PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעידות בזמן עצירה ורעש בזמן נסיעה איטית

algor
17-09-18, 15:09
תאמת שאני כבר לא יודע מה לעשות וגם במוסך נהיו עובדי עצות
אז ככה לפני כחודשיים התחילו לי רעשים בנסיעה איטית כמעט זחילה הרעשים נישמעים כמו צפצפוף או כמו הוצאה של אויר מבלון שמותחים את הפייה אחרי שבוע הופיעו הרעידות בזמן עצירה העצירה מורגשת בכל הרכב ודי חזקה במהיריות הגבוהות מציין כי ההגה אינו רועד והדוושה גם לא זזה בזמן הרעידות. הרכב נכנס למוסך כבר כמה פעמים וניבדקו הציריות הוחלפו הלבות וגם המיסבים נעשתה חריטה לדרמים האחוריים אך הבעיה לא נפטרה. הרכב מטופל במוסך שאני מעוד מאמין בו ביחד עם התיעצות של מנהל מוסך מורשה של סוזוקי שלא מצליחים למצוא תבעיה
אןלי למישהוא יש כיוון מה הבעיה??

algor
17-09-18, 20:53
[QUOTE=algor;810642]תאמת שאני כבר לא יודע מה לעשות וגם במוסך נהיו עובדי עצות
אז ככה לפני כחודשיים התחילו לי רעשים בנסיעה איטית עד 40 קמש הרעשים נישמעים כמו צפצפוף או כמו הוצאה של אויר מבלון שמותחים את הפייה אחרי שבוע הופיעו הרעידות בזמן עצירה העצירה מורגשת בכל הרכב ודי חזקה במהיריות הגבוהות מציין כי ההגה אינו רועד והדוושה גם לא זזה בזמן הרעידות. הרכב נכנס למוסך כבר כמה פעמים וניבדקו הציריות הוחלפו הלבות וגם המיסבים ברקסים נעשתה חריטה לדרמים האחוריים אך הבעיה לא נפטרה. יש אולי למישהוא כיוון מה יכולה להיות הבעיה מדבור בסוזוקי גרנד ויטרה קצאה 2005

asafk
17-09-18, 21:36
ידני או אוטומטי?

אסף.

raanan
17-09-18, 22:49
נשמע כמו "צלחות" קדמיות מעוותות .
או קליפר שהבוכנה לא חוזרת (צינורית גמישה מעוכה, חלודה/ג'יפה).

רענן

algor
18-09-18, 08:23
ידני או אוטומטי?

אסף.

אוטומטי

- - - Updated - - -

נשמע כמו "צלחות" קדמיות מעוותות .
או קליפר שהבוכנה לא חוזרת (צינורית גמישה מעוכה, חלודה/ג'יפה).

רענן

הוחלפו צלחות שלושה פעמים לא מקורי ועכשיו יש המקורי

shmulikbg
18-09-18, 15:34
יש מערכת ABS ברכב?

החובב
23-09-18, 12:41
אני מניח שיש גל הנע לסרן אחורי. אז כדאי לבדוק צלבים בגל הנע.

בןבן
25-09-18, 16:23
שמע, חפש את איציק מרקדו ,מנהל מוסך וולוו ביפו. הבחור קודם כל אמין וישר כמו סרגל דבר שני גיפאי מזה שנים איש שטח ,דבר שלישי הראש אצלו עובד בלשון המעטה, דבר רביעי ... זה המקצוע שלו . לדעתי אין מצב שלא ימצא את הבעיה, כמובן בתשלום כמו שצריך. באמת אני אומר לך מכל הלב. לא יודע אם יסכים לקבל אותך (לא חסר לו עבודה) אבל אולי האתגר ידליק אותו... אני מקווה שאני לא מסתכן כאן בקלקול יחסים .. חג שמח.

erezgur
25-09-18, 21:17
איציק מרקדו הוא חבר מכובד בפורום זה, אבל כבר כמה שנים לא מנהל ולא בעלים של מוסך רכב.

הוא עסוק בכל רגע מזמנו בעשייה מטורפת של שיקום לשיפוץ טרקטורים וכלים חקלאיים (וגם אחרים) במוזיאון הטרקטורים בעין ורד.

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

sportage
25-09-18, 22:49
מהיכן אתה שומע את הרעשים (למרות שזה די קשה לזהות בזמן נסיעה למי שיושב ברכב) ?

כשהרכב על הליפט - האם נשמעים הרעשים ומהיכן ?

-->