PDA

צפייה בגרסה מלאה : פאג'רו משנתונים 1998-2001 Q מול King

trip
10-09-18, 15:56
מחפש פאגרו ממודלים אלה יודע שהחדש יותר זה קינג עם מנוע 3.2 והישנים יותר עם מנוע 2.8 זה ה Q (הדגם הארוך דיזל)
המטרות
טיולים בסופי שבוע + נסיעות לחופשות משפחתיות
חשוב שיהיה נעים לנסיעות ארוכות
שלא יהיה חלש מידיי בעליות

שמועות טוענות ש לקינג יש ריבוי תקלות האם נכון ?

אשמח להבין יתרונות חסרונות בין הדגמים נסיעה אמינות ותחזוקה

תודה ושנה טובה

ishc
10-09-18, 20:40
אני מחזיק Q ארוך 2.8 שנת 2000 בשלוש שנים האחרונות.
את הקינג אני מכיר רק משמועות וסיפורים.
יש פה מדריך מעולה לגבי הפאגרו Q 2.8 כנראה שקינג יהיה מורכב יותר לחזקה אבל בגלל שמדובר ברכבים ישנים מאוד ועם הרבה קילומטרים אני חושב שיותר חשב להתרכז באקזמפלר טוב מאשר בדגם מסיים במקרה הזה.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

trip
10-09-18, 23:19
אשמח לקישור

ishc
10-09-18, 23:28
תשקיע קצת בחיפוש, זה נעוץ בראש פורום מיצובישי

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

נדב ש.
11-09-18, 10:04
אל תצפה לאמינות מרכב שנת 2001 עם 300k ק"מ, צפה לתקלות כמו כולם.

חזק בעליות(ובכלל) זה לא q , בפרמטר הזה הקינג עדיף.
לא רשמת איזה רמת טיולים אבל גם עד בינוני קינג ממוגן ומוגבה יעשה בלי בעיות מיוחדות.

khaled_z
24-09-18, 08:12
יש לי Q מודל 2000 ואני מרוצה ממנו בדרך כלל אין בעיות ( רכב לטיולים לא משתמש הרבה בחיי יום יום ) ואני לא חושב שקינג חדש ממנו בשנתים שלוש יהיה יותר אמין
בלי הגבהה עם צמיג 31 עובר אחפה הקינג המוגבהה נתקע ( מרכב גבוהה יחסים בסרנים וכד' )

יותר חלש אבל מסתדר טוב בשטח

- - - Updated - - -

יש לי Q מודל 2000 ואני מרוצה ממנו בדרך כלל אין בעיות ( רכב לטיולים לא משתמש הרבה בחיי יום יום ) ואני לא חושב שקינג חדש ממנו בשנתים שלוש יהיה יותר אמין
בלי הגבהה עם צמיג 31 עובר אחפה הקינג המוגבהה נתקע ( מרכב גבוהה יחסים בסרנים וכד' )

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

-->