PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי״ה - מטען רב עוצמה לטלפונים/ טאבלטים

nirs
01-09-18, 08:17
כבשאלה, מחפש המלצה על מטען רציני שיכול להטעין מספר מכשירים במקביל.
הזמנה מחו״ל לא רלוונטית, צריך לרביעי הקרוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

erezgur
01-09-18, 08:42
את שלי רכשתי בחנויות בחו"ל אז זה לא יהיה רלוונטי.

רק כדי לחדד את השאלה - אתה מחפש מטען ביתי או משקע המצית ברכב?

בנוסף - ישנן מספר טכנולוגיות טעינה מהירה והמטען שאתה רוכש צריך להתאים לטכנולוגיות של המכשירים הנטענים (אם יש להם יכולת כזו) כדי להנות מהטעינה המהירה:
1. טכנולוגיות QC של קאאולקום (יש 2.0 ויש 3.0 התואם לאחור גם ל-2.0) - הם למעשה "מדברים" עם בקר הטעינה שבמכשיר ויודעים לשנות את עצמת הזרם המועבר למכשיר בהתאם למצב טעינת הסוללה שלו.
2. טכנולוגיית DASH של Oneplus שעובדת אחרת מ-QC, כלומר הם לא תואמים זה לזה.
3. מכשירים "רגילים" אבל יודעים לקבל זרם גבוה יותר (כלומר מטען התומך ביציאה של 2 אמפר יטען אותם מהר יותר מטעינה בזרם של 1 אמפר).

אם מדובר במכשירים שאינם תומכי DASH או QC, הייתי מחפש מטען עם מספר יציאות שמסוגל לתת קרוב ל-2 אמפר לכל יציאה בטעינת מספר מכשירים במקביל. הרבה פעמים יהיה פשוט כתוב עליהם 36V, 18V וכו' (בד"כ מטען סטנדרטי מספק כ-5V תקני ליציאת USB).

נדב42
01-09-18, 09:39
יש לי ספק 12V ל- 5V, לא זוכר אם הוא 5 או 10 אמפר, תוכל לקבל אותו בהשאלה ליום רביעי ואז לקנות את המטען הנכון בנחת ...

ADaShim
01-09-18, 09:56
אם מדובר במכשירים שאינם תומכי DASH או QC, הייתי מחפש מטען עם מספר יציאות שמסוגל לתת קרוב ל-2 אמפר לכל יציאה בטעינת מספר מכשירים במקביל. הרבה פעמים יהיה פשוט כתוב עליהם 36V, 18V וכו' (בד"כ מטען סטנדרטי מספק כ-5V תקני ליציאת USB).
אני חושב שהכוונה היא ל- 18W או 36W.

ההמלצות של למטענים (לקנייה מאתרים בחו"ל, אבל אולי מישהו ידע להגיד אם ואיפה מוכרים כאלו בארץ):
מטען לבית:
https://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-90W-U5TF-Titan-Plus-Desktop-Charger-390649.html
מטען לרכב:
https://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-Quick-Charge-3-0-36W-2-Ports-Type-A-USB-Car-Charger-393505.html

nirs
01-09-18, 10:57
תודה. לא ניסחתי את השאלה נכון.
הכוונה למטען נייד שיכול לספק הטענה למספר מכשירים במקביל, ללא חיבורו למקור מתח (כדוגמא: במהלך המתנה בנמל תעופה / במטוס וכמובן בקמפינג בשטח)

zivo
01-09-18, 11:33
רק להבין, שאתה אומר רב עוצמה? אתה מתכוון לזרם או לתכולה שלו?
מתי ולכמה זמן אתה צריך?

zivo
01-09-18, 12:26
עוזר???

nirs
01-09-18, 13:20
רק להבין, שאתה אומר רב עוצמה? אתה מתכוון לזרם או לתכולה שלו?
מתי ולכמה זמן אתה צריך?

גם וגם. גם מהירות הטענה קצרה וגם אפשרות להטעין מספר מכשירים מספר פעמים.

erezgur
01-09-18, 13:30
אני חושב שהכוונה היא ל- 18W או 36W.

