיקה... דשבורד באורך קיילומטר, דלתות רחבות מאוד. מה שפוגע משמעותית במרווח הפנימי.
3. לא יודע עד כמה אחי חיפש אבל לא הגביה ולא התקין וו גרירה (טען שאין בארץ, נשמע לי הזוי משהו).

בשורה התחתונה,
מאוד אהבתי את הנסיעה ברכב.
בטיול שעשינו בהרי ירושלים, לא נתקל בקשיים מיוחדים (למעט הרגע שיצא עם מזמרה להרחיב את הנתיב... אבל זה לשרשור אחר)
היום אחי נוסע עם גראנד וויאג'ר - ומאוד מתגעגע לקומנדר)
כמובן שיש רכב אחר לטיולים

Udidvir
01-09-18, 15:39
תודה.
תראה אני מצאתי רכב (יבוא אישי)שנת 2009 עם נפח מנוע 3.7 ולא 4.7 שעשה כבר 220000 ק"מ האם זה הרבה ק"מ ? והאם זה נחשב רכב גם חזק בהתחשב בזה שאני לא מתכוון לנסוע בשטח ?

omri_t
01-09-18, 16:45
מנוע 3.7 לפי רבים לא נחשב מוצלח במיוחד.
גם ה 4.7 שנחשב טוב ממנו אינו להיט מבחינת אמינות.

לגבי הנסיעה שציינת.
תחלק במספר השנים מאז יוצר ותחליט בעצמך.
לי זה נשמע סביר.

חשוב מאוד היסטוריית טיפולים.
זה רכב מפונק שטיפול לא נכון בו גורם נזק.

הנסיעה בו אכן נעימה ומהנה.
הוא יודע להפוך גם לגיפ אמיתי וזה לא משהו דמיוני.

אבל לטוב ולרע זה רכב מפונק שדורש טיפולים ואחזקה מוקפדת.
חלפים יש זו לא בעיה.

ייבוא אישי זה חיסרון די זניח.

erezgur
01-09-18, 19:14
בהתחשב בזה שאני לא מתכוון לנסוע בשטח ?
אז מדוע רכב כזה?

עושה רושם שנתקלת ברכב עם 7 מקומות בתקציב שיש לך, ולכן את השואל עליו.
אם אתה לא מתכוון לנצל את יכולות השטח של הרכב - אני משוכנע שתמצא רכבים רבים שיהיו זולים יותר לתחזוקה מאשר רכב שטח.

yoni_0000
01-09-18, 19:45
יובאו קומנדרים עם מנוע המי?

omri_t
01-09-18, 21:34
אני מכיר שלושה קומנדרים המי בארץ.

אם ארז צודק, ואכן הכוונה לרכב 7 מקומות ועל הדרך שטח- חבל עליך.
זה פרה ( משוגעת) בשביל כוס חלב.
תמצא רכב 7 מקומות מוכר ונפוץ ותחסוך לעצמך הרבה כסף.

tomergir
02-09-18, 10:21
להערכתי אם אתה מחפש שטח רך , לנסוע לפעמים בחולות או שבילי קק"ל, עדיף לך לחפש משהו כמו סנטה-פה/ קיה סורנטו או שאר ג'יפונים 7 מקומות.
הדגמים המפוארים שכוללים 4X4 ו-7 מקומות עולים בערך 70-80 אלף לשנת 2010 בערך, בד"כ הקילומטרז לא בשמים, נוחות נסיעה מעולה, ואחזקה לא יקרה.
קח סיבוב על אחד כזה ותתרשם

Udidvir
03-09-18, 01:01
אהבתי את הנוחות הפאר והבטיחות שהרגשתי

-->