וודאי, תודה על התיקון.
גם אני משתמש במטעני הרכב של Tronsmart. מומלצים בחום, ביחד עם המטענים של Blitzwolf

כעת משהבנתי שהכוונה הייתה ל- PowerBank - אצלנו יש ניסיון טוב מאד עם אלו של שיומי (יש לי את הוותיקים (השמנים עם רביעיית סוללות 16850, 1024) וגם מהחדשים יותר שכבר מגיעים עם סוללות דקות. היום הייתי רוכש כנראה של 20000 mAh - כל החדשים מגיעים עם שתי יציאות ולמיטב זכרוני יש כאלו עם תמיכה בטעינה מהירה QC, אבל לא בדקתי לאחרונה.

הבעיה כרגיל שרוב החנויות לא שולחות ארצה מחו"ל, למרות שבכל מקרה אתה מעוניין לרכוש בארץ....

zivo
01-09-18, 15:05
גם וגם. גם מהירות הטענה קצרה וגם אפשרות להטעין מספר מכשירים מספר פעמים.

תראה מה שמתי התמונה.
20000MA (סינים ? מעולם לא בדקתי במדוייק).
שתי יציאות USB , אחת 1A השניה 2A .
עוזר לך? אתה מוזמן לקחת.

nirs
01-09-18, 15:18
תראה מה שמתי התמונה.
20000MA (סינים ? מעולם לא בדקתי במדוייק).
שתי יציאות USB , אחת 1A השניה 2A .
עוזר לך? אתה מוזמן לקחת.

תודה רבה

dudu
02-09-18, 14:02
אולי זה יתאים? https://www.mi-il.co.il/1009/MiPowerBank2C
לא ניסיתי בעצמי.
ניתן לקנות בארץ בחנות היבואן בתל אביב.

"סוללת גיבוי ניידת | דגם - Mi Power Bank 2C 20,000mAh

• קיבולת סוללה - 20000mAh(טעינה מהירה!)
• 2 יציאות USB - יכולת הטענה של 2 אביזרים בו זמנית.
• תמיכה במתח טעינה של 3.6V/5.1V.
• כאשר אביזר אחד מחובר הסוללה תומכת בטעינה מהירה Quick Charge 3.0
• חסין שריטות | ציפוי נגד החלקה | עמיד בחום של עד 90 מעלות
• לחצן ונורות לד לבקרה על רמת המתח בסוללה.
• מתאים למגוון סמארטפונים, טאבלטים ומכשירים ניידים (כולל יכולת להטעין MacBook TYPE C).
• מידות - 14.95 x 6.96 x 2.39 ס"מ, משקל 358 גרם.
• מתח יציאה: 2×DC 5.1V / 2.4A 9.0V / 2.0A 12.0V / 1.5A MAX18W
• מתח כניסה: DC 5.0V / 2.0A 9.0V / 2.0A

הגנת מתח גבוה נכנס - מעגל OVP מונע ממתח יתר לפגוע במכשיר.
הגנת מתח גבוה יוצא - עוקב אחר המתח היוצא ומכבה את המכשיר, כשהזרם עולה מעל הרמה המקסימלית להגנת המכשיר.
הגנה מקצר - לוח האם והסוללה מוגנים אוטומטית במקרה של קצר.
הגנת מטען אוטומטית - מזהה כשהמטען חובר לא נכון ויפסיק את הטעינה אוטומטית.
הגנה מטעינת יתר ופריקת יתר - שימוש בטכנולוגיה יפנית מונע טעינת יתר ופליטת כוח יתרה מלפגוע בסוללות
הגנת זרם גבוה יוצא - עוקב אחר הזרם היוצא ומכבה את המכשיר, כשהזרם עולה מעל הרמה המקסימלית להגנת המכשיר.
מעגלי PTC להגנה על תאי הסוללה - תאי סוללה מאובזרים ב-PTC לשליטה יעילה ולהגנת הסוללות, כשהטמפרטורה והזרם עולים מעל הגבול המקסימלי.
עמידות טמפרטורה - מנגנון רגיש לחום ולוויסות טמפרטורה מבטיח תפקוד סוללות Li-ion בטווח בטוח.
מנגנון איפוס - אפסו את המכשיר במקרה של חוסר תגובה על ידי לחיצה פשוטה על כפתור ה-Power.
מעטפת מגן - גוף עשוי פלסטיק ABS בעל עמידות משריטות ומותאם לאחיזה נוחה וממושכת"

-->